اخبار مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران خبر داد

نصب 800 ترانسفورماتور برق برای مقابله با کاهش ضعف ولتاژ در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران از نصب 800 ترانسفورماتور برق برای مقابله با کاهش ضعف ولتاژ در استان خبر داد و گفت: برای پایداری شبکه و ایجاد نقاط رینگ جدید با رویکرد افزایش قدرت مانور نیازمند منابع مالی هستیم.

رئیس هیأت مدیره سهام عدالت در مازندران:

سود سهام عدالت به‌زودی واریز می‌شود

رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت در مازندران گفت: برای سهام‌دارانی که دارای سهم یک میلیون تومان هستند مبلغ 135 هزار تومان و برای افرادی که سهام آنان 530 هزار تومان است مبلغ 65 هزار تومان سود واریز می‌شود.

قابل توجه دستگاه‌های نظارتی بازار

بازار سیاه فروش گاز مایع در ساری و میاندرود/ کپسول مایع 10 هزار تومان؟!

در حالی‌که قیمت فروش کپسول‌های گاز مایع در مراکز عرضه مرکز مازندران طی هفته‌های اخیر از 7 هزار و 500 تومان تجاوز نمی‌کرد، در روزهای پایانی هفته اخیر، با قیمت 8 تا 10 هزار تومان به متقاضیان عرضه شد.

معاون سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

اعتقادی به توسعه کشت دوم برنج نداریم

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه اعتقادی به کشت دوم برنج نداریم، گفت: به دلیل عدم زهکشی آب در مزارع، بارش باران در پاییز و زمستان، دچار کمبود آب در فصل تابستان هستیم که به زمین‌های کشاورزی فشار زیادی وارد می‌کند.

اتخاذ تدابیر شدید امنیتی برای دربی فوتبال مازندران

خبری خوش برای هواداران خونه به خونه/ هوادران بابلی می‌توانند به قائم‌شهر بروند

مقرر شد سکوهای پشت نیمکت تیم میهمان هم به‌طور کامل به هواداران بابلی تعلق گیرد و محل ورود و خروج هواداران این تیم نیز درب شماره دو ورزشگاه است.

برگزاری شهرآورد مازندران بدون تماشاگر حریف/ بهروان: بابلی‌ها دربی را از گیرنده تماشا کنند

رئیس هیات فوتبال مازندران گفت: شورای تامین قائم‌شهر برای جلوگیری از ازدحام تماشاگران و حفظ امنیت آنها پیشنهاد کرد تا بابلی‌ها شهرآورد مازندران به میزبانی نساجی را در خانه از طریق گیرنده به تماشا بنشینند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه