اخبار مازندران

نماینده شرق مازندران در مجلس:

بیکاری 18 درصدی در شمال کشور زیبنده نیست/ لزوم توجه به توسعه اقتصادی صادرات‌محور

نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی نرخ بیکاری 18 درصدی را با وجود بندر امیرآباد و تولید عظیم محصولات کشاورزی در شمال کشور برای مردم شایسته ندانست و فراموش شدن بازار هدف و عدم استفاده درست از ظرفیت‌ها را تأسف‌بار دانست.

با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

از پهباد چندمنظوره دانشگاه جامع علمی کاربردی سیمرغ رونمایی شد +فیلم

با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور ایران و دیگر بزرگان علم و فناوری کشور از پهباد چندمنظوره دانشگاه جامع علمی کاربردی سیمرغ در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار رونمایی شد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور تاکید کرد

استفاده از ظرفیت‌های صادراتی مازندران برای توسعه بنادر شمال

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر استفاده از ظرفیت‌های صادراتی مازندران برای ‏توسعه بنادر شمال تاکید کرد و گفت: اگر از ظرفیت‌های بنادر شمالی و پسکرانه‌های آن استفاده‌ ‏بهینه شود نباید دغدغه‌ای در زمینه اشتغال باشد.‏

قفل میدان تره‌بار بر ترافیک کمربندی ساری چه زمانی باز می‌شود/ ترافیک کلافه‌کننده صدای مردم را در آورد

پروژه ساخت و انتقال میدان جدید تره‌بار در ساری پایان مشخصی ندارد و تمام امید شهروندان به مأموران راهنمایی و رانندگی جهت روان‌سازی این ترافیک کلافه‌کننده است.

کمپین تخصصی صادرات در مازندران برگزار شد/ اجرای کمپین در 31 استان کشور

کمپین تخصصی صادرات که از 15 مرداد سال‌جاری با همکاری بخش خصوصی و دولت، برای نخستین‌بار آغاز به کار کرد، در استان مازندران نیز برگزار شد تا یکی از 31 استان کشور باشد که طی سال‌جاری، قرار بر برگزاری این کمپین در این استان‌ها گذاشته شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه