اخبار تنکابن

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران:

سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید، شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران گفت: ما با شما درد و دل‌ها داریم، سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید که شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند و ما منتظر افتتاحیه‌ها در دهه‌ی فجر هستیم.

وزیر معین مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد

افزایش سرعت تولید گاز در داخل کشور / گفت‌وگو با 5 کشور برای فراهم کردن بازار صادرات محصولات مازندران

وزیر معین مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به‌سرعت تولید گاز در داخل کشور را افزایش دادیم تا میزان 1/8 درصدی که از آن‌ها خریداری می‌کنیم، جبران شود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

انتقاد از عدم انجام مصوبات سفر رئیس جمهور به مازندران/ تاکنون ریالی از اعتبارات مصوب پرداخت نشده است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با انتقاد از عدم انجام مصوبات سفر رئیس‌جمهور، یادآور شد: تاکنون ریالی از اعتبارات تصویب‌شده، پرداخت‌نشده است.

معاون استاندار خواستار پیگیری مصوبات هیئت دولت در استان مازندران شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: با تحقق مصوبات هیئت دولت می‌توان معضلات شهرستان‌های غرب مادران در بخش ترافیک، کمربندی‌ها و خسارت ناشی از برف را مرتفع کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تنکابن:

عده‌ای بدعهدی آمریکا را رها کرده و به مردان مذاکره‌کننده چسبیده‌اند/ برجام بزرگ‌ترین دستاورد این دولت است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: متأسفانه عده‌ای بدعهدی آمریکا را رها کرده و به مردان مذاکره‌کننده چسبیده‌اند، برجام بزرگ‌ترین دستاورد دولت است و نباید مردم را ناامید کرد.

طرح های عمرانی شهرداری تنکابن ، انتخاباتی یا زیربنائی ؟

اقدامات عمرانی روزهای اخیر شهرداری تنکابن اگر چه سبب ذوق زدگی بخشی از شهروندان شده ، ولی برای برخی دیگر هم این پرسش را ایجاد کرده که چرا این اقدامات پس از سال ها مسکوت ماندن ، اکنون در آستانه انتخابات انجام می شود ؟

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از احیا 400 هکتار زمین در حوزه وقف در سال جاری خبر داد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: احیا 400 هکتار زمین، ثبت 850 سند مالکیت، سنددار شدن 12 هزار رقبه به مساحت 9 هزار هکتار، کشف 18 موقوفه جدید به مساحت 300 هکتار ازجمله آمار ثبت‌شده در بخش وقف استان مازندران برای سال جاری است.

گزارش تصویری

تعویض رؤسای اوقاف در غرب مازندران/ حجت‌الاسلام علیخانی رئیس اداره اوقاف تنکابن شد

طی حکمی از سوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام علیخانی به سمت ریاست اوقاف و امور خیریه تنکابن منصوب شد و حجت‌الاسلام حاجی پور از ریاست اوقاف این شهرستان به همین سمت در رامسر منصوب شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا:

خواص در فتنه 88 مردود شدند / مردم با بصیرت خود حماسه 9دی را آفریدند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت:خواص در فتنه 88 مردود شدند و این مردم بودند که با بصیرت خود حماسه 9دی را آفریدند و پیروی از ولایت را باشکوه نشان دادند.

امام‌جمعه تنکابن:

قانونی دانستن حقوق‌های نجومی، بزرگ‌ترین دهن‌کجی به ملت است

امام‌جمعه تنکابن گفت: مقام معظم رهبری فرمود دریافت حقوق‌های نجومی، خیانت و ظلم به مردم است و از شما خواست تا این ظلم را برطرف کنید اما شما با قانونی دانستن آن، بزرگ‌ترین دهن‌کجی را انجام دادید.

امام‌جمعه تنکابن در گفت‌وگو اختصاصی با تنکابن24:

حصر سران فتنه، نهایت رأفت و رحمت انسانی و اسلامی نظام نسبت به این افراد است

امام‌جمعه تنکابن گفت: در هیچ مذهب، مکتب و ملتی این‌طور مزدوران اجنبی را آزادی نمی‌دهند و حصر سران فتنه نهایت رأفت و رحمت انسانی و اسلامی نظام نسبت به این افراد است که به‌فرمان رهبری انجام شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه