اخبار تنکابن

امام‌جمعه تنکابن:

باید از بعضی تهمت‌ها استغفار کرد

امام‌جمعه تنکابن با استناد به سخنان حضرت آقا درباره‌ی مسائل مالی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که فرمودند در طول این مدت هیچ موردی سراغ نداریم که ایشان برای خودش یک اندوخته‌ای درست کرده باشد، گفت: باید از بعضی تهمت‌ها استغفار کرد و باید دانست که ایشان در حساس‌ترین مقاطع در خدمت نظام و انقلاب بود و بارها تا مرز شهادت پیش رفت.

به بهانه سومین سالگرد افسانه البرز، پلنگ تنکابن

هیرکان کجاست؟

در سومین سالگرد افسانه البرز، پلنگ تنکابن، یادآوری مصائب پلنگهای ایرانی برای علاقه‌مندان حیات وحش، جدا از تاسف نسبت به کشتار این گربه سان، با دغدغه ای جدید همراه است: نگرانی از سکوت مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست درباره سرنوشت هیرکان و ورکان.

شریعت نژاد، تأکید کرد:

فرهنگ مصرف باید برطبق ظرفیت های تولیدی در کشور شکل بگیرد

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه افزایش خرید تضمینی و کشت های پرمحصول راهکاری برای بی نیازی در واردات برنج است،گفت:ایجاد اتاق فکر و سیاست گذاری تولید رمز خودکفایی در محصولی همچون برنج است.

گزارش تصویری نشست ساماندهی زباله غرب مازندران در تنکابن

صبح امروز نشست مدیریت و ساماندهی زباله شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد با حضور سرمایه‌گذاران خارجی و رؤسای دستگاه‌های اجرایی این شهرستان‌ها در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه تنکابن برگزار شد.

در نشست شورای ترافیک شهر مطرح شد

هیچ مسئول یا نهادی نمی‌تواند در مسئله مدیریت شهری، دخالت کند/ طرح انتقال ایستگاه تنکابن به رامسر با توجه به رضایت قاطبه مردم، باید انجام پذیرد!

در پی درج خبر گلایه‌مندی عموم مردم نسبت به تغییر مکان ایستگاه تنکابن به رامسر، نشستی با این موضوع در شورای اسلامی تنکابن برگزار شد و شهردار تنکابن اعلام کرد، ما تا آخر پای‌کار هستیم و این طرح این بار با توجه به رضایت قاطبه مردم، باید انجام پذیرد.

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران:

سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید، شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند

امام‌جمعه تنکابن خطاب به وزیر معین مازندران گفت: ما با شما درد و دل‌ها داریم، سلام ما را به هیئت دولت برسانید و بفرمایید که شمارا پیش ما دست‌خالی نفرستند و ما منتظر افتتاحیه‌ها در دهه‌ی فجر هستیم.

وزیر معین مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه عنوان کرد

افزایش سرعت تولید گاز در داخل کشور / گفت‌وگو با 5 کشور برای فراهم کردن بازار صادرات محصولات مازندران

وزیر معین مازندران در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: به‌سرعت تولید گاز در داخل کشور را افزایش دادیم تا میزان 1/8 درصدی که از آن‌ها خریداری می‌کنیم، جبران شود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس:

انتقاد از عدم انجام مصوبات سفر رئیس جمهور به مازندران/ تاکنون ریالی از اعتبارات مصوب پرداخت نشده است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس با انتقاد از عدم انجام مصوبات سفر رئیس‌جمهور، یادآور شد: تاکنون ریالی از اعتبارات تصویب‌شده، پرداخت‌نشده است.

معاون استاندار خواستار پیگیری مصوبات هیئت دولت در استان مازندران شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: با تحقق مصوبات هیئت دولت می‌توان معضلات شهرستان‌های غرب مادران در بخش ترافیک، کمربندی‌ها و خسارت ناشی از برف را مرتفع کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تنکابن:

عده‌ای بدعهدی آمریکا را رها کرده و به مردان مذاکره‌کننده چسبیده‌اند/ برجام بزرگ‌ترین دستاورد این دولت است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: متأسفانه عده‌ای بدعهدی آمریکا را رها کرده و به مردان مذاکره‌کننده چسبیده‌اند، برجام بزرگ‌ترین دستاورد دولت است و نباید مردم را ناامید کرد.

طرح های عمرانی شهرداری تنکابن ، انتخاباتی یا زیربنائی ؟

اقدامات عمرانی روزهای اخیر شهرداری تنکابن اگر چه سبب ذوق زدگی بخشی از شهروندان شده ، ولی برای برخی دیگر هم این پرسش را ایجاد کرده که چرا این اقدامات پس از سال ها مسکوت ماندن ، اکنون در آستانه انتخابات انجام می شود ؟

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه