اخبار تنکابن

وقتی فرماندار تخلف کند!

مراسم تجلیل از جانبازان در عباس‌آباد تبدیل به برنامه تبلیغاتی روحانی شد

درحالی‌که یک فرماندار خود باید به نحوی مجری قانون باشد و از استفاده دستگاه‌های دولتی له یا علیه کاندیدی ممانعت کند، مرتکب تخلف انتخاباتی می‌شود؛ از او چه انتظاری برای رسیدگی به تخلفات انتخاباتی شورای اسلامی شهر و روستا و یا ریاست جمهوری است⁉ و آیا این جز همان طراحی‌های از پیش انجام‌شده نیست که مسئول ارشد یک شهرستان را در آستانه انتخابات تغییر می‌دهد؟!

فرماندار تنکابن : شرط تحقق شعار سال رفع موانع تولید است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به نامگذاری سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال از سوی رهبر معظم انقلاب ، گفت : شرط تحقق شعار سال 96 رفع موانع تولید است که دولت تدبیر و امید تاکنون برنامه های خوبی را اجرایی کرده است.

به‌بهانه میلاد پاسدار دشت کربلا

«پاسدار» حسین‌واره زمانه/ پاسدار شهید مازندرانی که از بی‌توجهی مسئولان شهرش به گریه افتاد

احیای حقیقت‌خواهی، همتی جانانه می‌طلبد که تنها از مردانی چون حسین(ع) برمی‌آید که آزادگی و شور حقیقت‌جویی‌اش، چنان حماسه‌ای آفرید که تا همیشه نامش جاودان و موجب احترام انسان‌های حق‌طلب شد.

به مناسبت سی‌وششمین سالروز شهادت خلبان تیزپرواز آسمان ایران، شهید علی‌اکبر شیرودی

خواهر شهید شیرودی: شهدا از ما خواستند که ادامه‌دهنده راهشان باشیم، عجب ماندیم!

خواهر شهید شیرودی گفت: شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان از ما خواستند که ادامه‌دهنده راهشان باشیم. ولی این نبود راه شهدا، اوضاع جامعه را ببینید. شهید شیرودی می‌گفت: پشت سرم باشید، عجب ماندیم پشتِ شهدا!

دبیر جمعیت حامیان و یاوران ولایت خطاب به نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد

به کجا چنین شتابان؟!/ حذف جریان‌های مؤمن و انقلابی از صحنه اجرایی و حمایت از فتنه گران!!

آقای شریعت‌نژاد به کار گماردن برخی از هواداران و طرفداران فتنه و فتنه گران در مدیریت اجرایی آموزشی شهرها ازجمله دو معاون زن در شهرستان تنکابن و عباس‌آباد، تعمّدا بی‌توجهی و بی‌اعتنایی به فرامین رهبری و دلسوزان نظام نیست؟! حذف جریان‌های مؤمن و انقلابی از صحنه اجرایی و حمایت از فتنه گران، چرا؟!

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

مرکز خدمات جامع سلامت شهری شیرود توسط پدر شهید ابراهیم شیرود بزرگی افتتاح شد+ تصاویر

مرکز خدمات جامع سلامت شهری شیرود با حضور دکتر جان بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسئولان شهرستان تنکابن و شهر شیرود توسط پدر شهید شیرود بزرگی افتتاح شد.

به بهانه انتخابات شورا پنجم شهر و روستا

شوراهای اسلامی باید نبض نیازهای جامعه شهری و روستایی را در دست داشته باشند

اعضا شوراها از میان مردم برخاسته‌اند و باید بیش از هر نهاد دیگر با مردم در ارتباط بوده و نبض نیازهای جامعه شهری و روستایی را در دست داشته باشند و آن را حس و اندازه‌گیری کنند.

دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد

گفتاردرمانی آقای روحانی دیگر جواب نمی‌دهد/ خریدوفروش رأی برای شوراها یک فاجعه است

دبیر حزب حامیان ولایت عباس‌آباد گفت: دیگر گفتاردرمانی و حرف درمانی بی‌فایده است و اگر ما بخواهیم راه امام و شهدا تداوم پیدا کند باید همان ماهیت ضد استکباری و صلابت اول انقلاب را ادامه دهیم و طبقه محروم که ولی‌نعمتان ما هستند را دریابیم.

کارشناس علوم سیاسی

رقابت ریاست جمهوری میان دو معمم

شورای نگهبان برابر قانون 6 نفر را مورد تأیید قرارداد و برخلاف برخی انتظارات آقای احمدی‌نژاد نتوانست تأییدیه شورای نگهبان را به دست آورد و به انتخابات ورود کند. حالا با توجه به اینکه تقریباً نباید به آقایان میرسلیم و هاشمی طبا توجه زیادی کرد و از طرفی آقایان قالیباف و جهانگیری هم تا آخر قرار نیست بمانند، با این وضعیت انتخابات تقریباً دو نفره و رقابت بین دو معمم سید و شیخ است.

شریعت نژاد:

خرید با واسطه دولت عاملی برای افزایش قیمت پرتقال/ تعاونی روستایی زیر بار ریسک خرید مرکبات نمی رود

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه افزایش تصاعدی نرخ پرتقال در کلان شهرها تطابقی با خرید پرتقال کیلویی ۱۵۰۰ تومان از کشاورز ندارد، گفت: تعاونی روستایی ریسک خرید مرکبات را به دوش نمی کشد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه