اخبار مازندران

ضرورت ایجاد میادین عرضه دام زنده و هشدارهایی که باید جدی گرفته شود

آشفته بازار دام زنده در آستانه عید قربان/ مردم برای خرید دام عجله نکنند

در حال حاضر، بازار عرضه و تقاضا نرخ فروش دام زنده را حتی در این ایام مشخص می‌کند و قیمت حال حاضر گوسفند زیر 40 کیلو، هر کیلو 26 هزار تومان و بالای 40 کیلو 25 هزار تومان است.تعیین قیمت گوسفند زنده طی این ایام متولی مشخصی ندارد و هیچکسی نیست که نرخی تعیین کند.

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش مازندران:

بازنشستگان نباید نگران تأمین هزینه‌های درمانی خود باشند/مهم‌ترین مطالبات بازنشستگان

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش مازندران گفت: بازنشستگان در این سنین نیازمند درمان هستند و نباید نگرانی بابت تأمین هزینه‌های درمانی داشته باشند.

شرحی بر توافق اخیر کشورهای ساحلی خزر؛

هیاهو برای هیچ/ تقسیمی در کار نیست

موضوع تقسیم دریای خزر بهانه‌ای بیش نبوده تا بدان وسیله به کشور و نظام ضربه وارد شود و هجمه تبلیغاتی سنگینی علیه کشور شکل گرفته است که باید هوشیاری خود را در این زمینه بیش از پیش افزایش داد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

هیچ میدان مشترک انرژی جز با جمهوری آذربایجان نداریم/هنوز وارد تعیین حق سهم دریای خزر نشده‌ایم

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در دریای خزر هم نفت و گاز در حدود حق سهم خود داریم و به‌جز منطقه نفتی البرز با جمهوری آذربایجان هیچ میدان مشترک انرژی نداریم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

نگاه شخصی در اعلام منطقه آزاد منافع استانی را لطمه می‌زند/بی‌تدبیری کشور را رنج می‌دهد

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه اگر بنا باشد در استان مازندران مناطق آزاد تجاری تعریف شود تمام شهرهای استان این قابلیت را دارند و دو یا 3 نقطه کم است؛ گفت: اما قطعا با این تعداد در یک استان به طور همزمان موافقت نمی‌شود؛ لذا اینجا است که همدلی معنا پیدا می‌کند؛ این است که باید از گلوگاه تا رامسر را یک استان ببینیم و به دور از شهر و منطقه، استانی بیندیشیم.

نماینده مردم آمل در مجلس اعلام کرد

مازندران و گیلان مقصد تمام پسماندهای کشورهای حاشیه خزر

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه میلیاردی برای ریختن سنگ‌های کوهستانی در دریا، گفت: مازندران و گیلان مقصد تمامی پسماندهای کشورهای حاشیه خزر شده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه