اخبار مازندران

بازهم برخورد امنیتی دولت تدبیر در مازندران

فرمانداری نکا مانع حضور خبرنگار رسانه منتقد در شعب أخذ رای شد! +عکس

فرمانداری نکا در اقدامی یک طرفه و با وجود دعوت قبلی از خبرنگاران مانع از پوشش خبری و تصویری خبرنگار سایت پیک نکا شد تا فضای سرکوب منتقدان و برخوردهای امنیتی این دولت این بار برخلاف منافع ملی همچنان ادامه پیدا کند.

هنرمند و کارگردان بابلی:

هنرمند سیاسی به معنی حمایت از یک حزب و جناح نیست/ هنرمندان به شعور مردم توهین نکنند

کارگردان بابلی گفت: یک هنرمند زمانی می‌تواند هنرمند سیاسی باشد که یک جریان فرهنگی را با سیاستی که دارد اشتباه نگیرد، هنرمند سیاسی صرفا به یک معنی حمایت از یک حزب و جناح نیست.

جریان‌شناسی یک هفته تبلیغات شورای شهر و روستا در فریدونکنار

از «رقص و آواز» تا «فضای مجازی بدون نگهبان» در فریدونکنار

با گشت و گذاری ساده در سطح شهر می‌توان تبلیغات بسیار گسترده کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر را مشاهده کرد، این امر در مناطق مرکزی شهر بیشتر بوده و از تراکم بالایی برخوردار است به نحوی که بعضی از ستادهای این نامزدها در فاصله چند قدمی از یکدیگر قرار دارد.

مسؤول سلامت انتخابات ستاد رئیسی در مازندران:

تعرفه در روستاهای مازندران تمام شده است/ بی‌پاسخ ماندن درخواست تعرفه/ حواله رای‌دهندگان روستایی برای رای به شهرها + نامه درخواست بررسی

مسؤول هماهنگی و سلامت انتخابات ستاد رئیسی در مازندران با اشاره به اینکه براساس اخبار موثق در شهرها و روستاها با کمبود تعرفه مواجه هستند، گفت: در حوزه روستایی هنور تعرفه تامین نشده و نمایندگان فرمانداران و بخشداری‌ها از دادن تعرفه خودداری می‌کنند.

رئیس بازرسی انتخابات استان مازندران:

هیأت نظارت روند تأیید صلاحیت را خوب ارزیابی نکرد/ مشکلات جزئی برای رای‌دهندگان روستایی وجود دارد

رئیس بازرسی انتخابات استان مازندران گفت: بررسی صلاحیت باید در اختیار شورای نگهبان باشد تا گله‌مندی ایجاد نشده و افراد واجد شرایط وارد این عرصه شوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه