اخبار تنکابن

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

تصمیم انتقال پایتخت رژیم جعلی به قدس شریف، سرپوشی بر همه شکست‌های اخیر استکبار است

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: تصمیم انتقال پایتخت رژیم جعلی به قدس شریف، سرپوشی برای همه شکست‌ها و رسوایی‌های اخیر استکبار و صهیونیست است که باید همه مسلمانان برای شکست آن دست‌به‌کار شوند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس:

مدیران ناکارآمد در مازندران باید تغییر کنند/پست‌ها را برای کسی سند نزده‌اند

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی به تغییرات مدیریتی در استان اشاره کرد و گفت: مسؤولان ناکارآمد در سطح استان باید تغییر کنند.

مدیر حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) شیرود:

رمز موفقیت مسلمانان در دوران فتنه‌ها، قرار گرفتن در سایه وحدت اسلامی است

مدیر حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) شیرود گفت: رمز موفقیت مسلمانان در دوران فتنه‌ها و مصیبت‌های دشوار، قرار گرفتن در سایه وحدت اسلامی است بنابراین اگر مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی بر اساس مشترکات اسلام به امتی واحد تبدیل شوند، هیچ دشمنی یارای مقابله با این زنجیره اسلامی را نخواهد داشت.

بحران آب آشامیدنی در روستاهای شهرستان تنکابن

شاید کمتر کسی باور کند که ساکنان برخی شهرها و روستاهای غرب مازندران با وجود بارش های فراوان ، رودخانه های پرآب و سفره های غنی آب های زیر زمینی از کمبود آب آشامیدنی رنج می برند و با گذشت چندین سال هنوز این مشکل برطرف نشده است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

با درایت جمهوری اسلامی ایران جنگ با داعش به پایان رسید/ باید با ارتقای فرهنگ ناب بسیجی در حوزه اقتصادی نیز پیروز شویم

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد گفت: آنچه در جنگ و انقلاب ما را پیروز کرد فرهنگ ناب بسیجی بود. این فرهنگ یعنی حل شدن در مردم و به دنبال منافع شخصی نبودن. امروز ما باید با ارتقای این فرهنگ کاری کنیم تا در حوزه اقتصادی نیز بتوانیم پیروز شویم.

سهرابعلی افروغ

فاجعه زیست مدیریتی شهرستان تنکابن/ مدیران مترسک و ناکارآمد لایق ماندن نیستند

ما دچار فاجعه زیست مدیریتی مزمنی در شهرستان تنکابن هستیم، فاجعه‌ای به‌مراتب عمیق‌تر، آلوده‌تر و غمبارتر از فاجعه زیست‌محیطی و به عقیده نگارنده تا این فاجعه به‌درستی کالبدشکافی و چاره‌اندیشی نشود، به هیچ وجه من الوجوه اسباب پیشرفت، عمران و آبادانی شهرستان فراهم و برآورده نخواهد شد و محیط‌زیست مناسبی هم نخواهیم داشت چراکه با دستمال آلوده هر گز نمی‌شود شیشه را پاک کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه