اخبار تنکابن

امام‌جمعه تنکابن:

باید فرهنگ مقاومت را در انتخابات حاکم کنیم /در انتخابات همانند شهدا در میدان حضور پیدا کنیم/ اگر نیروی انقلابی بر مملکت حکومت کند به خودکفایی می‌رسیم

امام‌جمعه تنکابن گفت: امروز شدیداً به بازگشت و حاکمیت نیروی مقاومت در عرصه سیاست جهانی و عرصه سیاست داخلی داریم همان‌گونه که مالک اشترها عراق، سوریه، لبنان و نوار غزه را آزاد کردند و اجازه عرض‌اندام به اسرائیل نمی‌دهند، این فرهنگ مقاومت است.

مردم عباس‌آباد خواهان ورود دادستان به موضوع تخلف انتخاباتی فرماندار این شهرستان شدند

با توجه به انتشار عمل فرماندار شهرستان عباس‌آباد در مراسم تجلیل از جانبازان کلارآباد که به تبلیغ دولت حسن روحانی پرداخت، مردم شهرستان خواهان ورود دادستان به این موضوع هستند تا شاهد اجرای عدالت قانونی باشند.

توقف قطار خدمت شهرداری در ایستگاه چهارم شورا

متأسفانه شوراها از هدف اصلی و قانونی خود فاصله گرفته‎اند. هرچند شاید در بین اعضا کسانی باشند که تمایل داشته باشند حول محور قانون حرکت کرده و صادق و بی‎ریا باشند، اما برتری و قدرت آنانی که تعبیر دیگری از شورا دارند باعث ایجاد دوگانگی و درنهایت توقف قطار خدمت شده است.

نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی فساد امروز سیستم اقتصادی کشور را متأثر از ناکارآمدی نظام دانست

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد، فساد امروز سیستم اقتصادی کشور را متأثر از ناکارآمدی نظام دانست و گفت: هر سه قوه در این زمینه ناکارآمدند و این کار یک دولت نیست.

مسئول امور فناوری فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن خبر داد:

انجام روزانه 5 مانور اخذ رأی الکترونیکی در ادارات شهر تنکابن تا زمان انتخابات

مسئول فناوری فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن گفت: از امروز به‌صورت چرخشی مانورهای اخذ رأی الکترونیکی روزانه در پنج اداره شهر تنکابن انجام می‌شود.

فرماندار ویژه تنکابن نسبت به سو استفاده از جایگاه‌ها له یا علیه کاندیداها هشدار داد

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه باید از اعمال سلایق شخصی جلوگیری شود، گفت: طبق قانون هر فردی که سمت رسمی یا دولتی دارد یا تریبون نماز جمعه، حق فعالیت له یا علیه کسی را ندارد.

سرانجام ماجرای ضرب و شتم گداهای زن توسط مأموران شهرداری تنکابن+ فیلم

مدتی قبل فیلمی از طریق اعضای کانال به دستمان رسید که برخورد زشت و زننده مأموران سد معبر شهرداری تنکابن نسبت به چند گدای زن را نشان می‌داد. شهردار تنکابن در واکنش به این فیلم ضمن عذرخواهی از شهروندان، از خود رفع مسئولیت کرد.

رئیس ستاد رئیسی در مازندران:

رئیس‌جمهور باید بداند کشور را چگونه اداره کند/ با واردات، بیکاری برای کشور به ارمغان آوردند

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران گفت: رئیس‌جمهوری باید انتخاب شود که با شیوه مذاکره با دشمن آگاه باشد و بداند کشور را چگونه اداره کند نه اینکه با واردات بیکاری به ارمغان آورد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

سپردن مدیریت اجرایی کشور به نیروهای جهادی یعنی یک گام نزدیک شدن به دین خدا و فرهنگ اهل بیت

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات سرنوشت مدیریت چهار سال کشور را رقم میزند و همه ما موظف به حضور و همچنین هوشیاری و بصیرت هستیم تا ان‌شاالله با سپردن مدیریت اجرایی کشور به نیروهای جهادی یک گام به سوی دین خدا و فرهنگ اهل بیت نزدیک شویم.

سی‌و‌ششمین سالروز گرامیداشت خلبان شهید علی‌اکبر شیرودی در تنکابن برگزار می‌شود

سی‌و‌ششمین سالروز گرامیداشت شهادت امیر سرلشکر خلبان شهید علی‌اکبر قربان شیرودی پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه در جوار مزار آن شهید و در آستان مقدس امامزاده سید حسین(ع) شیرود برگزار می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه