اخبار تنکابن

با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران انجام شد

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌ بانوان در پارک مادر تنکابن

نمایشگاه توانمندی‌ بانوان با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) پارک مادر تنکابن افتتاح شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران:

7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین اختصاص داده‌شده است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در مراسم افتتاحیه نمایشگاه توانمندی‌های بانوان تنکابن گفت: از سال 93 تا به امروز حدود 7 میلیارد تومان تسهیلات به زنان کارآفرین اختصاص داده‌شده است که تلاش داریم همچنان این روند ادامه داشته باشد.

فرماندار ویژه تنکابن:

ما هم پلاسکو داریم/ پروژه‌های نیمه‌تمام گذشته باری سنگین برای حرکت روبه‌جلو در تنکابن

فرماندار ویژه تنکابن گفت: نیز در سطح شهرستان تنکابن ساختمان‌هایی همچون پلاسکو داریم که باید به وضعیت آن‌ها رسیدگی شود. تنکابن فاقد پروژه ملی است و پروژه‌های نیمه‌تمام گذشته باری سنگین برای حرکت روبه‌جلو ما است.

فرماندار ویژه تنکابن خبر داد

افتتاح 44 پروژه در دهه فجر با بیش از 17 میلیارد تومان اعتبار/ بهره‌برداری از بیمارستان 160 تختخوابی تنکابن تا نیمه دوم سال 96

فرماندار ویژه تنکابن از افتتاح 44 پروژه در دهه فجر با بیش از 17 میلیارد تومان اعتبار و بهره‌برداری بیمارستان 160 تختخوابی تنکابن تا نیمه دوم سال 96 خبر داد.

امام‌جمعه تنکابن:

فساد اقتصادی موجب پوسیدن انقلاب می‌شود/ انتقاد از 700 پرونده تخلف در یک اداره

امام‌جمعه تنکابن گفت: فساد اقتصادی موجب پوسیدن انقلاب می‌شود، اصلاح ادارات به‌ویژه ادارات مالی از هرگونه مفسده‌ای، بزرگ‌ترین خدمت به انقلاب است. مردم حرفی نمی‌زنند اما اگر گوشی پیدا کنند، فریادها دارند.

در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی انجام شد

صرفه‌جویی اقتصادی ۱٫۵ میلیارد ریالی در امور آبفاشهری تنکابن

مدیر امور آبفاشهری تنکابن، گفت: در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و با انجام اقدامات صورت گرفته و با همکاری کارکنان این امور ، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی صورت گرفت.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه