اخبار تنکابن

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن:

نیازسنجی جامعه باید در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد موردتوجه قرار گیرد

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مسجد، گفت: قلب تپنده جامعه، مسجد است و باید از این ظرفیت بیشترین بهره‌برداری را کرده و بر اساس نیازهای جامعه‌ی امروز گام برداشت.

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)

گفت‌وگو با مادر 10 فرزند موفق تنکابنی/ مادری که با سرنگ بچه‌هایش را به مدرسه فرستاد

زنان جامعه اسلامی با تأسی از سیره بانوی نمونه اسلام به ارزش واقعی دُر وجودی خود پی برده‌اند و می‌توانند با این شناخت، یک نسل را هدایت کرده و زمینه‌ساز ظهور منجی باشند. بانو بهجت الیاسی دارای 10 فرزند موفق، یکی از مادران زحمتکش تنکابنی است که توانست با این الگوگیری فرزندان خود را تحویل جامعه اسلامی دهد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران:

حدنگاری جلوی زمین‌خواری را می‌گیرد/ توزیع رایگان 600 هزار اصل نهال

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران یکی از مسائلی که می‌تواند موضوع زمین‌خواری را منتفی کند، بحث حدنگاری عنوان کرد و گفت: با این شیوه بحث زمین‌خواری بسته می‌شود و حفاظت را برای ما راحت‌تر می‌کند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنکابن خبر داد:

حفاظت منابع طبیعی از 90 درصد از عرصه‌های شهرستان تنکابن/ 15 هکتار از اراضی ملی تنکابن در سال 96 بازپس‌ گرفته شد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تنکابن گفت: 90 درصد از عرصه‌های شهرستان تنکابن تحت مدیریت، حفاظت و احیای اداره منابع طبیعی قرار دارد و در سال ۹۶ بیش از ۱۵ هکتار از اراضی ملی از دست سودجویان بازپس گرفته شد.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

بزرگ‌ترین قاچاق منطقه ما، چوب است/ نگذارید این‌ سرمایه بر باد رود

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: بنا به اعلام مقامات رسمی، بزرگ‌ترین قاچاق منطقه ما چوب است. کجایند دست‌اندرکاران؟! چرا سرمایه بی‌نظیر ما به آتش کشیده می‌شود؟! همگی بیایید این سرمایه را برای نسل آینده حفظ کنید و نگذارید این‌جور بر باد رود.

رئیس اداره میراث فرهنگی تنکابن از آمادگی پذیرش اقامت 4 هزار مسافر در نوروز امسال خبر داد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تنکابن گفت: امسال در کمیته اسکان، ظرفیت تعداد فضاهای اقامت در شهرستان را به حدود ۴ هزار نفر رساندیم که از این ظرفیت بیش از ۲۵۰ کلاس مربوط به آموزش‌وپرورش است.

وقتی پس از 1400 سال هنوز اهل‌بیت در بین تشییع غریب‌اند

امتداد مظلومیت و غربت یگانه دخت نبی مکرم اسلام در شهر تنکابن

چند روزی است که ایام فاطمیه دوم را سپری کرده‌ایم اما می‌توان گفت در سکوت شهر، گم شد عزاداری‌هایمان. گویی دست دشمنان به دینمان رسیده، تا جایی که دین را به گوشه مساجد و هیئت‌ها برده و خبری از حزن و اندوه نمای شهر نیست!

شریعت نژاد تاکیدکرد:

قیمت مرکبات مازندران ۱۰سال بدون رشد/ اعطای یارانه صادراتی راهکاری برای بهبود بازار مرکبات کاران

نماینده مردم تنکابن در مجلس با بیان اینکه قیمت مرکبات مازندران ۱۰سال است که بدون رشد مانده،گفت: اعطای یارانه صادراتی راهکاری برای بهبهود وضعیت اقتصادی مرکبات کاران تلقی می‌شود.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

در رساندن جامعه به عدالت عقب‌مانده هستیم

امام‌جمعه شهرستان تنکابن فلسفه ارسال همه‌ی انبیا و اسلام را رساندن جامعه به عدالت دانست و گفت: پیشرفت در عرصه‌های مختلف به معنای واقعی کلمه رخ داده است اما در زمینه عدالت عقب‌مانده هستیم و باید از خدا و مردم عذرخواهی کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

سال ۹۷ برای مدیران تنکابن سالی با برنامه باشد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با تأکید بر اینکه سال ۹۷ برای مدیران باید سالی با برنامه باشد، گفت: مسئولیتی که در آن قرار داریم، اتفاقات زیادی افتاد تا به اینجا رسید بنابراین باید به‌درستی مسئولیت‌ها مدیریت شود و در سال ۹۷ طبق موضوعات تدوین‌شده و نقشه راه، پیش رویم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در یادواره شهدای بخش نشتا تنکابن:

یکی از موانع پیشرفت انقلاب، دچار شدن مسئولان به اشرافی‌گری است/ الگوبرداری شهدا از مادرشان حضرت زهرا (س)

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یکی از آفت‌های انقلاب را ارتجاع و بازگشت به گذشته دانست و گفت: یکی از موانع پیشرفت انقلاب آن است که مسئولان دچار اشرافی‌گری و زندگی تجملی شوند، این شیوه با سیره زندگی حضرت زهرا (س) سازگار نیست.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه