اخبار تنکابن

کارشناس مسائل دینی اعلام کرد

لزوم تبیین آثار مخرب بدحجابی برای زنان

کارشناس مسائل دینی گفت: برخی افراد چون تنها به جنبه فردی حجاب توجه دارند، لذا در برابر انتقاد نسبت به پوشش خود، معترض بوده و موضع‌گیری می‌کنند؛ اگر با بیان شیوا و منطقی آثار مخرب بدحجابی را برای آن‌ها بازگو کنیم، قطعاً واکنش بهتری خواهند داشت.

پلمپ 2 واحد عرضه غیربهداشتی مرغ در تنکابن

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد گفت: در راستای نظارت دامپزشکی بر روند عرضه بهداشتی فرآورده‌های خام دامی، دو واحد صنفی را که برخلاف ضوابط و مقررات بهداشتی اقدام به عرضه غیربهداشتی محصولات می‌کردند، شناسایی و برخوردهای قانونی لازم را اعمال کردیم.

پروانه فعالیت برای 6 خانه بوم گردی در روستاهای تنکابن صادر شد

رئیس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان های تنکابن و عباس آباد گفت : 6 خانه بوم گردی با ویژگی کاملا سنتی به منظور استفاده گردشگران داخلی و خارجی در روستاهای تنکابن شناسایی و برای آنان پروانه فعالیت صادر شده است.

قرآن قانون اساسی زندگی است

کارشناس مهدویت در نشست طلاب مدرسه علمیه خواهران شهید مطهری(ره) تنکابن، گفت: عقل کلیات را بیان کرده و جزئیات را مطرح نمی کند و قرآن نیز مانند قانون اساسی، امور کلی را اعلام نموده و جزئیات را توضیح نداده است، اما این روایات هستند که عمده مطالب را برای ما بازگو کرده است.

گزارش عملکرد بسیج دانش‌آموزی تنکابن / سؤال دانش‌آموز از هیئت دولت: چه نمره‌ای به عملکرد خودتان می‌دهید؟!

روز 13 آبان که در تقویم به‌عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ‌داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به‌عنوان روزی به‌یادماندنی به ثبت رسانده است.

به‌منظور ساماندهی ساخت‌وسازهای غیرمجاز

نشست تعامل و هم‌اندیشی نمایندگان قوای سه‌گانه مازندران در تنکابن برگزار شد

نشست تعامل و هم‌اندیشی نمایندگان قوای سه‌گانه مازندران به‌منظور ساماندهی ساخت‌وسازهای غیرمجاز استان، با حضور دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد مدیرکل دادگستری مازندران، نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل این استان در مجتمع رشد تنکابن برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد

بهره‌برداری از بیمارستان 50 تختخوابی عباس‌آباد با هزینه‌ای بالغ‌بر 15 میلیارد تومان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بهره‌برداری بیمارستان 50 تختخوابی عباس‌آباد با هزینه‌ای بالغ‌بر 15 میلیارد تومان خبر داد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن خبر داد

آمادگی میزبانی از 5 هزار عاشق حسینی در برنامه کاروان نمادین سفیران ولایت عاشورایی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تنکابن گفت: پنجشنبه 20 آبان مصادف با 10 صفر، آمادگی میزبانی و پذیرایی از 5 هزار عاشق حسینی در برنامه کاروان نمادین سفیران ولایت عاشورایی را داریم.

علت تعلل 3 ماهه برای ابلاغ حکم شهردار تنکابن چیست؟!/ آیا در عمر باقی‌مانده از شورای شهر، اقدام مؤثری صورت خواهد گرفت؟!

با گذشت قریب به 90 روز، کماکان تنکابن توسط سرپرست اداره می‌شود و در انتظار اعلام تأیید یا عدم‌تأیید شهردار جدید توسط استانداری مازندران است. علت این تعلل سه‌ماهه برای ابلاغ حکم شهردار تنکابن چیست؟! آیا شهردار جدید در عمر باقی‌مانده از شورای شهر، می‌تواند اقدام مؤثری انجام دهد؟!

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی:

منطقه آزاد شدن بندر امیرآباد، تشدید بی‌عدالتی استان نسبت به غرب مازندران است/ ما شدیداً مخالفیم و اجازه نخواهیم داد این اتفاق بیافتد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد شدن بندر امیرآباد، تشدید بی‌عدالتی استان نسبت به غرب مازندران است و ما شدیداً مخالفیم و اجازه نخواهیم داد این اتفاق بیافتد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه