اخبار مازندران

مدیرعامل آبفای شهری مازندران اعلام کرد

ارائه برنامه به وزیر نیرو برای رفع عقب‌ماندگی در بخش فاضلاب

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: عقب ماندگی در زمینه فاضلاب استان مازندران وجود دارد که برنامه هایی برای رفع این عقب ماندگی‌ها به وزیر نیرو ارائه شد.

استاندار مازندران:

بارنامه برنج برای حمل‌ونقل این کالا به مازندران صادر نمی‌شود

استاندار مازندران با بیان اینکه برای جلوگیری از تخلیط، ورود برنج خارجی به استان مازندران ممنوع شد، گفت: بر این اساس، بارنامه برنج جهت حمل‌ونقل این کالا به مازندران صادر نمی‌شود.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران اعلام کرد

ارز و عدم واردات دلیل گرانی موز در بازار/ آغاز به‌کار میدان جدید تره‌بار ساری تا پایان امسال

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: علت اصلی گرانی موز عدم واردات آن به کشور و نرخ حال حاضر دلار است که اثرات آن، موجب افزایش قیمت این میوه در بازار شده است.

مرغ روی مدار گرانی/دلایل ظهور موج جدید گرانی در بازار مرغ و تخم مرغ

در حالیکه افزایش دما، بازار را با کاهش تقاضا و متعاقبا کاهش تولید مواجه می‌کند، لذا عدم فروش تخم مرغ طی این ایام در بازار موجب کاهش قیمت این محصول می‌شد که طی ماه جاری شاهد افزایش محسوس مرغ و تخم مرغ در بازار هستیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

مردم باید از شرایط واقعی اقتصاد کشور مطلع باشند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی گفته می شود با مردم صحبت شود به این دلیل است که مردم از شرایط واقعی اقتصاد کشور مطلع شده و وارد بازی کسانی که حرص و ولع را در بازار ایجاد می کنند، نشوند.

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

ممنوعیت تردد کامیون در محور هراز/اعمال محدودیت‌ها در محور کندوان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از ممنوعیت تردد کامیون در محور هراز از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 امروز( پنج شنبه) یک شهریورماه و از ساعت 6 صبح فردا (جمعه) تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 3 شهریورماه از محور هراز خبر داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه