فرهنگی

دستگیری حفاران غیرمجاز در حین تخریب یکی از پل های تاریخی املش

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: مجرمانی که در حال حفاری یکی از پل های تاریخی شهرستان املش بودند، به همت ضابطین پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان در حین ارتکاب جرم دستگیر شدند .

رئیس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز در گفت‌وگو با ایسنا:

جذب نیروی متخصص برای احداث دانشکده توریسم ضروری است

رئیس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز جذب نیروی انسانی متخصص را برای احداث دانشکده توریسم و گردشگری در دانشگاه تبریز ضروری دانست.

اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به سه بیمار نیازمند جانی دوباره بخشید

مسئول هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی چهارمحال و بختیاری گفت:اهدای سه عضو بیمار مرگ مغزی روستای «دزک» به سه بیمار نیازمند جان دوباره بخشید.

تاکید رئیس دانشگاه ایلام بر حفظ روحیه‌ انتقادی در دانشگاه‌ها

رئیس دانشگاه ایلام تاکید کرد: آزادی و آزاد اندیشی را از دانشگاه نگرفتیم، اما در عین حال فضا را کنترل کردیم که این رویه در دانشگاه‌های دیگر استان و از جمله دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و پیام‌نور هم بود، به امید خدا با همدلی و تعامل سازنده، تلاش خواهیم کرد که ضمن حفظ چارچوب نظام، روحیه انتقادی در دانشگاه‌ها حفظ شود.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان شمالی:

طرح های حوزه فرهنگی و اجتماعی باید مطابق با نیازهای جامعه باشد

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت:تمام طرح های ارایه شده از سوی مدیران درحوزه مسائل فرهنگی و آسیب های اجتماعی باید مطابق با نیازهای جامعه باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه