اخبار تنکابن

تنکابن24 گزارش می‌دهد:

اقامت نوروزی بیش از 760 هزار نفر در تنکابن/ کشتی به گِل نشسته مدیریت در بخش گردشگری

تنکابن با توجه به دارا بودن جنگل و دریا و طبیعت بکر روستایی، از ظرفیت‌های بسیار بالایی برای صنعت گردشگری برخوردار است اما شاید ناهماهنگی بین دستگاه‌های مربوطه و تعریف نادرست و سطحی برخی مسئولان موجب فرار سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری بر این بخش‌ها شده است.

شریعت نژاد تاکیدکرد:

توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان از راهکارهای اساسی بهبود اقتصاد گردشگری

نماینده مردم تنکابن در مجلس یکی از راهکارهای اساسی برای بهبود اقتصاد گردشگری را ایجاد و توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان با نرخ مناسب دانست.

حمامی تاریخی در دل طبیعت زیبای دو هزار تنکابن

حمام تاریخی روستای بالا اوشتوج در منطقه دو هزار تنکابن یکی از مناطق تاریخی دو هزار به شمار می آید؛ این حمام با قدمت چند هزار ساله یکی از جاذبه‌های گردشگری غرب مازندران است که تاریخچه آن به اواخر قاجار و اوایل پهلوی بر می‌گردد؛ فضای تاریخی حمام بالا اشتوج مانند سایر حمام های تاریخی این مناطق دارای گرمخانه، خزانه، رختکن، خزانه، مخزن آب گرم است.

تنکابن، نگین درخشان گردشگری در غرب مازندران

تنکابن به دلیل دارا بودن جاذبه هایی مانند دریا ، دشت ، جنگل ، کوهستان و زیبائی های طبیعی و رویائی مناطق دوهزار و سه‌هزار ، آب و هوای مطبوع ییلاقی ، چشم اندازهای بسیار جذاب ساحلی و آثار تاریخی به نگین درخشان صنعت گردشگری در غرب مازندران مبدل گشته است.

بررسی پرونده‌ی تخلفات ساختمانی در تنکابن

مجوز ساخت‌وساز و اعطای پروانه ساختمانی جوابگوی نیاز شهرداری و مدیران شهری نبود و به همین دلیل این درآمد رفته‌رفته جای خود را به صحنه جدیدی داد که با تخلف و جرائم در ارتباط بود. تخلفاتی که قانون اجازه انجام دادنش را داده بود و شهرداری می‌توانست بابت آن اعمال و دریافت کند.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

مهم‌ترین عامل بیکاری جوانان خرید اجناس خارجی است

امام‌جمعه شهرستان تنکابن بزرگ‌ترین عامل بیکاری جوانان را خرید اجناس خارجی دانست و گفت: وطن‌پرستی حمایت از تولیدات داخل است. به فرموده حضرت آقا باید خرید اجناس خارجی را بر خورد تحریم کنیم.

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن در سال 96

فرماندار تنکابن: اداره‌ای که دارای برنامه‌ای مدون نباشد در جلسات سال97 جایی ندارد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بر داشتنِ برنامه‌ای مدون از سوی هر اداره تاکید کرد و گفت: در سال ۹۷ اداره‌ای که دارای کتابچه و برنامه‌ای مدون نباشد، در جلسات جایی برایش باز نمی‌کنیم.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

ستاد دینی در کنار سایر ستادهای تعطیلات نوروز تشکیل شود

امام‌جمعه شهرستان تنکابن با تأکید بر دیده شدن مباحث فرهنگی و دینی در کنار موضوعات گردشگری، گفت: باید در مسائل عبادی، فرهنگی و دینی نیز ستادی همانند سایر ستادهای تعطیلات نوروز تشکیل شود.

شنبه آغاز ثبت نام از معتکفان در کانون فرهنگی و هنری جان نثاران ولایت تنکابن

شنبه (۲۶ اسفند) ثبت نام از معتکفان در کانون فرهنگی و هنری جان نثاران ولایت تنکابن آغاز می شود که تا دوشنبه(۲۸ اسفند) ادامه دارد و به برگزیدگان مسابقه خاطره نویسی در ایام اعتکاف این کانون جوائزی اهدا می شود.

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن:

نیازسنجی جامعه باید در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد موردتوجه قرار گیرد

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تنکابن با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت مسجد، گفت: قلب تپنده جامعه، مسجد است و باید از این ظرفیت بیشترین بهره‌برداری را کرده و بر اساس نیازهای جامعه‌ی امروز گام برداشت.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه