اخبار مازندران

مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران:

تمام دستگاه‌ها و بانک‌ها مکلف به استفاده از دیزل ژنراتور در ساعت پیک شدند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: بنا به دستور استاندار مازندران تمامی ادارات و دستگاه های ‏اجرایی، بانکها وموسسات استان مکلف به استفاده ازدیزل ژنراتور در ساعت پیک شدند.‏

وزیر ارشاد در یادواره آیت‌الله قاسمی‌سوادکوهی:

پیام سردار سلیمانی یعنی حرکت جامعه اسلامی رو به جلو است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به مواضعی که رئیس جمهور کشورمان در کشور سوئیس و اتریش اظهار کرده بود و پیام سردار سلیمانی داد اینها می‌تواند علامت این باشد که جامعه اسلامی همراه و همدل در مسیر هموار در حال پیش رفتن است.

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران عنوان کرد

تقویت فرهنگ بومی محلی در مراکز کانون پرورش فکری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با اشاره به اینکه زنده کردن فرهنگ بومی و محلی بسیار ارزشمند است، گفت: رویکردمان در سال 97 توجه به فرهنگ بومی محلی در استان است.

مدیرکل دامپزشکی مازندران اعلام کرد

صادرات مرغ تولیدی مازندران به کشورهای همسایه/افزایش تولید مرغ بدون آنتی بیوتیک در استان

مدیرکل دامپزشکی مازندران با اشاره به افزایش کیفیت مرغ تولیدی کشتارگاه‌های صنعتی استان گفت: مرغ تولیدی کشتارگاه‌های صنعتی مازندران به کشورهای همسایه صادر می‌شود.

وزیر ارتباطات در مازندران:

تشعشعات رادیویی خارج از حد استاندارد در کشور نداریم/استفاده از فناوری‌های پیشرفته در بخش کشاورزی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : سیستم پایش اثرات امواج بر شاخص های حرارتی نه تنها در تهران بلکه در چند شهر کشور دایر شده است و تاکنون پارامترهای گرمایی ناشی از اثر تجمیعی تشعشعات خارج از حد استاندارد به ما گزارش نشده است. ‎

فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرد

توسعه متوازن مازندران با کار جهادی /راهبرد ما امید به مردم و مایوس‌سازی آمریکاست

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: با کمک همه مردم و مسئولان در کل استان مشغول کار جهادی و به‌دنبال توسعه متوازن در سراسر مازندران هستیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه