اخبار مازندران

جزئیات انتشار کلیپ برخورد مامور شهرداری آمل با زن دستفروش

از تهدید دستفروش به چاقوکشی تا فروش مواد غذایی غیرمجاز

بعد از اینکه خانم دستفروش ماموران شهرداری آمل را تهدید به چاقوکشی کرد چند نفر که انگار آشنای این زن بودند به کمک او امدند و داد و بیداد شروع شد و مردم جمع شدند.

نماینده ولی فقیه در مازندران:

سپاه پاسداران برای کشور و انقلاب جان می‌دهد/اشرافی‌گری نباید در زندگی مسؤولان حاکم شود

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه سپاه امتحانش را پس داده است، گفت: می‌ترسند به ایران حمله کنند، سپاه برای کشور و انقلاب جان می‌دهد.

استاندار مازندران مطرح کرد

60 درصد زباله مازندران تا سال آینده ساماندهی می‌شود/ ثبت‌نام 7 هزار نفر در سامانه کارانه

استاندار مازندران با اشاره به اینکه حدود 7 هزار مازندرانی با ثبت‌نام در سامانه کارانه اشتغال روستايي به دنبال ايجاد ظرفيت از طریق منابع ملي و صندوق توسعه برای توسعه کارهای خود هستند، بیان کرد: در این بین محرک‌های لازم شناسایی شده است و اعتبارات در قالب 12 محور در اختیار متقاضیان بر اساس هدف‌گذاری قرار می‌گیرد.

فارس از اکران فیلم به‌وقت شام در ساری گزارش می‌دهد

بغض شاد حاتمی‌کیا و نقطه عطف به‌وقت شام!

اینکه پیش از آغاز فیلم سینمایی، کارگردان روی سن بیاید و از حضور باشکوه تماشاگران با بغضی شاد قدردانی کند و اینکه بیننده با اثر ارتباط برقرار و برای فیلم نقطه عطفی را تعیین کند، از ویژگی‌های هنر فاخر است که در به‌وقت شام اتفاق افتاده است.

آیا ساری عنقریب با معرفی فرماندار، از بلاتکلیفی در می‌آید؟

پازل‌ انتخاب رضائی به عنوان فرماندار ساری در حال تکمیل شدن است

تعریف استاندار، اعلام رضایت رئیس بنیاد شهید، مطرح شدن نام رضایی به عنوان فرماندارساری، طرح موضوع داشتن تعامل پازل‌های تکمیل کننده فرماندار شدن رضائی است،

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار:

سپاه سلحشور و ارتش مقتدر حول محور ولایت آماده دفاع همه‌جانبه از انقلاب هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جویبار گفت: نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه سلحشور و ارتش مقتدر، حول محور ولایت، در اوج وحدت، یکپارچگی، هماهنگی آماده دفاع همه‌جانبه جهت ایجاد امنیت پایدار و آرامش مستمر و خدشه‌ناپذیر ملی هستند.

معاون آموزش‌وپرورش مازندران اعلام کرد

عدم تغییر زمان برگزاری امتحانات خردادماه دانش‌آموزان در مازندران + زمان‌بندی امتحانات

معاون متوسطه آموزش‌وپرورش مازندران گفت: با توجه به بررسی مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، هیچ تغییری در زمان و ساعت برگزاری امتحانات با توجه به ماه مبارک رمضان و جام جهانی فوتبال در مدارس استان ایجاد نمی‌شود.

استاندار مازندران اعلام کرد

ایجاد 100 هزار شغل در واحدهای صنعتی مازندران/ 7 هزار نفر در سامانه کارا ثبت‌نام کردند

استاندار مازندران با اشاره به ایجاد 100 هزار شغل در واحدهای صنعتی استان گفت: استان مازندران با تولید 6 میلیون و 500 هزار تن مصحولات کشاورزی از جمله استان‌های برتر کشور در کشاورزی است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه