اخبار مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

آغاز پرداخت تسهیلات 200 میلیارد تومانی به باغداران خسارت‌دیده مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پرداخت خسارت باغات استان در قالب تسهیلات خبر داد و گفت: تسهیلات 200 میلیارد تومانی برای خسارت‌دیدگان سرمای اخیر باغات مازندران به سازمان جهاد کشاورزی استان ابلاغ شده است.

مدیرکل حج و زیارت مازندران مطرح کرد

سفر نوروزی 3500 مازندرانی به کربلای معلی

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی 3 هزار و 500 نفر از مازندرانی‌ها به کربلای معلی و نجف اشرف مشرف شدند، اظهار کرد: این آمار از افزایش استقبال مردم مازندران برای سفر به اماکن مقدس نشان می‌دهد.

پورابراهیمی در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با مسئولان استان مازندران تاکید کرد؛

لزوم مبارزه جدی با قاچاق کالا و واردات بی رویه

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر نقش مبارزه با کالای قاچاق در حمایت از تولید تاکید کرد و گفت: در کارگروه های تخصصی امور بانکی و مالیاتی مشکلات فعالان اقتصادی استان مازندران بررسی می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در نوشهر مطرح کرد

ساخت همه تجهیزات مورد نیاز نیروی دریایی در داخل در صورت حمایت

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: مهم‌ترین تجهیزات نیروهای مسلح كه از فناوری بالای نیز برخوردار هستند را ساخته‌ایم و اگر حمایت شویم همه تجهیزات مورد نیاز را خودمان خواهیم ساخت.‏

فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد

ساخت 3 ماهه 150 خانه محروم با کمک 4 میلیارد تومانی مردم مازندران

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه در این استان در طی سه ماه 150 خانه محروم ساخته شد، گفت: این خانه‌ها با کمک 4 میلیارد تومانی مردم خیر مازندران با مدیریت سپاه به بهره‎برداری رسید.

خودزنی استاندار با ارائه آمار اشتباه به رئیس‌جمهور

باغدار مازندرانی: استاندار باید عذرخواهی کند

آقای استاندار اگر نمی‌دانید، خوب بدانید که کشاورزان و باغداران از اظهار و نظر شما در خصوص رضایت کشاورزان از وضعیت معیشتی و حمایت دولت از آنها هیچ خوش‌شان نیامده و در واقع اینگونه آمار اشتباه دادند به رئیس جمهور در زمان انتخابات نوعی خودزنی است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه