اخبار تنکابن

انتقاد امام‌جمعه تنکابن از تصرف سواحل توسط دستگاه‌های رسمی/ رئیس‌کل دادگستری مازندران: دادستان باید در مسائلی که آسیب عموم مردم را درپی دارد، مدعی‌العموم باشد

رئیس‌کل دادگستری مازندران گفت: دادستان باید نسبت به مسائلی که آسیب عموم مردم را درپی دارد اما شاکی خصوصی ندارد، مدعی‌العموم باشد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

روستاهای ما همچون سال‌های 57 و 58 از مشکلات آب، برق، راه گلایه دارند

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیکاری را مهم‌ترین تهدید امروز بیان کرد و گفت: باوجوداینکه دغدغه اصلی ما اشتغال نسل جوان است اما شاهدیم که در روستاهای ما همچون سال‌های 57 و 58 از مشکلات آب، برق، راه و... گلایه دارند.

حدیثه گلی‌نیک

ضرورت پرداختن به «حكومت اسلامی» و آگاهی از جایگاه «ولایت‌فقیه»

امروزه هیچ‌چیز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون التزام اعتقادی و عملی به ولایت‌فقیه مورد بغض دشمنان قرار نگرفته است. که بیش از هر امر دیگری، در معرض حملات مختلف نیز قرار دارد. بنابراین، تقویت نیروهای مؤمن و متدین در جهت بالا بردن سطح علمی و اعتقادی افراد و درنتیجه استحکام و پایدار نمودن نظام الهی در مقابله با دشمنان اسلام و مسلمین، از مهم‌ترین وظایف به شمار می‌آید.

امام‌جمعه موقت تنکابن:

فردا امنیت خانواده شما به خطر می‌افتد/ امروز باید از عفاف و حجاب دفاع کرد

امام‌جمعه موقت تنکابن گفت: امروز ما در کنار دریا و سواحل تنکابن، چه می‌بینیم و می‌شنویم؟! عده‌ای از زنان و مردان ما به شکل فجیع وارد آب می‌شوند و بقیه افراد بی‌تفاوت نظاره می‌کنند! آقایان! فردا امنیت خانواده شما به خطر می‌افتد. امروز باید از عفاف و حجاب دفاع کرد.

دبیر گروه بازرسی طرح و برنامه اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران:

باید سبک زندگی اسلامی و ملی حفظ شود

دبیر گروه بازرسی طرح و برنامه اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: باید سبک زندگی اسلامی و ملی را حفظ کنیم چراکه ایرانی عزتمند است و پشتوانه قوی و غنی فرهنگی دارد.

دادستان شهرستان تنکابن خبر داد:

کاهش 16 درصدی آمار طلاق در تنکابن

دادستان شهرستان تنکابن پرونده‌های به سرانجام رسیده طلاق این شهرستان را در سال 95، 461 مورد اعلام کرد و گفت: باوجود 16 درصد کاهش این پرونده‌ها نسبت به سال گذشته، اما همچنان این میزان شایسته جامعه شیعی و اسلامی تنکابن نیست.

عضو مجمع نمایندگان مازندران:

رئیس‌جمهور و بانک مرکزی پاسخگوی وضعیت مؤسسات مالی غیرمجاز باشند

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: رئیس‌جمهور و بانک مرکزی به‌عنوان سازمانی که وظیفه نظارت بر مؤسسات پولی و اعتباری را دارد، باید پاسخگوی وضعیت مؤسسات مالی غیرمجاز باشند.

امام‌جمعه تنکابن خطاب به افرادی که خود را بهشتی زمان می‌پندارند:

شما برای قوانین اسلامی و ولایت‌فقیه چه کردید؟

امام‌جمعه تنکابن خطاب به افرادی که خود را بهشتی زمان می‌پندارند، اظهار کرد: شما برای قوانین اسلامی و ولایت‌فقیه چه کردید؟ درحالی‌که بیشتر لوایح ضد اسلامی را به تصویب می‌رسانید.

رئیس جمعیت هلال‌احمر تنکابن:

9 نفر از مرگ حتمی در سواحل تنکابن نجات یافتند

رئیس جمعیت هلال‌احمر تنکابن گفت: از ابتدای خردادماه تاکنون، ۹ نفر از مسافرین که در ۳۹ کیلومتر از سواحل تنکابن دچار حادثه غرق‌شدگی شده بودند، توسط ۹۰ نفر از ناجیان هلال‌احمر از مرگ حتمی نجات یافتند.

فرماندار ویژه تنکابن در مراسم گرامیداشت شهدای 7 تیر:

نقش قوه قضائیه در ایجاد ثبات جامعه، حائز اهمیت است/تفکر مبارزه با استکبار، بنای تشکیل نظام شیعی

فرماندار ویژه تنکابن در مراسم گرامیداشت هفته قوه قضائیه گفت: نقش قوه قضائیه در ایجاد ثبات جامعه، حائز اهمیت است. سیاست‌های اصلی نظام جای هیچ بحث و مناظره‌ای ندارد و بنای تشکیل نظام شیعی، تفکر مبارزه با استکبار است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه