اخبار تنکابن

فرماندار ویژه تنکابن:

حضور حداکثری 29اردیبهشت‌ماه برای انتخاب فرد اصلح و با برنامه است

فرماندار ویژه تنکابن گفت: امیدواریم 29اردیبهشت ماه، مشارکت حداکثری مردم فرهیخته تنکابن برای انتخابات ملی و محلی انجام شود. باید با حضور حداکثری، برای انتخاب فرد اصلح و با برنامه در شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن سهم قابل توجهی داشته باشیم.

امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود تنکابن آماده میزبانی از مسافران نوروزی/تحول فرهنگی در امام‌زادگان با حرکت جهادی

امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود یکی از بزرگ‌ترین و جلیل‌القدرترین امام‌زاده‌های مازندران به‌شمار می‌رود و عقاب تیز پرواز آسمان سردار رشید اسلام سرلشکر شهید علی‌اکبر قربان شیرودی در کنار آن آرامیده است که سوئیت و زائرسراهای مختلف در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در اختیار مسافران نوروزی قرار دارد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

بیمارستان 160 تختخوابی تنکابن تا پایان 96 ساخته می‌شود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طی دو سال گذشته اعتبار کافی برای ساخت بیمارستان فوق تخصصی تنکابن دریافت نکردیم و این موجب کندی کار ساخت این بیمارستان شد اما طبق قولی که به ما داده شده است با دریافت اعتبارات لازم، تا پایان سال96 ساخت آن به اتمام می‌رسد.

روز زن و معرفی زنان اسوه تنکابنی

زنان، ايـن عناصر عفاف و نجابت، نه‌تنها در پيروزی انقلاب اسلامي سهم بزرگـی ايفـا كـردنـد، بلكه با حضـور درصحنه انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان را در عرصه‌های گوناگون فرهنگی، نظامی، اقتصادی، اجتماعی، سياسـی و ... نقـش بـر آب سـاختنـد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه