اخبار تنکابن

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد:

دولت باید بماند تا آواری را که بر دوش ملت قرارداده، بردارد

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد با بیان اینکه راه‌حل مشکلات کنونی استعفای دولت نیست، گفت: این دولت باید بماند تا آواری را که درست کرده و بر دوش ملت قرارداده، بردارد. باید به این دولتِ استخوان در گلو کمک کرد تا آواربرداری کند. هم دولت، هم سران اصلاحات و سلبریتی‌هایی که حمایت کردند باید پاسخگو باشند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

سقف‌گذاری ریالی برای هیچ موسسه‌ای انجام نمی‌دهیم

مدیرکل بیمه سلامت مازندران گف: سقف‌گذاری ریالی برای هیچ موسسه‌ای انجام نداده و نخواهیم داد بلکه براساس قانون و عدم خدمت‌گیری دارندگان دفاتر بیمه همگانی رایگان در موسسات خصوصی محاسبات صورت می‌گیرد.

در مراسم روز دهیاری‌ها مطرح شد:

دهیاران خط مقدم پیگیری مسائل روستا

بخشدار مرکزی تنکابن دهیاران را خط مقدم پیگیری مشکلات و مسائل روستاها دانست و گفت: شورا و دهیار نمایندگان مردم هستند که اگر این‌ها پیگیر امور نباشند و به ادارات مراجعه نکنند، ما مدیران با مراجعات مردمی مواجه می‌شویم و این یعنی شلوغ شدن ادارات و سخت شدن پاسخگویی.

طرحي براي تنفس قاچاقچيان چوب!

طرح تنفس جنگل‌ها تا چه ميزان توانسته مانع از قاچاق چوب شود؟

طرح‌های جنگلداری که با بهره‌برداری همراه است، یک فرصت بوده و اگر متوقف شود، تهدیدات زیادی متوجه جنگل‌ها خواهد شد سلامت نیوز: طرح تنفس جنگل‌ها تا چه ميزان توانسته مانع از قاچاق چوب شود؟

امام‌جمعه عباس‌آباد:

غرور بنی‌صدر از رای ۱۱ میلیونی او را مقابل نظام قرار داد

امام‌ جمعه عباس‌آباد عزل بنی‌صدر را در چند مورد برشمرد و گفت: غرور بنی صدر از رای ۱۱ میلیونی او بود که گمان می‌کرد اگر وی در برابر نظام بایستد، مردمی که به او رای دادن نیز همراهی می‌کنند.

خطر در کمین است

سونامی هولناک زباله در کمین تنکابن/ شیرابه این شهر را خواهد برد

بر اساس آمارهای ارائه‌شده از سوی مراجع قانونی و فعالان محیط‌زیست، حجم تولیدی زباله شهرستان تنکابن حدود 250 تُن در شبانه‎روز است که تمام این حجم برای بیش از 20 سال گذشته در سایت زبالۀ شهرستان، در زمینی جنگلی به وسعت هشت هکتار در محدودۀ روستای پُرده‌‏سر منطقۀ دوهزار جمع‎آوری و دپو شده و تنها بخش اندکی از آن دفن گردیده است. حجم زباله انباشته‌شده در این سایت غیرقابل‌باور و تصور است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:

محیط زیست ایران به شدت در معرض فرسایش و تهدید است

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: چون در توسعه کشور به خصوص پس از انقلاب اسلامی راهبرد نداشتیم و راهبردهایمان به هم پیوسته و در راستای توسعه پایدار نبود یکی از جوامعی هستیم که محیط زیستمان به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.

هزینه بالای خوراک، چالش بزرگ صنعت دام و طیور

​لازمه رسیدن به پایداری در قیمت دام و طیور کنترل و کاهش هزینه های جانبی تولیدی از جمله هزینه بالای خوراک است؛ در غیر این صورت تاثیرات مخرب افزایش قیمت این محصولات استراتژیک مستقیما بر اوضاع کشور، جبران ناپذیر خواهد بود.

شریعت نژاد:

سازمان محیط زیست توان نظارت بر حوزه شکار را ندارد/ امنیت شکارچیان بیش از محیط بانان است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اشاره به اینکه مسائل محیط زیستی اولویت هیچ دستگاهی در کشور نیست، تصریح کرد: سازمان محیط زیست قادر به رسیدگی به مشکلات حوزه شکار و چگونگی فعالیت شکارچیان نیست.

استاندار مازندران:

بحران ترافیک غرب استان به آرامش می‌رسد

استاندار مازندران در بازدید از رینگ شهری نشتارود گفت: با افتتاح این پروژه و چند طرح شریانی و تقویتی دیگر در غرب مازندران، انشاالله شاهد کاهش ترافیک این شهرها باشیم تا مردم از بحران ترافیک به آرامش برسند.

بازارچه دائمی‌ای که دوام نیاورد!/ قطب ترشیجات و مرباجات مازندران جا می‌خواهد

12 بهمن سال 95 با همکاری بسیج سازندگی، آموزش‌وپرورش، شهرداری و امور بانوان فرمانداری تنکابن بازارچه دائمی مشاغل خانگی بانوان این شهرستان در حیاط مدرسه دارالقرآن تنکابن بلاغ دایر شد اما پس از گذشت حدود یک‌سال این نمایشگاه به‌اصطلاح دائمی برچیده شد!

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه