اخبار تنکابن

فعال اجتماعی

مسئوولان بجنبند، گامی در راستای وظایفشان بردارند

امیدواریم مسئوولان در ماه‌های پایانی مسئولیت، در کنار اقدامات بی‌شائبه خود برای حفظ سمت و کسب هرچه بیشتر مقام و عنوان، گامی نیز در راستای وظایف و مسئولیت‌هایی که بر عهده‌شان هست، بردارند.

بلاتکلیفی مردم تنکابن/ دیدار عمومی با رئیس جمهور در دقیقه 90 لغو شد

درحالی که یک هفته است ستاد استقبال مردمی ریاست جمهور در تنکابن فعال شده و در اطلاعیه و فراخوان های متعدد از مردم برای دیدار عمومی با رئیس هیئت دولت دعوت به عمل آورد، اما در لحظه 90 همه را بلاتکلیف کرد.

ولادت امیرالمومنین(ع) و روز مردان مرد

راه مردان خدا در همه دوران ادامه خواهد داشت و هرکس می‌تواند مرد نیک روزگار خویش باشد و علیه ظلم ایستادگی کند، زمانی برای شکل‌گیری یک انقلاب، زمانی دیگر برای حفظ آن و امروز در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... تنها نقشه راه در این نبرد پیروی محض از فرامین ولایت مطلقه فقیه است.

هواشناسی تنکابن

تداوم بارش‌ها تا ظهر چهارشنبه/ هوایی تابستانی در روز جمعه

با الگوهای فعلی از عصر چهارشنبه از میزان بارش‌ها کاسته خواهد شد و روند افزایش تدریجی دمای هوا شروع می‌شود و روز جمعه افزایش دما به اوج خود می‌رسد و شاهد هوایی کاملاً تابستانی خواهیم بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن تأکید کرد

لزوم تشکیل اتحادیه چاپ و نشر در تنکابن

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن در حاشیه بازدید از مراکز چاپ، نشر و کتاب‌فروشی‌های این شهرستان از لزوم حمایت فعالان صنعت چاپ در تنکابن و تشکیل اتحادیه مربوط به آن سخن گفت.

تجلی توان شورا در روستای نعمت‌آباد

اکثر قریب به‌اتفاق اقدامات صورت گرفته در روستای نعمت‎آباد که در قالب طرح‎های عمرانی و توسعه روستایی، نمود یافته و باعث تغییر، تحول و توسعه بنیادی آن شده، به فعالیت‎های چند سال اخیر شورای اسلامی روستا و تلاش، همت و برنامه‎ریزی اعضای آن برمی‌گردد. شورایی که از هیچ اقدامی دریغ نکرده و با تعامل مثبت با ادارات و دستگاه‎های اجرایی شهرستان، مجدانه پیگیر انجام امور و پیشبرد اهداف روستا است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه