اخبار تنکابن

صلح امام حسن(ع) و برجام، قیاسی مع‌الفارق‌تر از این؟!/ خائنین صحنه برجام را بمانند خائنین به امام حسن(ع) رسوا کنید/ مصادره به مطلوب یعنی این!

آیا آقای روحانی که از امام حسن(ع) بابت پیچیدن نسخه صلح و سازش برای ملت ایران هزینه می‌کند، خواص خائنی که ميدان نبرد با معاویه زمان را ترک کردند را نیز رسوا می‌کند؟!

شب چله در روزگار مازندرانی ها / یلدا مادرمه اولین روز زمستان

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود.

به بهانه سالروز ولادت خلبان شهيد علي اكبرشيرودي؛

امامزاده سيدحسين(ع) آشيانه عقاب تيزپرواز آسمان ايران

خلبان شهید علی اکبر شیرودی متولد دي ماه ۳۴ با ثبت بالاترین ساعت پرواز جنگي در جهان و با بیش از ۴۰‌بار سانحه و بیش از ۳۰۰ مورد اصابت گلوله به هلی‌کوپترش، ۸ ارديبهشت سال ۶۰ به درجه رفيع شهادت نائل آمد و در امامزاده سيدحسين(ع)آرام گرفت.

تخریب میراثی 100 ساله/ آینده از آن ملتی كه، گذشته خود را بشناسد

میراث تمدن هر دیار، در حکم دریچه‌هایی است، كه به‌سوی روحیات و خلق خوی و آداب‌ورسوم ساكنین آن دیار باز می‌شود. شناختن و شناساندن آثار تمدن چهرهای تابناك هر نقطه به‌حکم وظیفه بر همگان واجب است و آینده از آن ملتی است كه گذشته خود را بشناسد، اما گاهی این آثار در معرض بی‌توجهی و نابودی قرار می‌گیرند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه