اخبار تنکابن

تنکابن، نگین درخشان گردشگری در غرب مازندران

تنکابن به دلیل دارا بودن جاذبه هایی مانند دریا ، دشت ، جنگل ، کوهستان و زیبائی های طبیعی و رویائی مناطق دوهزار و سه‌هزار ، آب و هوای مطبوع ییلاقی ، چشم اندازهای بسیار جذاب ساحلی و آثار تاریخی به نگین درخشان صنعت گردشگری در غرب مازندران مبدل گشته است.

بررسی پرونده‌ی تخلفات ساختمانی در تنکابن

مجوز ساخت‌وساز و اعطای پروانه ساختمانی جوابگوی نیاز شهرداری و مدیران شهری نبود و به همین دلیل این درآمد رفته‌رفته جای خود را به صحنه جدیدی داد که با تخلف و جرائم در ارتباط بود. تخلفاتی که قانون اجازه انجام دادنش را داده بود و شهرداری می‌توانست بابت آن اعمال و دریافت کند.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

مهم‌ترین عامل بیکاری جوانان خرید اجناس خارجی است

امام‌جمعه شهرستان تنکابن بزرگ‌ترین عامل بیکاری جوانان را خرید اجناس خارجی دانست و گفت: وطن‌پرستی حمایت از تولیدات داخل است. به فرموده حضرت آقا باید خرید اجناس خارجی را بر خورد تحریم کنیم.

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن در سال 96

فرماندار تنکابن: اداره‌ای که دارای برنامه‌ای مدون نباشد در جلسات سال97 جایی ندارد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بر داشتنِ برنامه‌ای مدون از سوی هر اداره تاکید کرد و گفت: در سال ۹۷ اداره‌ای که دارای کتابچه و برنامه‌ای مدون نباشد، در جلسات جایی برایش باز نمی‌کنیم.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

ستاد دینی در کنار سایر ستادهای تعطیلات نوروز تشکیل شود

امام‌جمعه شهرستان تنکابن با تأکید بر دیده شدن مباحث فرهنگی و دینی در کنار موضوعات گردشگری، گفت: باید در مسائل عبادی، فرهنگی و دینی نیز ستادی همانند سایر ستادهای تعطیلات نوروز تشکیل شود.

شنبه آغاز ثبت نام از معتکفان در کانون فرهنگی و هنری جان نثاران ولایت تنکابن

شنبه (۲۶ اسفند) ثبت نام از معتکفان در کانون فرهنگی و هنری جان نثاران ولایت تنکابن آغاز می شود که تا دوشنبه(۲۸ اسفند) ادامه دارد و به برگزیدگان مسابقه خاطره نویسی در ایام اعتکاف این کانون جوائزی اهدا می شود.

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن:

نیازسنجی جامعه باید در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد موردتوجه قرار گیرد

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مسجد، گفت: قلب تپنده جامعه، مسجد است و باید از این ظرفیت بیشترین بهره‌برداری را کرده و بر اساس نیازهای جامعه‌ی امروز گام برداشت.

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)

گفت‌وگو با مادر 10 فرزند موفق تنکابنی/ مادری که با سرنگ بچه‌هایش را به مدرسه فرستاد

زنان جامعه اسلامی با تأسی از سیره بانوی نمونه اسلام به ارزش واقعی دُر وجودی خود پی برده‌اند و می‌توانند با این شناخت، یک نسل را هدایت کرده و زمینه‌ساز ظهور منجی باشند. بانو بهجت الیاسی دارای 10 فرزند موفق، یکی از مادران زحمتکش تنکابنی است که توانست با این الگوگیری فرزندان خود را تحویل جامعه اسلامی دهد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران:

حدنگاری جلوی زمین‌خواری را می‌گیرد/ توزیع رایگان 600 هزار اصل نهال

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران یکی از مسائلی که می‌تواند موضوع زمین‌خواری را منتفی کند، بحث حدنگاری عنوان کرد و گفت: با این شیوه بحث زمین‌خواری بسته می‌شود و حفاظت را برای ما راحت‌تر می‌کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه