اخبار مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران خبر داد

طلب 500 میلیاردی تامین اجتماعی از کارفرمایان مازندران

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با اعلام اینکه از کارفرمایان استان مازندران 500 میلیارد تومان مطالبه دارم، گفت: به دلیل مشکلات اقتصادی از حق قانونی خود برای دریافت مطالبات در راستای تعامل با ارگان‌ها استفاده نمی‌کنیم.

سردار غیب‌پرور در افتتاح 120پروژه‌ محرومیت‌زدایی و تحویل 200 مسکن محرومان مازندران:

هیچ مسئولی حق ندارد پیروزی‌های انقلاب اسلامی را در کارنامه خود بنویسد/امروز خط مقدم بسیج تأمین معیشت مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه امروز علی‌رغم تمام مشکلات 40 سالگی انقلاب را شاهدیم چراکه مردم یک حضور مومنانه پشت سر ‏رهبری خود دارد گفت: هیچ مسئولی حق ندارد پیروزی های انقلاب اسلامی را در کارنامه خود بنویسد.‏امروز خط مقدم ما در سازمان بسیج تامین معیشت مردم است، مردمی که 40 سال ‏امتحان دادند و کم نگذاشتند و هرجا لازم بود آمدند.

استاندار مازندران اعلام کرد

افتتاح 766 پروژه عمرانی طی ایام دهه فجر در مازندران/اظهارات استاندار درباره انتقال آب دریای خزر

استاندار مازندران با بیان اینکه 766 پروژه عمرانی و زیربنایی در ایام‌الله دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 40 میلیارد تومان در استان افتتاح خواهد شد؛ گفت: مدیران باید رابطه خود را با مردم، معمولی کنند و این انقلاب در سال 57 اینگونه بود که مردم عاشقش بودند.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس تاکید کرد

تسریع در روند گازرسانی به منطقه هزارجریب نکا/ وجود هرگونه معارض غیرقابل قبول است

نماینده مردم شهرستان‌های بهشهر، نکاء و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روند گازرسانی به منطقه هزارجریب با همکاری همه نهادهای مختلف شتاب بیشتری خواهد گرفت؛ گفت: وجود هرگونه معارض در اجرای این طرح غیرقابل قبول است.

در شورای فرهنگ عمومی جویبار مطرح شد

شالویی: در حوزه فرهنگ و هنر خوب عمل نکردیم/انتقاد از برخی دستگاه‌ها در اجرای برنامه‌ها فرهنگی

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: کارهای صورت گرفته درحوزه فرهنگ و هنر مطلوب نبوده و متأسفانه در حوزه فرهنگ کشور خوب عمل نکردیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران مطرح کرد

توقف قیمت مرغ در نیمه کانال 14 هزار تومانی/ دلیل اختلاف قیمت مرغ در بازار چیست؟

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران با بیان اینکه در حال حاضر با تزریق مرغ تنظیم بازاری، ثبات نسبی در بازار به وجود آمده است و روند صعودی مرغ در این مقطع، متوقف شده است؛ به سوال خبرنگار ما در خصوص علت تفاوت قیمت مرغ در بازار پاسخ داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه