اخبار تنکابن

فرمانده ناحیه تنکابن:

انتخابات امتحانی برای تشخیص فرد اصلح است/ دقت کنیم در پازل دشمن قرار نگیریم

فرمانده سپاه ناحیه تنکابن گفت: دشمنان این ملت سال‌هاست نقشه می‌کشند تا مردم را نسبت به مسائل مهم کشور بی‌تفاوت کنند، ما باید دقت کنیم تا در پازل دشمن قرار نگیریم و با حضور حداکثری خود، گرمابخش خلق حماسه‌ای دیگر باشیم.

پیوستن اقشار مختلف مردم به کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای»+ عکس

طرح ملی ایمنی و سلامت راهنمایی مسافرین نوروزی همه‌ساله در روزهای پایانی سال، آغاز و تا نیمه فروردین سال جدید در سراسر کشور اجرا می‌شود. در شهرستان تنکابن نیز از کمپین ملی «نه به تصادفات جاده‌ای» استقبال خوبی شد و اقشار مختلف مردم و همین‌طور مسئوولان به این کمپین ملی پیوستند که در ادامه تصاویر آن ارائه می‌شود.

فعال اجتماعی مطرح کرد

سکان مدیریت شهر تنکابن در انحصار منابع قدرت و ثروت یا افراد شایسته؟!

پس از اتمام موعد نام‌نویسی انتخابات شورای شهر و اعلام لیست نامزدها، آنچه قابل پیش‌بینی است اینکه سکان مدیریت شهر تنکابن، همچون گذشته در انحصار گرایش‌های قومی، محلی و متصلان به منابع ثروت و قدرت باقی خواهد ماند اما انتظار می‌رود مردم در این انتخابات به دور از جانب‌داری غیرمنصفانه، برای دستیابی به مدیریت صحیح شهری، معیار انتخاب را بر اساس صلاحیت‌ها و شایستگی افراد قرار دهند.

فرماندار ویژه تنکابن:

حضور حداکثری 29اردیبهشت‌ماه برای انتخاب فرد اصلح و با برنامه است

فرماندار ویژه تنکابن گفت: امیدواریم 29اردیبهشت ماه، مشارکت حداکثری مردم فرهیخته تنکابن برای انتخابات ملی و محلی انجام شود. باید با حضور حداکثری، برای انتخاب فرد اصلح و با برنامه در شوراهای اسلامی شهر و روستای تنکابن سهم قابل توجهی داشته باشیم.

امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود تنکابن آماده میزبانی از مسافران نوروزی/تحول فرهنگی در امام‌زادگان با حرکت جهادی

امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود یکی از بزرگ‌ترین و جلیل‌القدرترین امام‌زاده‌های مازندران به‌شمار می‌رود و عقاب تیز پرواز آسمان سردار رشید اسلام سرلشکر شهید علی‌اکبر قربان شیرودی در کنار آن آرامیده است که سوئیت و زائرسراهای مختلف در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در اختیار مسافران نوروزی قرار دارد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

بیمارستان 160 تختخوابی تنکابن تا پایان 96 ساخته می‌شود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طی دو سال گذشته اعتبار کافی برای ساخت بیمارستان فوق تخصصی تنکابن دریافت نکردیم و این موجب کندی کار ساخت این بیمارستان شد اما طبق قولی که به ما داده شده است با دریافت اعتبارات لازم، تا پایان سال96 ساخت آن به اتمام می‌رسد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه