اخبار تنکابن

امام‌جمعه تنکابن:

مردم غرب مازندران در قفس کم‌توجهی‌های مرکزنشینان حبس شده‌اند

امام‌جمعه تنکابن در چهارمین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: مردم غرب مازندران در قفس حبس شده‌اند و واقعا مورد کم‌توجهی قرار گرفته‌اند. من خودم از شرق استان هستم اما امروز به درد غربی‌ها رسیده‌ام و آن را با فریاد عرض می‌کنم، فکری برای غرب مازندران کنید.

شهردار تنکابن کدامیک از این 5 نفر است؟+ عکس

در جلسه نهایی منتخبین شورای اسلامی شهر تنکابن در مورخ 25 مردادماه، پنج نفر توسط اعضا به‌عنوان گزینه‌های نهایی تصدی پست شهردار تنکابن، انتخاب شدند که پس از ارزیابیِ تخصصی‌تر در عصر روز شنبه، شهردار جدید تنکابن معرفی می‌شود.

امام جمعه تنکابن:

رژیم صهیونیستی با مالیات مردم غرب آتش بر سر فلسطینی‌ها می‌ریزند

امام جمعه تنکابن با بیان اینکه رسانه‌های خبری در غرب خبرها را وارونه جلوه می‌دهند و مردم را از واقعیت‌ها بی‌خبر می‌گذارند، گفت: مردم غرب مالیات می‌دهند و رژیم صهیونیستی از مالیات آنها آتش بر سر فلسطینی‌ها می‌ریزند.

مظلومیت شهدا از گذشته تا به امروز

از مادر شهید تنکابنی که 10 سال به‌اجبار خانه‌نشین شده تا شهید حججی که در اوج اقتدار مظلوم واقع شد

این روزها در سراسر ایران اسلامی نام شهدا و رشادت‌های آنان بار دیگر طنین‌انداز شده است. بار دیگر خونی سرخ از جنس عاشورا، تلنگری به همه مردم دنیا وارد کرد تا نشان دهد اهدافی وجود دارد که فرای دنیاست و ارزش گذشتن از جان و مال را دارد.

نماینده مجلس :

دولت بخش خصوصی را برای احداث اسکله در نوار ساحلی مازندران ترغیب کند

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : از دولت انتظار داریم تا در راستای کاهش نرخ بیکاری در مازندران در چهار سال آینده بخش خصوصی را برای احداث اسکله در نوار ساحلی استان ترغیب کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه