اخبار تنکابن

شریعت نژاد:

کاهش قدرت خرید مردم با افزایش میزان تجاوز و تخریب منابع طبیعی رابطه مستقیم دارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس معتقد است هرچه میزان فقر به معنای کاهش قدرت خرید مردم در جامعه افزایش پیدا کند؛ به همان میزان تجاوز و تخریب منابع طبیعی هم بیشتر می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار جدید خرم‌آباد معارفه شدند

مراسم معارفه حسن باقری گرمارودی به‌عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان و مجید قدیری به‌عنوان بخشدار جدید خرم آباد تنکابن با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات این بخشداری برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

امروز هدف دشمن تصرف مرزهای ایمانی جوانان ملت ما است

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن گفت: امروز هجمه سنگینی علیه ارزش‌ها، اعتقادات و اصولی که ما پایش ایستادیم و خون دادیم در دستور کار قرارگرفته؛ اگر در دهه اول انقلاب و سال ۶۱ هدف دشمن تصرف مرزهای خاکی خرمشهر بود، امروز هدف آنان تصرف مرزهای ایمانی جوانان خرمشهر، مرزهای اعتقادی و باورهای دینی ملت و جوانان ما است.

گزارش‌های روستایی

سرفقیه‏‎آباد؛ توانمند اما مهجور

روستا بخش جدایی‌ناپذیر از فرهنگ و آداب مردمان شمال است. علاوه بر این، تولیدات اولیه و ثانویۀ بسیاری از محصولات غذایی و صنعتی مرهون روحیه کار و تلاش و صبر روستاییان است. روستایی بیشترین تولید را به خود اختصاص می‎دهد اما در مقابل کمترین سهم را در امکانات رفاهی دریافت می‎کند.

حمام امیراسعد تنکابن، جاذبه گردشگری تاریخی درغرب مازندران

حمام قدیمی امیراسعد در روستای بالا اشتوج شهرستان تنکابن که در سال های اخیر خرابه ای بیش نبود قرار است پس از ترمیم و بازسازی توسط اداره میراث فرهنگی به یک جاذبه گردشگری تاریخی در غرب مازندران تبدیل شود.

شریعت نژاد:

ضعف پشتیبانی مانع توسعه صادرات کیوی شمال کشور به آسیای میانه/ بازار صادراتی ثابت اقتصاد تولیدکنندگان کیوی را بهبود می بخشد

نماینده مردم تنکابن درمجلس بابیان اینکه ضعف پشتیبانی دولت مانع صادرات کیوی شمال کشور به آسیای میانه است،گفت: نبود بازار صادراتی ثابت مانع بهبود اقتصاد تولیدکنندگان کیوی است.

روستای مران تنکابن ، بهشت گردشگری روستایی غرب مازندران

اینجا چیزی شبیه لمس رویای کودکی است ، رویای شناورشدن در ابرها و دویدن در مسیری سبز با گل های رنگارنگ زیر پا و آسمانی نیلگون در بالای سر؛ اینجا روستای ‘ مران ‘ تنکابن ، بهشت گردشگری روستایی مازندران است.

حواشی شورای اداری شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

حمله ریاست آموزش‌وپرورش رامسر به امام‌جمعه عباس‌آباد/ معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران: نشاط اجتماعی فقط موسیقی نیست

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران گفت: در حوزه اجتماعی ما اولویتمان نشاط اجتماعی است یعنی تحرک اجتماعی و دوری از افسردگی اما نشاط اجتماعی فقط موسیقی نیست.

بی میلی گردشگران از دیدن سواحل بی سامان تنکابن

نوروزی دیگر سپری شد و استان مازندران بار دیگر با جذب بیش از 14 میلیون گردشگر رتبه نخست جذب مسافران و گردشگران را در کشور به خود اختصاص داد، اما سهم استان و شهرهای آن از این خیل عظیم جمعیت، تنها پذیرایی رایگان از مسافرانی بود که جز رسیدن به شمال، تقریباً هیچ مقصد مشخص دیگری را در ذهن نداشتند.

فرمانده اسبق تیپ مالک اشتر:

مدافعان حرم دنباله رو راه شهدای دفاع مقدس هستند/همه ما مدیون شهدا هستیم

فرمانده اسبق تیپ مالک اشتر با بیان اینکه امروز همه ما مدیون شهدا هستیم، گفت: شهدای حرم دنباله‌رو شهدای دوران جنگ هستند، آن‌ها همچون شهدای بدر عمل کردند و ما به آنان افتخار می‌کنیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه