اخبار مازندران

مرغ روی مدار گرانی/دلایل ظهور موج جدید گرانی در بازار مرغ و تخم مرغ

در حالیکه افزایش دما، بازار را با کاهش تقاضا و متعاقبا کاهش تولید مواجه می‌کند، لذا عدم فروش تخم مرغ طی این ایام در بازار موجب کاهش قیمت این محصول می‌شد که طی ماه جاری شاهد افزایش محسوس مرغ و تخم مرغ در بازار هستیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

مردم باید از شرایط واقعی اقتصاد کشور مطلع باشند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی گفته می شود با مردم صحبت شود به این دلیل است که مردم از شرایط واقعی اقتصاد کشور مطلع شده و وارد بازی کسانی که حرص و ولع را در بازار ایجاد می کنند، نشوند.

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

ممنوعیت تردد کامیون در محور هراز/اعمال محدودیت‌ها در محور کندوان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از ممنوعیت تردد کامیون در محور هراز از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 امروز( پنج شنبه) یک شهریورماه و از ساعت 6 صبح فردا (جمعه) تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 3 شهریورماه از محور هراز خبر داد.

گزارش از سفر هیات تجاری روسیه به مازندران

توسعه مناسبات تجاری مازندران و ولگاگراد روسیه

استاندار مازندران و ولگاگراد روسیه بر توسعه مناسبات تجاری بین دو استان تاکید کردند و اعلام کردند: با توجه به توسعه ارتباط که در سطح ملی ایجاد شده است از این ظرفیت باید برای توسعه ارتباطات تجاری ، اقتصادی و حتی گردشگری استفاده کنیم.

ضرورت ایجاد میادین عرضه دام زنده و هشدارهایی که باید جدی گرفته شود

آشفته بازار دام زنده در آستانه عید قربان/ مردم برای خرید دام عجله نکنند

در حال حاضر، بازار عرضه و تقاضا نرخ فروش دام زنده را حتی در این ایام مشخص می‌کند و قیمت حال حاضر گوسفند زیر 40 کیلو، هر کیلو 26 هزار تومان و بالای 40 کیلو 25 هزار تومان است.تعیین قیمت گوسفند زنده طی این ایام متولی مشخصی ندارد و هیچکسی نیست که نرخی تعیین کند.

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش مازندران:

بازنشستگان نباید نگران تأمین هزینه‌های درمانی خود باشند/مهم‌ترین مطالبات بازنشستگان

رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش مازندران گفت: بازنشستگان در این سنین نیازمند درمان هستند و نباید نگرانی بابت تأمین هزینه‌های درمانی داشته باشند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه