اخبار مازندران

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

رامسر و ساری گرم‌ترین و سیاه‌بیشه سردترین نقاط مازندران در 24 ساعت گذشته

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران درباره حداقل و حداکثر دما در مناطق گوناگون استان طی 24 ساعت گذشته، گفت: ساری و رامسر با 12 و قائم‌شهر با 11 سانتیگراد گرمترین و سیاه بیشه با منفی 6، آلاشت منفی 5 و بلده با منفی 4 سانتیگراد، سردترین نقاط استان را دارا بودند.

آیا طبل غیرت و تعصب ایرانی در روسیه به‌صدا در می‌آید؟/ حسن طبلی جویباری قادر به این کار است

همه او را با موهای فِر و طبل و دمام می‌شناسیم که اگر تشویق‌ها و فریادهای او برای ترغیب مردم به تشویق ورزشکاران نبود، شاید موفقیت‌هایی که امروز کشتی‌گیران و سایر ورزشکاران به دست آوردند به‌دست نمی‌آمد.

توپ عدم فعالیت رادیولوژی مرکز طوبی مازندران در زمین وزارت بهداشت

شاید وزیر بهداشت برای معرفی رادیولوژیست آستین همت بالا بزند!

پاسخ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ارتباط با فعالیت رادیولوژی کلینیک طوبی ساری نشان می‌دهد که ظاهرا وزیر بهداشت در این ارتباط باید پاسخگو باشد.

نماینده مردم آمل در مجلس:

تغییرات نرخ ارز سبب فشار بر روی قشر مصرف‌کننده کشور است/ لزوم آمادگی و برنامه‌ریزی در صورت خروج آمریکا از برجام

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات اخیر برای مجلس به هیچ‌وجه قابل تحمل نبود و نمایندگان مجلس عکس العمل نشان دادند و موضوع را به این دلیل رها نکرند که تغییرات ارز موجب فشار به قشر مصرف کننده در کشور وارد می‌کند.

سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی مازندران خبر داد

شناسایی بیش از 2500 اماکن تاریخی در مازندران/غار هوتو بهشهر قدیمی‌ترین بنای تاریخی

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: بیش از 2 هزار و 500 اماکن تاریخی در مازندران شناسایی شده است که برخی ثبت و برخی نیز تاکنون ثبت نشده است.

رئیس سابق شورای شهر تهران مطرح کرد

ترس دشمنان از روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران/ حمله اخیر امریکا با اتحاد محور مقاومت بی‌نتیجه ماند

رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: اگر شهادت‌طلب نباشیم دیگر کشوری از ایران هراس ندارد، روحیه شهادت‌طلبی است که ما را از کرنش در برابر دشمنان مصون داشت.

کاوه مدنی پس از استعفا به کشور بازنگشت

سکوت سازمان محیط زیست در مقابل متواری شدن معاون پرحاشیه

در حالی که صفحات اجتماعی و منابع غیررسمی خبر استعفا و عدم بازگشت کاوه مدنی از آخرین ماموریت خود به خارج کشور را منتشر کرده‌اند، سازمان محیط زیست هنوز هیچ واکنشی در مقابل این اخبار نداشته است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه