اخبار مازندران

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران مطرح کرد

مدیریت ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای دغدغه اصلی حمل و نقل

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران مدیریت ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای را از دغدغه‌های اصلی حمل و نقل استان عنوان کرد و گفت: مدیریت ایمنی و کاهش حوادث جاده‌ای یک موضوع کلیدی به حساب می‌آید.

معاون استاندار مازندران در همایش روابط عمومی‌ها:

خبر روابط عمومی‌ها برای مردم جذابیت ندارد/مدیران روابط عمومی‌ها را ببینند

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه خبرهای روابط عمومی‌ها خام است و برای مردم جذابیت ندارد، گفت: در بخش منابع مالی یا نیروی انسانی و مطالعات و پژوهش‌های لازم هم دچار مشکل هستیم.

مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد

اعزام ۶۷ مبلغ به امامزادگان مجری طرح ضیافت الهی در مازندران

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اعزام ۶۷ مبلغ به امامزادگان و بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی در ماه مبارک سال جاری تاکنون در این استان خبر داد و داشتن روحیه استکبارستیزی را از مهم ترین مولفه های مبلغین دانست.

رئیس کل دادگستری مازندران:

کارگروه پیشگیری از حاشیه‌نشینی در مازندران تشکیل شود

رئیس کل دادگستری مازندران تشکیل کارگروه پیشگیری از حاشیه‌نشینی را مهم بر شمرد و گفت: کارگروهی با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، دادستان مرکز استان، بازرس کل استان و اداره کل راه و شهر سازی استان تشکیل شود تا مسائل مربوط به حاشیه نشینی با جدیت دنبال شود.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران خبر داد

انهدام 44 باند قاچاق اشیای تاریخی در مازندران/ 187 متخلف دستگیر شدند

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مازندران از انهدام 44 باند قاچاق اشیای تاریخی در استان خبر داد و گفت: این اشیا در مدت 8 ماه گذشته با تیزبینی و ورود به‌موقع مأموران یگان حفاظت در محل خرید و فروش و وقوع جرم، به‌دست آمده است.

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال:

مسئولان بعد از بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی به فکر ساخت استادیوم مجهز باشند

رئیس کمیته صدور مجوز فدراسیون فوتبال در بازید از استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر از تمام مسؤولان خواست تا بعد از بازسازی ورزشگاه شهید وطنی به فکر ساختن یک استادیوم خوب و استاندارد باشند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران:

مسیر مقاومت همچنان ادامه دارد/شهدای مدافعان حرم سفیران واقعه کربلا شدند

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه جمهوری اسلامی برای اینکه دچار ذلت نشود باید مسیر مقاومت را ادامه دهد، گفت: کار شبانه روزی باید توسط نیروهای انقلاب ادامه داشته باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه