اخبار تنکابن

فرماندار ویژه تنکابن نسبت به سو استفاده از جایگاه‌ها له یا علیه کاندیداها هشدار داد

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه باید از اعمال سلایق شخصی جلوگیری شود، گفت: طبق قانون هر فردی که سمت رسمی یا دولتی دارد یا تریبون نماز جمعه، حق فعالیت له یا علیه کسی را ندارد.

سرانجام ماجرای ضرب و شتم گداهای زن توسط مأموران شهرداری تنکابن+ فیلم

مدتی قبل فیلمی از طریق اعضای کانال به دستمان رسید که برخورد زشت و زننده مأموران سد معبر شهرداری تنکابن نسبت به چند گدای زن را نشان می‌داد. شهردار تنکابن در واکنش به این فیلم ضمن عذرخواهی از شهروندان، از خود رفع مسئولیت کرد.

رئیس ستاد رئیسی در مازندران:

رئیس‌جمهور باید بداند کشور را چگونه اداره کند/ با واردات، بیکاری برای کشور به ارمغان آوردند

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران گفت: رئیس‌جمهوری باید انتخاب شود که با شیوه مذاکره با دشمن آگاه باشد و بداند کشور را چگونه اداره کند نه اینکه با واردات بیکاری به ارمغان آورد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

سپردن مدیریت اجرایی کشور به نیروهای جهادی یعنی یک گام نزدیک شدن به دین خدا و فرهنگ اهل بیت

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات سرنوشت مدیریت چهار سال کشور را رقم میزند و همه ما موظف به حضور و همچنین هوشیاری و بصیرت هستیم تا ان‌شاالله با سپردن مدیریت اجرایی کشور به نیروهای جهادی یک گام به سوی دین خدا و فرهنگ اهل بیت نزدیک شویم.

سی‌و‌ششمین سالروز گرامیداشت خلبان شهید علی‌اکبر شیرودی در تنکابن برگزار می‌شود

سی‌و‌ششمین سالروز گرامیداشت شهادت امیر سرلشکر خلبان شهید علی‌اکبر قربان شیرودی پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه در جوار مزار آن شهید و در آستان مقدس امامزاده سید حسین(ع) شیرود برگزار می‌شود.

وقتی فرماندار تخلف کند!

مراسم تجلیل از جانبازان در عباس‌آباد تبدیل به برنامه تبلیغاتی روحانی شد

درحالی‌که یک فرماندار خود باید به نحوی مجری قانون باشد و از استفاده دستگاه‌های دولتی له یا علیه کاندیدی ممانعت کند، مرتکب تخلف انتخاباتی می‌شود؛ از او چه انتظاری برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شورای اسلامی شهر و روستا و یا ریاست جمهوری است⁉ و آیا این جز همان طراحی‌های از پیش انجام‌شده نیست که مسئول ارشد یک شهرستان را در آستانه انتخابات تغییر می‌دهد؟!

فرماندار تنکابن : شرط تحقق شعار سال رفع موانع تولید است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به نامگذاری سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب ، گفت : شرط تحقق شعار سال 96 رفع موانع تولید است که دولت تدبیر و امید تاکنون برنامه های خوبی را اجرایی کرده است.

به‌بهانه میلاد پاسدار دشت کربلا

«پاسدار» حسین‌واره زمانه/ پاسدار شهید مازندرانی که از بی‌توجهی مسئولان شهرش به گریه افتاد

احیای حقیقت‌خواهی، همتی جانانه می‌طلبد که تنها از مردانی چون حسین(ع) برمی‌آید که آزادگی و شور حقیقت‌جویی‌اش، چنان حماسه‌ای آفرید که تا همیشه نامش جاودان و موجب احترام انسان‌های حق‌طلب شد.

به مناسبت سی‌وششمین سالروز شهادت خلبان تیزپرواز آسمان ایران، شهید علی‌اکبر شیرودی

خواهر شهید شیرودی: شهدا از ما خواستند که ادامه‌دهنده راهشان باشیم، عجب ماندیم!

خواهر شهید شیرودی گفت: شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان از ما خواستند که ادامه‌دهنده راهشان باشیم. ولی این نبود راه شهدا، اوضاع جامعه را ببینید. شهید شیرودی می‌گفت: پشت سرم باشید، عجب ماندیم پشتِ شهدا!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه