اخبار تنکابن

در نشست شورای ترافیک شهر مطرح شد

هیچ مسئول یا نهادی نمی‌تواند در مسئله مدیریت شهری، دخالت کند/ طرح انتقال ایستگاه تنکابن به رامسر با توجه به رضایت قاطبه مردم، باید انجام پذیرد!

در پی درج خبر گلایه‌مندی عموم مردم نسبت به تغییر مکان ایستگاه تنکابن به رامسر، نشستی با این موضوع در شورای اسلامی تنکابن برگزار شد و شهردار تنکابن اعلام کرد، ما تا آخر پای‌کار هستیم و این طرح این بار با توجه به رضایت قاطبه مردم، باید انجام پذیرد.

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران:

سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید، شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران گفت: ما با شما درد و دل‌ها داریم، سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید که شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند و ما منتظر افتتاحیه‌ها در دهه‌ی فجر هستیم.

وزیر معین مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد

افزایش سرعت تولید گاز در داخل کشور / گفت‌وگو با 5 کشور برای فراهم کردن بازار صادرات محصولات مازندران

وزیر معین مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به‌سرعت تولید گاز در داخل کشور را افزایش دادیم تا میزان 1/8 درصدی که از آن‌ها خریداری می‌کنیم، جبران شود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

انتقاد از عدم انجام مصوبات سفر رئیس جمهور به مازندران/ تاکنون ریالی از اعتبارات مصوب پرداخت نشده است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با انتقاد از عدم انجام مصوبات سفر رئیس‌جمهور، یادآور شد: تاکنون ریالی از اعتبارات تصویب‌شده، پرداخت‌نشده است.

معاون استاندار خواستار پیگیری مصوبات هیئت دولت در استان مازندران شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: با تحقق مصوبات هیئت دولت می‌توان معضلات شهرستان‌های غرب مادران در بخش ترافیک، کمربندی‌ها و خسارت ناشی از برف را مرتفع کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تنکابن:

عده‌ای بدعهدی آمریکا را رها کرده و به مردان مذاکره‌کننده چسبیده‌اند/ برجام بزرگ‌ترین دستاورد این دولت است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: متأسفانه عده‌ای بدعهدی آمریکا را رها کرده و به مردان مذاکره‌کننده چسبیده‌اند، برجام بزرگ‌ترین دستاورد دولت است و نباید مردم را ناامید کرد.

طرح های عمرانی شهرداری تنکابن ، انتخاباتی یا زیربنائی ؟

اقدامات عمرانی روزهای اخیر شهرداری تنکابن اگر چه سبب ذوق زدگی بخشی از شهروندان شده ، ولی برای برخی دیگر هم این پرسش را ایجاد کرده که چرا این اقدامات پس از سال ها مسکوت ماندن ، اکنون در آستانه انتخابات انجام می شود ؟

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از احیا 400 هکتار زمین در حوزه وقف در سال جاری خبر داد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: احیا 400 هکتار زمین، ثبت 850 سند مالکیت، سنددار شدن 12 هزار رقبه به مساحت 9 هزار هکتار، کشف 18 موقوفه جدید به مساحت 300 هکتار ازجمله آمار ثبت‌شده در بخش وقف استان مازندران برای سال جاری است.

گزارش تصویری

تعویض رؤسای اوقاف در غرب مازندران/ حجت‌الاسلام علیخانی رئیس اداره اوقاف تنکابن شد

طی حکمی از سوی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام علیخانی به سمت ریاست اوقاف و امور خیریه تنکابن منصوب شد و حجت‌الاسلام حاجی پور از ریاست اوقاف این شهرستان به همین سمت در رامسر منصوب شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا:

خواص در فتنه 88 مردود شدند / مردم با بصیرت خود حماسه 9دی را آفریدند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلای مازندران گفت:خواص در فتنه 88 مردود شدند و این مردم بودند که با بصیرت خود حماسه 9دی را آفریدند و پیروی از ولایت را باشکوه نشان دادند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه