اخبار تنکابن

معرفی معروفترین جاذبه های گردشگری شهرستان تنکابن

شهرستان تنکابن با دارا بودن چندین چشمه آب گرم معدنی، آبشارهای کوهسر، مرداب نشتارود، پارک ملی خشکه داران و جاذبه‌های دیدنی و حیرت انگیز طبیعت، پذیرای گردشگران داخلی و خارجی در حاشیه خزر می باشد. علاوه بر این، پارک های طبیعی زیادی همچون منطقه حفاظت بلس کوه، جنگل‌های معروف دو هزار و سه هزار و دشت دریاسر از جاذبه های این شهرستان زیبا را شامل می شود.

دندانپزشکان اصفهانی در مناطق محروم تنکابن اردوی جهادی زدند

اردوی جهادی مجموعه ای از فعالیت های خود جوش است که تابستان هر سال توسط دانشگاهیان، طلاب حوزه های علمیه، دانش آموزان و سایر جوانان داوطلب در مناطق محروم کشور برگزار می شود و هر گروهی بنا بر ظرفیت ها و توانایی های موجود، انواع خدمات مورد نیاز این مناطق از جمله خدمات بهداشتی و درمانی را ارائه می دهند.

محرومیت زدایی از روستاهای تنکابن با برنامه دولت تدبیر

محرومیت زدایی از روستاهای شهرستان تنکابن در قالب پروژه های مختلف عمرانی دولت تدبیر از قبیل ساخت مسکن محرومین، بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی، آسفالت راه دسترسی ، دیواره سازی حاشیه رودخانه ها و کانال کشی جوی ها با جدیت ادامه دارد.

نمایش کمدی با گویش محلی در تنکابن به روی صحنه رفت

به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیرخم، نمایش کمدی `گوجه خورشت` کاری از گروه هنری فریاد با مجوز و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن از شب گذشته در تالار مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره ) پارک مادر این شهر به روی صحنه رفت.

در بی امکاناتی غرق می‌شویم!

سواحل دریای خزر با طبیعت زیبای خود، سالانه پذیرای میلیون‌ها گردشگر از سراسر ایران بوده و شنا در فصول گرم سال به ویژه در استان‌های گیلان و مازندران یکی از تفریحات سالم و رایج در این پهنه است، اما آنچه که این تفریح هیجان انگیز را به تجربه ای غم انگیز بدل می کند آمار قابل توجه تعداد غریق در دریا است که هر ساله خاطره ای تلخ برای بعضی خانواده ها بوجود آورده و برگی دیگر بر داستان "شنا ممنوع" را رقم می زند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

سازمان تعاونی روستایی هیچ نقشی در بخش محصولات کشاورزی ندارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر سازمان تعاونی روستایی هیچ نقشی در حوزه حمایت وخرید محصولات کشاورزی ندارد و تنها مسئول خرید محصولاتی مانند گندم است که دولت به آن محول کرده است.

به بهانه برگزاری جشن بزرگ امامت

نشاط اجتماعی یا ولنگاری فرهنگی

«جشن بزرگ امامت» این عنوان اطلاعیه‌ای است که شهرداری تنکابن به بهانه عید غدیر با صرف هزینه‌های کلان و فراوان در شهر تبلیغ و مردم را به حضور در آن دعوت کرده است. متأسفانه آنچه ازاین‌گونه برنامه‌ها ملاحظه و مشاهده می‌شود بیشتر رنگ و بوی اسلام آمریکایی دارد تا اسلام ناب محمدی (ص)، عمدتاً فرنگی است تا فرهنگی.

در بازدید استاندار مازندران ومدیر کل راه و شهرسازی مازندران

عمليات بهسازی و ارتقاء محور تنكابن – الموت قزوين شتاب بيشتری می‌گيرد

بازدید استاندار مازندران به همراه مديركل راه و شهرسازی مازندران و چند تن از مديران كل دستگاه های اجرايي استان از قطعه ۵ محور تنکابن – الموت قزوین بازديد و دستوراتی را در جهت شتاب بخشيدن به عمليات بهسازي و ارتقاء محور ارتباطي تنکابن به الموت قزوين مصوب کردند.

زرآبادی:

برداشت ۵۰میلیارد تومانی از اعتبارات پروژه راه قزوین-تنکابن تضییع حق مردم است/هیات دولت برداشت اعتبار از پروژه را مطرح نکند

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس، گفت: اینکه امیدواریم برداشت اعتبارات از پروژه راه قزوین_الموت_تنکابن در هیات دولت مطرح نشود زیرا حق مردم استان قزوین ضایع می‌شود.

استاندار مازندران عنوان کرد:

افتتاح بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شاید تا سال بعد

استاندار مازندران در خصوص وضعیت بیمارستان درحال ساخت تنکابن گفت: از این هفته مسئولیت اجرا و تکمیل این پروژه از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان منتقل شد که امیدواریم تا سال آینده ساخت بیمارستان ۲۰۵ تختخوابی تنکابن به اتمام رسد.

حسن عباسی در تنکابن:

آقای روحانی! لااقل در تلویزیون از مردم عذرخواهی می‌کردید/ عده‌ای ۵ سال کشور را معطل مذاکره با کدخدا کردند

یک کارشناس مسائل سیاسی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: مردم انتظار داشتند در تلویزیون از فساد دولت عذرخواهی کنید. این تکبر شما به نام اسلام و روحانیت تمام می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه