اخبار مازندران

مدیرکل حج و زیارت مازندران:

25 درصد ظرفیت خالی برای اعزام به حج تمتع از مازندران وجود دارد

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان اینکه 25 درصد ظرفیت خالی برای اعزام به حج تمتع از مازندران وجود دارد، گفت: افرادی که تا پایان اسفندماه سال 85 سند در دست دارند هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران:

کمبود نقدینگی مهم‌ترین دغدغه صنعت‌گران مازندران است/ پرداخت 190 میلیارد تسهیلات به واحدهای صنعتی استان

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های توليدكنندگان و صنعت‌گران در شهرک‌های صنعتی استان را كمبود نقدينگی عنوان کرد.

فناوری کشت‌بافت برای تولید انبوه گیاهان زینتی در مازندران

عضو هیئت علمی پژوهشکده کشاورزی و زیست فناوری طبرستان گفت: کشت بافت فناوری نسبتا قدیمی است اما در سال‌های اخیر برای تولید انبوه گیاهان زینتی آن را در استان مازندران به اجرا در آمد و به عمل نزدیک شد.

محمد عباسپور

شورای نگهبان تدبیر کند نه رها

کاندیدایی که همه اصول امنیتی نظام و خطوط قرمز آن بویژه در موضوع فتنه و سران آن را نادیده می‌گیرد و اظهاراتی دشمن شادکن می‌کند و با دادن وعده آزادی کامل به جوانان و القاء این ذهنیت غلط که انگار در جمهوری اسلامی آزادی وجود ندارد، آیا چنین فردی همچنان مورد تائید شورای محترم نظام است؟

قیمت میوه‌های پرمصرف ماه رمضان در مازندران

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در خصوص تامین و قیمت میوه‌های مورد نیاز ماه مبارک رمضان گفت: در حال حاضر، میوه در بازار از قیمت مناسبی برخوردار است و مشکلی نیز در تامین و عرضه میوه‌ مورد نیاز این ایام وجود ندارد.

آنچه منتخبان جدید شورای شهر باید به آن توجه کنند

لزوم «دوری» از نگاه قومی و ابزاری به مردم و «توجه» به نخبگان شهری در تمامی زمینه‌ها

منتخبان باید بدانند که مردم مازندران با رای خود به آنها اعتماد کردند و باید این اعتماد را قدر دانست، منتخبان باید بدانند هیچ بدهکاری به حامیان خود ندارند، به دنبال رای‌گیری برای دور بعدی انتخابات در این چهار سال نباشند و در پیگیری امور عدالت و انصاف خود را قاضی کنند.

سپاه کربلا مازندران در آستانه سالروز سوم خرداد:

فتح خرمشهر نوید دهنده آزادسازی قدس شریف است/ ضرورت حفظ هویت انقلابی و اسلامی

حماسه آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و در سوم خرداد سال 61 نماد قدرت الهی بود که باعث شد تمامی محاسبات نظامی و سیاسی جبهه متحد دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای ایران اسلامی با شکست سنگین مواجه شود.

جانشین سپاه کربلای مازندران:

تفکر بسیجی سبب شد تا در مقابل دشمن ایستادگی کنیم/ گلایه از سخنان معاون وزیر در مازندران

جانشین سپاه کربلای مازندران در مقابل گله معاون وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اینکه برخی راویان که از سوی سپاه کربلا معرفی می‌شوند جناح‌بندی سیاسی دارند، پاسخ داد: این فضا برای تجلیل است، ای کاش برخی از موارد در این مجلس بازگو نمی‌شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه