اخبار مازندران

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

هیچ میدان مشترک انرژی جز با جمهوری آذربایجان نداریم/هنوز وارد تعیین حق سهم دریای خزر نشده‌ایم

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در دریای خزر هم نفت و گاز در حدود حق سهم خود داریم و به‌جز منطقه نفتی البرز با جمهوری آذربایجان هیچ میدان مشترک انرژی نداریم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

نگاه شخصی در اعلام منطقه آزاد منافع استانی را لطمه می‌زند/بی‌تدبیری کشور را رنج می‌دهد

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه اگر بنا باشد در استان مازندران مناطق آزاد تجاری تعریف شود تمام شهرهای استان این قابلیت را دارند و دو یا 3 نقطه کم است؛ گفت: اما قطعا با این تعداد در یک استان به طور همزمان موافقت نمی‌شود؛ لذا اینجا است که همدلی معنا پیدا می‌کند؛ این است که باید از گلوگاه تا رامسر را یک استان ببینیم و به دور از شهر و منطقه، استانی بیندیشیم.

نماینده مردم آمل در مجلس اعلام کرد

مازندران و گیلان مقصد تمام پسماندهای کشورهای حاشیه خزر

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه میلیاردی برای ریختن سنگ‌های کوهستانی در دریا، گفت: مازندران و گیلان مقصد تمامی پسماندهای کشورهای حاشیه خزر شده است.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد

ضرورت ساماندهی شناگاه‌ها در استان‌های شمالی/ با واگذاری طرح‌های بلندمدت سواحل موافقیم

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید در هر سه استان شمالی پرچم‌ها در دریا با یک رنگ، سایز و طرح نصب شود و واقعا ضرورت دارد مردم بدانند پرچم چیست، رنگ‌ها به چه معنا است، چرا که اگر بدانند مطالبه گری می‌کنند و از سوی دیگر جز در مناطق با پرچم آبی در مناطق دیگر هم شنا نمی‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تقسیمات دریای خزر به آینده موکول شد/ تصمیم استاندار مازندران برای مناطق آزاد غیرکارشناسی بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تقسیمات دریای خزر به آینده موکول شد گفت: تصمیم استاندار مازندران برای مناطق آزاد غیرکارشناسی بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه