اخبار تنکابن

طرحي براي تنفس قاچاقچيان چوب!

طرح تنفس جنگل‌ها تا چه ميزان توانسته مانع از قاچاق چوب شود؟

طرح‌های جنگلداری که با بهره‌برداری همراه است، یک فرصت بوده و اگر متوقف شود، تهدیدات زیادی متوجه جنگل‌ها خواهد شد سلامت نیوز: طرح تنفس جنگل‌ها تا چه ميزان توانسته مانع از قاچاق چوب شود؟

امام‌جمعه عباس‌آباد:

غرور بنی‌صدر از رای ۱۱ میلیونی او را مقابل نظام قرار داد

امام‌ جمعه عباس‌آباد عزل بنی‌صدر را در چند مورد برشمرد و گفت: غرور بنی صدر از رای ۱۱ میلیونی او بود که گمان می‌کرد اگر وی در برابر نظام بایستد، مردمی که به او رای دادن نیز همراهی می‌کنند.

خطر در کمین است

سونامی هولناک زباله در کمین تنکابن/ شیرابه این شهر را خواهد برد

بر اساس آمارهای ارائه‌شده از سوی مراجع قانونی و فعالان محیط‌زیست، حجم تولیدی زباله شهرستان تنکابن حدود 250 تُن در شبانه‎روز است که تمام این حجم برای بیش از 20 سال گذشته در سایت زبالۀ شهرستان، در زمینی جنگلی به وسعت هشت هکتار در محدودۀ روستای پُرده‌‏سر منطقۀ دوهزار جمع‎آوری و دپو شده و تنها بخش اندکی از آن دفن گردیده است. حجم زباله انباشته‌شده در این سایت غیرقابل‌باور و تصور است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

محیط زیست ایران به شدت در معرض فرسایش و تهدید است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چون در توسعه کشور به خصوص پس از انقلاب اسلامی راهبرد نداشتیم و راهبردهایمان به هم پیوسته و در راستای توسعه پایدار نبود یکی از جوامعی هستیم که محیط زیستمان به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.

هزینه بالای خوراک، چالش بزرگ صنعت دام و طیور

​لازمه رسیدن به پایداری در قیمت دام و طیور کنترل و کاهش هزینه های جانبی تولیدی از جمله هزینه بالای خوراک است؛ در غیر این صورت تاثیرات مخرب افزایش قیمت این محصولات استراتژیک مستقیما بر اوضاع کشور، جبران ناپذیر خواهد بود.

شریعت نژاد:

سازمان محیط زیست توان نظارت بر حوزه شکار را ندارد/ امنیت شکارچیان بیش از محیط بانان است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به اینکه مسائل محیط زیستی اولویت هیچ دستگاهی در کشور نیست، تصریح کرد: سازمان محیط زیست قادر به رسیدگی به مشکلات حوزه شکار و چگونگی فعالیت شکارچیان نیست.

استاندار مازندران:

بحران ترافیک غرب استان به آرامش می‌رسد

استاندار مازندران در بازدید از رینگ شهری نشتارود گفت: با افتتاح این پروژه و چند طرح شریانی و تقویتی دیگر در غرب مازندران، انشاالله شاهد کاهش ترافیک این شهرها باشیم تا مردم از بحران ترافیک به آرامش برسند.

بازارچه دائمی‌ای که دوام نیاورد!/ قطب ترشیجات و مرباجات مازندران جا می‌خواهد

12 بهمن سال 95 با همکاری بسیج سازندگی، آموزش‌وپرورش، شهرداری و امور بانوان فرمانداری تنکابن بازارچه دائمی مشاغل خانگی بانوان این شهرستان در حیاط مدرسه دارالقرآن تنکابن بلاغ دایر شد اما پس از گذشت حدود یک‌سال این نمایشگاه به‌اصطلاح دائمی برچیده شد!

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن حضرت علی (ع) را خداوند سخن بر منبر، پرستش در محراب، کار در زمین، پیکار در صحنه، مسؤولیت در جامعه دانست و گفت: بعضی‌ها دنبال الگو در خارج از مرزها می‌گردند و بعضی‌ تا مسؤولیت ندارند انقلابی‌اند و تا به مسؤولیت می‌رسند، محافظه کار می‌شوند اما علی (ع) حتی وقتی مسؤولیت داشت، انقلابی‌تر از زمان گذشته بود.

توسعه خط انتقال و شبکه توزیع آبرسانی در تنکابن

معاون مهندسی توسعه آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: به منظور انتقال آب چاه ها به مخازن و شبکه توزیع و نیز اجرای زون بندی شبکه در شرق و غرب تنکابن، 14000 متر خط انتقال و 12000 متر شبکه توزیع اصلی در اقطار 300 تا 110 میلی متری احداث می شود.

اینجا گورستان چای مازندران است + تصاویر

رویاهای حضور در روستای شعیب کلایه و قدم زدن در میان بوته‌های چای مدتی است که تنها در حد رویا مانده و چایکاران این روستا کشت این محصول ارزشمند در روستای خود را تا حدود زیادی رها کردند و به آرامی به دنبال تغییر بافت آنجا هستند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه