اخبار تنکابن

معاون عمرانی استاندار مازندران:

آلایند‌گی در دولتِ محیط‌زیست باید به حداقل برسد

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: ما باید مجموعه‌ای داشته باشیم که هرگونه آلایند‌گی در آن به حداقل برسد و محیط‌زیست که بسیار برای ما حائز اهمیت است و دولت تدبیر و امید، به نام دولتِ محیط‌زیست نام‌گذاری شده را مدیریت کنیم.

احمد توکلی : نقشه خاورمیانه جدید آمریکا با نابودی داعش از بین رفت

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : آمریکا با تشکیل گروهک تروریستی داعش و اشغال کشور های سوریه و عراق تلاش کرد تا نقشه خاورمیانه جدید را اجرا کند ، اما با نابودی داعش به فضل الهی تمام توطئه های آنها نقش بر آب شد.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

پس از تحقق وعده نابودی داعش، وعده نابودی اسرائیل نیز محقق می‌شود

امام‌جمعه تنکابن با تأکید بر اینکه با مقاومت می‌توان دنیا را به‌زانو درآورد، گفت: هنگامی‌که زمان‌بندی سردار سلیمانی برای نابودی داعش این‌چنین سر فرصت و زمان تعیین‌شده به تحقق درمی‌آیند، بی‌شک زمان‌بندی رهبر فرزانه و عزیزمان برای نابودی ۲۵ ساله اسرائیل نیز تحقیق خواهد یافت‌.

جانشین فرماندهی سپاه کربلا:

امروز دشمن به‌صورت زیرپوستی کار می‌کند

جانشین فرماندهی سپاه کربلا با بیان اینکه امروز دشمن به‌صورت زیرپوستی و نامحسوس در خانه‌ها، کوچه‌ها و خیابان‌های ما دارد کار می‌کند، گفت: همه‌ی پیشرفت‌ها را مدیون دینمان هستیم. دین اسلام به ما اعتمادبه‌نفس داد و تمام این توفیقات را برای ما ایجاد کرد به همین دلیل امروز دشمن می‌خواهد دین‌زدایی کند.

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن خبر داد:

پرداخت تسهیلات 60 میلیاردی ریالی در حوزه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با اشاره به بخشی از عملکرد بسیج سازندگی از سال ۹۲ تاکنون، گفت: تسهیلاتی که در حوزه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی از منابع داخلی پرداخت‌شده، بالغ‌بر ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است.

مسئول روابط عمومی انتقال خون غرب مازندران خبر داد:

مراجعه 350 نفر از مردم نوع‌دوست تنکابن و رامسر برای اهدای خون به زلزله‌زدگان/ مردم در طول سال خون اهدا کنند

مسئول روابط عمومی انتقال خون غرب مازندران با اعلام اینکه در سه روز ابتدایی وقوع حادثه دل‌خراش کرمانشاه قریب به ۳۵۰ نفر از مردم فهیم و نوع‌دوست تنکابن و رامسر برای اهدا خون مراجعه کردند، گفت: مردم در طول سال و ماه برای اهدای خون مراجعه داشته باشند و نگذارند برای روزهای خاص که هجوم ایجاد شود.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

بسیجی بودن یک فرهنگ است/ سیاسی کردن موضوعات یک سَم است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: بسیجی بودن به لباس و پوشش نظامی نیست. بسیجی بودن یک فرهنگ است که در دوران انقلاب یک نقش، در دفاع مقدس نقشی دیگری و امروز هم نقش‌های متعددی در وجود بسیج مشخص شده است.

نکاتی پیرامون ماجرای عزل و ابقای امام‌جمعه شهرستان تنکابن

جایگاه امامت جمعه را نباید به بازی سیاسی گرفت

جایگاه امامت جمعه را نباید با بازی‌های سیاسی خود در مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری اشتباه گرفت چراکه فروکاستن این جایگاه در حد یک بازیگر سیاسیِ صرفْ به نفع هیچ گروه سیاسیِ ذیل انقلاب اسلامی نخواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

ما پیرو پیامبری هستیم که خشونت را نفی می‌کند/ نباید برای این‌که از پُستی کنار نرویم، خاطر مردم را مکدر کنیم

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: دشمن از اسلام چهره خشن معرفی می‌کند چراکه می‌دانند نفوذ کلام همراه با صلح می‌تواند دنیای امروز را تسخیر کند. ما پیرو دین و پیامبری هستیم که خشونت را نفی می‌کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه