اخبار تنکابن

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران:

دولت روحانی آمریکا را شیطان بزرگ نمی‌داند/ ضعف دولت دلیل پیشروی دشمن

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه دولت روحانی آمریکا را شیطان بزرگ نمی‌داند، گفت: در دولتی که مهر محرمانه بودن به همه‌چیز می‌خورد، آن‌قدر از خودمان ضعف نشان دادیم که دشمن گام‌به‌گام جلو آمد.

شریعت نژاد:

اراده‌ای برای آزادسازی سواحل وجود ندارد/تشکیل سازمان عمران ساحل و دریا تنها راه ساماندهی سواحل

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با انتقاد از اینکه دولت نمی‌خواهد برای آزادسازی سواحل هزینه کند، تشکیل سازمان عمران ساحل و دریا را تنها راه ساماندهی سواحل خواند.

فعال سیاسی:

دولتی که وزرای آن حقوق‌های آن‌چنانی می‌گیرد، وضعیت کارتن خواب‌ها، گورخواب‌ها، قبرخواب‌ها را درک نمی‌کند

فعال سیاسی و اجتماعی در نشست بصیرتی با دانشجویان تنکابن گفت: دولتی که وزرای آن حقوق‌های آن‌چنانی می‌گیرد، وضعیت کارتن خواب‌ها، گورخواب‌ها، قبرخواب‌ها و گرسنه خوابیدن مردم را درک می‌کند؟! آقا می‌فرماید این حقوق‌ها نامشروع و حرام است، میگویند این‌ها ذخیره نظام‌اند!

استقبال از مهمانان نوروزی در تنکابن و عباس اباد با برنامه نوروزخوانی

مسئولان شهرستان های تنکابن و عباس آباد در غرب مازندران از مدت ها قبل با برنامه ریزی و فراهم کردن امکانات و تجهیزات مختلف، از مسافران نوروز 96 با اجرای برنامه ویژه سنتی نوروزخوانی این دیار استقبال می کنند.

به مناسبت سالروز تأسیس کانون‌های مساجد

گردهمایی فعالین فرهنگی کانون‌های مساجد غرب مازندران در تنکابن برگزار شد

به مناسبت بیست و چهارمین سالروز تأسیس کانون‌های مساجد، گردهمایی فعالین فرهنگی کانون‌های غرب مازندران در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) پارک مادر تنکابن برگزار شد.

نمایشگاه بهاره کالا در تنکابن گشایش یافت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تنکابن از برپایی نمایشگاه بهاره انواع کالا و مایحتاج عمومی در این شهرستان خبر داد و گفت : افتتاح این نمایشگاه در راستای سیاست های دولت مبنی بر تنظیم بازار در آستانه سال نو صورت گرفته است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه