اخبار تنکابن

مدیر امور آبفاشهری تنکابن:

6 طرح آبرسانی در شهرهای تنکابن، خرم‌آباد، نشتارود و شیرود در حال اجراست

مدیر امور آبفاشهری تنکابن از اجرای 6 طرح آب‌رسانی در شهرهای تنکابن، خرم‌آباد، نشتارود و شیرود خبر داد و گفت: این طرح‌ها با 10 تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

طنزنامه

شیئی نورانی و افزایش حقوق کارمندان!

رؤیت شیئی نورانی در خصوص اظهارات مسئولین درباره افزایش حقوق کارمندان است که باوجود تورم زیرپوستی ولی ملموس، مقررشده فقط 10 درصد به حقوق کارمندان اضافه کنند که بعد از شنیدن این خبر برق از چشم کارمندان جهیده و به‌صورت شیئی نورانی در آسمان ساطع شده است!!

برگزاری مسابقات چهارجانبه فوتبال یادبود اولین شهید مدافع حرم تنکابن

تورنمنت چهارجانبه فوتبال به مناسبت گرامیداشت اولین شهید مدافع حرم سردار محرمعلی مرادخانی با حضور تیم‌های شهرداری تنکابن، جوانان ملوان بندرانزلی، صنعت چای لنگرود و هیرکانی چالوس به میزبانی شهرستان تنکابن برگزار شد.

فرماندار ویژه تنکابن:

باید نشاط اجتماعی بر اساس موازین دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی در تنکابن به وجود آوریم

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه جامعه امروز نیاز به نشاط دارد و دستورات دینی در این رابطه به‌وفور وجود دارد، اظهار کرد: باید نشاط اجتماعی بر اساس موازین شرعی، دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی را در تنکابن به وجود آوریم.

پیرامون برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب مازندران

۸۶ تشکل بسیج دانشجویی مازندران از اقدام انقلابی امام‌جمعه تنکابن حمایت کردند

حمایت ۸۶ تشکل بسیج دانشجویی، نهاد رهبری و کانون‌های دانشگاه‌های مازندران و نماینده ولی‌فقیه در شهرستان از اقدام انقلابی امام‌جمعه تنکابن در پی اعتراض به برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان مازندران به وزیر ارشاد اسلامی دولت یازدهم، انجام شد.

امام‌جمعه تنکابن در جلسه شورای اداری مازندران:

ما با موسیقی مشکل نداریم، محل بحث ما برگزاری کنسرت‌های مختلط است

امام‌جمعه تنکابن در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نوشهر برگزارشد، گفت: ما با موسیقی مشکل نداریم، محل بحث ما برگزاری کنسرت‌های مختلط است که مشکلات اخلاقی در جامعه به بار می‌آورد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه