اخبار مازندران

تلاش افراطیون اصلاح‌طلب مازندران برای تغییر استاندار

صبور باشید، استاندار به‌زودی معرفی می‌شود!

نکته اساسی در انتخاب استاندار، توانمندی و کارآمدی و مدیریت فراجناحی و لحاظ منافع و مصالح این استان مغبون و مهجور است، نه فاکتورهای دیگر؛ البته اگر از نیروی بومی استفاده شود، بسیار شایسته‌تر خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس:

مقابل ورود محصولات تراریخته می‌ایستم/ ورود میلیون‌ها تن محصولات دست‌کاری شده به کشور

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: مقابل ورود محصولات تراریخته و دست‌کاری شده ژنتیکی می‌ایستم و اجازه تاخت و تاز در این حوزه را نمی‌دهم چرا که سلامت افراد باید رعایت شود و همه ما مسؤول هستیم.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس:

سخنرانی ترامپ در سازمان ملل جاهلانه بود/ برجام قرارداد ایران با آمریکا نیست

نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان اینکه سخنرانی رییس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل آنچنان شعاری، بی‌محتوا و جاهالانه بود، گفت: دود خروج یک‌جانبه از برجام به چشم خود آمریکایی‌ها خواهد رفت.

نایب رئیس مجلس در نوشهر:

اگر سیستم بانکی صحیح بود اختلاس نمی‌شد‏/ ضرورت ماندگاری پزشکان متخصص در مناطق محروم

نایب رئیس دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ماندگاری پزشکان متخصص در مناطق محروم تاکید کرد و گفت: ‏انتقالی پزشکان متخصص از مناطق محروم، آن منطقه را عاری از خدمت می‌کند و این ظلم بزرگی به آن منطقه است.‏

نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

دنیازدگی بعضی از مسؤولان سبب آزردگی مردم می‌شود/ انتقاد از تحمیل هزینه‌های زائد و تشریفاتی به بیت‌المال‌

نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از تحمیل هزینه‌های زائد و تشریفاتی به بیت‌المال‌، گفت: دنیازدگی بعضی مسؤولان و بروز اختلافات طبقاتی دور از حد انتظار اسباب آزردگی مؤمنان را فراهم می‌سازد.

بیانیه سپاه کربلا به مناسبت هفته دفاع مقدس

دفاع مقدس تجلی فرهنگ عاشورایی/ لزوم پاسخ انقلابی دولتمردان به شرارت‌های آمریکا/ سپاه کربلا آماده اجرایی کردن فرامین ولایت در هر میدانی است

سپاه کربلا مازندران در پیامی با تاکید بر لزوم پاسخ انقلابی دولتمردان به شرارت‌های آمریکا، اعلام کرد: سپاه کربلا آماده اجرایی کردن فرامین ولایت در هر میدانی است.

رکود ادامه‌دار بازار حتی در آستانه مهر/ نمایشگاه پاییزه، کاهش قدرت خرید و تعدد واحدهای صنفی عوامل اصلی رکود بازار

رکود ادامه‌دار بازار حتی در ایام پرتقاضای بازگشایی مدارس که متأثر از کاهش قدرت خرید مردم، فعالیت نمایشگاه‌های پاییزه، صدور بی‌رویه پروانه کسب، فعالیت دستفروشان و عدم نظارت جامع دستگاه‌های نظارتی در سطح استان است، تداوم دارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه