اخبار مازندران

نماینده ولی فقیه در مازندران:

دولتمردان با تحقق وعده‌ها توقعات مردم را برآورده کنند/ وظیفه مسئولان پس از 22 بهمن مضاعف می‌شود

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: همه ما باید بدانیم که دولت، مجلس، قوه قضائیه و سایر نهادها به یمن فداکاری و از خود گذشتگی مردم پابرجا هستند و بر مسؤولان واجب است که همواره قدردان شهروندان بوده و در برآورده کردن نیازشان بکوشند.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران خبر داد

طلب 500 میلیاردی تامین اجتماعی از کارفرمایان مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با اعلام اینکه از کارفرمایان استان مازندران 500 میلیارد تومان مطالبه دارم، گفت: به دلیل مشکلات اقتصادی از حق قانونی خود برای دریافت مطالبات در راستای تعامل با ارگان‌ها استفاده نمی‌کنیم.

سردار غیب‌پرور در افتتاح 120پروژه‌ محرومیت‌زدایی و تحویل 200 مسکن محرومان مازندران:

هیچ مسئولی حق ندارد پیروزی‌های انقلاب اسلامی را در کارنامه خود بنویسد/امروز خط مقدم بسیج تأمین معیشت مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه امروز علی‌رغم تمام مشکلات 40 سالگی انقلاب را شاهدیم چراکه مردم یک حضور مومنانه پشت سر ‏رهبری خود دارد گفت: هیچ مسئولی حق ندارد پیروزی های انقلاب اسلامی را در کارنامه خود بنویسد.‏امروز خط مقدم ما در سازمان بسیج تامین معیشت مردم است، مردمی که 40 سال ‏امتحان دادند و کم نگذاشتند و هرجا لازم بود آمدند.

استاندار مازندران اعلام کرد

افتتاح 766 پروژه عمرانی طی ایام دهه فجر در مازندران/اظهارات استاندار درباره انتقال آب دریای خزر

استاندار مازندران با بیان اینکه 766 پروژه عمرانی و زیربنایی در ایام‌الله دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 40 میلیارد تومان در استان افتتاح خواهد شد؛ گفت: مدیران باید رابطه خود را با مردم، معمولی کنند و این انقلاب در سال 57 اینگونه بود که مردم عاشقش بودند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه