اخبار تنکابن

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن در سال 96

فرماندار تنکابن: اداره‌ای که دارای برنامه‌ای مدون نباشد در جلسات سال97 جایی ندارد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بر داشتنِ برنامه‌ای مدون از سوی هر اداره تاکید کرد و گفت: در سال ۹۷ اداره‌ای که دارای کتابچه و برنامه‌ای مدون نباشد، در جلسات جایی برایش باز نمی‌کنیم.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

ستاد دینی در کنار سایر ستادهای تعطیلات نوروز تشکیل شود

امام‌جمعه شهرستان تنکابن با تأکید بر دیده شدن مباحث فرهنگی و دینی در کنار موضوعات گردشگری، گفت: باید در مسائل عبادی، فرهنگی و دینی نیز ستادی همانند سایر ستادهای تعطیلات نوروز تشکیل شود.

شنبه آغاز ثبت نام از معتکفان در کانون فرهنگی و هنری جان نثاران ولایت تنکابن

شنبه (۲۶ اسفند) ثبت نام از معتکفان در کانون فرهنگی و هنری جان نثاران ولایت تنکابن آغاز می شود که تا دوشنبه(۲۸ اسفند) ادامه دارد و به برگزیدگان مسابقه خاطره نویسی در ایام اعتکاف این کانون جوائزی اهدا می شود.

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن:

نیازسنجی جامعه باید در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد موردتوجه قرار گیرد

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مسجد، گفت: قلب تپنده جامعه، مسجد است و باید از این ظرفیت بیشترین بهره‌برداری را کرده و بر اساس نیازهای جامعه‌ی امروز گام برداشت.

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)

گفت‌وگو با مادر 10 فرزند موفق تنکابنی/ مادری که با سرنگ بچه‌هایش را به مدرسه فرستاد

زنان جامعه اسلامی با تأسی از سیره بانوی نمونه اسلام به ارزش واقعی دُر وجودی خود پی برده‌اند و می‌توانند با این شناخت، یک نسل را هدایت کرده و زمینه‌ساز ظهور منجی باشند. بانو بهجت الیاسی دارای 10 فرزند موفق، یکی از مادران زحمتکش تنکابنی است که توانست با این الگوگیری فرزندان خود را تحویل جامعه اسلامی دهد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران:

حدنگاری جلوی زمین‌خواری را می‌گیرد/ توزیع رایگان 600 هزار اصل نهال

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران یکی از مسائلی که می‌تواند موضوع زمین‌خواری را منتفی کند، بحث حدنگاری عنوان کرد و گفت: با این شیوه بحث زمین‌خواری بسته می‌شود و حفاظت را برای ما راحت‌تر می‌کند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنکابن خبر داد:

حفاظت منابع طبیعی از 90 درصد از عرصه‌های شهرستان تنکابن/ 15 هکتار از اراضی ملی تنکابن در سال 96 بازپس‌ گرفته شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنکابن گفت: 90 درصد از عرصه‌های شهرستان تنکابن تحت مدیریت، حفاظت و احیای اداره منابع طبیعی قرار دارد و در سال ۹۶ بیش از ۱۵ هکتار از اراضی ملی از دست سودجویان بازپس گرفته شد.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

بزرگ‌ترین قاچاق منطقه ما، چوب است/ نگذارید این‌ سرمایه بر باد رود

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: بنا به اعلام مقامات رسمی، بزرگ‌ترین قاچاق منطقه ما چوب است. کجایند دست‌اندرکاران؟! چرا سرمایه بی‌نظیر ما به آتش کشیده می‌شود؟! همگی بیایید این سرمایه را برای نسل آینده حفظ کنید و نگذارید این‌جور بر باد رود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه