اخبار تنکابن

ولادت امیرالمومنین(ع) و روز مردان مرد

راه مردان خدا در همه دوران ادامه خواهد داشت و هرکس می‌تواند مرد نیک روزگار خویش باشد و علیه ظلم ایستادگی کند، زمانی برای شکل‌گیری یک انقلاب، زمانی دیگر برای حفظ آن و امروز در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... تنها نقشه راه در این نبرد پیروی محض از فرامین ولایت مطلقه فقیه است.

هواشناسی تنکابن

تداوم بارش‌ها تا ظهر چهارشنبه/ هوایی تابستانی در روز جمعه

با الگوهای فعلی از عصر چهارشنبه از میزان بارش‌ها کاسته خواهد شد و روند افزایش تدریجی دمای هوا شروع می‌شود و روز جمعه افزایش دما به اوج خود می‌رسد و شاهد هوایی کاملاً تابستانی خواهیم بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن تأکید کرد

لزوم تشکیل اتحادیه چاپ و نشر در تنکابن

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن در حاشیه بازدید از مراکز چاپ، نشر و کتاب‌فروشی‌های این شهرستان از لزوم حمایت فعالان صنعت چاپ در تنکابن و تشکیل اتحادیه مربوط به آن سخن گفت.

تجلی توان شورا در روستای نعمت‌آباد

اکثر قریب به‌اتفاق اقدامات صورت گرفته در روستای نعمت‎آباد که در قالب طرح‎های عمرانی و توسعه روستایی، نمود یافته و باعث تغییر، تحول و توسعه بنیادی آن شده، به فعالیت‎های چند سال اخیر شورای اسلامی روستا و تلاش، همت و برنامه‎ریزی اعضای آن برمی‌گردد. شورایی که از هیچ اقدامی دریغ نکرده و با تعامل مثبت با ادارات و دستگاه‎های اجرایی شهرستان، مجدانه پیگیر انجام امور و پیشبرد اهداف روستا است.

فرمانده ناحیه تنکابن:

انتخابات امتحانی برای تشخیص فرد اصلح است/ دقت کنیم در پازل دشمن قرار نگیریم

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن گفت: دشمنان این ملت سال‌هاست نقشه می‌کشند تا مردم را نسبت به مسائل مهم کشور بی‌تفاوت کنند، ما باید دقت کنیم تا در پازل دشمن قرار نگیریم و با حضور حداکثری خود، گرمابخش خلق حماسه‌ای دیگر باشیم.

پیوستن اقشار مختلف مردم به کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای»+ عکس

طرح ملی ایمنی و سلامت راهنمایی مسافرین نوروزی همه‌ساله در روزهای پایانی سال، آغاز و تا نیمه فروردین سال جدید در سراسر کشور اجرا می‌شود. در شهرستان تنکابن نیز از کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» استقبال خوبی شد و اقشار مختلف مردم و همین‌طور مسئوولان به این کمپین ملی پیوستند که در ادامه تصاویر آن ارائه می‌شود.

فعال اجتماعی مطرح کرد

سکان مدیریت شهر تنکابن در انحصار منابع قدرت و ثروت یا افراد شایسته؟!

پس از اتمام موعد نام‌نویسی انتخابات شورای شهر و اعلام لیست نامزدها، آنچه قابل پیش‌بینی است اینکه سکان مدیریت شهر تنکابن، همچون گذشته در انحصار گرایش‌های قومی، محلی و متصلان به منابع ثروت و قدرت باقی خواهد ماند اما انتظار می‌رود مردم در این انتخابات به دور از جانب‌داری غیرمنصفانه، برای دستیابی به مدیریت صحیح شهری، معیار انتخاب را بر اساس صلاحیت‌ها و شایستگی افراد قرار دهند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه