اخبار مازندران

مشکلات فریدونکنار و پرسش‌های بی‌پاسخ مردم

مسؤولان فریدونکنار دقیقا چه می‌کنند؟

مشکلات شهر مظلوم فریدونکنار آنقدر فراوان است که ساعت‌ها می‌توان برای آن درد نوشت اما آن چه مشخص است مردم این خطه مبارک فریدونکنار هنوز به پاسخ این پرسش خود نرسیده‌اند که این مسؤولان دقیقا برای چه کار انجام شده‌ای حقوق می‌گیرند.

گزارش بلاغ از چگونگی ترسیم نقشه راه صادراتی مازندران

هزار راه نرفته در بی‌راهه صادرات مازندران/ توجه به صادرات منوط به تشکیل کمیته‌های تخصصی است

رونق صادرات در مازندران منوط به شکل‌گیری کمیته‌های تخصصی است تا با اتخاذ تصمیم‌های نافذ و در تعامل با مجموعه مدیریت‌های استان بتوانند وضعیت کنونی اقتصاد مازندران را متحول کنند.

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل:

حریق سکوی سوخت گیری پمپ بنزین آمل مهار شد/ علت آتش‌سوزی در دست بررسی است+ عکس

مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل گفت: آتش سوزی در کانال‌های ارتباطی مخزن و پمپ‌های سکوی سوخت گیری پمپ بنزین پهلوانزاده آمل با حضور به موقع آتش‌نشانان به طور کامل مهار شد.

دادستان مرکز مازندران اعلام کرد

ضرب‌الاجل دو ماهه دستگاه قضایی به مدیران شهرستان آمل برای حل مشکل زباله

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از عدم تخصیص بودجه و منابع دولتی لازم برای حل مشکل زباله در استان انتقاد کرد و گفت: از سوی دادستانی آمل، مهلتی دو ماهه برای حل مشکل زباله توسط مدیران این شهرستان در نظر گرفته است.

رئیس پژوهشگاه هوافضای ایران در مازندران خبر داد

بچه‌دار شدن میمون‌های فضایی ایران/ 10 خلبان ایرانی برای سفر به فضا اعلام آمادگی کردند

رئیس پژوهشگاه هوافضا وزارت علوم با اشاره به بچه‌دار شدن دو میمون‌ فضایی ایران و سلامت فرزند، از انجام مراحل مقدماتی پرتاب انسان از ایران به فضا خبر داد و گفت: برای این مهم 10 خلبان کشورمان اعلام آمادگی کردند که دو نفر نیازمندیم.

مسؤول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه کربلای مازندران:

غدیر بزرگ‌ترین عید انسان‌های مؤمن و موحد است/ امام نباشد جهاد هم منحرف می‌شود

مسؤول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه روز عید غدیر، بزرگ‌ترین عید انسان‌های مؤمن و موحد است، گفت: تعبیراتی که قرآن برای این روز به‌کار برده برای هیچ روزی برای تاریخ بشر حتی تاریخ زندگی پیامبر اسلام هم به‌کار نبرده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه