فرهنگی

خلاقیت یک فرمانده جوان در جذب دانش‌آموزان به مسجد

سیج «مسجد نوریان» یکی ازموفق‌ترین پایگاه‌های فعال بسیج است که در جشنواره فجر صالحین مقام اول را به دست آورد؛ فرمانده این پایگاه، «ایمان سمیعی» است که توانسته است بسیاری از دانش‌آموزان را به این پایگاه جذب کند.

سلاخی حیا در میان مردان بی‌حجاب

حجابی که به زنان خلاصه شد/ نقطه مشترک مصداق‌های بدحجابی برای آقایان و بانوان

جنگ و تهاجم از حیطه جنگ سرد و نظامی خارج شده و به عرصه‌های فرهنگی کشیده شده است، در این زمان یکی از مهم‌ترین اهداف دشمنان این است که حجاب و پوشش را در جوامع اسلامی کمرنگ کنند.

وزیر ارتباطات:

شروط دادستان برای رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها سخت است

وزیر ارتباطات گفت: دادستان برای رفع فیلتر یوتیوب و بلاگ‌اسپات در دانشگاه‌ها شرایطی گذاشته‌ و چند شرط آنقدر سخت است که انجام آن مشکل به نظر می‌رسد، اما به دنبال انجام شروط هستیم.

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

نخستین نمایشگاه مختص شرکت‌های دانش بنیان برگزار می‌شود/ ممنوعیت ورود شرکت‌های واردکننده

نخستین نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان از فردا به مدت ۴ روز در تهران برپا می‌شود، در این نمایشگاه فقط شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های داخلی با فناوری بالا حق حضور دارند و ورود شرکت‌های واردکننده مجاز نیست.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی عنوان کرد

تلاش سازمان فرهنگ برای معرفی شخصیت امام رضا(ع) به جهان

ابراهیمی‌ترکمان در نشست مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی گفت: تلاش سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در بخش بین‌الملل جشنواره امام رضا(ع) این است که وجوه مختلف شخصیت امام رضا(ع) به جهان معرفی شود.

فوق تخصص خون و سرطان مطرح کرد

زنگ خطر «جوش‌های ماندگار»/ حداقل سن برای ابتلا به سرطان پوست

فوق تخصص خون و سرطان گفت: زخم‌ها و برآمدگی‌های روی پوست و همچنین جوش‌هایی که بیش از 2 تا 3 ماه ادامه یابد، زنگ خطری برای سرطان پوست هستند و باید توسط متخصص بررسی شوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه