اخبار تنکابن

افزایش اختیارات ادارات صنعت، معدن و تجارت آمل و تنکابن

بر اساس مصوبه هیات وزیران و سیاست‌های تمرکز زدایی دولت، اختیار انجام برخی از امور تخصصی که پیش از این از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران صورت می پذیرفت به ادارات صنعت، معدن و تجارت تنکابن و امل محول شد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تهدیدهای دشمن را خنثی می کند

امام جمعه تنکابن گفت : ملت سرافراز ایران اسلامی بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ، عزت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان می کشد و نشان می دهد که تهدید های دشمنان هیچ تاثیری بر اراده راسخ آنها نخواهد گذاشت.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت:

مشارکت 50 درصدی مردم در پروژه‌های عمرانی روستایی/ بهره‌برداری از 140 پروژه عمرانی روستایی در مازندران

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت: 140 پروژه عمرانی روستایی با رقمی بالغ‌بر 300 میلیارد ریال در مازندران با همکاری دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی و مشارکت 50 درصدی مردم به بهره‌برداری رسید.

کارخانه بازیافت تنکابن مي تواند روزانه 500 هزار کيلو زباله را به برق تبديل کند

چراغ خانه هاي غرب مازندران با زباله هايشان روشن مي شود

معضل تجمع انواع زباله تروخشك درسه شهرتنكابن ، رامسروعباس آباد درغرب مازندران كه يكي از مناطق مهم گردش پذيركشوربه شمارمي روند موجب شده تا دفن وتبديل غيره اصولي آنها نيزبه يكي از معضلات بزرگ شهري دراين منطقه تبديل شود.

شریعت نژاد تاکیدکرد:

قانون گریزی و تغییرکاربری از پیامدهای عدم پرداخت خسارت مرکبات کاران

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه قانون گریزی در زمینه تغییر کاربری از پیامدهای عدم پرداخت خسارت های مرکبات کاران است،گفت:عدم صرفه اقتصادی عاملی مهم و تاثیرگذار در رهاکردن زمین های کشاورزی توسط کشاورزان است.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران در یادواره شهدا خرم‌آباد تنکابن گفت

دیار علویان، مهد تشیع / اولین شهید روحانی دفاع مقدس و اولین شهید روحانی مدافع حرم، یک مازندرانی بود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در یادواره 187 شهید بخش خرم‌آباد تنکابن، گفت: افتخار ما مازندرانی‌ها این است که اولین شهید روحانی دفاع مقدس و اولین شهید روحانی مدافع حرم، مازندرانی بود. دیار علویان از ابتدا، مهد تشیع بوده و هست و تاریخ آن را باید پاس داشت.

امام‌جمعه تنکابن:

تنکابن در مسائل دینی و فرهنگی نمونه است

امام‌جمعه تنکابن در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه شهرستان تنکابن در مسائل دینی و فرهنگی نمونه است، اظهار کرد: باید مراکز گردشگری با فرهنگ مردم ما هماهنگ باشد و بافت جداگانه‌ای از فرهنگ مردم این شهرستان نداشته باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران خبر داد

اختصاص 80 میلیارد ریال اعتبار برای شهرداری‌های 6 شهر غرب مازندران

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: برای ایجاد کمربندی غرب استان 80 میلیارد ریال اعتبار برای شهرداری‌های شیرود، نشتارود، عباس‌آباد، کلارآباد، هچیرود، سلمانشهر اختصاص داده شده است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

همه‌ی روستاهای جلگه‌ای تنکابن گازدار شدند/ روستاهای بالای 20 خانوار گازدار می‌شوند

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام روستاهای جلگه‌ای تنکابن گازرسانی شدند و فقط روستاهای ارتفاعی باقی‌مانده است که باید همه‌ی روستاهای بالای 20 خانوار گازرسانی شوند.

با حضور مدیرکل امور شعب بانک رفاه

سردخانه شیروان محله تنکابن به بهره‌برداری رسید

هم‌زمان با سومین روز دهه مبارک فجر، با حضور مدیرکل امور شعب بانک رفاه کشور و مدیران استانی و شهرستانی، سردخانه سه هزار تنی محصولات کشاورزی و باغی شیروان محله تنکابن به بهره‌برداری رسید.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه