اخبار مازندران

مدیر بندر امیرآباد اعلام کرد

رشد 57 درصدی بازدید گردشگران دریایی از سواحل بندر امیرآباد

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از رشد 57 درصدی بازدید گردشگران دریایی در بندر امیرآباد خبر داد و گفت: حضور گردشگران دریایی در نوروز امسال بی‌نظیر بوده است.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف خنجر عتیقه در محمودآباد

جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک قبضه خنجر عتیقه به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد و گفت: در بازدیدهای به عمل آمده از منزل متهم یک قبضه خنجر عتیقه کشف شده است.

مسؤول واحد موسیقی حوزه هنری مازندران خبر داد

رونمایی از تولیدات موسیقیایی حوزه هنری مازندران در هفته هنر انقلاب

مسؤول واحد موسیقی حوزه هنری مازندران از رونمایی تولیدات موسیقیایی در آخرین روز از هفته هنر انقلاب خبر داد و گفت: این برنامه ساعت 17 فردا از سیمای مازندران پخش می‌شود.

صیادان مازندرانی چشم‌انتظار یک مصوبه!/این قشر مظلوم را دریابید

صیادانی که از 20 مهرماه سال گذشته دل را به دریا زده و امیدوار از اینکه بتوانند سبد صیادی خود را پررونق کنند اما امسال نیز برخی از آنها نتوانستند صید خوبی داشته باشند، با این حال از تلاش ناامید نشدند و تا پایان صید در آبی بیکران در پی روزی حلال بودند.

بخشدار لاریجان:

بارش 20 سانتی برف لاریجان آمل را سفیدپوش کرد/ محور هراز باز و تردد در آن جریان دارد

بخشدار لاریجان با اشاره به اینکه محور هراز بسته بود اما دقایقی قبل با تلاش‌های پلیس راه و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای باز شد، گفت: پاکسازی محور هراز ادامه دارد و تردد در جریان است.

توزیع شیر در مدارس گرفتار اعتبار و تصویب طرح

تاخیر 6 ماهه در توزیع شیر مدارس مازندران

مسئول هماهنگی توزیع شیر در مدارس مازندران با اشاره به تاخیر 6 ماهه در توزیع شیر مدارس استان، گفت: در حال حاضر برای توزیع شیر با توجه به افزایش گرما هوا ممکن است دچار مشکل شویم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه