اخبار تنکابن

حاشیه‌‌های جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر

اعتراض امام جمعه تنکابن به برگزاری کنسرت‌های موسیقی در غرب مازندران / وزیر ارشاد: مرز موسیقی شرع و قانون است، هیچ‌کس نباید خود اجتهاد کند

برگزاری جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر با حاشیه‌هایی از قبیل اعتراض و ترک سالن توسط امام جمعه تنکابن درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی مختلط در غرب مازندران، پاسخ وزیر ارشاد و کف‌زنی و احسنت‌گفتن مدیران در تایید سخنان وزیر ارشاد همراه بود.

ترک جلسه شورای اداری مازندران به نشانه اعتراض از برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان

امام‌جمعه تنکابن به نشانه اعتراض از برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان، جلسه شورای اداری مازندران را که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نوشهر برگزار شده بود. ترک کرد.

فرمانده ناحیه تنکابن:

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند

فرمانده ناحیه تنکابن گفت: مردم انقلابی و بصیر با حضور دشمن‌شکن خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان همه‌ی یاوه‌گویان ازجمله ترامپ تازه به دوران رسیده وارد کردند و پاسخ تهدیدات آمریکا را با مشت‌هایی گره‌کرده و مرگ بر آمریکا دادند.

گزارش تصویری/ بخش اول

حضور حماسی مردم انقلابی تنکابن در راهپیمایی 22 بهمن

مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان تنکابن همچون سایر هم‌وطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با مشت‌هایی گره‌کرده، در هوای سرد زمستانی بهار سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

امام‌جمعه تنکابن:

اگر آمریکا دست از پا خطا کند، شاهرگ حیاتی استکبار بر روی زمین باقی نمی‌ماند

امام‌جمعه تنکابن گفت: تمامی نقاط شاهرگ حیاتی استکبار جهانی یعنی اسرائیل، در تیررس جمهوری اسلامی ایران، حزب‌الله و حماس است؛ اگر آمریکا دست از پا خطا کند، مالک اشتر زمان اسرائیلی دیگر بر روی زمین باقی نمی‌گذارد.

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

انقلاب امروز نیازمند همدلی است/ نباید تندتر از امام و رهبری حرکت کنیم

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز ولی‌فقیه، مقام معظم رهبری است و ما نباید تندتر از امام و رهبری حرکت کنیم. چیزی که امروز نظام و انقلاب به آن نیاز دارد، همدلی است و شما امروز آن را ثابت کردید.

افتتاحیه‌های بخش مرکزی تنکابن/ فرماندار ویژه تنکابن: پیشانی شهر تنکابن نیازمند توجه بیشتر به زیرساخت‌ها است

فرماندار ویژه تنکابن گفت: ولی‌آباد و روستای زنگشامحله به‌عنوان پیشانی شهر تنکابن، نیازمند توجه بیشتر برای توسعه زیرساخت‌ها و حمایت‌های مالی هستند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران:

افتتاح کتابخانه عمومی روستای لزربن، فجر دیگر انقلاب است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مازندران گفت: فجر ما فقط پیروزی انقلاب در سال 57 نبود، بلکه دفاع جانانه در هشت سال جنگ تحمیلی و امروز افتتاح این کتابخانه در روستای لزربن نیز فجری دیگر است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس:

آرزو دارم مردم خودشان جشن انقلاب بگیرند/ یک لشگر بیکار، زاییده یک دولت نیست

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آرزو دارم روزی برسد که مردم در دهه فجر، خودشان جشن بگیرند و به نقش آفرینی در نظام جمهوری اسلامی افتخار کنند. یک لشکر بیکار در جامعه داریم که زاییده ی یک دولت نیست و حاصل عملکرد منفی همه ی ما است.

افتتاحیه‌های بخش نشتا/ فرماندار ویژه تنکابن: باید پروژه‌هایی برای پایداری و بهداشت آب تنکابن تعریف شود

فرماندار ویژه تنکابن گفت: در دو بخش تأمین و توزیع آب در شهرستان تنکابن با مشکل مواجه هستیم و حفر چاه یا استفاده از چشمه‌ها در بلندمدت جوابگو نیست و باید برای تنکابن پروژه‌هایی جهت پایداری آب و بهداشت آن تعریف کرد.

افزایش اختیارات ادارات صنعت، معدن و تجارت آمل و تنکابن

بر اساس مصوبه هیات وزیران و سیاست‌های تمرکز زدایی دولت، اختیار انجام برخی از امور تخصصی که پیش از این از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران صورت می پذیرفت به ادارات صنعت، معدن و تجارت تنکابن و امل محول شد.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تهدیدهای دشمن را خنثی می کند

امام جمعه تنکابن گفت : ملت سرافراز ایران اسلامی بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ، عزت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان می کشد و نشان می دهد که تهدید های دشمنان هیچ تاثیری بر اراده راسخ آنها نخواهد گذاشت.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت:

مشارکت 50 درصدی مردم در پروژه‌های عمرانی روستایی/ بهره‌برداری از 140 پروژه عمرانی روستایی در مازندران

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت: 140 پروژه عمرانی روستایی با رقمی بالغ‌بر 300 میلیارد ریال در مازندران با همکاری دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی و مشارکت 50 درصدی مردم به بهره‌برداری رسید.

کارخانه بازیافت تنکابن مي تواند روزانه 500 هزار کيلو زباله را به برق تبديل کند

چراغ خانه هاي غرب مازندران با زباله هايشان روشن مي شود

معضل تجمع انواع زباله تروخشك درسه شهرتنكابن ، رامسروعباس آباد درغرب مازندران كه يكي از مناطق مهم گردش پذيركشوربه شمارمي روند موجب شده تا دفن وتبديل غيره اصولي آنها نيزبه يكي از معضلات بزرگ شهري دراين منطقه تبديل شود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه