اخبار تنکابن

سفالگری صنعتی که به خاک مُرده جان می‌بخشد؛

رهایی سفالینه‌های خجالتی مازندران از غربت نفس‌گیر

این روزها گرچه شاید حتی اهالی این دیار هم صنعت سفالگری مازندران را نمی‌شناسند و جدا از مغفول‌ماندنش در غربت و تنهایی غریبی به سر می‌برند اما هستند استادکارانی که با درآمیختن عشق وخاک، چرخ می‌گردانند.

هتل انقلاب مشهد، خاطره یک سفر ماندگار با خانواده

ما از زمان کودکی تا به امروز خاطرات شیرینی از سفر به مشهد مقدس داریم، سفر با خانواده و شوقی وصف‌ناشدنی که در طول مسیر سفر با ما بود تا به مشهد می‌رسیدیم و با دیدن گنبد طلایی حرم این شوق دوچندان می‌شد. پیاده‌روی هنگام اذان صبح تا حرم حال و هوای عجیبی داشت به‌خصوص وقتی به حرم می‌رسیدیم و عطر و بوی آنجا به مشاممان می‌خورد. همراهی با مادر و پدر در این سفر لذت آن را برایمان ماندگار می‌کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران:

چرا بستر چشمه کیله و رودخانه‌های دو هزار و سه هزار تنکابن که بالقوه طغیانی هستند، اجاره داده می‌شود؟!

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: چشمه کیله تنکابن و رودخانه دو هزار و سه هزار بالقوه طغیانی هستند، چرا بستر این رودخانه‌ها اجاره داده می‌شود؟!

راه‌حل شهردار تنکابن برای پل چهارم چشمه کیله/ قرارگاه خاتم ۱۰ ماهه کار را تمام می‌کند

شهردار تنکابن در مورد پل چهارم چشمه کیله گفت: با توجه به اینکه این پروژه ردیف اعتبار ملی دارد، ما راه حل دادیم تا از ظرفیت قرارگاه خاتم که برای احداث جاده الموت در منطقه هستند، استفاده شود چراکه آنان اوراق سال‌های دور وزارت راه و شهرسازی را نیز می پذیرند و توان اتمام کار در ظرف مدت ۱۰ ماه را نیز دارند.

شریعت نژاد:

مهندسی رودخانه متولی ندارد/ تجاوز به حریم رودخانه متهم ردیف اصل وقوع سیلاب/ دود بی تدبیری دستگاه های نظارتی در چشم مردم

نماینده مردم تنکابن در مجلس با انتقاد از اینکه هیچ گونه مهندسی در بحث رودخانه ها وجود ندارد تجاوز به حریم رودخانه را متهم ردیف اول وقوع سیلاب دانست و گفت: متاسفانه دود بی تدبیری دستگاه های نظارتی در چشم مردم می رود.

قابل توجه جهاد کشاورزی مازندران

سرخی مرکبات از رخ زرد باغدار است

رنگ مرکبات در حالی کم کم نارنجی می شود که رخ کشاورزان و باغداران به زردی رفته و کمر آنان به واسطه مشکلات و موانع متعدد و خسارت های سنگین برف سال ۹۲ ، برف ۹۵ و سیل ۹۷ خم شده و به نظر می رسد تا دولتمردان باغداران را نبینند و سیاست های حمایتی واقعی و درست را لحاظ نکنند ، کشاورزان و باغداران از این دردها خلاص نمی شوند.

ضرورت های پایان دادن به بلاتکلیفی میدان میوه وتره بار تنکابن

چند سالی از احداث میدان بار جدید میوه و تره بار تنکابن می گذرد و قرار بود میدان بار قدیم به این مکان انتقال یابد اما به دلایلی غرفه داران از رفتن به مکان جدید خودداری می کنند و این بلاتکلیفی سبب شده تا مشکلاتی برای مردم، سرمایه گذار و مسئولان ایجاد شود.

پدافندغیرعامل، کشور را دربرابر توطئه های دشمنان مقاوم ترمی کند

معاون حقوقی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید با اجرای طرح های پدافند غیرعامل در جهت تقویت نظام و خنثی نمودن توطئه های دشمنان گام برداریم.

در هشتمین جلسه شورای اداری تنکابن مطرح شد:

صیغه‌ای جدید با نام شن خواری! / در چهل‌سالگی انقلاب کار غیرعلمی پذیرفته نیست

نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: ما همیشه سعی داریم کار را ارزان تمام کنیم اما امروز بعد از چهل سال از انقلاب، کار غیرعلمی را از ما نمی‌پذیرند. کار باید باکیفیت و درست و اصولی انجام شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه