اخبار مازندران

معاون راهداری مازندران:

تمام محورهای مازندران باز است

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با بیان اینکه بارش سنگین برف تمامی محورهای مازندران را درگیر کرد، گفت: با توجه به بارش سنگین برف، تمامی محورهای مازندران باز است و تردد در آن جریان دارد.

نویسنده و طنزپرداز به‌نام کشور:

طنزپردازان استانی شناخته شوند /طنز مچ‌گیری نیست

نویسنده و طنزپرداز به‌نام کشور با بیان اینکه اینکه طنزپردازان استانی باید شناخته شوند، گفت: باوجود اینکه ادبیات مناطق مختلف دارای شیرینی‌هایی است اما طنز به زبان محلی غریب مانده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد

هزینه 53 میلیارد تومانی برای هتلینگ بیمارستان‌های مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره اقدامات انجام شده بر ساماندهی هتلینگ بیمارستان‌ها گفت: برای این منظور 53 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار در 23 بیمارستان اختصاص پیدا کرده است.

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در مازندران

افزایش نسبی دما از فردا در مازندران /تردد عادی و روان در محورهای استان

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: وضعیت هوا طی فردا سه‌شنبه 28 فروردین، نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما، در ارتفاعات گاهی با افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده است.

نامه یک کشاورز مازندرانی به رئیس‌جمهور/

آب پاکی را روی ما ریختند/فقط حرف شنیده‌ایم نه عمل

آقای رئیس جمهور، امسال که سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی است، از همین اول سال مسؤولان ارشد استان آب پاکی را روی ما ریختند به ما می‌گویند که بهتر است برنج نکاریم، چون آب نیست، سوال ما اینجاست آیا این عزیزان نمی‌توانند مدیریت درست و به موقع انجام دهند تا ما چنین مشکلی را نداشته باشیم.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

اقتصاد قوی اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه امنیت امروز نباید سبب غفلت شود، گفت: امروز اصلی‌ترین نیاز در شرایط امنیت، داشتن یک اقتصاد قوی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید دارند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه