اخبار تنکابن

عضو مجمع نمایندگان مازندران:

ارائه لایحه صداوسیما به مجلس، جدای از مغایرت‌های قانونی، فاقد صلاحیت عقلی است

عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: با توجه به اینکه صداوسیما باید افکار عموم مردم را منعکس نماید، اداره دولتی آن جدای از مغایرت‌های قانونی، فاقد صلاحیت عقلی است.

سد معبر، رونق کسب و کار یا تعرض به حقوق شهروندی؟!

امروزه پدیده ناهنجار سدمعبر یکی از معضلات جوامع در برقراری نظم عمومی و احقاق حقوق شهروندی به حساب می‌آید. هر روزه بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی و اشتغال در مسیر عبورومرور عابرین، مانع از اعمال حق عمومی می‌شوند.

مسئوول بسیج جامعه زنان شهرستان تنکابن خبر داد

برگزاری همایش بزرگ مدافعان حریم خانواده در تنکابن

مسئوول بسیج جامعه زنان شهرستان تنکابن گفت: به مناسبت گرامیداشت روز عفاف و حجاب، همایش بزرگ مدافعان حریم خانواده عصر روز چهارشنبه در سالن اجتماعات پارک مادر برگزار می‌شود.

انتقاد امام‌جمعه تنکابن از تصرف سواحل توسط دستگاه‌های رسمی/ رئیس‌کل دادگستری مازندران: دادستان باید در مسائلی که آسیب عموم مردم را درپی دارد، مدعی‌العموم باشد

رئیس‌کل دادگستری مازندران گفت: دادستان باید نسبت به مسائلی که آسیب عموم مردم را درپی دارد اما شاکی خصوصی ندارد، مدعی‌العموم باشد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

روستاهای ما همچون سال‌های 57 و 58 از مشکلات آب، برق، راه گلایه دارند

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیکاری را مهم‌ترین تهدید امروز بیان کرد و گفت: باوجوداینکه دغدغه اصلی ما اشتغال نسل جوان است اما شاهدیم که در روستاهای ما همچون سال‌های 57 و 58 از مشکلات آب، برق، راه و... گلایه دارند.

حدیثه گلی‌نیک

ضرورت پرداختن به «حكومت اسلامی» و آگاهی از جایگاه «ولایت‌فقیه»

امروزه هیچ‌چیز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون التزام اعتقادی و عملی به ولایت‌فقیه مورد بغض دشمنان قرار نگرفته است. که بیش از هر امر دیگری، در معرض حملات مختلف نیز قرار دارد. بنابراین، تقویت نیروهای مؤمن و متدین در جهت بالا بردن سطح علمی و اعتقادی افراد و درنتیجه استحکام و پایدار نمودن نظام الهی در مقابله با دشمنان اسلام و مسلمین، از مهم‌ترین وظایف به شمار می‌آید.

امام‌جمعه موقت تنکابن:

فردا امنیت خانواده شما به خطر می‌افتد/ امروز باید از عفاف و حجاب دفاع کرد

امام‌جمعه موقت تنکابن گفت: امروز ما در کنار دریا و سواحل تنکابن، چه می‌بینیم و می‌شنویم؟! عده‌ای از زنان و مردان ما به شکل فجیع وارد آب می‌شوند و بقیه افراد بی‌تفاوت نظاره می‌کنند! آقایان! فردا امنیت خانواده شما به خطر می‌افتد. امروز باید از عفاف و حجاب دفاع کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه