اخبار تنکابن

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تنکابن خبر داد:

برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآنی به میزبانی تنکابن

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تنکابن از برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآنی در مقطع برادران و خواهران بالای 18 در جوار آستان مقدس امامزاده سید حسین(ع) شیرود، خبر داد.

اکیپ ارسالی استان به تنکابن برای حمایت از روحانی

درست در حضور مقام عالی شهرستان، اکیپ ارسالی از استان شامل محمداسماعیل ابراهیم زاده مدیرکل شرکت گاز مازندران، حسن خیریانپور معاون امور اقتصادی استانداری و نماینده به اصلاح مردم تنکابن، در ساعات اداری و از تریبون رسمی و به بهانه افتتاح پروژه گاز رسانی 8 روستا بخش خرم آباد، به بیان تمام اقدامات کرده و نکرده این دولت و تخریب دولت گذشته پرداختند

احمد علی‌نژاد

"نه" به روحانی، به چه دلیل؟!

شکاف طبقاتی و گسل اقتصادی و قومی و تبعیض‌های ناروا و نابرابری‌های اجتماعی و درآمدی در جوامع انسانی به تولید نارضایتی می‌انجامد و مشروعیت و مقبولیت نظام سیاسی را مخدوش می‌کند. ناکارآمدی نظام دینی و ولایی را به اثبات می‌رساند. آیا می‌توان دولت آقای روحانی را با چنین رویکردی برای یک دوره دیگر برای اقتصاد بیمار کشور مفید و کارآمد دانست؟!

تلاش همه‌جانبه فرماندار تنکابن برای انتخاب مجدد روحانی/ فشار برای تحمیل، اهانت به مردم غرب مازندران است

فرماندار تنکابن که دائماً خطاب به کاندیداها و حامیان آن‌ها بر جلوگیری از تحمیل سلایق شخصی به مردم سخن می‌گفت و به‌طور ویژه انجام تبلیغات انتخاباتی در ساعات اداری از سوی کارمندان و در تمام ایام از سوی رؤسای ادارات را منع می‌کرد، خود این قانون را نقض کرده و روحانی را موردحمایت خویش قرار داد.

فرزند شهید مدافع حرم تنکابن خطاب به کرباسچی:

شهدا رفتند که شما امروز اینطور آزادانه اظهارنظر می‌کنید

فرزند شهید مدافع حرم شهرستان تنکابن در یادداشتی به سخنان غلامحسین کرباسچی واکنش نشان داد و گفت: اگر مدافعان حرم و شهدا نبودند امروز حتی نمی‌توانستید آزادانه اظهارنظر کنید. اگر مدافعان حرم و شهدا نبودند امنیت در این کشور نبود و شماها هم نبودید.

حمله یاغیان و قانون‌گریزان به مناظر و زیبایی‌های تنکابن

اشخاصی که خود را مردان قانون و اخلاق می‌نامند اما امروز در رفتار روحیه هنجارشکن خود را به همگان نمایان کرده‌اند، بعد از تصاحب کرسی‌های شورا، می خواهند چه کمکی به پیشرفت، آبادی و زیباسازی شهر و روستاها انجام دهند؟!

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران خبر داد

راه‌یابی 16 هزار و 950 نفر در مازندران به مرحله تبلیغات شوراهای اسلامی شهر و روستا/ ممنوعیت تبلیغ از هر تریبون رسمی و دولتی

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران گفت: گاهی شنیده می‌شود که بعضی‌ها شأن یک جایگاه را تبدیل به ستاد یک جریان خاص می‌کنند. طبق قانون انتخابات ریاست جمهوری، فعالیت تبلیغاتی از آغاز تاریخ رسمی نامزدها به نفع یا علیه یک نامزد، از میز خطابه نماز جمعه گرفته تا هر تریبون دیگری که جنبه رسمی یا دولتی دارد، ممنوع است.

امام‌جمعه تنکابن:

باید فرهنگ مقاومت را در انتخابات حاکم کنیم /در انتخابات همانند شهدا در میدان حضور پیدا کنیم/ اگر نیروی انقلابی بر مملکت حکومت کند به خودکفایی می‌رسیم

امام‌جمعه تنکابن گفت: امروز شدیداً به بازگشت و حاکمیت نیروی مقاومت در عرصه سیاست جهانی و عرصه سیاست داخلی داریم همان‌گونه که مالک اشترها عراق، سوریه، لبنان و نوار غزه را آزاد کردند و اجازه عرض‌اندام به اسرائیل نمی‌دهند، این فرهنگ مقاومت است.

مردم عباس‌آباد خواهان ورود دادستان به موضوع تخلف انتخاباتی فرماندار این شهرستان شدند

با توجه به انتشار عمل فرماندار شهرستان عباس‌آباد در مراسم تجلیل از جانبازان کلارآباد که به تبلیغ دولت حسن روحانی پرداخت، مردم شهرستان خواهان ورود دادستان به این موضوع هستند تا شاهد اجرای عدالت قانونی باشند.

توقف قطار خدمت شهرداری در ایستگاه چهارم شورا

متأسفانه شوراها از هدف اصلی و قانونی خود فاصله گرفته‎اند. هرچند شاید در بین اعضا کسانی باشند که تمایل داشته باشند حول محور قانون حرکت کرده و صادق و بی‎ریا باشند، اما برتری و قدرت آنانی که تعبیر دیگری از شورا دارند باعث ایجاد دوگانگی و درنهایت توقف قطار خدمت شده است.

نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی فساد امروز سیستم اقتصادی کشور را متأثر از ناکارآمدی نظام دانست

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد، فساد امروز سیستم اقتصادی کشور را متأثر از ناکارآمدی نظام دانست و گفت: هر سه قوه در این زمینه ناکارآمدند و این کار یک دولت نیست.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه