اخبار تنکابن

انتقاد شدید دبیر جمعیت حامیان ولایت شهرستان عباس‌آباد از درصد زیاد هزینه‌های جاری دولت بجای عمرانی

دبیر جمعیت حامیان ولایت شهرستان عباس‌آباد با انتقاد از درصد زیاد هزینه‌های جاری دولت، گفت: دیدیم که در بودجه سال97، ۹۰ درصد هزینه‌های جاری دولت است و ۵ الی ۱۰ درصد برای توسعه و عمران در نظر گرفته شد که در این صورت مشکلات اقتصادی مردم حل نمی‌شود.

سید امید ساداتی

ابروباد و مه و خورشید و فلک جمع شدند تا یک خانواده نیازمند تنکابنی را از شرایط سخت زندگی برهانند

«ابروباد و مه و خورشید و فلک» جمع شدند و داشته‌ها را یک‌کاسه کردند تا تنها یک خانواده نیازمند در شهرستان تنکابن را از شرایط سخت و نامناسب زندگی برهانند و این در شرایطی است که هیچ بحران، زلزله و بلای طبیعی هنوز رخ نداده و مهم‌تر از آن، اتفاق رویداده حاصل کوتاهی همان مدیران و مسئولان خدمتگزار و مردم‌دوست بوده است.

دعوت فرماندار تنکابن از همه‌ی گروه‌های سیاسی به نشست/ تعدادی از جریانات شب و روز انتقاد می‌کنند

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بهترین و بی‌طرفانه‌ترین انتخابات را سال ۹۴ دانست و گفت: این انتخابات در تنکابن تَرَک مویی در حوزه اجتماعی و سیاسی ایجاد کرد که این تَرک بعد از انتخابات ۹۶ تبدیل به یک شکستگی شد. امروز تعدادی از جریانات فکری برداشتشان این است که حقشان ضایع‌شده و شب و روز انتقاد می‌کنند. بجای این شیوه بیاییم مسائلمان را به شیوه‌ای دیگر مطرح کنیم و مردم را در جریان قرار دهیم.

انتقال آب دریای خزر پشتوانه علمی ندارد

کابوس خطرناک خزر/ از اصرار دولت تا مخالفت مازندرانی‌ها

در حالی نمایندگان وتشکل‌های زیست‌محیطی از انتقال آب خزر به‌عنوان یک کابوس و طرح خطرناک یاد می‌کنند که زمزمه هایی مبنی بر از سرگیری این پروژه توسط دولت شنیده می شود.

خانواده چادرنشین تنکابنی اسکان داده شد/ پیگیری‌ها برای اسکان دائم این خانواده ادامه دارد

با پیگیری‌های فرمانداری، امام‌جمعه، فرمانده سپاه، بهزیستی و کمیته امداد، مقرر شد تا خانواده چادرنشین امشب را در زائرسرای امامزاده سید حسین (ع) شیرود اسکان داشته باشد.

زیر پوست شهر در سرما

زندگی چادرنشینی خانواه‌ای 5 نفره در بیخ گوش شهرمان تنکابن

در حال سپری کردن دومین ماه از زمستان هستیم و دغدغه و غم مردم زلزله زده کرمانشاه در آن هوای سرد و زمستانی در زیر چادر و کانکس‌ها، دلمان را آزرده خاطر کرده است؛ حال اینکه در زیر آسمان همین شهر خانواده‌ای پنج نفره متشکل از یک زوج با دو فرزند پسر جوان و یک دختر 12ساله مدرسه‌ای در میان هیاهوی روزانه ما در جشن و شادی‌هایمان گم شده‌اند و روزگار خود را در چادر و به سختی سپری می‌کنند.

تضاد زیبایی و زشتی در حاشیه رودخانه چشمه‌کیله تنکابن+ تصاویر

در طبیعت بسیار زیبا و چشم‌نواز تنکابن، درست چند قدم آن طرف‌تر از پل تاریخی چشمه‌کیله در منطقه رمضانخیل و زیر پل کمربندی، چهره‌ای زشت و کریه از طبیعت می‌بینیم که توسط بشر دوپا ایجاد شده و ضرر آن قبل از بازگشت به خودمان، دامن گیر حیوانات و پرندگانی که برایشان جشن و میزبانی برگزار می‌کنیم، خواهد شد.

فعال محیط‌زیست:

دولت در حیطه محیط‌زیست اقتدار خود را نشان دهد/میانکاله مایه شرم ایران در جهان شد

فعال محیط‌زیست از به زبان آوردن نام میانکاله فریدونکنار شرم کرد و گفت: در روزنامه‌های خارجی نوشته‌اند به فریدونکنار نروید چون آنجا مردم پرنده‌ها را سلاخی می‌کنند. دام هوایی غیرقانونی است. متأسفم که دولت محترم ما کاری نمی‌کند.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

ایران استقلال منطقه اسلامی را به دست گرفته است

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: عراق، سوریه، لبنان و... از دسترس آمریکا خارج شد و سیاست منطقه در دست جمهوری اسلامی ایران است و ایران نه‌فقط استقلال خود را بلکه استقلال منطقه اسلامی را به دست گرفته است.

دکتر محسن غفاری

کالبدشکافی فتنه در ایران

ازآنجاکه مؤثرترین، کارآمدترین، پیچیده‌ترین و درعین‌حال، خطرناک‌ترین نوع تهدید علیه امنیت ملی هر کشور جنگ نرم است، ابعاد مختلف این حربه از سوی ایالات‌متحده و هم‌پیمانان آن، بعد از سال‌های پایانی جنگ تحمیلی علیه ایران بکار گرفته‌شده و تا همین امروز هم ادامه دارد.

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد:

رئیس‌جمهوری که مخالف دلواپسی دلواپسان است، چگونه نقد امام مسلمین را مطرح می‌کند؟!

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد گفت: آقای رئیس‌جمهور! اگر می‌خواهی افکار عمومی را پرت کنی، به خط قرمزهای اعتقادی ما، دین و قرآن و اهل‌بیت و مرجعیت ما کار نداشته باش. شما به همان داستان‌های تکراری لغو کنسرت و حضور زنان در ورزشگاه‌ها و همان شعارهای انتخاباتی و تصاویر خیالی و موهون برجام بپردازید و از فتح الفتوحات خود بگویید، از مشکلات آب خوردن، محیط‌زیست، بیکاری، اشتغال و گرانی که با برجام حل شد.

سهرابعلی افروغ:

فتنه 96 به‌روزرسانی نسخه پوسیده فتنه 78 و 88

ما باید ساختار و سامانه فرهنگی و معنوی انقلاب را تحکیم ببخشیم و بدانیم ضریب نفوذ ابزارهای ضد فرهنگی علیه جامعه ما صدها برابر موشک‌های صدام در دوران دفاع مقدس است‌. ما تا رسیدن به دولت اسلامی فرسنگ‌ها فاصله‌داریم و اگر بخواهیم انقلاب از آسیب‌ها محفوظ و مصون بماند باید شبانه‌روز تلاش و روشنگری و مجاهدت کنیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه