اخبار مازندران

گزارش‌های گل و بلبلی برای میراث‌ 40 ساله مدیریت پسماند

از جدال زباله‌ای تا تجلیل سفارشی!

موضوع زباله در استان مازندران همچون موضوع آب که به مرحله بحرانی رسیده است بر کسی پوشیده نیست و عزم و اراده استانی برای حل این معضل ضروری است و شفاف‌گویی و راست آزمایی اظهارات و اقدامات می‌تواند به پیشبرد این پروژه‌ها و نیز واقعی شدن وعده‌ها کمک شایانی کند. آلودگی زباله از غرب تا شرق مازندران، از سواحل تا جنگل‌های مازندران را در بر گرفته است و تمامی شهرهای استان را در چالش دفن و دپوی زباله زمین‌گیر کرده است.

گزارشی از پروژه جدید روزنامه های اصلاح طلب/

تلاش روزنامه های زنجیره ای برای ایجاد تفرقه میان ایران و عراق/ آیا شورای عالی امنیت ملی با رسانه های تفرقه افکن برخورد می‌کند؟

رابطه گرمی که بین مردم ایران و عراق به وجود آمده، خوشایند آمریکا و دولت‌های غربی نیست و با تغییرات به وجود آمده در پارلمان عراق جریان‌های غربگرا در ایران و عراق امیدوار شده‌اند تا بتوانند با برهم زدن روابط ایجاد شده میان دو کشور و اُلفت میان دو ملت، زمینه را برای تامین منافع کشورهای غربی فراهم کنند.

مدیرعامل آبفای شهری مازندران اعلام کرد

ارائه برنامه به وزیر نیرو برای رفع عقب‌ماندگی در بخش فاضلاب

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: عقب ماندگی در زمینه فاضلاب استان مازندران وجود دارد که برنامه هایی برای رفع این عقب ماندگی‌ها به وزیر نیرو ارائه شد.

استاندار مازندران:

بارنامه برنج برای حمل‌ونقل این کالا به مازندران صادر نمی‌شود

استاندار مازندران با بیان اینکه برای جلوگیری از تخلیط، ورود برنج خارجی به استان مازندران ممنوع شد، گفت: بر این اساس، بارنامه برنج جهت حمل‌ونقل این کالا به مازندران صادر نمی‌شود.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران اعلام کرد

ارز و عدم واردات دلیل گرانی موز در بازار/ آغاز به‌کار میدان جدید تره‌بار ساری تا پایان امسال

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران گفت: علت اصلی گرانی موز عدم واردات آن به کشور و نرخ حال حاضر دلار است که اثرات آن، موجب افزایش قیمت این میوه در بازار شده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه