اخبار تنکابن

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد خبر داد

راه‌اندازی کیوسک‌های صنایع‌دستی جهت رونق گردشگری

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد از راه‌اندازی کیوسک‌های صنایع‌دستی جهت رونق گردشگری در این شهرستان‌ها خبر داد.

محکوم کردن اعمال ددمنشانه رژیم صهیونیستی توسط مردم تنکابن / امت بيدار اسلام هرگز با جرثومه فسادی به نام اسرائيل كنار نمی‌آید

اگرچه سال‌های بسياری از واقعه نفرت‌انگیز و شوم غصب قبله اول مسلمانان می‌گذرد، اما ذهن و زبان امت بيداردلِ اسلام هرگز با جرثومه فسادی به نام اسرائيل كنار نمی‌آید.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی:

دشمن هیچ‌گاه با اسلامی که مخالف کودک کشی و ظلم است، کنار نمی‌آید

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر، عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن هیچ‌گاه با اسلامی که مخالف کودک کشی، ظلم و ستم است، کنار نمی‌آید؛ زیرا تهدیدی جدی برای منافع آنان در منطقه است.

انتقاد شدید رئیس اداره تبلیغات اسلامی تنکابن از عدم همکاری مسئوولین برای راه‌اندازی دبیرستان معارف اسلامی صدرا در این شهرستان/ جای خالی مرکز دینی در غرب مازندران

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد گفت: راه‌اندازی رشته معارف اسلامی صدرا در غرب مازندران می‌تواند نیازهای فرهنگی و دینی مردم را برآورده کند اما علی‌رغم کسب مجوزها، مسئوولین شهرستان همکاری لازم را در این زمینه با سازمان تبلیغات اسلامی ندارند.

امام‌جمعه تنکابن:

روز جهانی قدس، روز اعلام حمایت از نیروهای مقاومت است

امام‌جمعه تنکابن گفت: روز جهانی قدس، روز اعلام حمایت و همراهی ملت‌های مسلمان جهان با نیروهای مقاومت است که تا نابودی کامل رژیم صهیونیست، امت اسلام را بیدار، آگاه و هوشیار در میدان نگه می‌دارد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران:

داعش گوشه‌ای کوچک از قدرت جمهوری اسلامی ایران را چشید

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون که داعش به خود جرأت داد که مرکز دموکراسی کشور ما یعنی مجلس شورای اسلامی را مورد حمله قرار دهد، لازم بود تا گوشه‌ای کوچکی از قدرت جمهوری اسلامی را بچشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه