اخبار تنکابن

گزارش تصويری

دیدار خانواده شهید محرمعلی مرادخانی با رهبر معظم انقلاب

جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم اهل‌بیت علیهم‌السلام روز دوشنبه اول آذرماه سال جاری با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گزارش کاملی از دیدار این هشت خانواده با رهبر انقلاب را منتشر کرده است.

امام‌جمعه تنکابن در اولین سالگرد شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی:

بیایید سکان انقلاب را به افرادی مثل مرادخانی‌ها بسپاریم تا عزت، شرف و سرافرازی کشورمان تضمین شود

امام‌جمعه تنکابن در اولین سالگرد شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی، گفت: بیایید سکان انقلاب را به افرادی مثل مرادخانی‌ها بسپاریم تا عزت، شرف و سرافرازی کشورمان تضمین شود.

باغداران غرب مازندران درشوک ، مسئولان دراندیشه جبران خسارت

یخ زدگی باغ های مرکبات و کیوی غرب مازندران براثر بارش برف سنگین و سرمای روزهای گذشته، شوک بزرگی به باغداران منطقه وارد کرده و مسئولان مربوطه تلاش دارند تا براساس برآورد اولیه برای جبران بخشی از خسارت ها اقدام کنند.

به مناسبت روز نیروی دریایی

آشنایی با ناخدا سوم تفنگدار دریایی حمیدرضا عسگری‌مقدم

روز نیروی دریایی بهانه‌ای شد تا از مرحوم ناخدا سوم تفنگدار دریایی حمیدرضا عسگری‌مقدم، یکی از قهرمانان گمنام نیروی دریایی شهرمان یادی کنیم. عزیزی که بارها با دزدان دریایی خلیج عدن پیکار کرد و ماه‌های متوالی به‌منظور حفظ امنیت ایران عزیز بر روی آب‌های آزاد به سر می‌برد.

خسارت 368 میلیاردی به باغات کشاورزی غرب مازندران

در نشست برآورد خسارت که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، فرمانداران و روسای ادارات جهاد کشاورزی و مدیران صنایع تبدیلی سه شهرستان تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در اداره جهاد کشاورزی تنکابن برگزار شد، مجموع خسارت این سه شهرستان 368 میلیارد تومان برآورد شد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

کشاورزی در غرب مازندران، فعالیتی با ریسک بالا است/ دولت با وام بلاعوض از کشاورز حمایت کند

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزی در غرب مازندران، فعالیتی با ریسک بالا است و دولت با وام بلاعوض باید از کشاورز حمایت کند.

نیما مرادخانی

برف و گسترش فقر، راهکارهای مقابله با آن

با توجه به هزینه‌های باغداری، برای یک باغدار می‌توان یک زندگی متوسطی را متصور بود. اما بعد از سه بارش برف نسبتاً سنگین، کشاورزان منابع درآمدیشان روزبه‌روز ضعیف‌تر گشته و دولت عملاً طرح و برنامه‌ای جهت تقویت و حمایت کشاورزان ندارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه