اخبار مازندران

مشاور عالی رئیس‌جمهور در آمل:

اگر ساختمان‌های تخریب‌شده غرب کشور پایان‌کار داشته باشند باید مواخذه شویم

مشاور عالی رئیس‌جمهور گفت: چند نفر را به مناطق زلزله‌زده غرب اعزام کردیم تا ببینند ساختمان‌هایی که تخریب شدند پایان‌کار نظام مهندسی را داشتند یا خیر، اگر داشتند باید مواخذه شویم.

گزارشی به‌مناسبت هفته کتاب‌ و کتابخوانی

کتاب‌خوانی در بابل مظلوم است/ تاثیر انکارناپذیر تکنولوژی‌های نوین در افزایش سرانه مطالعه

اندیشیدن محک‌زدن مطالب کتاب در ذهن آدمی است و ماندگار کردن مطالب کتاب در اندیشه، ذهن و این قطره‌قطره دانستنی‌های ماندگار است که جمع می‌شود و از روح دریایی پرگوهر و سرشار از علم می‌سازد.

سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی فریدونکنار:

ساخت دو پروژه 80 واحد مسکن مهر در فریدونکنار در حال اتمام است/ با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد می‌شود

سرپرست نمایندگی راه و شهرسازی فریدونکنار با اشاره به اینکه ساخت 80 واحد مسکن مهر در فریدونکنار در حال اتمام است، گفت: با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد می‌شود.

ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه سپاه کربلای مازندران به زلزله‌زدگان کرمانشاه

با همت نواحی مقاومت سپاه کربلای مازندران، اولین مرحله از کمک‌های انسان‌دوستانه سپاه کربلا به مردم زلزله‌زده کرمانشاه شامل دو نیسان مواد غذایی و یک کامیونت پتو از شهرهای تنکابن و میاندورود ارسال شد.

رئیس اداره انتقال خون آمل خبر داد

استقبال کم‌نظیر مردم آمل از اهدای خون به زلزله‌زدگان/ نیاز گروه خونی AB+ برای بیمارن سرطانی

رئیس اداره انتقال خون آمل گفت: بر اساس اعلام مدیرکل سازمان خون کشور نه تنها در مناطق زلزله‌زده بلکه در هیچ نقطه از کشور در حال حاضر نیاز به منابع خونی وجود ندارد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران خبر داد

آغاز ثبت‌نام از داوطلبان مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده در بسیج سازندگی مازندران/ ارسال روزانه کمک‌های مردمی به غرب کشور

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: داوطلبان مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده اعم از نیروهای کار، فنی، بنا، معمار، جوشکار و تاسیسات‌کار با مراجعه به بسیج سازندگی شهرستان‌ها برای اعزام به غرب کشور ثبت‌نام کنند.

مدیرکل انتقال خون مازندران:

نیاز خونی استان کرمانشاه تأمین شد/ مردم از هرگونه اقدام احساسی پرهیز کنند

مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: با توجه به اینکه نیاز خونی استان کرمانشاه تأمین شده، درخواست ما از اهداکنندگان این است مدیریت را برعهده انتقال خون بگذارند و از هرگونه اقدام احساسی پرهیز کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه