اخبار مازندران

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلا مازندران:

دشمن توان مقابله با ایران را ندارد/ گردن دشمن را می‌شکنیم

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه دشمن توان مقابله با ما را ندارد، گفت: دشمن اگر می‌توانست حمله به کشور را از دیروز به امروز و امروز به فردا واگذار نمی‌کرد.

نمایندگان برای جلوگیری از انتقال آب خزر راهکارهای قانونی ارائه دهند

مخالفت «شعاری» دردی را دوا نمی‌کند

نمایندگان مجلس در مازندران به جای اتخاذ راهکاری‌های قانونی در طرح انتقال آب دریای خزر به دنبال چالش اجتماعی و درگیر کردن عامه مردم در جلوگیری از این طرح هستند.

تیر خلاص دولت به رانندگان تاکسی؛

حذف اعتبار بیمه رانندگان تاکسی در لایحه بودجه 98/ نااُمیدی تاکسیرانان از آخرین دلخوشی

بیمه تأمین اجتماعی رانندگان تاکسی یکی از آخرین مزایای تاکسیرانان بود که پس از حذف مزایا و خدماتی نظیر لوازم یدکی و لاستیک دولتی در سال‌های نه چندتن دور و نیز حذف سهمیه بنزین طی سال‌های اخیر، در آستانه حذف قرار دارد. متاسفانه با ابلاغ اصلاحیه بودجه سال 98 مشخص شد اعتبار این بخش از اصلاحیه بودجه کشور حذف شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

مازندران در مسیر پیشرفت و شکوفایی است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: بازخوانی بخشی از خدمات نظام اسلامی در مازندران حاکی از آن استان که این استان به برکات خدمات نظام به پیشرفت‌های قابل توجهی دست یافته است.

آخرین تغییر و تحولات در تیم فوتبال نساجی

مربی سابق استقلال به نساجی پیوست/سومین خارجی در راه قائم‌شهر

با جدایی حامد لک از نساجی تا به الان دروازه‌بان شاخصی به لیست سرخ‌های شمالی اضافه نشده و باید دید مالکان باشگاه و سرمربی برای این پست حساس چه تصمیمی را اتخاذ می‌کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه