اخبار تنکابن

دبیر جمعیت حامیان و یاوران ولایت خطاب به نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد

به کجا چنین شتابان؟!/ حذف جریان‌های مؤمن و انقلابی از صحنه اجرایی و حمایت از فتنه گران!!

آقای شریعت‌نژاد به کار گماردن برخی از هواداران و طرفداران فتنه و فتنه گران در مدیریت اجرایی آموزشی شهرها ازجمله دو معاون زن در شهرستان تنکابن و عباس‌آباد، تعمّدا بی‌توجهی و بی‌اعتنایی به فرامین رهبری و دلسوزان نظام نیست؟! حذف جریان‌های مؤمن و انقلابی از صحنه اجرایی و حمایت از فتنه گران، چرا؟!

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

مرکز خدمات جامع سلامت شهری شیرود توسط پدر شهید ابراهیم شیرود بزرگی افتتاح شد+ تصاویر

مرکز خدمات جامع سلامت شهری شیرود با حضور دکتر جان بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسئولان شهرستان تنکابن و شهر شیرود توسط پدر شهید شیرود بزرگی افتتاح شد.

به بهانه انتخابات شورا پنجم شهر و روستا

شوراهای اسلامی باید نبض نیازهای جامعه شهری و روستایی را در دست داشته باشند

اعضا شوراها از میان مردم برخاسته‌اند و باید بیش از هر نهاد دیگر با مردم در ارتباط بوده و نبض نیازهای جامعه شهری و روستایی را در دست داشته باشند و آن را حس و اندازه‌گیری کنند.

دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد

گفتاردرمانی آقای روحانی دیگر جواب نمی‌دهد/ خریدوفروش رأی برای شوراها یک فاجعه است

دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد گفت: دیگر گفتاردرمانی و حرف درمانی بی‌فایده است و اگر ما بخواهیم راه امام و شهدا تداوم پیدا کند باید همان ماهیت ضد استکباری و صلابت اول انقلاب را ادامه دهیم و طبقه محروم که ولی‌نعمتان ما هستند را دریابیم.

کارشناس علوم سیاسی

رقابت ریاست جمهوری میان دو معمم

شورای نگهبان برابر قانون 6 نفر را مورد تأیید قرارداد و برخلاف برخی انتظارات آقای احمدی‌نژاد نتوانست تأییدیه شورای نگهبان را به دست آورد و به انتخابات ورود کند. حالا با توجه به اینکه تقریباً نباید به آقایان میرسلیم و هاشمی طبا توجه زیادی کرد و از طرفی آقایان قالیباف و جهانگیری هم تا آخر قرار نیست بمانند، با این وضعیت انتخابات تقریباً دو نفره و رقابت بین دو معمم سید و شیخ است.

شریعت نژاد:

خرید با واسطه دولت عاملی برای افزایش قیمت پرتقال/ تعاونی روستایی زیر بار ریسک خرید مرکبات نمی رود

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه افزایش تصاعدی نرخ پرتقال در کلان شهرها تطابقی با خرید پرتقال کیلویی ۱۵۰۰ تومان از کشاورز ندارد، گفت: تعاونی روستایی ریسک خرید مرکبات را به دوش نمی کشد.

فرماندار ویژه تنکابن:

ما باید امانت‌دار مردم باشیم و آن را با دوستی‌های مقطعی مخدوش نکنیم

فرماندار ویژه تنکابن گفت: طبق ماده 21 قانون همه دستگاه‌ها موظف به همکاری در انتخابات هستند و ما نیز باید بر اساس این قانون گام برداریم و امانت‌دار مردم باشیم و آن را با دوستی‌های مقطعی مخدوش نکنیم تا مردم را برای حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی تشویق کرده و نظام را بیش‌ازپیش سرفراز کنیم.

فرماندار ویژه تنکابن:

تحصیلات پایین و یا داشتن پرونده قضایی منجر به رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن شد

فرماندار ویژه تنکابن دلیل رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن را تحصیلات پایین و یا داشتن پرونده قضایی اعلام کرد.

اعلام انصراف 17 داوطلب از حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن

در مجموع ثبت‌نام هزار و 435 نفر برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان تنکابن که از این تعداد 135 نفر داوطلب شورای شهر و هزار و 300 نفر داوطلب شورای روستا بودند، 17 نفر اعلام انصراف کردند.

معرفی بنای تاریخی تنکابن

مسجد امیراسعد بالااشتوج

نخستین پدیده‌ای که در تحول معماری دولتی ایران نقش مهمی را بازی کرد، مسجد بود. مسجد امیر اسعد، در روستای بالااشتوج از توابع دهستان ييلاقی دوهزار بخش خرّم آباد شهرستان تنكابن قرارگرفته است و در سمت جنوب غربی آن و به فاصله چند متری از مدرسه روستای بالااشتوج واقع‌شده است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

سازمان محیط زیست برای معضلات مازندران راهکار ارائه دهد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد با بیان اینکه سازمان محیط زیست دائما مباحث سلبی را مطرح می‌کند، گفت: بهتر است به جای آن، همچون سازمان‌های محیط زیست دیگر کشورها راهکار ارائه دهد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار تنکابن خبر داد

فعالیت دکه‌های عرضه میوه مهم‌ترین مشکل اتحادیه میوه تنکابن/قیمت نوبرانه‌ها در میدان میوه

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار تنکابن تصریح کرد: عمده‌ترین مشکل خرده‌فروشان میوه و تره‌بار این شهرستان، فعالیت دکه‌های عرضه میوه تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تنکابن است که هیچ‌گونه همکاری با اتحادیه صنفی نداشته و محل گلایه کسبه و بازاریان این صنف است.

جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیا (ص) در یادواره شهدای خان طومان تنکابن:

امروز نظام اسلامی باید دست افرادی باشد که برایشان لبخند رضایت امام زمان و رهبری از همه‌چیز مهم‌تر باشد

جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیا (ص) گفت: در هر صنف و شغلی هستید، اولویتتان را رضایت امام زمان(عج) قرار دهید و آن را با هیچ‌چیز عوض نکنید. امروز نظام اسلامی باید دست افرادی باشد که برایشان لبخند امام زمان (عج) و رهبری (مدظله) از همه‌چیز مهم‌تر باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه