اخبار تنکابن

گفت‌وگوی اختصاصی تنکابن24 با سرپرست شهرداری تنکابن:

توجه سرپرست جوان شهرداری تنکابن به بازار و نقش بازار در توسعه پایدار

سرپرست شهرداری تنکابن در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ما از اهم برنامه‌ها و اقدامات خود سخن گفت و افزود: خیابان عطار در صورت تصویب شورا و با مشارکت کسبه به پیاده راه گردشگری تبدیل می‌شود.

پاسخ رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به یاوه‌گویی‌های ترامپ:

همه‌ی گزینه‌های شما 30 سال پیش درصحنه عملیات جنگ علیه ما به کار گرفته شد

رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در یادواره شهدای تنکابن در پاسخ به یاوه‌گویی‌های ترامپ گفت: امروز غربی‌ها و رئیس‌جمهور دیوانه آمریکا ما را تهدید می‌کند به گزینه‌های روی میز. گزینه‌های شما امروز روی میز نیست گزینه‌های شما و تمام اروپایی‌ها 30 سال پیش نه روی میز بلکه درصحنه عملیات جنگ علیه ما به کار گرفته شد اما ببینید امروز وضعیت ما چیست.

با حضور رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

یادواره شهدای 6 روستای تنکابن برگزار شد+ عکس

با حضور رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، یادواره شهدای روستاهای لیره‌سر، سیوا، اسدآباد، نعیم‌آباد، صادق‌آباد، واپشته تنکابن برگزار شد.

خرمالو میوه پاییزی و پر طرفدار در غرب مازندران

خرمالو میوه ای پاییزی است که متخصصان تغذیه آن را بمب انرژی، سرشار از بتاکاروتن و مملو از پتاسیم و منیزیم می دانند و طرفداران زیادی دارد ، بسیاری از باغداران غرب مازندران به پرورش و تولید این محصول اشتغال دارند.

گسترش سبزی کاری راهی برای اشتغالزایی بیشتر در روستاهای غرب مازندران

سبزی کاری یکی از شغل های رایج و قدیمی مردم روستاهای مازندران و بسیاری از آنها از این طریق امرار معاش می کنند که با گسترش آن می توان زمینه اشتغال بیشتر را برای روستاییان غرب مازندران فراهم نمود.

رخنه پیچک سبز فتنه در فرمانداری ویژه تنکابن/ خط قرمزی که در این شهر نادیده گرفته شد

فتنه یعنی انقلاب، بی انقلاب و یعنی حرکت برای نابودی دستاوردهای آن. متأسفانه برخی دولتمردان به فعالین فتنه توجه ویژه داشته و راه را برای ورود آنان به مسئولیت‌های مهم بازکرده‌اند که نمونه‌های آن را در فرمانداری ویژه تنکابن شاهد هستیم.

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تنکابن؛

دولت با شناخت دقیق دشمن، نگرش خود را مدیریت کند

از دولت محترم خواستاریم با بصیرت و شناخت دقیق دشمن مذاکرات و نگرش خود را مدیریت نماید و با تعویق سریع برجام در سطح سیاسی اقتدار دیپلماتیک ایران عزیز را به دشمن قسم خورده گوش زد نماید.

پل چشمه کیله تنکابن همچنان استوار در برابر بی مهری ها

پل چشمه کیله تنکابن یکی از باشکوه‌ترین بناهای تاریخی مازندران با قدمتی 85 ساله که در ردیف آثار ملی کشور به ثبت رسیده در سال های اخیر به دلیل برخی بی مهری ها و بی توجهی ها در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار دارد.

عمران و آبادانی از مصادیق تحقق اقتصاد مقاومتی روستاها است

روستای ایثارده نیازمند نگاه جهادی مسئولین تنکابن

مشکل پل ارتباطی روستای ایثارده سال‌های طویلی‌ست تبدیل به کلاف سردرگم شوراهای اسلامی ایثارده و روستاهای بالادست شده و نیازمند همت و نگاه جهادی مسئولین امر است.

امام‌جمعه تنکابن:

سازمان‌های بازرسی، امامزاده‌ی بی معجزه شده‌اند/ بیاییم به ندای امام حسین (ع) لبیک بگوییم

امام‌جمعه تنکابن گفت: ادارات ما چه زمانی باید سروسامان بگیرند؟! سازمان‌های بازرسی ما امامزاده‌ی بی معجزه شده‌اند. بیاییم در این ماه محرم، به ندای امام حسین (ع) در حکومت اسلامی‌مان لبیک بگوییم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه