اخبار تنکابن

تخریب میراثی 100 ساله/ آینده از آن ملتی كه، گذشته خود را بشناسد

میراث تمدن هر دیار، در حکم دریچه‌هایی است، كه به‌سوی روحیات و خلق خوی و آداب‌ورسوم ساكنین آن دیار باز می‌شود. شناختن و شناساندن آثار تمدن چهرهای تابناك هر نقطه به‌حکم وظیفه بر همگان واجب است و آینده از آن ملتی است كه گذشته خود را بشناسد، اما گاهی این آثار در معرض بی‌توجهی و نابودی قرار می‌گیرند.

امام‌جمعه تنکابن:

اگر از امروز کسی آمریکا را بزک کند، قطعاً مزدور اجنبی است

امام‌جمعه تنکابن گفت: یک‌زمانی نیاز بود تا با قبول برجام برای همگان اتمام‌حجت شود که انجام شد، اما اگر پس‌ از این با نقض برجام، کسی بیاید و آمریکا را بزک کند، قطعاً مزدور بی جیره مواجب اجنبی است.

پایتخت مرکبات ایران، قبرستان شد!

تنکابن از بهترین مناطق مرکبات خیز مازندران است و از آن به‌عنوان پایتخت مرکبات ایران یاد می‌شود و کوچک‌ترین اشتباه موجب ضررهای جبران‌ناپذیر اقتصادی خواهد شد. تعداد بسیاری از کشاورزان منطقه‌ی تنکابن درآمد و گذران زندگی‌شان از راه فروش مرکبات است که گاه ناسازگاری طبیعت ضررهای فراوانی به آنان وارد می‌کند.

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در دانشگاه آزاد تنکابن

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش‌وپرورش مازندران: پژوهش قضاوت‌های سطحی را از ما می‌گیرد و واقع‌بینی را در ما تقویت می‌کند

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش‌وپرورش مازندران گفت: پژوهش قضاوت‌های سطحی و احساسی شدن بی‌اساس را از ما می‌گیرد و واقع‌بینی و عدالت محوری را در ما تقویت می‌کند و این چیزی است که ما در آموزش‌وپرورش به دنبال آن هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در تنکابن:

معرفی درست قرآن و آموزه‌های دینی می‌تواند جوانان را در برابر تهاجمات واکسینه کند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: ما باید قرآن را به زیبایی به نسل حاضر معرفی کنیم تا بتوانیم در برابر تهاجمات آن‌ها را واکسینه کنیم.

مجید قاسم‌کردی

لزوم استمرار جنبش‌های دانشجویی

جنبش دانشجویی با انجام رسالت واقعی خود در امر مطالبه گری از مسئولین در راستای تحقق و اجرای عدالت و مبارزه با فساد و ایستادگی بر سر آرمان‌های انقلاب و هزار و یک موضوع دیگر، می‌تواند یک عامل مهم و قدرتمند بازدارنده در برابر کج روی‌ها و تخلفات مسئولین باشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه