اخبار مازندران

مدیرکل حفظ آثار مازندران:

کم‌کاری مسؤولان در رسیدگی به مناطق محروم خوزستان پذیرفتنی نیست/لزوم اختصاص ردیف بودجه برای گروه‌های جهادی

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به اینکه مسؤولان استان خوزستان باید بیشتری به مناطق محروم این شهرستان داشته باشند، گفت: کم‌کاری مسؤولان در رسیدگی به این مناطق پذیرفتنی نیست.

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

پیش‌بینی آسمانی گرم و بهاری همراه با وزش باد گرم در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز با شکل‌گیری جریانات گرم جنوبی انتظار داریم شاهد افزایش دما و وزش باد گرم در آسمان مازندران باشیم که در ارتفاعات محسوس خواهد بود.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی:

ساختار نظام بانکی کشور نیازمند اصلاح است/برای جلوگیری از واردات باید با جدیت وارد عمل شد

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی کی از موانع اصلی اتکا به اقتصاد داخل و شکوفایی تولید داخلی را واردات دانست و گفت: با اصلاح نظام بانکی کشور و ایجاد مشوق‌هایی در حوزه تولید و سرمایه‌گذاری باید جلوی واردات را گرفت و در این زمینه باید با جدیت عمل کرد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد

فوت 14 نفر در سوانح جاده‌ای مازندران/ معدوم‌سازی بیش از 3500 کیلو موادغذایی فاسد

معاون دانشگاه علوم پزشکی مازندران میزان تصادفات جاده‌ای و شهری را از ابتدای طرح تاکنون، 747 نفر اعلام و گفت: جمع فوتی‌های ناشی از تصادفات در این مدت، به 14 نفر رسیده است.

امام جمعه موقت ساری:

خرید کالای ایرانی حمایت از خودکفایی و غیرت ملی است/استکبار جهانی خاورمیانه را به منطقه جنگی تبدیل کرد

امام جمعه موقت ساری درباره نامگذاری شعار سال گفت: مردم مخاطب اصلی هستند چراکه سرنوشت کشور به دست خودمان است و با خرید کالای ایرانی می‌توانیم چرخه کشور را بچرخانیم و حمایت از نیروی کار و ابتکار و سرمایه و سرمایه‌گذاری، حمایت از خودکفایی و غیرت ملی است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه