اخبار مازندران

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران:

نمی‌توان دور دریا را دیوار کشید/کاهش غریق نیازمند همکاری مردم است

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه نصب پرچم‌های سلامت در دریای مازندران کار ارزشمندی است، گفت: با این حال نمی‌توان دریا را دیوارکشی کرد که اینجا سالم یا ناسالم است.

تا پایان امسال

100 ‏هزار خانوار مازندرانی از بیمه اجتماعی بهره‌مند می‌شوند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر مازندران گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان ‏سال 97 حدود 100 هزار خانوار زیر پوشش این صندوق در استان قرار می‌گیرند تا بتوانیم یارانه دولتی را برای استان جذب ‏کنیم. ‏

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد

وجود رانت در واردات غیرمجاز خودرو/قیمت خودرو در کشور نا معقول است

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: وجود برخی از رانت‌ها را نمی‌توان رد کرد و متاسفانه برخی حاشیه‌‌ها وجود دارد که باید به‌درستی مدیریت شوند.

رئیس پلیس فتا مازندران خبر داد

دستگیری عامل هتک حیثیت مشتریان آرایشگاه زنانه در مازندران

رئیس پلیس فتا مازندران از شناسایی و دستگیری متصدی یکی از آرایشگاه های زنانه که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی مشتریان خود به عنوان مدلینگ در فضای مجازی می کرد خبر داد.

دادستان مرکز مازندران اعلام کرد

رسیدگی به 50 پرونده قضایی مدیران و شهرداران مازندران

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران با بیان اینکه پرونده‌های مختلفی در ارتباط با مدیران داریم، ولی خیلی از موارد را نمی‌توان رسانه‌ای کرد؛ گفت: بیش از 50 پرونده از مدیران راه و شهرداران در ارتباط با نواقص و مشکلات جاده‌ای در دادسرا داریم که در حال رسیدگی است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه