اخبار تنکابن

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

سالن‌های ورزشی سپاه به‌رایگان برای ازدواج‌های آسان و اسلامی در اختیار قرار داده می‌شوند

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن از اعلام آمادگی این نهاد برای رایگان در اختیار قرار دادن سالن‌های ورزشی جهت برگزاری ازدواج‌های آسان و اسلامی خبر داد.

مدیر آموزش پرورش شهرستان تنکابن:

زیربنای توسعه در همه ابعاد آموزش‌وپرورش است/ مرکز آموزش نیروی انسانی پرفسور حسابی در تنکابن افتتاح می‌شود

رئیس آموزش پرورش شهرستان تنکابن زیربنای توسعه در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را آموزش‌وپرورش دانست و گفت: یکی از رسالت‌های مهم حوزه تعلیم و تربیت، تربیت انسان‌های فداکار، متعهد، دلسوز و ولایتمدار است و در این راستا مرکز آموزش نیروی انسانی پرفسور حسابی در تنکابن افتتاح می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه کیهان:

بی‌نشانی تربت حضرت زهرا (س) نشانی است تا آیندگان راه را گم نکنند/ درگیری ما با آمریکا ماهوی است

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: درگیری کشور ما با آمریکا ماهوی است و این درگیری در صورتی تمام می‌شود که یا ما دست از اسلام ناب بکشیم یا آمریکا از خوی استکباری خود کنار بیاید.

فرماندار ویژه تنکابن:

اولویت نخست شهرستان بخش کشاورزی است/ فراوری کیوی در نشتارود تنکابن انجام می‌شود

فرماندار ویژه تنکابن اولویت نخست شهرستان را بخش کشاورزی دانست و گفت: یکی از نیازمندی‌های سال‌های اخیر در شهرستان، موضوع فراوری کیوی است که پیشنهاد این طرح مصوب شده و در بخش نشتارود تسهیلات آن در حال اجرا است تا کشاورزان دغدغه فروش یا تبدیل محصولاتشان را نداشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران خبر داد:

ارتقا سه میلیارد دلاری صادرات مازندران در برنامه ششم توسعه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: استاندار همه دستگاه‌ها را موظف کرد تا میزان صادرات استان به سه میلیارد دلار در برنامه ششم ارتقا یابد.

انتقاد شدید دبیر جمعیت حامیان ولایت شهرستان عباس‌آباد از درصد زیاد هزینه‌های جاری دولت بجای عمرانی

دبیر جمعیت حامیان ولایت شهرستان عباس‌آباد با انتقاد از درصد زیاد هزینه‌های جاری دولت، گفت: دیدیم که در بودجه سال97، ۹۰ درصد هزینه‌های جاری دولت است و ۵ الی ۱۰ درصد برای توسعه و عمران در نظر گرفته شد که در این صورت مشکلات اقتصادی مردم حل نمی‌شود.

سید امید ساداتی

ابروباد و مه و خورشید و فلک جمع شدند تا یک خانواده نیازمند تنکابنی را از شرایط سخت زندگی برهانند

«ابروباد و مه و خورشید و فلک» جمع شدند و داشته‌ها را یک‌کاسه کردند تا تنها یک خانواده نیازمند در شهرستان تنکابن را از شرایط سخت و نامناسب زندگی برهانند و این در شرایطی است که هیچ بحران، زلزله و بلای طبیعی هنوز رخ نداده و مهم‌تر از آن، اتفاق رویداده حاصل کوتاهی همان مدیران و مسئولان خدمتگزار و مردم‌دوست بوده است.

دعوت فرماندار تنکابن از همه‌ی گروه‌های سیاسی به نشست/ تعدادی از جریانات شب و روز انتقاد می‌کنند

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بهترین و بی‌طرفانه‌ترین انتخابات را سال ۹۴ دانست و گفت: این انتخابات در تنکابن تَرَک مویی در حوزه اجتماعی و سیاسی ایجاد کرد که این تَرک بعد از انتخابات ۹۶ تبدیل به یک شکستگی شد. امروز تعدادی از جریانات فکری برداشتشان این است که حقشان ضایع‌شده و شب و روز انتقاد می‌کنند. بجای این شیوه بیاییم مسائلمان را به شیوه‌ای دیگر مطرح کنیم و مردم را در جریان قرار دهیم.

انتقال آب دریای خزر پشتوانه علمی ندارد

کابوس خطرناک خزر/ از اصرار دولت تا مخالفت مازندرانی‌ها

در حالی نمایندگان وتشکل‌های زیست‌محیطی از انتقال آب خزر به‌عنوان یک کابوس و طرح خطرناک یاد می‌کنند که زمزمه هایی مبنی بر از سرگیری این پروژه توسط دولت شنیده می شود.

خانواده چادرنشین تنکابنی اسکان داده شد/ پیگیری‌ها برای اسکان دائم این خانواده ادامه دارد

با پیگیری‌های فرمانداری، امام‌جمعه، فرمانده سپاه، بهزیستی و کمیته امداد، مقرر شد تا خانواده چادرنشین امشب را در زائرسرای امامزاده سید حسین (ع) شیرود اسکان داشته باشد.

زیر پوست شهر در سرما

زندگی چادرنشینی خانواه‌ای 5 نفره در بیخ گوش شهرمان تنکابن

در حال سپری کردن دومین ماه از زمستان هستیم و دغدغه و غم مردم زلزله زده کرمانشاه در آن هوای سرد و زمستانی در زیر چادر و کانکس‌ها، دلمان را آزرده خاطر کرده است؛ حال اینکه در زیر آسمان همین شهر خانواده‌ای پنج نفره متشکل از یک زوج با دو فرزند پسر جوان و یک دختر 12ساله مدرسه‌ای در میان هیاهوی روزانه ما در جشن و شادی‌هایمان گم شده‌اند و روزگار خود را در چادر و به سختی سپری می‌کنند.

تضاد زیبایی و زشتی در حاشیه رودخانه چشمه‌کیله تنکابن+ تصاویر

در طبیعت بسیار زیبا و چشم‌نواز تنکابن، درست چند قدم آن طرف‌تر از پل تاریخی چشمه‌کیله در منطقه رمضانخیل و زیر پل کمربندی، چهره‌ای زشت و کریه از طبیعت می‌بینیم که توسط بشر دوپا ایجاد شده و ضرر آن قبل از بازگشت به خودمان، دامن گیر حیوانات و پرندگانی که برایشان جشن و میزبانی برگزار می‌کنیم، خواهد شد.

فعال محیط‌زیست:

دولت در حیطه محیط‌زیست اقتدار خود را نشان دهد/میانکاله مایه شرم ایران در جهان شد

فعال محیط‌زیست از به زبان آوردن نام میانکاله فریدونکنار شرم کرد و گفت: در روزنامه‌های خارجی نوشته‌اند به فریدونکنار نروید چون آنجا مردم پرنده‌ها را سلاخی می‌کنند. دام هوایی غیرقانونی است. متأسفم که دولت محترم ما کاری نمی‌کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه