اخبار تنکابن

سردار غفاری:

امروز هرگونه بی‌قانونی و حرکت افسارگسیخته ممکن است منجر به اتفاقی شود که دیگر سیاسی نباشد

سردار غفاری گفت: امروز هرگونه بی‌قانونی و حرکت افسارگسیخته به‌دوراز برنامه‌ریزی ممکن است منجر به اتفاقی شود که دیگر سیاسی و برای انتخابات و رأی‌گیری و ابطال صندوق نباشد. یقیناً این انقلاب تضمین شده است ولی امتحان سختی در پیش است.

امام‌جمعه شهرستان عباس‌‎آباد:

هر کس با رهبری است باید در مقابل فتنه بایستد/ دشمن نمی‌خواهد نظام شیعی، انقلابی و ظلم‌ستیز در جهان باشد

امام‌جمعه شهرستان عباس‌‎آباد حرکات فتنه را دارای اندیشه و برنامه‌های از پیش تعیین شده دانست و گفت: دشمن نمی‌خواهد نظام شیعی، انقلابی و ظلم‌ستیز در جهان باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

امروز مردم نای با سیلی سرخ نگه‌داشتن صورتشان را ندارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حقوق شهروندی کجاست؟ مگر ابتدایی‌ترین حق شهروندی شغل نیست؟! امروز مردم نای با سیلی سرخ نگه‌داشتن صورتشان را نیز ندارند.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

اگر لازم باشد بار دیگر حماسه ۹ دی را در شهرستان تنکابن بنا می‌کنیم

امام‌جمعه تنکابن گفت: ما تا ابد با فتنه‌گران در جنگ و ستیز هستیم و اجازه اقدام به هیچ فتنه‌گری را نخواهیم داد ولو این‌که اگر لازم باشد بار دیگر حماسه ۹ دی را در این شهرستان به‌تنهایی بنا می‌کنیم تا بساط این‌ها را از شهرستان جمع کنیم.

محسن غفاری:

مروری بر انقلاب‌های مخملی

بسیاری از تحلیل گران علوم سیاسی بر این باورند که آنچه در سال 88 و در قضایای پس از انتخابات رخ‌داده، در ادامه‌ی انقلاب‌های مخملی یا انقلاب‌های رنگی است که در سال‌های اخیر در کشورهای مختلفی رخ داده است. در این راستا بر آن شدیم تا با مروی مختصر بر انقلاب‌های مخملی به واکاوی بیشتر این موضوع بپردازیم.

شریعت نژاد:

بی‌توجهی‌ها مرکبات‌کاران مازنی را به سمت ویلاسازی سوق خواهد داد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با بیان اینکه افزایش ۴برابری قیمت پرتقال رامسر از مزرعه تا فروش در بازار مصرفی نتیجه حضور دلالان است، گفت: بی‌توجهی‌ها مرکبات‌کاران مازنی را به سمت ویلاسازی سوق خواهد داد.

حسین کاظمی پرندان:

روزی که دولتمردان ما به کاخ‌نشینی توجه کنند، آن روز فاتحه انقلاب و کشور را باید خواند

نزدیک به نیم‌قرن است که صدای دل‌نشین حضرت امام خمینی (ره) در گوشمان طنین‌انداز می‌شود که فرمودند: «این انقلاب، انقلاب مستضعفین است، انقلاب کوخ‌نشینان است، ...آن روزی که دولتمردان ما از کوخ‌نشینی بیرون روند و به کاخ‌نشینی توجه کنند، ...آن روز است که فاتحه انقلاب و کشور را باید خواند.»

رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران:

پلمب مرکز علمی کاربردی مهستان سبز شمال تنکابن به دلیل تخلفات مکرر مالی/ این مرکز آبروی تنکابن و کشور را برده است

رئیس دانشگاه علمی کاربردی مازندران در خصوص پلمب مرکز علمی کاربردی مهستان سبز شمال شهرستان تنکابن گفت: این مرکز به دلیل تخلفات مکرر در زمینه مالی، آموزشی، دانشجویی، احکام نظارتی و... بسته شد.

معرفی اثر تاریخی:

پل تاریخی زنگشامحله تنکابن

پل مذكور متعلق به اواخر دوره قاجاريه است و تنها اثر تاریخی آبادی زنگی شامحله می‌باشد که از گذشته بر جای مانده است. وجه‌تسمیه پل و روستا، بنا به روايات و افسانه‌های محلي بدين قرار است كه حاكمي در اين ناحيه حكومت می‌کرده كه ملازمان وي به‌وسیله زنگوله‌هایی ورودش را اطلاع می‌دادند به همين دليل اين محل به زنگشا محله معروف گرديد.

امام‌جمعه موقت شهرستان تنکابن:

باید دست این مردم را گرفت/ تحمل این وضعیت برای جامعه سنگین است

امام‌جمعه موقت شهرستان تنکابن گفت: این مردم 9 دی را خلق کردند و از اول انقلاب در خدمت بودند و هر زمان لازم بود با اشاره رهبری به صحنه آمدند. باید دست این مردم را گرفت و به آن‌ها خدمت کرد.

سید امید ساداتی

مصیبتِ تبریک!

خبری با عنوان «پیام تبریک»! خبری که تنها در نگاه کلان کشوری و ملی ازنظر ماهیت خبر محسوب شده و ارزش انتشار دارد و در سایر موارد یک نمایش بی‌محتوا و مجیزگوییِ منفعت طلبانه است. این رفتار و کنش طبیعی اگر صحیح و بجا استفاده شده و سوءنیتی به همراه نداشته باشد، فعلی مناسب و پسندیده است که حتی سفارش نیز بر انجام شده است.

تنکابن24 تقدیم می‌کند:

گزارش مراسم گرامیداشت شهید دانشجو مدافع حرم عارف کایدخورده در دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن+ فیلم

مراسم گرامیداشت شهید دانشجو مدافع حرم عارف کایدخورده با حضور خانواده آن شهید، مسئولان شهرستان، هم‌رزمان و عموم مردم انقلابی در مسجد امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه