اخبار تنکابن

احداث پل چهارم بر روی رودخانه چشمه کیله تنکابن از رویا تا واقعیت

کلنگ احداث پل چهارم بر روی رودخانه چشمه کیله تنکابن که در سال 91 به زمین زده شد قرار بود در مدت شش ماه به بهره برداری برسد، اما این طرح ملی از سوی مسئولان به فراموشی سپرده شده ولی شهروندان همچنان چشم انتظار تحقق رویای چندین ساله این طرح هستند.

در راستای اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن پیرامون کنسرت های مختلط؛

شورای تبیین مواضع حوزه دانشجویی شهید مفتح تنکابن بیانیه صادر کرد

در راستای اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن پیرامون کنسرت های مختلط؛ شورای تبیین مواضع حوزه دانشجویی شهید مفتح تنکابن بیانیه صادر کرد.

حاشیه‌‌های جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر

اعتراض امام جمعه تنکابن به برگزاری کنسرت‌های موسیقی در غرب مازندران / وزیر ارشاد: مرز موسیقی شرع و قانون است، هیچ‌کس نباید خود اجتهاد کند

برگزاری جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر با حاشیه‌هایی از قبیل اعتراض و ترک سالن توسط امام جمعه تنکابن درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی مختلط در غرب مازندران، پاسخ وزیر ارشاد و کف‌زنی و احسنت‌گفتن مدیران در تایید سخنان وزیر ارشاد همراه بود.

ترک جلسه شورای اداری مازندران به نشانه اعتراض از برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان

امام‌جمعه تنکابن به نشانه اعتراض از برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان، جلسه شورای اداری مازندران را که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نوشهر برگزار شده بود. ترک کرد.

فرمانده ناحیه تنکابن:

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند

فرمانده ناحیه تنکابن گفت: مردم انقلابی و بصیر با حضور دشمن‌شکن خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان همه‌ی یاوه‌گویان ازجمله ترامپ تازه به دوران رسیده وارد کردند و پاسخ تهدیدات آمریکا را با مشت‌هایی گره‌کرده و مرگ بر آمریکا دادند.

گزارش تصویری/ بخش اول

حضور حماسی مردم انقلابی تنکابن در راهپیمایی 22 بهمن

مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان تنکابن همچون سایر هم‌وطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با مشت‌هایی گره‌کرده، در هوای سرد زمستانی بهار سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

امام‌جمعه تنکابن:

اگر آمریکا دست از پا خطا کند، شاهرگ حیاتی استکبار بر روی زمین باقی نمی‌ماند

امام‌جمعه تنکابن گفت: تمامی نقاط شاهرگ حیاتی استکبار جهانی یعنی اسرائیل، در تیررس جمهوری اسلامی ایران، حزب‌الله و حماس است؛ اگر آمریکا دست از پا خطا کند، مالک اشتر زمان اسرائیلی دیگر بر روی زمین باقی نمی‌گذارد.

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

انقلاب امروز نیازمند همدلی است/ نباید تندتر از امام و رهبری حرکت کنیم

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز ولی‌فقیه، مقام معظم رهبری است و ما نباید تندتر از امام و رهبری حرکت کنیم. چیزی که امروز نظام و انقلاب به آن نیاز دارد، همدلی است و شما امروز آن را ثابت کردید.

افتتاحیه‌های بخش مرکزی تنکابن/ فرماندار ویژه تنکابن: پیشانی شهر تنکابن نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت‌ها است

فرماندار ویژه تنکابن گفت: ولی‌آباد و روستای زنگشامحله به‌عنوان پیشانی شهر تنکابن، نیازمند توجه بیشتر برای توسعه زیرساخت‌ها و حمایت‌های مالی هستند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران:

افتتاح کتابخانه عمومی روستای لزربن، فجر دیگر انقلاب است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران گفت: فجر ما فقط پیروزی انقلاب در سال 57 نبود، بلکه دفاع جانانه در هشت سال جنگ تحمیلی و امروز افتتاح این کتابخانه در روستای لزربن نیز فجری دیگر است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس:

آرزو دارم مردم خودشان جشن انقلاب بگیرند/ یک لشگر بیکار، زاییده یک دولت نیست

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزو دارم روزی برسد که مردم در دهه فجر، خودشان جشن بگیرند و به نقش آفرینی در نظام جمهوری اسلامی افتخار کنند. یک لشکر بیکار در جامعه داریم که زاییده ی یک دولت نیست و حاصل عملکرد منفی همه ی ما است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه