اخبار تنکابن

فرمانده انتظامی تنکابن:

قاچاقچیان مواد، منتظر دستبند پلیس باشند

فرمانده انتظامی تنکابن در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: منشأ همه جرائم، اعتیاد است و به همین دلیل یکی از اولویت‌های شهرستان را مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر در نظر داریم. قاچاقچیان مواد، باید منظر دستبند پلیس باشند.

برای اولین بار در کشور صورت گرفت

انتصاب یک تنکابنی به‌عنوان معاون امور اجرایی و پشتيبانی ديوان محاسبات کشور

با حضور رئیس‌کل، دادستان، معاونان فنی و مدیران کل ستادی، داورپناه معاون سابق امور اجرایی و پشتیبانی تودیع و علی بهاری‌فر به‌عنوان معاون جدید دیوان محاسبات کشور معرفی شد.

گزارش تصویری اول

سازمان‌دهی نیروهای گردان بیت‌المقدس در گلزار شهدای وادی تنکابن انجام شد

مراسم صبحگاه و سازمان‌دهی نیروهای گردان بیت‌المقدس با حضور فرماندار ویژه تنکابن، امام‌جمعه، فرمانده سپاه و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان در گلزار شهدای وادی تنکابن برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه تنکابن:

میزان تعیین حقانیت، قرآن و اهل‌بیت (ع) است

نماینده ولی‌فقیه سپاه تنکابن در جمع طلاب حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) تنکابن، گفت: یکی از مضراتی که در طول تاریخ اسلام در بین مردم رواج داشته و چه‌بسا عامل خروج آن‌ها از مدار حق و حقیقت و اسلام بود، شخصیت زدگی ست درحالی‌که میزان و معیار سنجش حقانیت، قرآن و اهل‌بیت (ع) هستند نه افراد.

حسین کاظمی‌پرندان

«فتنه گران» همچنان در پی آشوبند!

عده‌ای با مظلوم‌نمایی و تطهیر فتنه گران، برگزاری جشن تولد برای سران فتنه و حضور بعضی از چهره‌های خاص در این جشن‌ها، بزک کردن چهره خون‌خوار آمریکا به‌ویژه گره زدن حل مشکلات معیشتی مردم در ارتباط داشتن با کدخدا، برای «نفوذی» دوباره و ایجاد «فتنه‌ای اکبر» قصد آشوب دیگری را در سر می‌پرورانند.

نماینده مجلس خواستار خلع ید مجری طرح پایانه گل و گیاه شمال کشور شد

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر گفت : مجری طرح ملی پایانه گل و گیاه شمال کشور واقع در منطقه اسبچین عباس آباد به خاطر انحراف در هزینه کرد تسهیلات دریافتی باید از سوی مسئولان دستگاههای نظارتی خلع ید شود.

فرمانده قرارگاه امام هادی (ع) تنکابن خبر داد

اجرای رزمایش پدافند ساحل، امداد و نجات و دفاع از کوی و برزن با استعداد 7 گردان بیت‌المقدس و کوثر در تنکابن

فرمانده قرارگاه امام هادی (ع) تنکابن، گفت: رزمایش پدافند ساحل، امداد و نجات و دفاع از کوی و برزن در طی دو مرحله به استعداد 6 گردان بیت‌المقدس و یک گردان کوثر در تنکابن برگزار خواهد شد.

جواد سلحشور

فرجام برجام...

«تحریم‌ها، برداشته شده است»، «پول‌ها، آزاد شده است»، «روابط بانکی، برقرار است» و «سایه جنگ، برداشته شده است» این جملات و مانند آن، صحبت‌هایی است که بارها از مقامات مسئول و کارشناسان مربوطه درباره تأثیرات برجام پس از گذشت ماه‌ها از توافق آن شنیده‌ایم، اما آیا به‌راستی این‌طور است؟ آیا این‌همه گشایش و فرج خود را در زندگی مردم نشان داده است؟؟

فعالیت۹۲کانون فرهنگی هنری در منطقه ویژه تنکابن/لزوم گسترش تعامل مسجد با دانشگاه

کانون فرهنگی هنری در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) درمساجد شهری و روستایی منطقه ویژه تنکابن فعالیت دارند که بسیاری از برنامه های فرهنگی و هنری از اقبال عمومی بومی ها و مسافرین برخوردار می شود.

در حوزه خواهران تنکابن صورت گرفت:

بررسی شاخصه های زندگی اسلامی و غیر اسلامی با نگاه تطبیقی بر نظام خانواده

کرسی آزاد اندیشی "شاخصه های زندگی اسلامی و غیر اسلامی با نگاه تطبیقی بر نظام خانواده"، در قالب پرسش و پاسخ ویژه طلاب، در مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا ( س ) تنکابن برگزار شد.

دبیر پدافند غیرعامل فرمانداری تنکابن:

۲ قرارگاه زیستی و ساحلی در تنکابن راه اندازی شد

دبیر پدافند غیرعامل فرمانداری تنکابن، راه اندازی دو قرارگاه زیستی و ساحلی و پنج مانور امداد و نجات درزمینهٔ پدافند غیرعامل در شهرستان را از اقدام‌های این دبیرخانه اعلام کرد.

شریعت نژاد مطرح کرد:

کاهش هزینه حمل و نقل دغدغه صادرکنندگان مرکبات

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه دغدغه اصلی صادرکنندگان مرکبات حقوق گمرکی و حمل ونقل است،گفت: تولید کنندگان اذعان دارد که اگر مشکل حمل و نقلی و گمرکی برطرف شود هیچ نیازی به کمک دولت ندارند,زیرا بازار صادرات به نحو مطلوب در این عرصه مهیا است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه