فرهنگی

تقی‌زاده خبر داد:

آغاز سنجش سلامت 105 هزار نوآموز در خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اجرای طرح سنجش سلامت برای حدود 105 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در استان خبر داد و گفت: تا شهریورماه یک آزمون استخدامی برای جذب حدود 1100 معلم جذب برگزار می‌شود که از این تعداد حدود 700 نفر برای دوره ابتدایی جذب می‌شوند.

مدیر امور شوراهای آموزش و پرورش:

مدارس هیات امنایی «شهریه» ندارند/ الزام نصب هزینه فوق برنامه در تابلوی اعلانات مدرسه

مدیر امور شوراهای آموزش و پرورش با بیان اینکه ثبت نام در مدارس هیات امنایی شرط معدل ندارد گفت: شهریه‌ای در مدارس هیات امنایی دریافت نمی شود بلکه هر مدرسه با توجه به آیتم هایی چون منطقه جغرافیایی و خدماتی که ارائه می کند هزینه‌ای بابت خدمات فوق برنامه دریافت می کند.

وزیر بهداشت در گردهمایی دانشجویان استعداد درخشان عنوان کرد؛

استفاده از نظرات استعدادهای درخشان در تدوین برنامه‌های آموزشی

وزیر بهداشت گفت: ارتباط بین نخبگان و سیاستگذاران برای گرفتن تصمیمات منطقی، بسیار مهم و ضروری است و در تدوین برنامه های آموزشی می توانیم از نظرات استعدادهای درخشان استفاده کنیم.

میلاد نور، در نیمه ماه نور

امام حسن (ع) که قلبی پاک و رووف و پرمهر نسبت به دردمندان و تیره‌بختان جامعه داشت، همانند پدرش علی بن ابی طالب (ع) با خرابه نشینان دردمند و اقشار مستضعف و کم درآمد همراه و همنشین می‌شد، درد دل آنان را با جان و دل می‌شنید و به آن، ترتیب اثر می‌داد.

/انتظارات جامعه علمی و دانشگاهی از دولت دوازدهم/

دولت دوازدهم بر اساس خرد جمعی نخبگان علمی عمل کند

رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: توقع خاص جامعه دانشگاهی پرهیز از سیاست‌های التهابی و عمل بر اساس خرد جمعی نخبگان علمی در همه حوزه‌های فعالیت است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه