اخبار تنکابن

پارک جنگلی چالدره در ۱۸ کیلومتری مسیر تنکابن به دو هزار

پارکی زیبا جنگلی چالدره در ۱۸ کیلومتری مسیر تنکابن به دو هزار با ۹۴ هکتار مساحت در میان دلتای دو رود سه هزار و دو هزار و محل اتصال آنها با درختهای بلند و کلبه های جنگلی اش قرار گرفته است.عکس از علیرضا پور علم

جواد سلحشور

آشتی ملی یا تطهیر فتنه‌گران؟!

این روزها واژه «آشتی ملی» حتماً به گوشتان خورده است، «آشتی ملی» واژه‌ای است که این روزها اصحاب وطن‌فروش‌ فتنه آمریکایی - اسرائیلی 88 و شماری از مدعیان اصلاحات و اعتدال بر زبان و قلم دارند بعضی سیاسیون و برخی رسانه‌ها به این واژه پرداخته‌اند.

وزیر سابق اطلاعات در تنکابن:

کسی با خنده‌ مردم مخالف نیست/ این امنیت است که لبخند به لب ملت آورده است

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه عده‌ای آمده‌اند تا جامعه را دوقطبی کنند و بحث گریه و خنده مردم را به راه انداخته‌اند، گفت: کسی با خنده‌ مردم مخالف نیست و این امنیت هست که لبخند به لب ملت آورده است.

حسین کاظمی پرندان

آقای رئیس‌جمهور! مراقب باشید از ریل قطار انقلاب خارج نشوید!

جناب آقای روحانی امیدوارم برای ملت ایران روشن کنید دلیل سخنان تقابل گونه شما با رهبر عزیز انقلاب چیست؟! مراقب باشید همانند بسیاری از خواصِ بعد از انقلاب، از ریل قطار انقلاب خارج نشوید.

کارشناس حقوق:

برنامه‌ریزی اصولی برای اصلاح اخلاق عمومی انجام شود

کارشناس حقوق خصوصی گفت: کانون وکلای مازندران از ظرفیت عظیمی برای آموزش مسائل حقوقی به شهروندان برخوردار است که باید برنامه‌ریزی اصولی برای فرهنگ‌سازی جامعه و اصلاح اخلاق عمومی، انجام شود.

مدیر امور آبفاشهری تنکابن:

6 طرح آبرسانی در شهرهای تنکابن، خرم‌آباد، نشتارود و شیرود در حال اجراست

مدیر امور آبفاشهری تنکابن از اجرای 6 طرح آب‌رسانی در شهرهای تنکابن، خرم‌آباد، نشتارود و شیرود خبر داد و گفت: این طرح‌ها با 10 تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه