اخبار تنکابن

سومین مراسم تندیس "افرای هیرکانی" برگزیدگان خود را شناخت

در این مراسم که به همت پروژه مدیریت چند منظوره جنگل‌های هیرکانی و در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد از جوامع محلی و فعالان این حوزه، با اهدای تندیس افزای هیرکانی تقدیر به عمل آمد.

فرماندار ویژه تنکابن:

شائبه حمایت کاندیداها از تریبون‌ها خارج نشود

فرماندار ویژه تنکابن گفت: تلاش فرمانداری تنکابن در حوزه انتخابات، رعایت امانت‌داری است و ما نباید از این تریبون‌ها طوری استفاده کنیم که شائبه حمایت از آن خارج شود و خاطر مردم را مکدر کند.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران:

دولت روحانی آمریکا را شیطان بزرگ نمی‌داند/ ضعف دولت دلیل پیشروی دشمن

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه دولت روحانی آمریکا را شیطان بزرگ نمی‌داند، گفت: در دولتی که مهر محرمانه بودن به همه‌چیز می‌خورد، آن‌قدر از خودمان ضعف نشان دادیم که دشمن گام‌به‌گام جلو آمد.

شریعت نژاد:

اراده‌ای برای آزادسازی سواحل وجود ندارد/تشکیل سازمان عمران ساحل و دریا تنها راه ساماندهی سواحل

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با انتقاد از اینکه دولت نمی‌خواهد برای آزادسازی سواحل هزینه کند، تشکیل سازمان عمران ساحل و دریا را تنها راه ساماندهی سواحل خواند.

فعال سیاسی:

دولتی که وزرای آن حقوق‌های آن‌چنانی می‌گیرد، وضعیت کارتن خواب‌ها، گورخواب‌ها، قبرخواب‌ها را درک نمی‌کند

فعال سیاسی و اجتماعی در نشست بصیرتی با دانشجویان تنکابن گفت: دولتی که وزرای آن حقوق‌های آن‌چنانی می‌گیرد، وضعیت کارتن خواب‌ها، گورخواب‌ها، قبرخواب‌ها و گرسنه خوابیدن مردم را درک می‌کند؟! آقا می‌فرماید این حقوق‌ها نامشروع و حرام است، میگویند این‌ها ذخیره نظام‌اند!

استقبال از مهمانان نوروزی در تنکابن و عباس اباد با برنامه نوروزخوانی

مسئولان شهرستان های تنکابن و عباس آباد در غرب مازندران از مدت ها قبل با برنامه ریزی و فراهم کردن امکانات و تجهیزات مختلف، از مسافران نوروز 96 با اجرای برنامه ویژه سنتی نوروزخوانی این دیار استقبال می کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه