اخبار تنکابن

به بهانه برگزاری جشن بزرگ امامت

نشاط اجتماعی یا ولنگاری فرهنگی

«جشن بزرگ امامت» این عنوان اطلاعیه‌ای است که شهرداری تنکابن به بهانه عید غدیر با صرف هزینه‌های کلان و فراوان در شهر تبلیغ و مردم را به حضور در آن دعوت کرده است. متأسفانه آنچه ازاین‌گونه برنامه‌ها ملاحظه و مشاهده می‌شود بیشتر رنگ و بوی اسلام آمریکایی دارد تا اسلام ناب محمدی (ص)، عمدتاً فرنگی است تا فرهنگی.

در بازدید استاندار مازندران ومدیر کل راه و شهرسازی مازندران

عمليات بهسازی و ارتقاء محور تنكابن – الموت قزوين شتاب بيشتری می‌گيرد

بازدید استاندار مازندران به همراه مديركل راه و شهرسازی مازندران و چند تن از مديران كل دستگاه های اجرايي استان از قطعه ۵ محور تنکابن – الموت قزوین بازديد و دستوراتی را در جهت شتاب بخشيدن به عمليات بهسازي و ارتقاء محور ارتباطي تنکابن به الموت قزوين مصوب کردند.

زرآبادی:

برداشت ۵۰میلیارد تومانی از اعتبارات پروژه راه قزوین-تنکابن تضییع حق مردم است/هیات دولت برداشت اعتبار از پروژه را مطرح نکند

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس، گفت: اینکه امیدواریم برداشت اعتبارات از پروژه راه قزوین_الموت_تنکابن در هیات دولت مطرح نشود زیرا حق مردم استان قزوین ضایع می‌شود.

استاندار مازندران عنوان کرد:

افتتاح بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شاید تا سال بعد

استاندار مازندران در خصوص وضعیت بیمارستان درحال ساخت تنکابن گفت: از این هفته مسئولیت اجرا و تکمیل این پروژه از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان منتقل شد که امیدواریم تا سال آینده ساخت بیمارستان ۲۰۵ تختخوابی تنکابن به اتمام رسد.

حسن عباسی در تنکابن:

آقای روحانی! لااقل در تلویزیون از مردم عذرخواهی می‌کردید/ عده‌ای ۵ سال کشور را معطل مذاکره با کدخدا کردند

یک کارشناس مسائل سیاسی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: مردم انتظار داشتند در تلویزیون از فساد دولت عذرخواهی کنید. این تکبر شما به نام اسلام و روحانیت تمام می‌شود.

دلایل گرانی‌ها و سوءمدیریت در کنترل بازار اقلام مصرفی

گرانی لجام‌گسیخته و فاصله دخل و خرج مردم

اقلام مصرفی و خوراکی، مسکن، خودرو، قطعات انواع خودرو و... با وجود اینکه کمبودی هم در بازار وجود ندارد اما قیمت‌ها به نقطه جوش رسیده و حکایت از یک سناریوی تکراری به نام «ضعف مدیریت» دارد.

تغییر مسیر انتقال، علت کمبود عرضه بنزین در غرب استان/ حل مشکل ظرف 24 ساعت آینده

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن علت کمبود عرضه بنزین در غرب استان را تغییر مسیر انتقال اعلام کرد و گفت: مردم نگرانی نداشته باشند چراکه استاندار، شرکت نفت و مسئولین شهرستان پیگیری جدی مسئله هستند و طی ۲۴ ساعت آینده علی‌رغم تکمیل این ظرفیت، مازاد بنزین هم در شهرستان فراهم خواهد بود.

فرماندار تنکابن تأکید کرد؛

لزوم شناسایی و بومی‌سازی تجارب ارزنده جهانی متناسب با فرهنگ اسلامی

فرماندار تنکابن گفت: باید تجارب ارزنده جهانی را به درستی بشناسیم و متناسب با فرهنگ خود آن را بومی‌سازی کنیم و در قالب یک برنامه اثر بخش به نسل جدید آموزش دهیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه