اخبار تنکابن

سید امید ساداتی

شرکت تولیدی «خزر خز» به تاریخ پیوست

سرانجام پس چند سال وعده و وعید و اجرای نمایش از سوی مسئولین شهرستان تنکابن و بخصوص نمایندۀ مردمِ فهیم سه شهرستان غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی و قول‌های مؤکد و مکرر ایشان در خصوص بازگشایی و احیا بزرگ‌ترین برند ملی منطقه، شرکت تولیدی «چرم خزر خز» با تخلیه سوله از دستگاه‌ها و ماشین آلاتِ دوخت جهت فروش در مزایده، برای اَبَد به دفتر تاریخ پیوست.

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

معتقد به جناح‌بندی‌ها نیستم/ حق نداریم جامعه را ملتهب کنیم

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: من جز مسلمانی اعتقادی به جناح‌بندی‌ها ندارم. ما حق نداریم جامعه را به هر شکل ممکن ملتهب کنیم. این فرصت دادن به کسانی است که می‌خواهند این نظام نباشد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

مردم نقش خود را به درستی ایفا کردند/ ببینیم کارنامه ‌ما به چه میزان موفقیت آمیز بود

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: مردم در دوران انقلاب نقش خود را به درستی ایفا کردند و در همه صحنه‌ها از جمله دفاع مقدس، سازندگی، انتخابات و مشارکت‌های سیاسی حضور یافتند. باید ببینیم ما به عنوان مدیران دستگاه‌های اجرایی کارنامه‌مان به چه میزان موفقیت آمیز بوده است.

کلی‌گویی شهردار تنکابن در نخستین نشست با اصحاب رسانه/ من نیامدم تنکابن را نجات دهم

شهردار تنکابن با بیان اینکه قرار نیست در دوره چهارساله او همه مشکلات حل شود، گفت: من نیامدم تنکابن را نجات دهم، من آمدم تنکابن را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهم. نیروهای توانمندتر در دوره‌های بعدی خواهند آمد که کارهای نیمه‌تمام ما را تمام کنند.

قابل توجه استاندار مازندران

نادیده گرفته شدن منافع هزاران ذی‌نفع در «آدینه» تنکابن/ پروژه‌ای که سطح نارضایتی مردم را افزایش داده است

مجتمع آدینه با ظرفیت ایجاد اشتغالی که دارد، در کنار موقعیت جغرافیایی مناسب آن، به‌راحتی می‌تواند به یکی از اماکن مطلوب گردشگری در منطقه تبدیل شود، اما بی‌قانونی و عدم اجرا و تمکین به قوانین در ساخت و ایجاد یک مجتمع تجاری فرهنگی عظیم، از همان خشت نخست آغاز شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران خبر داد:

فرسودگی 22 درصد از شبکه توزیع آب در مازندران

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: 7 هزار و 300 کیلومتر شبکه آب در مازندران وجود دارد که 22 درصد فرسوده است. تعویض شبکه‌های فرسوده در دستور کار قرار داد و تا چهار سال آینده شبکه‌های فرسوده توزیع آب در مازندران بهسازی می‌شود.

ماست‌مالی هفت‌میلیاردی رئیس شورای شهرستان تنکابن

رئیس شورای اسلامی شهرستان تنکابن درباره فایل صوتی منتشرشده از جلسه علنی شورای این شهر گفت: فایل صوتی پخش‌شده به‌صورت گزینشی انتخاب‌شده بود، شهرداری این‌طور نیست که بشود هفت میلیارد را بی‌حساب‌وکتاب هزینه کرد.

چرا طرح دولت الکترونیک در مازندران موفق نبود

کلی‌گویی آقای معاون در ارتباط با وضعیت دولت الکترونیک/ حضور میدانی مدیران شهرستان زیر ذره‌بین استاندار

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع استانداری مازندران در پاسخ به چرایی عدم موفقیت دولت الکترونیک مسائلی را مطرح کرد که نشان می‌دهد با این روند همچنان مشکلات به قوت خویش باقی است.

بخشدار نشتا تنکابن:

کام مردم نشتارود را با بخشیدن روشنایی شیرین کنید/ ایجاد مبلمان شهری در روستاها جهت حفظ ذائقه مردم

بخشدار نشتارود تنکابن با بیان اینکه ده‌ها کشته به دلیل تاریکی دید در شب در این بخش اتفاق می‌افتد، گفت: با رفع این مشکل کام مردم را با توجه به نزدیکی عید، شیرین کنید.

ساماندهی ساحل شهرستان تنکابن نیازمند مدیریت واحد

نوار ساحلی در شهرستان تنکابن برغم تمامی تلاش های انجام شده در سالهای گذشته به گفته کارشناسان همچنان با مشکلات متعددی چون اندک بودن مکانهای ساحلی برای شنا ، تصرف ساحل توسط بخش خصوصی و دولتی ، تمیز نبودن ساحل و نیزکمبود امکانات تفریحی رنج می برد .

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران:

یکی از چالش‌های مهم دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، قاچاق کالا است

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان یکی از چالش‌های مهم برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی را قاچاق کالا عنوان کرد و گفت: ما باید نسبت به ضرورت و اهمیت مبارزه با قاچاق، اعتقاد قلبی پیدا کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

اعتراضات تنکابن بدون هیچ‌گونه خشونتی جمع شد/تعدادی از افراد دستگیرشده با تعهد به دستگاه قضایی آزاد شدند

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: تجمع اخیر جمعی از هنجارشکنان در این شهرستان بدون هیچ‌گونه خشونتی کنترل شد و تعدادی از افراد دستگیرشده با تعهد به دستگاه قضایی آزاد شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن خبر داد:

هدر رفت معادل یک‌دوم بودجه عمرانی استان مازندران از زباله خشک

رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن گفت: منابع سرمایه‌ای زباله خشک که ۳۰ درصد حجم زباله استان مازندران را تشکیل می‌دهد و معادل یک‌دوم بودجه عمرانی استان است را می‌توان با اعمال قانون در اختیار مدیریت قرار داد و از حیف شدن آن جلوگیری کرد.

بخشدار مرکزی تنکابن:

آیا دریافت وجه از سوی بنیاد مسکن برای تغییر کاربری‌ها در روستاها وجاهت قانونی دارد؟!

بخشدار مرکزی تنکابن گفت: برای تغییر کاربری‌ها در روستاها باید پرونده‌ها پس از تحویل به بنیاد مسکن، به استان ارسال شوند. بنیاد مبلغی را از ارباب‌رجوع دریافت می‌کند اما برای ما روشن نشده که این مبلغ آیا وجاهت قانونی دارد یا خیر؟!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه