اخبار مازندران

سفیر عراق در مازندران:

امام خامنه‌ای برای همه مسلمانان جهان هستند/ امنیت ایران در تاریخ مثال‌زدنی خواهد بود +تصاویر

سفیر عراق در ایران با بیان اینکه امنیت ایران در تاریخ مثال‌زدنی خواهد بود، گفت: شیعیان جمهوری اسلامی ایران تاریخ بسیار بزرگی در دنیا دارند و خوشحالم که در این کشور حضور دارم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران:

تکنولوژی‎های وارداتی در حوزه محیط زیست جوابگو نیست/ نیازمند اندیشه و ابتکار آینده‎سازان کشور هستیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: تکنولوژی‎هایی را به‌عنوان مثال از کشور چین وارد می‎کنیم و این‎ها جوابگو نیست، لذا باید بچه‌های مبتکر خود را رهنمون باشیم و آنها را به‎سمت محیط زیست سوق بدهیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران:

سازمان‌های بین‌المللی نباید در برابر جنایت میانمار خاموش باشند/ این جنایات کار دست‌پرورده‌های آمریکاست

نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت: سازمان‌های بین‌المللی نباید در برابر این جنایت‎ها خاموش باشند، پس خاصیت شورای امنیت و سازمان ملل چیست و چرا اقدامی نمی‌کنند.

فراخوان برای انتخاب شهردار نشانی از مسئولیت‌ناپذیری شوراها

فراخوان باعث می‌شود تا افرادی بارزومه مدیریت در شهرهای کوچک برای دادن برنامه به صحن شورای شهر بروند که این کار در کنار نبود گزینه توسط خود اعضای شهر نماد مسئولیت ناپذیری توسط شورا را نشان می‌دهد که نمی‎توانند گزینه‎ای برای مدیریت شهری انتخاب کنند و به فراخوان اتکا کرده است.

وزیر اطلاعات در فریدونکنار:

زندگی با ذلت در فرهنگ اسلام معنایی ندارد/ ملت ایران از گزینه‌های روی میز نمی‌ترسد/ شهادت‌طلبی رمز عزت و اقتدار ایران اسلامی

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در فرهنگ اسلام زندگی با ذلت معنایی ندارد، گفت: ملت ایران از گزینه‌های روی میز نمی‌ترسد و راز و رمز عزت و اقتدار ایران اسلامی شهادت‌طلبی است.

شهردار ساری:

مدیر اجرایی توانمند در مازندران وجود ندارد

شهردار ساری با اعلام اینکه بسیاری از مسؤولان استان اطلاعی از سند آمایش مازندران ندارند، گفت: مدیر اجرایی توانمند برای اجرای این سند در مازندران وجود ندارد در حالی که همه بحث‌های فرهنگی، اقتصادی، کشاورزی و... در آن دیده شده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه