اخبار مازندران

امام‌جمعه عباس‌آباد:

غرور بنی‌صدر از رای ۱۱ میلیونی او را مقابل نظام قرار داد

امام‌ جمعه عباس‌آباد عزل بنی‌صدر را در چند مورد برشمرد و گفت: غرور بنی صدر از رای ۱۱ میلیونی او بود که گمان می‌کرد اگر وی در برابر نظام بایستد، مردمی که به او رای دادن نیز همراهی می‌کنند.

بررسی آخرین وضعیت مراکز دفن زباله در مازندران

از وعده‌های نافرجام در حوزه پسماند تا توقف 2 پروژه ملی به‌دلیل جابجایی مرکز دفن زباله

بر اساس آمارهای رسمی ، مازندرانی‌ها روزانه بیش از 3 هزار تن زباله تولید می کنند و این میزان با احتساب زباله تولیدی گردشگران در برخی از فصول سال تا ۲ برابر افزایش می یابد. طی سالیان متمادی، مدیران وقت وعده‌های فراوانی را به مردم دادند که عملی نشد. عدم تحقق این وعده‌ها یا این بوده که بلد نیستیم و یا اینکه موضوعاتی باعث می‌شود تا پسماند از اولویت نخست مدیران خارج شود و از سویی دیگر شوراها و شهرداران استان آن دغدغه لازم را ندارند.

ترویج نماد شاهنشاهی در یک همایش دولتی!

واقعاً آقایان مسؤول حاضر در همایش که در مسند پست‌های دولتی نظام جمهوری اسلامی نشسته‌اند، نمی‌دانند که نشان شیر خورشید در پرچم ایران نماد رژیم ستم‌شاهی و عَلَم اپوزیسیون‌ها وعلی‌الخصوص دشمنان تابلودار چندده نفره خارج از کشور است؟!

آزادراه تهران ـ شمال معمایی 22 ساله

پروژه عظیم آزادراه تهران ـ شمال که چندین دولت مختلف را به خود دیده است و هر بار هر کدام وعده‌هایی مبنی تکمیل، افتتاح و بهره‌برداری از آن را نوید داده‌اند ولی همچنان نیمه‌کاره مانده است و این پروژه همچنان در دست احداث است و به معمایی 22 ساله تبدیل شده است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران:

نمی‌توان دور دریا را دیوار کشید/کاهش غریق نیازمند همکاری مردم است

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه نصب پرچم‌های سلامت در دریای مازندران کار ارزشمندی است، گفت: با این حال نمی‌توان دریا را دیوارکشی کرد که اینجا سالم یا ناسالم است.

تا پایان امسال

100 ‏هزار خانوار مازندرانی از بیمه اجتماعی بهره‌مند می‌شوند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر مازندران گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان ‏سال 97 حدود 100 هزار خانوار زیر پوشش این صندوق در استان قرار می‌گیرند تا بتوانیم یارانه دولتی را برای استان جذب ‏کنیم. ‏

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد

وجود رانت در واردات غیرمجاز خودرو/قیمت خودرو در کشور نا معقول است

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: وجود برخی از رانت‌ها را نمی‌توان رد کرد و متاسفانه برخی حاشیه‌‌ها وجود دارد که باید به‌درستی مدیریت شوند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه