اخبار تنکابن

یک صدا برای پوراکبر

تعویض امام‌جمعه تنکابن مشکل آدینه را حل نخواهد کرد/ انقلابی بودن از حرف تا عمل

یک عضو شورای شهر تنکابن خطاب به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: بیایید مشکلاتتان را با شهرداری حل کنید و پروژه را به اتمام برسانید، مطمئن باشد با حاشیه‌سازی و تغییر امام‌جمعه مشکل آدینه حل نخواهد شد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن:

کتاب به‌عنوان پیشانی فرهنگ جامعه باید در سبد کالای خانواده‌ قرار گیرد

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن گفت: کتاب به‌عنوان پیشانی فرهنگ جامعه و زیرساخت‌ترین حوزه فرهنگ و یکی از جدی‌ترین مطالبات شهروندی، باید در سبد کالای خانواده‌ قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن:

مردم به افراد متفرقه برای ارسال کمک‌های زلزله‌زدگان اعتماد نکنند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله‌زده بر عهده هلال‌احمر می‌باشد، از مردم خواست تا به‌هیچ‌وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، برای ارسال کمک‌ها اعتماد نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن مطرح کرد

فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی تنکابن

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به ایستگاه‌های غیرقانونی تاکسی این شهر، گفت: تاکسی‌ها مجوز کار دارد و نه توقف. فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت تاکسی‌های شهری تنکابن داده‌شده و ما پیگیر مستمر بحث توقفگاه‌ها هستیم.

در حاشیه انتخاب شهردار جدید تنکابن

انتخابی برای رفع مسئولیت اعضای شورای اسلامی شهر!

شهردارِ یک شهرداری درجه هشت نظیر تنکابن، لزوماً باید سابقه پنج سال فعالیت در شهرداری و مسئولیت در رده میانی مدیریتی آن را داشته باشد که به نظر نمی‌رسد اگر قوانین برقرار باشد و روابط جایگزین آن نشود، نتیجه مورد نظر اعضای شورا شهر تنکابن به دست آید.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی:

مناطق آزاد برای اقتصاد کشور ما عاید آنچنانی ندارد/ سخنان فلاح به دور از ملاحظات استانی بود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مناطق آزاد باید سکوی صادراتی کشور باشند اما برای اقتصاد کشور ما عاید آنچنانی نداشته، گفت: اعلام شدن این موضوع در مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران از سوی ربیع فلاح به دور از ملاحظات استانی و دارای بار سیاسی و شخصی بود.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن:

فریاد "مرگ بر آمریکا" دفاع از ارزش‌های اسلامی و انسانی است

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن فریاد "مرگ بر آمریکا" را دفاع از ارزش‌های اسلامی و انسانی دانست و گفت: هنگامی‌که می‌گوییم مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست تفکر استکباری و استبدادی آمریکا، یعنی مرگ بر سیاست دولت‌ مستکبری که تروریست را پرورش داده و به جان ملت‌های مظلومی مانند سوریه انداخت.

سخنان امام‌جمعه تنکابن در خصوص عدم خداحافظی در جلسه آخر:

پیغاممان را از دور به اهالی تنکابن رساندیم اما همچنان فریادهای شدید مردم به ما ابلاغ می‌شود

امام‌جمعه ولایی و انقلابی تنکابن با بیان اینکه احساس کردم که خداحافظی امروز ما در جلسه مجدداً مورد اعتراض شدید قرار گیرد، گفت: پیغاممان را از دور به اهالی تنکابن رساندیم ولی بااین‌حال، همچنان اعتراضات، ناله‌ها و فریادهای شدید مردم از این جابجایی به ما ابلاغ می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه