اخبار تنکابن

جانشین فرماندهی سپاه کربلا:

امروز دشمن به‌صورت زیرپوستی کار می‌کند

جانشین فرماندهی سپاه کربلا با بیان اینکه امروز دشمن به‌صورت زیرپوستی و نامحسوس در خانه‌ها، کوچه‌ها و خیابان‌های ما دارد کار می‌کند، گفت: همه‌ی پیشرفت‌ها را مدیون دینمان هستیم. دین اسلام به ما اعتمادبه‌نفس داد و تمام این توفیقات را برای ما ایجاد کرد به همین دلیل امروز دشمن می‌خواهد دین‌زدایی کند.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن خبر داد:

پرداخت تسهیلات 60 میلیاردی ریالی در حوزه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با اشاره به بخشی از عملکرد بسیج سازندگی از سال ۹۲ تاکنون، گفت: تسهیلاتی که در حوزه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی از منابع داخلی پرداخت‌شده، بالغ‌بر ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

مسئول روابط عمومی انتقال خون غرب مازندران خبر داد:

مراجعه 350 نفر از مردم نوع‌دوست تنکابن و رامسر برای اهدای خون به زلزله‌زدگان/ مردم در طول سال خون اهدا کنند

مسئول روابط عمومی انتقال خون غرب مازندران با اعلام اینکه در سه روز ابتدایی وقوع حادثه دل‌خراش کرمانشاه قریب به ۳۵۰ نفر از مردم فهیم و نوع‌دوست تنکابن و رامسر برای اهدا خون مراجعه کردند، گفت: مردم در طول سال و ماه برای اهدای خون مراجعه داشته باشند و نگذارند برای روزهای خاص که هجوم ایجاد شود.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

بسیجی بودن یک فرهنگ است/ سیاسی کردن موضوعات یک سَم است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: بسیجی بودن به لباس و پوشش نظامی نیست. بسیجی بودن یک فرهنگ است که در دوران انقلاب یک نقش، در دفاع مقدس نقشی دیگری و امروز هم نقش‌های متعددی در وجود بسیج مشخص شده است.

نکاتی پیرامون ماجرای عزل و ابقای امام‌جمعه شهرستان تنکابن

جایگاه امامت جمعه را نباید به بازی سیاسی گرفت

جایگاه امامت جمعه را نباید با بازی‌های سیاسی خود در مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری اشتباه گرفت چراکه فروکاستن این جایگاه در حد یک بازیگر سیاسیِ صرفْ به نفع هیچ گروه سیاسیِ ذیل انقلاب اسلامی نخواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

ما پیرو پیامبری هستیم که خشونت را نفی می‌کند/ نباید برای این‌که از پُستی کنار نرویم، خاطر مردم را مکدر کنیم

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: دشمن از اسلام چهره خشن معرفی می‌کند چراکه می‌دانند نفوذ کلام همراه با صلح می‌تواند دنیای امروز را تسخیر کند. ما پیرو دین و پیامبری هستیم که خشونت را نفی می‌کنند.

یک صدا برای پوراکبر

تعویض امام‌جمعه تنکابن مشکل آدینه را حل نخواهد کرد/ انقلابی بودن از حرف تا عمل

یک عضو شورای شهر تنکابن خطاب به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: بیایید مشکلاتتان را با شهرداری حل کنید و پروژه را به اتمام برسانید، مطمئن باشد با حاشیه‌سازی و تغییر امام‌جمعه مشکل آدینه حل نخواهد شد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن:

کتاب به‌عنوان پیشانی فرهنگ جامعه باید در سبد کالای خانواده‌ قرار گیرد

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن گفت: کتاب به‌عنوان پیشانی فرهنگ جامعه و زیرساخت‌ترین حوزه فرهنگ و یکی از جدی‌ترین مطالبات شهروندی، باید در سبد کالای خانواده‌ قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن:

مردم به افراد متفرقه برای ارسال کمک‌های زلزله‌زدگان اعتماد نکنند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله‌زده بر عهده هلال‌احمر می‌باشد، از مردم خواست تا به‌هیچ‌وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، برای ارسال کمک‌ها اعتماد نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن مطرح کرد

فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی تنکابن

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به ایستگاه‌های غیرقانونی تاکسی این شهر، گفت: تاکسی‌ها مجوز کار دارد و نه توقف. فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت تاکسی‌های شهری تنکابن داده‌شده و ما پیگیر مستمر بحث توقفگاه‌ها هستیم.

در حاشیه انتخاب شهردار جدید تنکابن

انتخابی برای رفع مسئولیت اعضای شورای اسلامی شهر!

شهردارِ یک شهرداری درجه هشت نظیر تنکابن، لزوماً باید سابقه پنج سال فعالیت در شهرداری و مسئولیت در رده میانی مدیریتی آن را داشته باشد که به نظر نمی‌رسد اگر قوانین برقرار باشد و روابط جایگزین آن نشود، نتیجه مورد نظر اعضای شورا شهر تنکابن به دست آید.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه