اخبار تنکابن

جانشین سپاه کربلا در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه تنکابن:

هرجایی که خلا باشد، سپاه است/ بصیرت، ضرورت یک جامعه انقلابی

جانشین سپاه کربلا مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه تنکابن گفت: هرجایی که خلا باشد، سپاه است. وظیفه سپاه ساخت پالایشگاه، سد و... نیست اما چون آن نهاد متولی کار را انجام نمی‌دهد، سپاه می‌سازد.

فرد انقلابی را پیدا کنید!

نواختن طبل تفرقه توسط یک مدیر ارشد در شهرستان تتکابن

در این بازه زمانی که از توافق بد برجام جز جسدی به یادگار نمانده، عده‌ای همچنان کورکورانه از آن دفاع می‌کنند و حاضر نیستند تبعاتش و امید واهی ایجادشده در دل مردم را ببینند و همچنان بر مدیریت عالی جریان خود می‌نازند و هرگونه انتقاد سازنده را به انتقام‌گیری انتخاباتی ربط می‌دهند.

ارائه خدمت در بیمارستان دولتی با پیش شرطی خطرناک؛

تضمین بدهید اگر بلایی سرتان آوردیم مقصر خودتان هستید! +سند

بر خلاف آنچه تصور می‌شد، رسیدگی به آن پرونده و محکوم شدن قصور کنندگان، به جای آنکه راه را بر تکرار این فاجعه جانکاه ببندد و تشدید مجازات قصور کنندگان و بالا بردن ضریب اطمینان مردم به امثال وزارت بهداشت و سازمان انتقال خون را هدف قرار دهد، راهی پیش روی مسئولان گذاشت تا از مقصر شناخته شدن در پرونده‌های دیگر پیشگیری کنند.

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد:

دولت باید بماند تا آواری را که بر دوش ملت قرارداده، بردارد

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد با بیان اینکه راه‌حل مشکلات کنونی استعفای دولت نیست، گفت: این دولت باید بماند تا آواری را که درست کرده و بر دوش ملت قرارداده، بردارد. باید به این دولتِ استخوان در گلو کمک کرد تا آواربرداری کند. هم دولت، هم سران اصلاحات و سلبریتی‌هایی که حمایت کردند باید پاسخگو باشند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

سقف‌گذاری ریالی برای هیچ موسسه‌ای انجام نمی‌دهیم

مدیرکل بیمه سلامت مازندران گف: سقف‌گذاری ریالی برای هیچ موسسه‌ای انجام نداده و نخواهیم داد بلکه براساس قانون و عدم خدمت‌گیری دارندگان دفاتر بیمه همگانی رایگان در موسسات خصوصی محاسبات صورت می‌گیرد.

در مراسم روز دهیاری‌ها مطرح شد:

دهیاران خط مقدم پیگیری مسائل روستا

بخشدار مرکزی تنکابن دهیاران را خط مقدم پیگیری مشکلات و مسائل روستاها دانست و گفت: شورا و دهیار نمایندگان مردم هستند که اگر این‌ها پیگیر امور نباشند و به ادارات مراجعه نکنند، ما مدیران با مراجعات مردمی مواجه می‌شویم و این یعنی شلوغ شدن ادارات و سخت شدن پاسخگویی.

طرحي براي تنفس قاچاقچيان چوب!

طرح تنفس جنگل‌ها تا چه ميزان توانسته مانع از قاچاق چوب شود؟

طرح‌های جنگلداری که با بهره‌برداری همراه است، یک فرصت بوده و اگر متوقف شود، تهدیدات زیادی متوجه جنگل‌ها خواهد شد سلامت نیوز: طرح تنفس جنگل‌ها تا چه ميزان توانسته مانع از قاچاق چوب شود؟

امام‌جمعه عباس‌آباد:

غرور بنی‌صدر از رای ۱۱ میلیونی او را مقابل نظام قرار داد

امام‌ جمعه عباس‌آباد عزل بنی‌صدر را در چند مورد برشمرد و گفت: غرور بنی صدر از رای ۱۱ میلیونی او بود که گمان می‌کرد اگر وی در برابر نظام بایستد، مردمی که به او رای دادن نیز همراهی می‌کنند.

خطر در کمین است

سونامی هولناک زباله در کمین تنکابن/ شیرابه این شهر را خواهد برد

بر اساس آمارهای ارائه‌شده از سوی مراجع قانونی و فعالان محیط‌زیست، حجم تولیدی زباله شهرستان تنکابن حدود 250 تُن در شبانه‎روز است که تمام این حجم برای بیش از 20 سال گذشته در سایت زبالۀ شهرستان، در زمینی جنگلی به وسعت هشت هکتار در محدودۀ روستای پُرده‌‏سر منطقۀ دوهزار جمع‎آوری و دپو شده و تنها بخش اندکی از آن دفن گردیده است. حجم زباله انباشته‌شده در این سایت غیرقابل‌باور و تصور است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

محیط زیست ایران به شدت در معرض فرسایش و تهدید است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چون در توسعه کشور به خصوص پس از انقلاب اسلامی راهبرد نداشتیم و راهبردهایمان به هم پیوسته و در راستای توسعه پایدار نبود یکی از جوامعی هستیم که محیط زیستمان به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.

هزینه بالای خوراک، چالش بزرگ صنعت دام و طیور

​لازمه رسیدن به پایداری در قیمت دام و طیور کنترل و کاهش هزینه های جانبی تولیدی از جمله هزینه بالای خوراک است؛ در غیر این صورت تاثیرات مخرب افزایش قیمت این محصولات استراتژیک مستقیما بر اوضاع کشور، جبران ناپذیر خواهد بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه