اخبار مازندران

مدیرکل بهزیستی مازندران:

320 هزار سالمند در مازندران وجود دارد/ نگهداری یک‌هزار سالمند مازندرانی در مراکز سالمندی

مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به وجود بیش از 320 هزار سالمند در مازندران، گفت: از این تعداد 300 سالمند در مراکز شبانه‌روزی و 700 سالمند در مراکز روزانه حضور دارند.

در مراسم افتتاحییه نمایشگاه کشاورزی و گل و گیاه در آمل مطرح شد

آمل می‌تواند پایانه صادرات گل و گیاه در کشور باشد/ پتانسیل بالای آمل به‌عنوان یک کلان شهر کشاورزی در کشت محصولات زراعی و باغی

فرماندار ویژه آمل گفت: با توجه به جایگاه تولید گل و گیاه در شهرستان، آمل می‌تواند پایانه صادرات گل و گیاه در کشور باشد.

فرماندار ویژه آمل مطرح کرد

پرورش ماکیان بومی و خانگی و خطر شیوع آنفولانزای پرندگان

فرماندار ویژه آمل گفت: مازندران به علت وجود آبندان‌ها و مزارع باتلاقی محلی برای پذیرش پرندگان مهاجر است، بنابراین پرورش ماکیان در روستاها و منازل در شرایط کنونی اصلا توصیه نمی‌شود.

فرمانده حفاظت محیط زیست از دادستانی خواستار شد

تعطیلی بازار «فریدونکنار» برای مقابله با آنفلوانزای مرغی

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور ضمن اشاره به ضرورت همکاری کلیه نیروهای انتظامی و امنیتی استان مازندران برای مقابله با شکار پرندگان مهاجر، گفت: به منظور مقابله با شکار پرندگان و شیوع آنفلوانزا، درخواست تعطیلی بازار فریدونکنار را به عنوان بازار رسمی فروش این پرندگان مهاجر به دادستان این شهرستان مطرح کردیم.

لرزه سرما بر اندام باغات مرکبات مازندران +تصاویر

برف و سرما که می‌آید تن هر کشاورزی می‌لرزد، اما اینجا مازندران است سرزمین رطوبت و شرجی؛ چه کسی باور می‌کرد که این چنین سرما بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را از بین ببرد. محصول که هیچ با برف آذرماه 95، درختان هم از بین رفتند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه