اخبار تنکابن

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

تأمین آب، مهم‌ترین دغدغه غرب مازندران است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عمده‌ترین دغدغه منطقه غرب مازندران در حوزه کشاورزی، بحث تأمین آب است. ما تا کی باید چوب پروژه‌های نیمه‌تمام شهرهای دیگر را بخوریم؟! حق مردم ما نیست که از آب شرب محروم باشند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن خبر داد

بازیافت مدرن زباله توسط شرکت آلمانی در تنکابن

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند روز اخیر توافق نامه ای با نماینده یک شرکت آلمانی در ایران منعقد شده است که این شرکت در تنکابن بازیافت مدرن زباله را با هزینه شرکت انجام داده و در مقابل طرف ایرانی از برق تولید شده آنها استفاده خواهد کرد.

شریعت نژاد،تاکیدکرد:

تعرفه بالای بیمه کشاورزی مانعی برای جذب تمام کشاورزان

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه پرداخت تعرفه بالایی بیمه در توان کشاورزان نیست،گفت: باید نرخی برای تعرفه بیمه کشاورزی تعیین شود تا تمام کشاورزان بتوانند در راستای حمایت های بیمه کشاورزی قرار بگیرند.

ساخت کارخانه بازیافت زباله و تبدیل به انرژی برای نخستین بار در ایران

شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد که ازلحاظ جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر هستند، سال‌های مدیدی است که از معضل زباله رنج‌برده و طبیعت بکر و دریای زیبایشان اسیر زباله و شیرابه‌هایش شده است. در این میان مسئولان شهرستانی، مدیران شهری و نماینده مجلس شورای اسلامی بیکار ننشسته‌ و فعالیت‌های گسترده‌ای داشتند که برآیند آن به بکار گیری و بهره‌مندی از توانمندی‌ها و ظرفیت خلاقانه‌ی بخش خصوصی جهت ساخت کارخانه بازیافت زباله و تبدیل آن به انرژی منتهی شد.

گزارش تصویری روستای زیبای بالابند تنکابن

علت نام‌گذاری روستای بالابند قرارگیری آن در دامنه‌ای مشرف‌به دره که یکی از سرشاخه‌های رودخانه شیرود است، می‌باشد و باغات آن به‌مانند مخملی سبز تمام این روستا را پوشانده و مناظری سحرانگیز و بدیع را ایجاد کرده است.

امام‌جمعه تنکابن:

باید از بعضی تهمت‌ها استغفار کرد

امام‌جمعه تنکابن با استناد به سخنان حضرت آقا درباره‌ی مسائل مالی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که فرمودند در طول این مدت هیچ موردی سراغ نداریم که ایشان برای خودش یک اندوخته‌ای درست کرده باشد، گفت: باید از بعضی تهمت‌ها استغفار کرد و باید دانست که ایشان در حساس‌ترین مقاطع در خدمت نظام و انقلاب بود و بارها تا مرز شهادت پیش رفت.

به بهانه سومین سالگرد افسانه البرز، پلنگ تنکابن

هیرکان کجاست؟

در سومین سالگرد افسانه البرز، پلنگ تنکابن، یادآوری مصائب پلنگهای ایرانی برای علاقه‌مندان حیات وحش، جدا از تاسف نسبت به کشتار این گربه سان، با دغدغه ای جدید همراه است: نگرانی از سکوت مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست درباره سرنوشت هیرکان و ورکان.

شریعت نژاد، تأکید کرد:

فرهنگ مصرف باید برطبق ظرفیت های تولیدی در کشور شکل بگیرد

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه افزایش خرید تضمینی و کشت های پرمحصول راهکاری برای بی نیازی در واردات برنج است،گفت:ایجاد اتاق فکر و سیاست گذاری تولید رمز خودکفایی در محصولی همچون برنج است.

گزارش تصویری نشست ساماندهی زباله غرب مازندران در تنکابن

صبح امروز نشست مدیریت و ساماندهی زباله شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد با حضور سرمایه‌گذاران خارجی و رؤسای دستگاه‌های اجرایی این شهرستان‌ها در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه تنکابن برگزار شد.

در نشست شورای ترافیک شهر مطرح شد

هیچ مسئول یا نهادی نمی‌تواند در مسئله مدیریت شهری، دخالت کند/ طرح انتقال ایستگاه تنکابن به رامسر با توجه به رضایت قاطبه مردم، باید انجام پذیرد!

در پی درج خبر گلایه‌مندی عموم مردم نسبت به تغییر مکان ایستگاه تنکابن به رامسر، نشستی با این موضوع در شورای اسلامی تنکابن برگزار شد و شهردار تنکابن اعلام کرد، ما تا آخر پای‌کار هستیم و این طرح این بار با توجه به رضایت قاطبه مردم، باید انجام پذیرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه