اخبار مازندران

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس:

آزاد كردن واردات برنج كمر كشاورزان را شكست/ انتظار بود وزیر جهاد کشاورزی مقابل این مسأله بایستد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: آزاد كردن واردات برنج در شرايط فعلی كه برنج‌های كشاورزان روی دست‌شان باقی مانده است؛ كمر كشاورزان را شكست.

در اطلاعیه سپاه کربلا مازندران عنوان شد

جبهه مقاومت در خط مقدم مبارزه با تروریست‌های تکفیری است/ مدافعان حرم فتح‌الفتوحی را برای جهان اسلام رقم زدند

سپاه کربلا استان مازندران با صدور اطلاعیه‌ای با تبریک ایام ربیع و نابودی شجره خبیثه داعش تاکید کرد: امروز جبهه مقاومت به همه ملت‌ها نشان داد در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان عالم در میدان‌های مختلف نبرد با تروریست‌های تکفیری در خط مقدم مبارزه است.

معاون هواشناسی مازندران خبر داد

تداوم باد و باران تا روز یک‌شنبه در آسمان مازندران/ ادامه روند کاهشی دما هوا

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز تا روز یک‌شنبه به‌دلیل استقرار جریانات سرد و شمالی و عبور متناوب امواج تراز میانی به‌تناوب شاهد بارش‌های رگباری باران و وزش باد(برخی مناطق شدید) هستیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران:

هرگونه افزایش قیمت نان در مازندران غیرقانونی است/ برخورد قاطع با خبازان متخلف

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: افزایش قیمت نان در مازندران می‌بایست از سوی مراجع ذی‌صلاح استانی صادر و به نانوایی‌ها اعلام شود که تاکنون این افزایش قیمت هنوز صورت نگرفته و مجوزی از سوی مراجع صادر نشده است.

عضو مجمع نمایندگان مازندران:

شکست داعش دستاورد خون شهدای مدافع حرم است

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: این پیروزی و سرافرازی برای مسلمانان و شکست و سرافکندگی برای آمریکا، اسرائیل و هم پیمانانش، به سادگی به دست نیامده و دستاورد خون‌های شهدای مظلوم و عزیز مدافعان حرم است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه