اخبار تنکابن

پل چشمه کیله تنکابن همچنان استوار در برابر بی مهری ها

پل چشمه کیله تنکابن یکی از باشکوه‌ترین بناهای تاریخی مازندران با قدمتی 85 ساله که در ردیف آثار ملی کشور به ثبت رسیده در سال های اخیر به دلیل برخی بی مهری ها و بی توجهی ها در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار دارد.

عمران و آبادانی از مصادیق تحقق اقتصاد مقاومتی روستاها است

روستای ایثارده نیازمند نگاه جهادی مسئولین تنکابن

مشکل پل ارتباطی روستای ایثارده سال‌های طویلی‌ست تبدیل به کلاف سردرگم شوراهای اسلامی ایثارده و روستاهای بالادست شده و نیازمند همت و نگاه جهادی مسئولین امر است.

امام‌جمعه تنکابن:

سازمان‌های بازرسی، امامزاده‌ی بی معجزه شده‌اند/ بیاییم به ندای امام حسین (ع) لبیک بگوییم

امام‌جمعه تنکابن گفت: ادارات ما چه زمانی باید سروسامان بگیرند؟! سازمان‌های بازرسی ما امامزاده‌ی بی معجزه شده‌اند. بیاییم در این ماه محرم، به ندای امام حسین (ع) در حکومت اسلامی‌مان لبیک بگوییم.

فرماندار ویژه تنکابن:

بارش شدید باران بیش از 3 میلیارد تومان خسارت در تنکابن برجای گذاشت

فرماندار ویژه تنکابن گفت: بر اثر بارش شدید باران در روزهای اخیر حدود 3 میلیارد و 470 میلیون تومان به تاسیسات زیر بنایی، باغ‌ها و منازل مسکونی این شهرستان خسارت وارد شده است.

رونق گردشگری با بازگشت کاکایی ها به رودخانه چشمه کیله تنکابن

همه ساله با آغاز فصل سرما کاکایی ها این پرندگان مهاجر ، با سفر به شمال کشور رودخانه چشمه کیله تنکابن در غرب مازندران را برای زیستگاه خود انتخاب می کنند و این فرصت می تواند زمینه ساز توسعه صنعت گردشگری در قالب پرنده نگری در منطقه باشد.

معاونت گزینش شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در یادواره شهدای بخش نشتا تنکابن:

غیرت حسینی دفاع از وطن اسلامی است/ قمربنی‌هاشم از عربده‌های استکبار زمانش وحشت نداشت

معاونت گزینش شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: غیرت حسینی دفاع از وطن اسلامی است که شهدای دفاع مقدس با این غیرت نگذاشتند یک وجب از خاک کشور ما در اختیار بیگانگان قرار گیرد.

امربه‌معروف و نهی از منکر

پیام عاشورا و خواسته دل شهید مدافع حرمی که تحقق نیافت

ما واقعاً شرمنده‌ایم از امام حسین برای وضعیت شهری که می‌بینیم. مسئولین چشم بستن روی یک سری کارها و می‌گویند ما نمی‌بینیم. این بی‌احترامی‌ست که به امام حسین(ع) در این شهرها می‌شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه