اخبار مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

افتتاح 110 میلیارد تومان پروژه کشاورزی در سفر رئیس‌جمهور به مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: در سفر یک‌روزه هیأت دولت به مازندران، هفت پروژه با اعتبار 110 میلیارد تومان و ایجاد اشتغال 3 هزار و 819 نفر در بخش کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسد.

بررسی صدمات حذف قانون سقف و فاصله‌ صنفی بر بازار مازندران

بیش از دو سال از اصلاحیه قانون نظام صنفی و حذف قانون رعایت الزام حدود صنفی می‌گذرد؛ این تصمیم که با هدف رقابت‌ واحدهای صنفی و ایجاد اشتغال اجرایی شده است، موجبات مشکلات فراوانی را برای متصدیان واحدهای صنفی به ویژه در مازندران فراهم آورده است.

رییس دانشگاه مازندران:

تسهیلات بانکی معضل حوزه تولید است/ با خرید و فروش تسهیلات بانکی برخورد شود

رئیس دانشگاه مازندران گفت: قیمت گذاشتن روی پول همان نزول و ربا است و نمایندگان مجلس باید با جدیت برخورد کنند زیرا گروه‌هایی تسهیلات و وام‌ها را می‌فروشند.

همزمان با سراسر کشور آغاز شد

بررسی صلاحیت کاندیداها در هیئت اجرایی شهرستان نکا/ سنگ محک آقای فرماندار در برخورد با تخلفات؛ بسم‌الله

بررسی صلاحیت کاندیداهای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای نکا درحالی همزمان با سراسر کشور در هیئت اجرایی این شهرستان آغاز شد که اولین چالش فرماندار نکا در فضای مجازی رقم خورد.

زنگ خطر برای دولت به‌صدا درآمد

سفرهای استانی به نام مردم به کام دولت‌مردان

زنگ‌های خطر با نزدیک شدن به پایان دوره خدمت‌رسانی و پایان دوره چهارساله ریاست جمهوری به صدا در می‌آید و شاهد حجم انبوهی از سفرهای استانی، افتتاح پروژه‌ها و وعده‌های متعددی هستیم. سفرها و پروژه‌هایی که گرچه به نام مردم است، اما در نهایت به کام دولت‌مردان تمام خواهدشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه