اخبار تنکابن

امام‌جمعه تنکابن:

قانونی دانستن حقوق‌های نجومی، بزرگ‌ترین دهن‌کجی به ملت است

امام‌جمعه تنکابن گفت: مقام معظم رهبری فرمود دریافت حقوق‌های نجومی، خیانت و ظلم به مردم است و از شما خواست تا این ظلم را برطرف کنید اما شما با قانونی دانستن آن، بزرگ‌ترین دهن‌کجی را انجام دادید.

امام‌جمعه تنکابن در گفت‌وگو اختصاصی با تنکابن24:

حصر سران فتنه، نهایت رأفت و رحمت انسانی و اسلامی نظام نسبت به این افراد است

امام‌جمعه تنکابن گفت: در هیچ مذهب، مکتب و ملتی این‌طور مزدوران اجنبی را آزادی نمی‌دهند و حصر سران فتنه نهایت رأفت و رحمت انسانی و اسلامی نظام نسبت به این افراد است که به‌فرمان رهبری انجام شد.

مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

برخی مسئولان که از فتنه ‌گران حمایت می‌کنند، چگونه می‌خواهند جواب خون‌های ریخته شده در آن روز را بدهند؟!

مسئول امور روحانیون نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه، گفت: بعضی مسئولان که در تریبون‌های رسمی کشور از فتنه ‌گران حمایت می‌کنند، چگونه می‌خواهند جواب خون‌های ریخته شده در آن روز را بدهند؟!

رئیس آتش‌نشانی تنکابن:

مردم در زمان وقوع حوادث به‌جای فیلم‌برداری، بلافاصله آتش‌نشانی و نیروهای امدادی را مطلع کنند

رئیس آتش‌نشانی تنکابن با اعلام خبر مهار حریق کافی‌نت در خیابان جمهوری تنکابن، گفت: مردم به‌جای فیلم‌برداری با تلفن همراه، بلافاصله آتش‌نشانی و نیروهای امدادی را در جریان وقوع حوادث قرار دهند.

صلح امام حسن(ع) و برجام، قیاسی مع‌الفارق‌تر از این؟!/ خائنین صحنه برجام را بمانند خائنین به امام حسن(ع) رسوا کنید/ مصادره به مطلوب یعنی این!

آیا آقای روحانی که از امام حسن(ع) بابت پیچیدن نسخه صلح و سازش برای ملت ایران هزینه می‌کند، خواص خائنی که ميدان نبرد با معاویه زمان را ترک کردند را نیز رسوا می‌کند؟!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه