اخبار مازندران

حذف جریان رسانه‌‌ای از سفر دولت به مازندران/ رسانه‌های منتقد کارت ورود نگرفتند!

عدم پاسخگویی دولت به رسانه‌ها در مازندران حتی در سفر آخر دولت به مازندران ادامه یافت و تیم رسانه‌ای دولت اجازه اطلاع‌رسانی شفاف به رسانه‌ها در سفر آخر خویش به خبرنگاران مازندران را نداد.

اقدام انتحاری دولت زخم‌خورده از رسانه‌های انقلابی!

بلایی که مازندرانی‌ها در سفر قبل بر سر رئیس‌جمهور آوردند! +تصویر

این‌بار در دومین سفر رئیس‌جمهور به مازندران، که شخص رئیس‌جمهور و همراهان‌شان که همواره خود را زخم‌خورده رسانه‌های انقلابی می‌دانند، در اقدامی انتحاری مجبور به حذف این رسانه‌ها در پوشش اخبار سفر روحانی شدند.

شوآف انتخاباتی روحانی در مازندران

افتتاح پروژه‌ای که 2 سال پیش توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید!

پروژه‌هایی که در سفرهای استانی اخیر روحانی به بهره‌برداری می‌رسد، پروژه‌هایی است که قبلا افتتاح شده‌اند و یا اصلا به وسیله بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده‌اند اما اکنون در سفرهای رئیس‌جمهور یا مجدد به افتتاح می‌رسند و یا به نام دولت تمام می‌شوند.

رقیه نعلبندانی

هواخوری بهاری دولت در آستانه انتخابات در مازندران!

حضور رئیس دولت یازدهم در روزهای واپسین عمر دولت و قرار گرفتن در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در استان‌های مختلف گردش دوره‌ای و یا تور مسافرتی نیست که بخواهد بعد از چهار سال خدمت‌رسانی هواخوری برای خود و کابینه دولتی راه بی‌اندازد.

اما و اگرهای حضور هیئت دولت در شرق مازندران

سهم نکا از آخرین سفر رئیس دولت تدبیر و امید به استان چیست؟

نفس‌ها درحالی برای آخرین سفر هیئت دولت به مازندران در سینه‌ها حبس شده و خبرها از افتتاح شمار زیادی پروژه در استان حکایت دارد که به نظر می‌رسد شهرستان نکا سهمی از مانور تبلیغاتی ندارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه