اخبار تنکابن

فرمانده ناحیه مقاومت تنکابن:

دشمن می‌خواهد ما را نسبت به نظام دل سرد کند/ با مذاکره چیزی حل نمی‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت تنکابن گفت: دشمن می‌خواهد ما را نسبت به نظام دل سرد کند، دلیل اصلی تحریم‌های اقتصادی همین است و با مذاکره چیزی حل نمی‌شود و خوش‌بینی به دشمن بی‌فایده است.

باغداران تنکابنی کیوی به نیوزیلند صادر می کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت که پس از رایزنی های صورت گرفته با یکی از شرکت های صادر کننده کیوی مقرر شد تا بر اساس توافقی نهایی محصول تولید شده کیوی تنکابن به نیوزیلند صادر شود.

نمایی دل انگیز از جنگل دوهزار سه‌هزار مازندران

جنگل ییلاقی سه هزار یا ارتفاعات موسوم به سه هزار، در مسیر دسترسی تنکابن به خرم آباد پس از عیور از قلعه گردن به سمت جنوب امتداد یافته و از دو راهی لتاک در جانب شرقی وارد یک جاده خاکی می‌شود که به طرف منطقه زیبای سه هزار ادامه پیدا می‌کند.

به مناسبت اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، برگزار شد

پیاده‌روی بسیجیان و عزاداران حسینی از مقابل سپاه تنکابن به سمت امامزاده سید حسین (ع) پلت کله

به مناسبت اربعین حسینی و آغاز هفته بسیج، پیاده‌روی بسیجیان و عزاداران حسینی از مقابل سپاه تنکابن به سمت امامزاده سید حسین (ع) پلت کله و یادمان دو شهید گمنام برگزار شد.

امام‌جمعه موقت تنکابن:

بسیج مهم‌ترین پشتوانه اقتدار ملی است

امام‌جمعه موقت تنکابن گفت: بسیج مهم‌ترین پشتوانه اقتدار ملی است و همان‌طور که امام راحل فرمودند، تا زمانی که در کشور نوای دل‌نشین بسیج طنین‌انداز باشد، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد بود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران:

استان مازندران، بخشی‌نگر نیست/ برنامه‌های استان بر اساس مطالعه انجام می‌شود

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: استان مازندران با دارا بودن اقوام مختلف، به‌هیچ‌وجه بخشی‌نگر نیست و برنامه‌های استان بر اساس مطالعات دقیق انجام می‌شود.

کاروان غریب اسرا/ شورای تأمین رامسر عاجز در تأمین امنیت!

کارشکنی‌های مسئولان این بار به کاروان عاشورایی سرایت کرد و در کمال ناباوری و بهت عاشقان اباعبدالله و علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های گسترده در سطح استان برای پیمودن مسیری 13 کیلومتری از امامزاده آقا بسمل (ع) ساداتشهر تا امامزاده سید حسین (ع) شیرود اما درست در شب قبل از اجرا، شورای تأمین رامسر اعلام کرد که نمی‌تواند تأمین امنیت کاروان را تضمین کند

پارکومتر های هوشمند نصب شده در تنکابن در صورت عدم کارآیی جمع آوری می شود

رئیس شورای اسلامی تنکابن گفت : اگر پارکومتر های هوشمند نصب شده در برخی خیابان های این شهر پس از 2 ماه ارزیابی از کارایی لازم برخوردار نباشد ضمن عذرخواهی از شهروندان نسبت به جمع آوری آنها اقدام خواهیم کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه