اخبار مازندران

به بهانه وفات بانوی خوبی‌ها

سفارش به ولایت‌مداری ویژگی بارز ام‌البنین(س)/ ضرورت بازتولید شخصیت آن بزرگوار در جامعه

سفارش به ولایت‌پذیری و درک درست وقایع سیاسی زمان از ویژگی‌های بارز حضرت ام‌البنین(س) بود که ضروری است این خصوصیات ارزشمند در جامعه امروز بازتولید شود.

به بهانه روز بنیاد شهید

جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند

جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند و پرچم‌داران عاشق هستند را به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد، ثروت آنها عشقی است که قابل تحریم نیست.

نمک‌ پاشیدن دولت بر زخم باغداران مازندرانی با واردات مرکبات

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با گله‌مندی از دولت درباره واردات مرکبات گفت: با توجه به اینکه مرکبات در اختیار باغداران است و کفایت شب عید را می‌کند واردات مرکبات نمک بپاشیدن بر زخم آنان بود.

نقش تشکل‌های فعال مردمی محیط زیست در مازندران را جدی بگیریم

از آنجایی که درختان در دنیای صنعتی امروز نقش ریه‌های شهر را دارند، باید به موضوع حفاظت از محیط زیست طبیعی و درختان و منابع طبیعی توجه جدی کرد و در این بین نقش تشکل‌های فعال مردم نهاد در زمینه محیط زیست غیرقابل انکار است.

وزیر راه و شهرسازی در افتتاح تونل محور هراز:

100 میلیارد تومان از اعتبارات راه مازندران برای محور هراز هزینه شد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تخصیص اعتبار 670 میلیارد تومانی سفر ریاست جمهوری به مازندران برای محور هراز، این اعتبار را برای کل پروژه راه مازندران بیان کرد و گفت: تاکنون از این اعتبار بیش از 100 میلیارد تومان برای محور هراز هزینه شد.

مدیرکل دامپزشکی مازندران مطرح کرد

نگرانی از شیوع مجدد آنفلوآنزا فوق‌حاد پرندگان در مازندران

مدیرکل دامپزشکی مازندران گفت: نگرانی در ارتباط با شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق‌حاد پرندگان تا زمان تداوم سرمای هوا، حضور پرندگان مهاجر و ویروس در گردش است، در استان وجود دارد.

دادستان مرکز مازندران:

تخریب و بداخلاقی‌های انتخاباتی رصد می‌شود/ مسؤولیت دستگاه قضا در امنیت و سلامت انتخابات

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران به وجود شعبه ویژه رسیدگی به جرائم سایبری در استان اشاره کرد و گفت: تخریب، تهدید، بد اخلاقی‌های انتخاباتی رصد می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه