اخبار تنکابن

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

تأمین آب، مهم‌ترین دغدغه غرب مازندران است

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عمده‌ترین دغدغه منطقه غرب مازندران در حوزه کشاورزی، بحث تأمین آب است. ما تا کی باید چوب پروژه‌های نیمه‌تمام شهرهای دیگر را بخوریم؟! حق مردم ما نیست که از آب شرب محروم باشند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن خبر داد

بازیافت مدرن زباله توسط شرکت آلمانی در تنکابن

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: در چند روز اخیر توافق نامه ای با نماینده یک شرکت آلمانی در ایران منعقد شده است که این شرکت در تنکابن بازیافت مدرن زباله را با هزینه شرکت انجام داده و در مقابل طرف ایرانی از برق تولید شده آنها استفاده خواهد کرد.

شریعت نژاد،تاکیدکرد:

تعرفه بالای بیمه کشاورزی مانعی برای جذب تمام کشاورزان

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه پرداخت تعرفه بالایی بیمه در توان کشاورزان نیست،گفت: باید نرخی برای تعرفه بیمه کشاورزی تعیین شود تا تمام کشاورزان بتوانند در راستای حمایت های بیمه کشاورزی قرار بگیرند.

ساخت کارخانه بازیافت زباله و تبدیل به انرژی برای نخستین بار در ایران

شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد که ازلحاظ جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر هستند، سال‌های مدیدی است که از معضل زباله رنج‌برده و طبیعت بکر و دریای زیبایشان اسیر زباله و شیرابه‌هایش شده است. در این میان مسئولان شهرستانی، مدیران شهری و نماینده مجلس شورای اسلامی بیکار ننشسته‌ و فعالیت‌های گسترده‌ای داشتند که برآیند آن به بکار گیری و بهره‌مندی از توانمندی‌ها و ظرفیت خلاقانه‌ی بخش خصوصی جهت ساخت کارخانه بازیافت زباله و تبدیل آن به انرژی منتهی شد.

گزارش تصویری روستای زیبای بالابند تنکابن

علت نام‌گذاری روستای بالابند قرارگیری آن در دامنه‌ای مشرف‌به دره که یکی از سرشاخه‌های رودخانه شیرود است، می‌باشد و باغات آن به‌مانند مخملی سبز تمام این روستا را پوشانده و مناظری سحرانگیز و بدیع را ایجاد کرده است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه