اخبار تنکابن

گزارش تصویری

نشست گفتمانی «آزادی و عزت حسینی در جهاد کبیر» در عباس‌آباد

نشست گفتمانی ولایت و انقلاب اسلامی با محوریت «آزادی و عزت حسینی در جهاد کبیر» توسط روشنگر فرهیخته و یادگار دفاع مقدس و رئیس مرکز اندیشکده یقین دکتر حسن عباسی برگزار در عباس‌آباد برگزار شد.

ابوطالب لاچینی

محرم و تجربه تلخِ یک نفوذ

امروز دشمن بیش از آنکه در پی کشف مخفیگاه مسلم باشد در صدد تأثیرگذاری بر ذهنیت یاران حسین(ع) و تغییر تدریجی گفتمان انقلابی جبهه‌‌‌‌‌ی حسینی است؛ لذا معقل‌ها را امروز باید در لباس استادان دانشگاه، کارشناسان، تحلیل گران، فعالان رسانه‌ای و فعالان سیاسی جست‌وجو کرد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در يادواره شهداي ليره‌سر:

آزموده را آزمودن، خطاست/ تجربه مجدد اعتماد به آمریکا، نتیجه‌ای جز پشیمانی نخواهد داشت

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکا در زمان جنگ، امتحان خود را پس داد و اینکه عده‌ای اصرار به تجربه مجدد اعتماد به آمریکا دارند، باید گفت که «آزموده را آزمودن، خطاست» و نتیجه‌ای جز پشیمانی نخواهد داشت.

با حضور فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد

يادواره شهدای روستای لیره‌سر+ عکس

مراسم يادواره شهدای روستاهای ليره‌سر، اسدآباد، نعیم‌آباد، صادق‌آباد، واپشته و سيوا با حضور سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در گلزار شهدای لیره‌سر برگزار شد.

قزوین، الموت، تنکابن محور چهارم اتصال به شمال کشور

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: وزیر راه و شهرسازی در جلسه پیش از سفر رییس محترم جمهور به قزوین که جهت بررسی موارد و نیازهای اساسی استان برگزار گردید، محور قزوین-الموت-تنکابن را بسیار مهم دانسته و به عنوان چهارمین محور اتصال به شمال کشور از آن یاد کرده است.

امام‌جمعه تنکابن:

اگر بیت‌المال ما نجات پیدا کند، مملکت ما هیچ کمبودی نخواهد داشت

امام‌جمعه تنکابن در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به پرداخت حقوق‌های نجومی، گفت: اگر بیت‌المال ما نجات پیدا کند، مملکت ما هیچ کمبودی نخواهد داشت. اگر کمی فریادها بیشتر شود، تا ریال آخر این پول‌ها به بیت‌المال برمی‌گردد.

با حضور معاون اداری و مالی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور انجام شد

افتتاح مرکز استعدادهای درخشان ماندگار شهید بهشتی در خرم‌آباد تنکابن

مرکز استعدادهای درخشان ماندگار شهید بهشتی خرم‌آباد تنکابن با حضور نعیمی معاون اداری و مالی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور افتتاح شد.

مدیرکل برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه روستایی کشور اعلام کرد:

توزیع ناعادلانه بودجه در مازندران/ تخصیص 70 درصدی اعتبارات به شهرهای صنعتی

مدیرکل برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه روستایی کشور، گفت: 109 میلیارد تومان اعتبار به دهیاری‌های استان مازندران پرداخت‌شده که از این میزان، 80 میلیارد از اعتبارات طبق ماده 123 برنامه پنجم توسعه به شهرهای صنعتی مانند آمل و بابل اختصاص داده شد و شهرهای غرب مازندران با محدودیت منابع روبه‌رو هستند.

لزوم توجه به کتابخانه مساجد به عنوان مهم ترین نهاد فرهنگی در روستا

کتابخانه مساجد، مهم ترین نهاد فرهنگی در روستا، نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئولین است چرا که این مراکز در توسعه کشور، تاثیرگذار هستند و روستانشینان اطراف هم می توانند از این موهبت، بهره مند شوند.

فرمانده انتظامی تنکابن خبر داد:

امحا بیش از 1000 بوته‌ی خشخاش طی 6 ماه گذشته در تنکابن

فرمانده انتظامی تنکابن گفت: متأسفانه عده‌ای در اثر ناآگاهی در حیاط منزل شخصی، خشخاش پرورش دادند که هزار و 334 بوته‌ی خشخاش در نیمه نخست امسال، توسط نیروی انتظامی تنکابن امحا شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه