اخبار تنکابن

حمام امیراسعد تنکابن، جاذبه گردشگری تاریخی درغرب مازندران

حمام قدیمی امیراسعد در روستای بالا اشتوج شهرستان تنکابن که در سال های اخیر خرابه ای بیش نبود قرار است پس از ترمیم و بازسازی توسط اداره میراث فرهنگی به یک جاذبه گردشگری تاریخی در غرب مازندران تبدیل شود.

شریعت نژاد:

ضعف پشتیبانی مانع توسعه صادرات کیوی شمال کشور به آسیای میانه/ بازار صادراتی ثابت اقتصاد تولیدکنندگان کیوی را بهبود می بخشد

نماینده مردم تنکابن درمجلس بابیان اینکه ضعف پشتیبانی دولت مانع صادرات کیوی شمال کشور به آسیای میانه است،گفت: نبود بازار صادراتی ثابت مانع بهبود اقتصاد تولیدکنندگان کیوی است.

روستای مران تنکابن ، بهشت گردشگری روستایی غرب مازندران

اینجا چیزی شبیه لمس رویای کودکی است ، رویای شناورشدن در ابرها و دویدن در مسیری سبز با گل های رنگارنگ زیر پا و آسمانی نیلگون در بالای سر؛ اینجا روستای ‘ مران ‘ تنکابن ، بهشت گردشگری روستایی مازندران است.

حواشی شورای اداری شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

حمله ریاست آموزش‌وپرورش رامسر به امام‌جمعه عباس‌آباد/ معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران: نشاط اجتماعی فقط موسیقی نیست

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران گفت: در حوزه اجتماعی ما اولویتمان نشاط اجتماعی است یعنی تحرک اجتماعی و دوری از افسردگی اما نشاط اجتماعی فقط موسیقی نیست.

بی میلی گردشگران از دیدن سواحل بی سامان تنکابن

نوروزی دیگر سپری شد و استان مازندران بار دیگر با جذب بیش از 14 میلیون گردشگر رتبه نخست جذب مسافران و گردشگران را در کشور به خود اختصاص داد، اما سهم استان و شهرهای آن از این خیل عظیم جمعیت، تنها پذیرایی رایگان از مسافرانی بود که جز رسیدن به شمال، تقریباً هیچ مقصد مشخص دیگری را در ذهن نداشتند.

فرمانده اسبق تیپ مالک اشتر:

مدافعان حرم دنباله رو راه شهدای دفاع مقدس هستند/همه ما مدیون شهدا هستیم

فرمانده اسبق تیپ مالک اشتر با بیان اینکه امروز همه ما مدیون شهدا هستیم، گفت: شهدای حرم دنباله‌رو شهدای دوران جنگ هستند، آن‌ها همچون شهدای بدر عمل کردند و ما به آنان افتخار می‌کنیم.

مسئول امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری:

یادواره شهدا محل تسویه‌حساب سیاسی نیست/ دولت متهم به ضد ارزش‌ها شده

مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری در نشست ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت غرب استان با بیان اینکه یادواره شهدا محل تسویه‌حساب سیاسی نیست، گفت: در ختم برادر سه شهید در ساری از اول تا آخر فقط به آقای روحانی فحش خانوادگی ندادند. در یادواره‌ها باید از ایثار و شهادت سخن گفت.

نمایش کمدی با موضوع اعتیاد در تنکابن به روی صحنه می رود

نمایش کمدی ' فرار از کمپ ' کاری از گروه تئاتر سوگند وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنکابن از امشب (پنجشنبه) در تالار مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره ) پارک مادر این شهر به روی صحنه می رود.

جولان تورم در اقتصاد تنکابن؛

حمایت از بازارهای هفتگی بومی،پاشنه آشیل تورم اقتصادی

سرازیر شدن درآمد به بازار تنکابن به دلیل ساخت و سازهای اخیر، ، میل به خرید اجناس با قیمت بالا،اجاره بها گزاف در بازار تنکابن و توریستی بودن منطقه، سبب ایجاد تورم کاذب در این نقطه از مازندران شده که با حمایت از بازارهای هفتگی بومی می توان این تورم را به نوعی مهار کرد.

فاضلاب شهری تنکابن ؛ الگوی تبدیل تهدید زیست محیطی به فرصت

فاضلاب شهری تنکابن یکی از تهدیدات جدی در حوزه زیست محیطی غرب مازندران است اما با تدابیری که اخیرا مدیران شهری اتخاذ کرده اند، می توان فرصتی بی بدیل برای تامین و تضمین سلامت شهروندان تبدیل کرد.

فاضلاب شهری تنکابن یکی از تهدیدات جدی در حوزه زیست محیطی غرب مازندران است اما با تدابیری که اخیرا مدیران شهری اتخاذ کرده اند، می توان فرصتی بی بدیل برای تامین و تضمین سلامت شهروندان تبدیل کرد.

روستای یوسف‌آباد تنکابن زیر سایه سنگین محرومیت

بدا به‌حالت ای روستایی/ کمبودها و محرومیت‎های یوسف‌آباد/نمی‎دانیم باید خندید یا گریست؟!

توسعه و عمران روستایی در چند دهه اخیر همواره یکی از دغدغه‎های اصلی توسعه در کشور بوده است. شناخت دقیق مسائل و مشکلات و تلاش در جهت رفع آن‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است، چراکه ریشه بسیاری از مشکلات نظیر بیکاری فزاینده، رشد فقر و نیز مهاجرت گسترده روستائیان به شهر و تخلیه روستاها از نیروی کار و کاهش تولیدات بومی و رکود کشاورزی، رابطه مستقیمی با عدم سازندگی و عمران و توسعه روستایی دارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه