اخبار مازندران

گزارش بلاغ از برخورد دوگانه دولت در حل مشکل یک واحد معدنی فعال

معدن، ظرفیت ناشکفته مازندران نیاز به توجه جدی دارند

چرا جلوی فعالیت تولیدی واحد معدنی، که اشتغال مستقیم 100 کارگر را در پی دارد، می‌گیرند و به جای ارائه راهکار مناسب، با برخورد شدید، اقدام به پلمپ می‌کنند؟

سر‌مربی تیم کشتی نونهالان مازندران:

کشتی‌گیران مازندران به حقشان نرسیده‎اند/ بی‌انصافی به مربیان پایه مازندران در رده‌های ملی

سر‌مربی تیم کشتی خردسالان و نونهالان مازندران با تاکید بر اینکه کشتی‌گیران مازندران به حقشان نرسیده‎اند، گفت: در حق مربیان پایه استان برای عدم حضور در اردو‌های رده‌های سنی بی‌انصافی صورت گرفت.

مشکل‌ترین نوع جراحی تومور مغز دنیا در قائم‌شهر انجام شد

جراح مغز و اعصاب بیمارستان ولی‌عصر(عج) قائم‌شهر با اشاره به انجام جراحی تومور مغزی در این بیمارستان گفت: جراحی انجام شده بدون عارضه بوده و مهم‌ترین و در عین حال مشکل‌ترین جراحی در بین انواع تومورهای مغزی در دنیا محسوب می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران مازندران:

بیمه زنبورداران در هاله‌ای از ابهام قرار دارد/ بی‌توجهی دولت به قانون با بهانه‌های مختلف

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران مازندران با بیان اینکه بیمه زنبورداران در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، گفت: دولت با این ادعا که هدفمندی یارانه‌ها درآمدی ندارد که بتوانند از آن برای بیمه زنبورداران استفاده کنند، عملا نسبت به این مهم بی‌توجه است.

ضرورت توجه به منابع آبی در دست‌یابی به خودکفایی

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران با بیان اینکه در مصرف آب کشاورزی زیاده‌روی می‌شود، گفت: به اندازه‌ای که نیاز کشور است باید تولید کرد و تولید بیش از حد، منابع آبی را با خطر جدی مواجه خواهد کرد.

احداث پل هزارسنگر از زیرگذر تا روگذر/ خداحافظی با نماد ایستادگی و مقاومت مردم دیار هزارسنگر آمل

احداث تقاطع غیر هم‌سطح برای میدان هزارسنگر آمل از جمله برنامه‌هایی است که از گذشته صحبت آن بود، اما دلایلی همچون کمبود بودجه و مهم تر از آن اختلاف بر سر اجرای روگذر و یا زیرگذر، این پروژه مهم به تعویق افتاد.

به بهانه احیای دوباره شموشک نوشهر

تیم فوتبال نوشهر، بومی یا غیر بومی؟

حضور بالقوه پتانسیل‌های بومی جوان در نوشهر و عدم بومی‌گرایی در تیم فوتبال این شهر را حتی اگر نخواهیم با لفظ خیانت مورد خطاب قرار دهیم، چیزی جز کم مهری و کم توجهی به آینده تمامی جوانان نوشهری نخواهد بود.

عضو جامعه نخبگان ایران و آلمان:

مازندران با انتقال آب خزر دچار کاهش شدید بیلان‌ آبی می‌شود

عضو جامعه نخبگان ایران و آلمان با هشدار در ارتباط با طرح انتقال آب دریای‌خزر، گفت: به صراحت می‌گویم اگر طرح انتقال آب از دریای‌خزر اتفاق بیافتد با اختلال شدید در بیلان آبی روبرو می‌شویم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه