اخبار مازندران

به بهانه بازگشت پیکر مطهر سردار دل‌ها

«آویش» یعنی قصه پرغصه مظلومیت شهدای کربلای4/ پس از شما ما را بی‌هویت و بی‌شناسنامه نامیدند

آویش یعنی قصه پر غصه مظلومیت شهدای کربلای ۴، یعنی یک دنیا حماسه و ایثار؛ آری ۳۱ سال چشم انتظاری سرانجام به پایان رسید. آمدی اما جامعه امروز دیگر همچون دهه ۶۰ نیست.

مدیرکل بهزیستی مازندران خبر داد

تحویل 79 مسکن به خانواده‌های‏ معلولان مازندرانی/ کاهش نرخ طلاق در مازندران ‏

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: 79 مسکن در هفته بهزیستی به خانواده‌های دارای بیش از دو معلول در مازندران تحویل داده شد و 20 ‏واحد باقی‌مانده نیز تا پایان سال آماده ‏تحویل می‌شود‎‏.‏

مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای مازندران:

شغل‌های پشت میزنشینی اشباع شده است/ وجود رابطه‌بازی در ورود نیروی کار به شرکت‌ها

مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای مازندران با بیان اینکه شغل‌های پشت میزنشینی اشباع شده است، گفت: برخی افراد با رابطه‌ها وارد شرکت‌ها می‌شوند که هم فرهنگ کار و هم واحد تولیدی ضربه می‌بیند.

اختلاط پایه پنجم و ششم در طرح 3-3-6 نظام آموزشی

نماینده عالی استاندار در شورای آموزش‌ و پرورش مازندران درباره طرح 3-3-6 در نظام آموزشی، گفت: در اجرای تعهد این طرح با مشکلات زیادی در 6 سال اول تحصیلی روبه‌رو هستیم به طوری که در برخی مدارس، اختلاط پایه پنجم و ششم را داریم.

نماینده مردم نوشهر و چالوس:

طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان از دستور خارج شد/ هیچ‌کس راضی نیست منطقه زیبای شمال به کویر تبدیل شود

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه مجلس رأی به حذف طرح انتقال آب خزر به سمنان داد، گفت: نمایندگان مجلس بر اساس نظر کارشناسان محیط‌زیست، این طرح را از دستور کار خارج کردند.

اقتصاد مقاومتی با محوریت استفاده از ظرفیت‌های خانواده در مازندران/ فعالیت در حوزه اقتصاد مقاومتی زن و مرد ندارد

داشتن نقشه راه درست و تعیین ظرفیت‌های مناسب هر منطقه برای فعالیت اقتصادی در خانواده‌های ایرانی به ویژه مازندران می‌تواند راهگشای مشکلات اقتصادی و برطرف کننده دغدغه‌های کشور در این خطه باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه