اخبار تنکابن

امام‌جمعه تنکابن در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره):

اگر مدیران ما پیشینه‌ی خودسازی حضرت امام را داشتند، هرگز شاهد چنین بلایایی نبودیم

امام‌جمعه تنکابن گفت: اگر مدیران جامعه‌ی ما پیشینه‌ی خودسازی حضرت امام(ره) را داشتند، هرگز در مدیریت‌ها شاهد چنین بلایایی نبودیم.

امام خمینی(ره) و لزوم برخورد قاطع با منافقین

یكی از آسیب‌ها و تهدیدات هر جریان فكری، سیاسی و اجتماعی، عناصری هستند كه در درون آن نفوذ دارند و حركتی تخریبی را از داخل سازمان می‌دهند. گاه لطماتی كه از این حیث به جریان‌ها و تشکل‌ها وارد می‌شود، بسیار سنگین‌تر و كاراتر از ضرباتی است كه دشمنان رودررو و آشكار وارد می‌آورند.

رئیس اداره ارشاد تنکابن در مراسم رونمایی کتاب «دختر باران» :

کتاب عصاره تمدن‌ها و فرهنگ بشر است/ اهدای کتاب کمک به تقسیم دانش در جامعه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن در مراسم رونمایی کتاب «دختر باران» گفت: کتاب، عصاره تمدن‌ها و فرهنگ بشر است و نهادینه کردن فرهنگ اهدای کتاب در جامعه می‌تواند به تقسیم دانش در جامعه کمک کند.

رعایت نکردن شرط سکونت آسیب جدی انتخابات شوراها در مناطق گردشگرپذیر است

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت :‌ رعایت نکردن شرط سکونت دهندگان در زمان رای گیری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان های گردشگرپذیر شمال کشور یک آسیب جدی است.

سردار پاشا : عملیات آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است

یادگار هشت سال دوران دفاع مقدس با گرامیداشت سوم خرداد ماه روز مقاومت، ایثار و پیروزی ، گفت : عملیات آزادسازی خرمشهر یکی از خاطرات پر عظمت ملت ایران و نقطه عطفی در افتخارات هشت سال دفاع مقدس است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه