اخبار تنکابن

استاندار مازندران عنوان کرد:

افتتاح بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شاید تا سال بعد

استاندار مازندران در خصوص وضعیت بیمارستان درحال ساخت تنکابن گفت: از این هفته مسئولیت اجرا و تکمیل این پروژه از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان منتقل شد که امیدواریم تا سال آینده ساخت بیمارستان ۲۰۵ تختخوابی تنکابن به اتمام رسد.

حسن عباسی در تنکابن:

آقای روحانی! لااقل در تلویزیون از مردم عذرخواهی می‌کردید/ عده‌ای ۵ سال کشور را معطل مذاکره با کدخدا کردند

یک کارشناس مسائل سیاسی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: مردم انتظار داشتند در تلویزیون از فساد دولت عذرخواهی کنید. این تکبر شما به نام اسلام و روحانیت تمام می‌شود.

دلایل گرانی‌ها و سوءمدیریت در کنترل بازار اقلام مصرفی

گرانی لجام‌گسیخته و فاصله دخل و خرج مردم

اقلام مصرفی و خوراکی، مسکن، خودرو، قطعات انواع خودرو و... با وجود اینکه کمبودی هم در بازار وجود ندارد اما قیمت‌ها به نقطه جوش رسیده و حکایت از یک سناریوی تکراری به نام «ضعف مدیریت» دارد.

تغییر مسیر انتقال، علت کمبود عرضه بنزین در غرب استان/ حل مشکل ظرف 24 ساعت آینده

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن علت کمبود عرضه بنزین در غرب استان را تغییر مسیر انتقال اعلام کرد و گفت: مردم نگرانی نداشته باشند چراکه استاندار، شرکت نفت و مسئولین شهرستان پیگیری جدی مسئله هستند و طی ۲۴ ساعت آینده علی‌رغم تکمیل این ظرفیت، مازاد بنزین هم در شهرستان فراهم خواهد بود.

فرماندار تنکابن تأکید کرد؛

لزوم شناسایی و بومی‌سازی تجارب ارزنده جهانی متناسب با فرهنگ اسلامی

فرماندار تنکابن گفت: باید تجارب ارزنده جهانی را به درستی بشناسیم و متناسب با فرهنگ خود آن را بومی‌سازی کنیم و در قالب یک برنامه اثر بخش به نسل جدید آموزش دهیم.

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد:

دشمن می‌خواهد با اعمال فشار معیشتی مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند/ مدیران ناکارآمد سربازان داخلی دشمن

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد سربازان داخلی دشمن را مدیران ناکارآمدی دانست که با مدیریت فَشِل و ضعیف، برنامه دشمن را اجرا کرده و موجب نارضایتی مردم می‌شوند و گفت: دشمن می‌خواهد با اعمال فشار اقتصادی و معیشتی بر مردم آنان را نسبت به انقلاب اسلامی بدبین و مأیوس کند و بعضی نیز در داخل سرباز دشمن شده‌اند.

شریعت‌نژاد:

دو تابعیتی‌ها نباید هیچ پستی در جمهوری اسلامی داشته باشند/ اعتماد مردم‌ باید ارتقا یابد

نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که دو تابعیتی هستند و آن‌هایی که فرزندانشان در آمریکا و انگلیس زندگی می‌کند، نباید حق هیچ‌گونه مسؤولیتی را در جمهوری اسلامی داشته باشند.

جانشین سپاه کربلا در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه تنکابن:

هرجایی که خلا باشد، سپاه است/ بصیرت، ضرورت یک جامعه انقلابی

جانشین سپاه کربلا مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه تنکابن گفت: هرجایی که خلا باشد، سپاه است. وظیفه سپاه ساخت پالایشگاه، سد و... نیست اما چون آن نهاد متولی کار را انجام نمی‌دهد، سپاه می‌سازد.

فرد انقلابی را پیدا کنید!

نواختن طبل تفرقه توسط یک مدیر ارشد در شهرستان تتکابن

در این بازه زمانی که از توافق بد برجام جز جسدی به یادگار نمانده، عده‌ای همچنان کورکورانه از آن دفاع می‌کنند و حاضر نیستند تبعاتش و امید واهی ایجادشده در دل مردم را ببینند و همچنان بر مدیریت عالی جریان خود می‌نازند و هرگونه انتقاد سازنده را به انتقام‌گیری انتخاباتی ربط می‌دهند.

ارائه خدمت در بیمارستان دولتی با پیش شرطی خطرناک؛

تضمین بدهید اگر بلایی سرتان آوردیم مقصر خودتان هستید! +سند

بر خلاف آنچه تصور می‌شد، رسیدگی به آن پرونده و محکوم شدن قصور کنندگان، به جای آنکه راه را بر تکرار این فاجعه جانکاه ببندد و تشدید مجازات قصور کنندگان و بالا بردن ضریب اطمینان مردم به امثال وزارت بهداشت و سازمان انتقال خون را هدف قرار دهد، راهی پیش روی مسئولان گذاشت تا از مقصر شناخته شدن در پرونده‌های دیگر پیشگیری کنند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه