اخبار مازندران

معاون پارلمانی وزیر اقتصاد در محمودآباد عنوان کرد

قوانین دست و پاگیر و عدم پرداخت یارانه چالش بزرگ کارآفرینی و توسعه صادرات

معاون پارلمانی وزیر اقتصاد گفت: باید برای صادرات یارانه پرداخت کنیم و فکر کنیم که تولیدکنندگان پیشتازان توسعه کشور هستند و به همین جهت باید جلوی قوانین آزاردهنده را بگیریم.

شَوَدهای بی‌فایده آقای استاندار پس از 3 سال/شناسنامه‌دار کردن برنج همچنان در موقعیت پاسکاری

استاندار مازندران 3 سال پیش در کارگروه سلامت استان از شناسنامه‎دار شدن کارگاه‌های تولیدی برنج در مازندران خبر داد اما پس از 3 سال دوباره همان موضوع را در همان جلسه تکرار کرد.

استاندار مازندران مطرح کرد

توسعه روستایی و مناطق محروم، محور فعالیت‌های دولت/ برای رفع مشکلات گاز روستاهای مازندران تا پایان دولت تلاش می‌شود

استاندار مازندران توسعه مناطق محروم روستایی را لازمه اعتقاد هر دولتی دانست و گفت: باید در عملکرد مسئولان رسیدگی به این مردم با نگاه توسعه محوری در روستاها در جریان باشد.

معاون وزیر راه خبر داد

نیاز 800 میلیارد تومانی برای تکمیل چهارخطه کردن محور هراز

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نیاز 800 میلیارد تومانی برای تکمیل چهارخطه کردن محور هراز از سوی وزارت راه و نیرو، گفت: 13 کیلومتر دیگر از چهارخطه کردن محور هراز تا پایان سال افتتاح می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‎های مواصلاتی مازندران/ تردد انواع کامیون و تریلر از محور چالوس و هراز ممنوع است

رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و مشکلی از لحاظ جوی نداریم.

رنگ آشفتگی بر سیمای شهر بابلسر

شهر گردشگرپذیر بابلسر، به دلیل توقف سواری‌های برون شهری فریدونکنار، بهنمیر و بابل در میدان اصلی شهر، بسیاری از مواقع به ویژه در تعطیلات که بار ترافیکی شهر افزایشی قابل توجه می‌یابد، آشفتگی در تردد و گره‌های ترافیکی زیادی را به خود می‌بیند.

فریدونکنار نیازمند صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی و طبیعت‌گردی/ شهرک‌های صنعتی موجب خسارت به نسل آینده می‌شوند

فریدونکنار با توجه به وجود مواهبی همچون پرندگان مهاجر و نیز دریا و زمین‌های زراعی مرغوب نیازمند صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی و صنعت طبیعت‌گردی و پرنده‌نگری است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه