اخبار تنکابن

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور خبر داد:

تشویقی50 میلیاردی دولت برای صادرات مرکبات/ ذخیره‌سازی 60 هزار تن میوه برای شب عید

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور گام حمایتی دولت از کشاورزان را خریداری میوه شب عید دانست و گفت: ۴۰ هزار تن مرکبات و ۲۰ هزار تن سیب‌درختی برای ذخیره‌سازی شب عید خریداری می‌شود که این گامی برای تعادل بخشی به بازار و حمایت از تولیدکننده‌ها است.

فرماندار خواستار تسریع در روند احداث بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شد

فرماندار تنکابن با ابراز نارضایتی از روند کند احداث بیمارستان 205 تختخوابی این شهرستان ، بر ضرورت تسریع در روند اجرایی آن تاکید کرد و گفت : اگر روند اجرایی این پروژه با همین سرعت ادامه یابد مردم این منطقه در سال 97 نیز شاهد افتتاح آن نخواهند بود.

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

سالن‌های ورزشی سپاه به‌رایگان برای ازدواج‌های آسان و اسلامی در اختیار قرار داده می‌شوند

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن از اعلام آمادگی این نهاد برای رایگان در اختیار قرار دادن سالن‌های ورزشی جهت برگزاری ازدواج‌های آسان و اسلامی خبر داد.

مدیر آموزش پرورش شهرستان تنکابن:

زیربنای توسعه در همه ابعاد آموزش‌وپرورش است/ مرکز آموزش نیروی انسانی پرفسور حسابی در تنکابن افتتاح می‌شود

رئیس آموزش پرورش شهرستان تنکابن زیربنای توسعه در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را آموزش‌وپرورش دانست و گفت: یکی از رسالت‌های مهم حوزه تعلیم و تربیت، تربیت انسان‌های فداکار، متعهد، دلسوز و ولایتمدار است و در این راستا مرکز آموزش نیروی انسانی پرفسور حسابی در تنکابن افتتاح می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه کیهان:

بی‌نشانی تربت حضرت زهرا (س) نشانی است تا آیندگان راه را گم نکنند/ درگیری ما با آمریکا ماهوی است

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: درگیری کشور ما با آمریکا ماهوی است و این درگیری در صورتی تمام می‌شود که یا ما دست از اسلام ناب بکشیم یا آمریکا از خوی استکباری خود کنار بیاید.

فرماندار ویژه تنکابن:

اولویت نخست شهرستان بخش کشاورزی است/ فراوری کیوی در نشتارود تنکابن انجام می‌شود

فرماندار ویژه تنکابن اولویت نخست شهرستان را بخش کشاورزی دانست و گفت: یکی از نیازمندی‌های سال‌های اخیر در شهرستان، موضوع فراوری کیوی است که پیشنهاد این طرح مصوب شده و در بخش نشتارود تسهیلات آن در حال اجرا است تا کشاورزان دغدغه فروش یا تبدیل محصولاتشان را نداشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران خبر داد:

ارتقا سه میلیارد دلاری صادرات مازندران در برنامه ششم توسعه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: استاندار همه دستگاه‌ها را موظف کرد تا میزان صادرات استان به سه میلیارد دلار در برنامه ششم ارتقا یابد.

انتقاد شدید دبیر جمعیت حامیان ولایت شهرستان عباس‌آباد از درصد زیاد هزینه‌های جاری دولت بجای عمرانی

دبیر جمعیت حامیان ولایت شهرستان عباس‌آباد با انتقاد از درصد زیاد هزینه‌های جاری دولت، گفت: دیدیم که در بودجه سال97، ۹۰ درصد هزینه‌های جاری دولت است و ۵ الی ۱۰ درصد برای توسعه و عمران در نظر گرفته شد که در این صورت مشکلات اقتصادی مردم حل نمی‌شود.

سید امید ساداتی

ابروباد و مه و خورشید و فلک جمع شدند تا یک خانواده نیازمند تنکابنی را از شرایط سخت زندگی برهانند

«ابروباد و مه و خورشید و فلک» جمع شدند و داشته‌ها را یک‌کاسه کردند تا تنها یک خانواده نیازمند در شهرستان تنکابن را از شرایط سخت و نامناسب زندگی برهانند و این در شرایطی است که هیچ بحران، زلزله و بلای طبیعی هنوز رخ نداده و مهم‌تر از آن، اتفاق رویداده حاصل کوتاهی همان مدیران و مسئولان خدمتگزار و مردم‌دوست بوده است.

دعوت فرماندار تنکابن از همه‌ی گروه‌های سیاسی به نشست/ تعدادی از جریانات شب و روز انتقاد می‌کنند

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن بهترین و بی‌طرفانه‌ترین انتخابات را سال ۹۴ دانست و گفت: این انتخابات در تنکابن تَرَک مویی در حوزه اجتماعی و سیاسی ایجاد کرد که این تَرک بعد از انتخابات ۹۶ تبدیل به یک شکستگی شد. امروز تعدادی از جریانات فکری برداشتشان این است که حقشان ضایع‌شده و شب و روز انتقاد می‌کنند. بجای این شیوه بیاییم مسائلمان را به شیوه‌ای دیگر مطرح کنیم و مردم را در جریان قرار دهیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه