اخبار مازندران

نمایندگان برای جلوگیری از انتقال آب خزر راهکارهای قانونی ارائه دهند

مخالفت «شعاری» دردی را دوا نمی‌کند

نمایندگان مجلس در مازندران به جای اتخاذ راهکاری‌های قانونی در طرح انتقال آب دریای خزر به دنبال چالش اجتماعی و درگیر کردن عامه مردم در جلوگیری از این طرح هستند.

تیر خلاص دولت به رانندگان تاکسی؛

حذف اعتبار بیمه رانندگان تاکسی در لایحه بودجه 98/ نااُمیدی تاکسیرانان از آخرین دلخوشی

بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی یکی از آخرین مزایای تاکسیرانان بود که پس از حذف مزایا و خدماتی نظیر لوازم یدکی و لاستیک دولتی در سال‌های نه چندتن دور و نیز حذف سهمیه بنزین طی سال‌های اخیر، در آستانه حذف قرار دارد. متاسفانه با ابلاغ اصلاحیه بودجه سال 98 مشخص شد اعتبار این بخش از اصلاحیه بودجه کشور حذف شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

مازندران در مسیر پیشرفت و شکوفایی است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: بازخوانی بخشی از خدمات نظام اسلامی در مازندران حاکی از آن استان که این استان به برکات خدمات نظام به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است.

آخرین تغییر و تحولات در تیم فوتبال نساجی

مربی سابق استقلال به نساجی پیوست/سومین خارجی در راه قائم‌شهر

با جدایی حامد لک از نساجی تا به الان دروازه‌بان شاخصی به لیست سرخ‌های شمالی اضافه نشده و باید دید مالکان باشگاه و سرمربی برای این پست حساس چه تصمیمی را اتخاذ می‌کنند.

اما و اگرهای افزایش دوباره نرخ کرایه تاکسی در ساری/آژانس‌های تلفنی 1000 تومان گران کردند

زمزمه‌هایی مبنی بر افزایش نرخ کرایه تاکسی برای دومین بار طی سال‌جاری در مرکز استان شنیده می‌شود که سرچشمه آن به اظهاراتی در خصوص تأیید شورای شهر ساری مبنی بر افزایش نرخ کرایه‌ها به دلیل افزایش قیمت در اقلام کالاهای اساسی و لوازم یدکی جهت رفاه حال رانندگان تاکسی صورت گرفته است.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

پیش‌بینی هزینه 150 میلیاردی برای اتمام 19 پروژه عمرانی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اجرای 19 پروژه عمرانی بزرگ در سطح شهرک‌های صنعتی استان در برنامه 100 روزه گفت: برای اجرای 19 پروژه عمرانی مبلغ 150 میليارد ریال از محل منابع استانی و داخلی هزینه می‌شود.

فرمانده سپای کربلای مازندران:

واژه‌های حماسه و مقاومت بر سینه مردم آمل نقش بسته است/ حماسه ششم بهمن به موضوع محوری در مازندران تبدیل شود

فرمانده سپای کربلای مازندران با بیان اینکه مردم امل مردمی تاریخ‌ساز هستند، گفت: اگر بخواهیم واژه‌های مقاومت و حماسه را تبیین کنیم این دو کلمه بر سینه مردم آمل و مازندران درخشان است

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه