اخبار تنکابن

در بازدید استاندار مازندران ومدیر کل راه و شهرسازی مازندران

عمليات بهسازی و ارتقاء محور تنكابن – الموت قزوين شتاب بيشتری می‌گيرد

بازدید استاندار مازندران به همراه مديركل راه و شهرسازی مازندران و چند تن از مديران كل دستگاه های اجرايي استان از قطعه ۵ محور تنکابن – الموت قزوین بازديد و دستوراتی را در جهت شتاب بخشيدن به عمليات بهسازي و ارتقاء محور ارتباطي تنکابن به الموت قزوين مصوب کردند.

زرآبادی:

برداشت ۵۰میلیارد تومانی از اعتبارات پروژه راه قزوین-تنکابن تضییع حق مردم است/هیات دولت برداشت اعتبار از پروژه را مطرح نکند

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس، گفت: اینکه امیدواریم برداشت اعتبارات از پروژه راه قزوین_الموت_تنکابن در هیات دولت مطرح نشود زیرا حق مردم استان قزوین ضایع می‌شود.

استاندار مازندران عنوان کرد:

افتتاح بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شاید تا سال بعد

استاندار مازندران در خصوص وضعیت بیمارستان درحال ساخت تنکابن گفت: از این هفته مسئولیت اجرا و تکمیل این پروژه از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان منتقل شد که امیدواریم تا سال آینده ساخت بیمارستان ۲۰۵ تختخوابی تنکابن به اتمام رسد.

حسن عباسی در تنکابن:

آقای روحانی! لااقل در تلویزیون از مردم عذرخواهی می‌کردید/ عده‌ای ۵ سال کشور را معطل مذاکره با کدخدا کردند

یک کارشناس مسائل سیاسی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: مردم انتظار داشتند در تلویزیون از فساد دولت عذرخواهی کنید. این تکبر شما به نام اسلام و روحانیت تمام می‌شود.

دلایل گرانی‌ها و سوءمدیریت در کنترل بازار اقلام مصرفی

گرانی لجام‌گسیخته و فاصله دخل و خرج مردم

اقلام مصرفی و خوراکی، مسکن، خودرو، قطعات انواع خودرو و... با وجود اینکه کمبودی هم در بازار وجود ندارد اما قیمت‌ها به نقطه جوش رسیده و حکایت از یک سناریوی تکراری به نام «ضعف مدیریت» دارد.

تغییر مسیر انتقال، علت کمبود عرضه بنزین در غرب استان/ حل مشکل ظرف 24 ساعت آینده

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن علت کمبود عرضه بنزین در غرب استان را تغییر مسیر انتقال اعلام کرد و گفت: مردم نگرانی نداشته باشند چراکه استاندار، شرکت نفت و مسئولین شهرستان پیگیری جدی مسئله هستند و طی ۲۴ ساعت آینده علی‌رغم تکمیل این ظرفیت، مازاد بنزین هم در شهرستان فراهم خواهد بود.

فرماندار تنکابن تأکید کرد؛

لزوم شناسایی و بومی‌سازی تجارب ارزنده جهانی متناسب با فرهنگ اسلامی

فرماندار تنکابن گفت: باید تجارب ارزنده جهانی را به درستی بشناسیم و متناسب با فرهنگ خود آن را بومی‌سازی کنیم و در قالب یک برنامه اثر بخش به نسل جدید آموزش دهیم.

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد:

دشمن می‌خواهد با اعمال فشار معیشتی مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند/ مدیران ناکارآمد سربازان داخلی دشمن

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد سربازان داخلی دشمن را مدیران ناکارآمدی دانست که با مدیریت فَشِل و ضعیف، برنامه دشمن را اجرا کرده و موجب نارضایتی مردم می‌شوند و گفت: دشمن می‌خواهد با اعمال فشار اقتصادی و معیشتی بر مردم آنان را نسبت به انقلاب اسلامی بدبین و مأیوس کند و بعضی نیز در داخل سرباز دشمن شده‌اند.

شریعت‌نژاد:

دو تابعیتی‌ها نباید هیچ پستی در جمهوری اسلامی داشته باشند/ اعتماد مردم‌ باید ارتقا یابد

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که دو تابعیتی هستند و آن‌هایی که فرزندانشان در آمریکا و انگلیس زندگی می‌کند، نباید حق هیچ‌گونه مسؤولیتی را در جمهوری اسلامی داشته باشند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه