اخبار مازندران

آمارسازی معنادار فرمانداری نکا در آستانه انتخابات

چه اهدافی از افزایش غیرواقعی واجدین شرایط رأی در نکا دنبال می‌شود؟/ اشتباه یا مقدمه‌سازی استراتژیک +عکس

فرماندار نکا در اقدامی معنادار و عجیب نزدیک به 10 هزار نفر تعداد واجدین شرایط رأی دادن برای انتخابات سال 96 در این شهرستان را بیشتر از آمار رسمی اعلام کرد که حساسیت‌ها را برانگیخته است.

حسن عباسی در آمل:

قالیباف در اوج موفقیت قهرمانانه به نفع مردم کنار رفت/ گلایه مردم از بی‌عدالتی است/ برای رای‌آوری ترس از دیوارکشی و جنگ را مطرح می‌کنند

حسن عباسی با تاکید بر اینکه گلایه مردم از بی عدالتی است، گفت: مردم از اختلاس برادر رییس جمهور، صندوق ذخیره فرهنگیان، فساد وزرا و ... گلایه‌مند هستند.

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری:

اعلام حمایت آقای قالیباف از نکات زیبای اخلاق اسلامی و سیاسی است

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری گفت: از خودگذشتگی برای انتخاب اصلح، نشانه اعتقاد قلبی و عملی نسبت به تکلیف‌گرایی در حوزه اجتماعی و سیاسی است که در نظام اسلامی باید محور مسئولیت‌پذیری قرار گیرد.

طی بیانیه‌ای از سوی ستاد رئیسی صورت گرفت

تقدیر از استقبال پرشور علویان طبرستان از حجت‌الاسلام رئیسی

رئیس ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران، از استقبال پرشور مردم مازندران از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد.

آیت‌الله معلمی:

تصمیم قالیباف در حمایت از رئیسی شجاعانه و هوشمندانه بود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: کنارگیری محمدباقر قالیباف در حمایت از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی برای اینکه تکلیف متدینین و مردم یک دست و یک‌جانبه شود تصمیمی هوشمندانه و شجاعانه‌ای بود.

در حاشیه لغو سخنرانی حسن عباسی

مرگ آزاد اندیشی در دانشگاه مازندران/ شعار اعتدال آقای رئیس هم مانند وعده 100 روزه بود

لغو سخنرانی حسن عباسی در دانشگاه مازندران نشان داد، هر چقدر به زمان انتخابات نزدیک می‌شویم، ترس اصلاح‌طلبان و اعتدالیون از حضور مردم برای نه گفتن به جریان اشرافی و منفعت طلب و کاسب بیشتر می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه