اخبار تنکابن

فرماندار ویژه تنکابن:

ما باید امانت‌دار مردم باشیم و آن را با دوستی‌های مقطعی مخدوش نکنیم

فرماندار ویژه تنکابن گفت: طبق ماده 21 قانون همه دستگاه‌ها موظف به همکاری در انتخابات هستند و ما نیز باید بر اساس این قانون گام برداریم و امانت‌دار مردم باشیم و آن را با دوستی‌های مقطعی مخدوش نکنیم تا مردم را برای حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی تشویق کرده و نظام را بیش‌ازپیش سرفراز کنیم.

فرماندار ویژه تنکابن:

تحصیلات پایین و یا داشتن پرونده قضایی منجر به رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن شد

فرماندار ویژه تنکابن دلیل رد صلاحیت تعدادی از داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن را تحصیلات پایین و یا داشتن پرونده قضایی اعلام کرد.

اعلام انصراف 17 داوطلب از حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن

در مجموع ثبت‌نام هزار و 435 نفر برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان تنکابن که از این تعداد 135 نفر داوطلب شورای شهر و هزار و 300 نفر داوطلب شورای روستا بودند، 17 نفر اعلام انصراف کردند.

معرفی بنای تاریخی تنکابن

مسجد امیراسعد بالااشتوج

نخستین پدیده‌ای که در تحول معماری دولتی ایران نقش مهمی را بازی کرد، مسجد بود. مسجد امیر اسعد، در روستای بالااشتوج از توابع دهستان ييلاقی دوهزار بخش خرّم آباد شهرستان تنكابن قرارگرفته است و در سمت جنوب غربی آن و به فاصله چند متری از مدرسه روستای بالااشتوج واقع‌شده است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

سازمان محیط زیست برای معضلات مازندران راهکار ارائه دهد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد با بیان اینکه سازمان محیط زیست دائما مباحث سلبی را مطرح می‌کند، گفت: بهتر است به جای آن، همچون سازمان‌های محیط زیست دیگر کشورها راهکار ارائه دهد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار تنکابن خبر داد

فعالیت دکه‌های عرضه میوه مهم‌ترین مشکل اتحادیه میوه تنکابن/قیمت نوبرانه‌ها در میدان میوه

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار تنکابن تصریح کرد: عمده‌ترین مشکل خرده‌فروشان میوه و تره‌بار این شهرستان، فعالیت دکه‌های عرضه میوه تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تنکابن است که هیچ‌گونه همکاری با اتحادیه صنفی نداشته و محل گلایه کسبه و بازاریان این صنف است.

جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیا (ص) در یادواره شهدای خان طومان تنکابن:

امروز نظام اسلامی باید دست افرادی باشد که برایشان لبخند رضایت امام زمان و رهبری از همه‌چیز مهم‌تر باشد

جانشین قرارگاه خاتم‌الاوصیا (ص) گفت: در هر صنف و شغلی هستید، اولویتتان را رضایت امام زمان(عج) قرار دهید و آن را با هیچ‌چیز عوض نکنید. امروز نظام اسلامی باید دست افرادی باشد که برایشان لبخند امام زمان (عج) و رهبری (مدظله) از همه‌چیز مهم‌تر باشد.

فعال اجتماعی

مسئوولان بجنبند، گامی در راستای وظایفشان بردارند

امیدواریم مسئوولان در ماه‌های پایانی مسئولیت، در کنار اقدامات بی‌شائبه خود برای حفظ سمت و کسب هرچه بیشتر مقام و عنوان، گامی نیز در راستای وظایف و مسئولیت‌هایی که بر عهده‌شان هست، بردارند.

بلاتکلیفی مردم تنکابن/ دیدار عمومی با رئیس جمهور در دقیقه 90 لغو شد

درحالی که یک هفته است ستاد استقبال مردمی ریاست جمهور در تنکابن فعال شده و در اطلاعیه و فراخوان های متعدد از مردم برای دیدار عمومی با رئیس هیئت دولت دعوت به عمل آورد، اما در لحظه 90 همه را بلاتکلیف کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه