اخبار مازندران

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد

انجام پانزدهمین عمل جراحی ويپل كلاسيک در بيمارستان روحانی بابل

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: پانزدهمین عمل جراحی ويپل كلاسيک در بيمارستان روحانی بابل انجام شد و اين مركز به يكی از مراكز مرجع در جراحی‌های پيچيده کبد و مجاری صفراوی تبدیل شده است.

لزوم توقف قطار شمال در مناطق صعب‌العبور مازندران برای انتقال کوچ‌نشینان

با توجه به اینکه خطوط ریلی شمال از مناطق صعب‌العبور گدوک و فیروزکوه عبور می‌کند اما در آنجا توقف نمی‌کند و در این راستا مسؤولان خطوط ریلی باید برای مردم کوچ‌نشین مازندران اقدامی انجام دهند.

استاندار مازندران:

استفاده از زنان در مدیریت دولتی تا 30 درصد افزایش می‌یابد

استاندار مازندران با بیان اینکه مطالبه برای افزایش حضور زنان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری به‌طور جدی مطرح شده است، گفت: براین اساس قرار است ظرفیت زنان در مدیریت دولتی تا 30 درصد افزایش یابد و از زنان و جوانان باید در سطوح مدیریتی استفاده شود.

رئیس اداره دریایی حفاظت محیط زیست مازندران:

برخی از مسؤولان طرح دریا برای نصب پرچم زرد در شناگاه‌های آلوده مقاومت می‌کنند

رئیس اداره دریایی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران از مقاومت برخی از مسؤولان طرح دریا برای نصب پرچم زرد در شناگاه‌های آلوده خبر داد و گفت: مردم در انتخاب شناگاه دقت کننده به این دلیل که وجود آلودگی میکروبی در شناگاه‌ها عوارض خطرناکی را به دنبال خواهد داشت.

رئیس شورای قضایی استان مازندران:

مدیرانی که توانایی حل معضل زباله را ندارند وضعیت خود را روشن کنند/ روند توقف دفن زباله در منطقه عمارت محور هراز ادامه دارد

رئیس شورای قضایی استان مازندران گفت: در حال حاضر دفن زباله در منطقه عمارت محور هراز متوقف شده و این روند توقف تا ارائه برنامه زمان بندی و تضمین اجرایی توسط فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران:

نگرانی مردم از بابت حضور در سواحل باید کاهش پیدا کند

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه از ظرفیت دریا برای توسعه مازندران به صورت مناسب استفاده نشده است و در حال حاضر در سطح سواحل با مشکلات اخلاقی و فرهنگی مواجه هستیم، گفت: نگرانی از بابت حضور مردم در سطح سواحل باید کاهش پیدا کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه