اخبار مازندران

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران:

پروژه احیای میانکاله شدنی است/ اعتبار و مدیریت می‌خواهیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد میانکاله قابل احیا بوده و این پروژه شدنی است، گفت: نیاز به تأمین منابع مالی است و بخش عمده نیز به مدیریت بازمی‌گردد.

مشاغل خانگی راهکاری مهم برای خوداشتغالی

بازاریابی، حلقه گمشده کسب و کار خانگی در مازندران

چندین سال است که با رونق گرفتن مشاغل خانگی بسیاری از افراد با ابداع و خلاقیت خود دست به کارهای خلاقانه‌ای می‌زنند که از لحاظ اقتصادی می‌تواند برای آن‌ها و استانمان سودآور باشد.چرخه کسب و کارها با عرضه تولیدات و محصولات در بازار ، فروش و کسب درآمد آنها به نتیجه می رسد و بازاریابی برای مشاغل خانگی همچنان حلقه مفقوده این نوع مشاغل محسوب می‌شود چراکه باوجود تولید انواع کالاهای قابل تهیه در منازل هنوز بسیاری از مردم در ارتباط با شرایط و چگونگی کالاهای تولید شده در مشاغل خانگی اطلاعات کافی ندارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تعهدات غربی‌ها در توافقنامه باید گویا و شفاف باشد/ضرورت حفظ وحدت برای مقابله با تحریم‌های ظالمانه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برجام به منظور رفع تحریم‌ها انعقاد شد از این رو باید تعهدات غربی‌ها در توافقنامه گویا و شفاف باشد.

مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران:

تمام دستگاه‌ها و بانک‌ها مکلف به استفاده از دیزل ژنراتور در ساعت پیک شدند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: بنا به دستور استاندار مازندران تمامی ادارات و دستگاه های ‏اجرایی، بانکها وموسسات استان مکلف به استفاده ازدیزل ژنراتور در ساعت پیک شدند.‏

وزیر ارشاد در یادواره آیت‌الله قاسمی‌سوادکوهی:

پیام سردار سلیمانی یعنی حرکت جامعه اسلامی رو به جلو است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به مواضعی که رئیس جمهور کشورمان در کشور سوئیس و اتریش اظهار کرده بود و پیام سردار سلیمانی داد اینها می‌تواند علامت این باشد که جامعه اسلامی همراه و همدل در مسیر هموار در حال پیش رفتن است.

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران عنوان کرد

تقویت فرهنگ بومی محلی در مراکز کانون پرورش فکری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با اشاره به اینکه زنده کردن فرهنگ بومی و محلی بسیار ارزشمند است، گفت: رویکردمان در سال 97 توجه به فرهنگ بومی محلی در استان است.

مدیرکل دامپزشکی مازندران اعلام کرد

صادرات مرغ تولیدی مازندران به کشورهای همسایه/افزایش تولید مرغ بدون آنتی بیوتیک در استان

مدیرکل دامپزشکی مازندران با اشاره به افزایش کیفیت مرغ تولیدی کشتارگاه‌های صنعتی استان گفت: مرغ تولیدی کشتارگاه‌های صنعتی مازندران به کشورهای همسایه صادر می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه