اخبار مازندران

امام جمعه نکا مطرح کرد

تربیت انسان و عدالت اجتماعی، هدف بعثت برابر جاهلیت مدرن/ پیام‌رسان‌های بومی باید به گفتمان عمومی تبدیل شود

اما جمعه نکا زمان کنونی را جاهلیت مدرن بهره‎مند از علم و فاقد عقلانیت برشمرد که با بهره‌گیری از اهداف بعثت می توان با تربیت انسان و اجرای عدالت اجتماعی با آن مقابله کرد.

رئیس کمیته تخصصی راویان ستاد مرکزی راهیان نور کشور:

عدم واکنش سازمان ملل به جنایت‌های داعش شرم‌آور است

رئیس کمیته تخصصی راویان ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: عدم واکنش سازمان ملل به جنایت‌های داعش شرم‌آور است و نشان از همدستی سران این سازمان با داعشیان دارد.

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری عاملان تیراندازی با سلاح شکاری در کمتر از 24 ساعت/6 متهم به قتل دستگیر شدند

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی و قتل دو مرد در یکی از مناطق روستایی و جنگلی شهرستان بابل در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی:

شاخص‌های مدیریت فرهنگی مدنظر رهبری در اولویت قرار گیرد

معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: شاخص‌های مدیریت فرهنگی از منظر مقام معظم رهبری باید در سازمان تبلیغات اسلامی اولویت همه فعالیت‌های ما قرار گیرد.

فارس از شرایط جوی کشور گزارش می‌دهد

کاهش دما تا ۱۲ درجه در سواحل خزر و بارش در اغلب شهرها/ ‌باد شدید در تهران طی ۲ روز آینده

بعدازظهر جمعه تا روز یکشنبه با نفوذ جریانات شمالی، دریای خزر مواج و کاهش دما در نیمه شمالی کشور به ویژه سواحل خزر بین ۷ تا ۱۲ درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود، همچنین روزهای جمعه و شنبه پیش‌ِرو در تهران وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

استاد حوزه و دانشگاه:

مراقب تغذیه روحی فرزندانمان باشیم/ قدردان امنیتی باشیم که از آن بهره‌مند هستیم

استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه پدران و مادران بزرگوار اگر می‌خواهید فرزندی مثل این دو عزیزی که نامی از آن‌ها نیست و اسمی ندارند اما احترام به مقام نورانی آن‌ها شهرستان متحول شده است، تربیت کنید به غذای جسم و روح فرزندانتان توجه کنید، گفت: امروز باید مراقب باشیم فرزندانمان از هرجایی تغذیه روحی نشوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه