اخبار تنکابن

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

دشمن از اختلافات وارد می‌شود/ رمز پیروزی‌، وحدت و همراهی با ولایت است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: امروز اگر هماهنگی با ولایت را ترک کنیم، شکست می‌خوریم. دشمن از میان اختلافات واردشده و نفوذ می‌کند. رمز پیروزی‌ها، وحدت و همراهی با ولایت است.

گزارش تصویری:

خروش مرم انقلابی بخش خرم‌آباد تنکابن در 22بهمن تماشایی

هم‌زمان با مردم سراسر کشور عزیز و پهناورمان ایران اسلامی، مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان تنکابن نیز از هر شهر و بخش و روستا به پا خواستند و به رهبر فرزانه انقلاب، لبیک گفته و 22 بهمنی تماشایی را رقم زدند.

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

انقلاب اسلامی ایران دستگاه شرق و غرب را به چالش کشید

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران دستگاه نرم‌افزاری شرق و غرب را به چالش کشید. شرق به موزه پیوست و امروز شکست تمدن پوشالی غرب را شاهدیم.

دکتر محسن غفاری

محکم‌ترین ضربه‌ای که لاشخورهای بیرون مرز را بر جای خود می‌نشاند، حضور مردم درصحنه است

به‌دوراز تعصبات حزبی و گرایش‌های سیاسی، معقول و منطقی به نظر می‌رسد که با وجود تمام مشکلات و گله‌مندی مردم از برخی مسئولین، حضور مردم درصحنه‌های حساس مانند راهپیمایی‌ها و اعلام پایبندی به‌نظام و ولایت‌فقیه، محکم‌ترین ضربه‌ای است که لاشخورهای بیرون مرزها را بر سر جای خود می‌نشاند.

نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

مهم‌ترین‌ دستاورد انقلاب روش ضداستکباری است/ حق غرب مازندران به‌درستی ادا نشد

نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه حق غرب مازندران به‌درستی ادا نشده است، گفت: در بخش صنعت غرب مازندران به جهت افراط و تفریط‌هایی که در حوزه‌ محیط‌زیست وجود داشت، رشد قابل‌ملاحظه‌ای را نداشتیم.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت:

تطهیر خاندان پهلوی حربه جدید دشمن/ خطر سرمایه‌داری نظام را تهدید می‌کند

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: مباحثی که این روزها دشمن برای انقلاب در دست اقدام قرار داده، داستان تطهیر خاندان پهلوی است. خاندانی که فسادهای عجیبش داد انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را هم درآورده بود.

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

وحدت ملی، دلبستگی مردم به‌نظام را افزایش می‌دهد/ راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از گذشته

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن گفت: برخی افراد ناآگاه به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند تا نسل دوم و سوم که آن رژیم را درک نکردند، از نظام جدا کنند اما با وحدت ملی، دل‌بستگی مردم به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش می‌یابد.

بخشدار مرکزی تنکابن خبر داد:

افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی بخش مرکزی تنکابن بااعتباری بالغ‌بر 7 میلیارد تومان

بخشدار مرکزی تنکابن گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر، هشت پروژه توسط بخش خصوصی و هفت پروژه به‌صورت تعاونی بااعتباری بالغ‌بر هفت میلیارد و ۶۳۱ میلیون تومان افتتاح شد.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور خبر داد:

تشویقی50 میلیاردی دولت برای صادرات مرکبات/ ذخیره‌سازی 60 هزار تن میوه برای شب عید

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور گام حمایتی دولت از کشاورزان را خریداری میوه شب عید دانست و گفت: ۴۰ هزار تن مرکبات و ۲۰ هزار تن سیب‌درختی برای ذخیره‌سازی شب عید خریداری می‌شود که این گامی برای تعادل بخشی به بازار و حمایت از تولیدکننده‌ها است.

فرماندار خواستار تسریع در روند احداث بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شد

فرماندار تنکابن با ابراز نارضایتی از روند کند احداث بیمارستان 205 تختخوابی این شهرستان ، بر ضرورت تسریع در روند اجرایی آن تاکید کرد و گفت : اگر روند اجرایی این پروژه با همین سرعت ادامه یابد مردم این منطقه در سال 97 نیز شاهد افتتاح آن نخواهند بود.

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

سالن‌های ورزشی سپاه به‌رایگان برای ازدواج‌های آسان و اسلامی در اختیار قرار داده می‌شوند

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن از اعلام آمادگی این نهاد برای رایگان در اختیار قرار دادن سالن‌های ورزشی جهت برگزاری ازدواج‌های آسان و اسلامی خبر داد.

مدیر آموزش پرورش شهرستان تنکابن:

زیربنای توسعه در همه ابعاد آموزش‌وپرورش است/ مرکز آموزش نیروی انسانی پرفسور حسابی در تنکابن افتتاح می‌شود

رئیس آموزش پرورش شهرستان تنکابن زیربنای توسعه در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را آموزش‌وپرورش دانست و گفت: یکی از رسالت‌های مهم حوزه تعلیم و تربیت، تربیت انسان‌های فداکار، متعهد، دلسوز و ولایتمدار است و در این راستا مرکز آموزش نیروی انسانی پرفسور حسابی در تنکابن افتتاح می‌شود.

مدیرمسئول روزنامه کیهان:

بی‌نشانی تربت حضرت زهرا (س) نشانی است تا آیندگان راه را گم نکنند/ درگیری ما با آمریکا ماهوی است

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: درگیری کشور ما با آمریکا ماهوی است و این درگیری در صورتی تمام می‌شود که یا ما دست از اسلام ناب بکشیم یا آمریکا از خوی استکباری خود کنار بیاید.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه