اخبار مازندران

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران خبر داد

جمع‌آوری دام‌های هوایی غیرمجاز شکار پرندگان در مازندران

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان اعملیات گسترده‌ای را برای جمع اوری دام‌های هوایی شکار پرندگان در سه منطقه استان آغاز کردند.

تشکیل کمیته فنی وقوع سیل با دستور استاندار

نوشدارو حتی پس از وقوع سیل هم مغتنم است/معاونان استاندار زیر ذره‌بین محمد اسلامی

استاندار مازندران پس از تشکیل کمیته فنی وقوع سیل در استان اعلام کرد که عملکرد مسؤولان عمرانی استانداری در وقوع سیل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

استاندار مازندران در رژه نیروهای مسلح مازندران:

مقابله با استکبار جهانی نیازمند هوشیاری همه‌جانبه و وحدت بیشتر است

استاندار مازندان با اشاره به اینکه حضور در صحنه مردم و آمادگی نیروهای مسلح موجب عزت ، اقتدار و سربلندی ماست، گفت: ‎مقابله با استکبار جهانی نیازمند هوشیاری همه جانبه و وحدت بیشتر است.

گزارش‌های گل و بلبلی برای میراث‌ 40 ساله مدیریت پسماند

از جدال زباله‌ای تا تجلیل سفارشی!

موضوع زباله در استان مازندران همچون موضوع آب که به مرحله بحرانی رسیده است بر کسی پوشیده نیست و عزم و اراده استانی برای حل این معضل ضروری است و شفاف‌گویی و راست آزمایی اظهارات و اقدامات می‌تواند به پیشبرد این پروژه‌ها و نیز واقعی شدن وعده‌ها کمک شایانی کند. آلودگی زباله از غرب تا شرق مازندران، از سواحل تا جنگل‌های مازندران را در بر گرفته است و تمامی شهرهای استان را در چالش دفن و دپوی زباله زمین‌گیر کرده است.

گزارشی از پروژه جدید روزنامه های اصلاح طلب/

تلاش روزنامه های زنجیره ای برای ایجاد تفرقه میان ایران و عراق/ آیا شورای عالی امنیت ملی با رسانه های تفرقه افکن برخورد می‌کند؟

رابطه گرمی که بین مردم ایران و عراق به وجود آمده، خوشایند آمریکا و دولت‌های غربی نیست و با تغییرات به وجود آمده در پارلمان عراق جریان‌های غربگرا در ایران و عراق امیدوار شده‌اند تا بتوانند با برهم زدن روابط ایجاد شده میان دو کشور و اُلفت میان دو ملت، زمینه را برای تامین منافع کشورهای غربی فراهم کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه