اخبار تنکابن

سرمایه گذاران از تولید چرم استقبال نکردند

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

تلاش‌های ۱۸ ساله برای احیای بزرگ‌ترین کارخانه چرم شمال ایران نتیجه نداد و با تبدیل آن به واحد تولیدی دیگر برای همیشه باید با صنعت چرم سازی در مازندران خداحافظی کرد.

درخواست رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان تنکابن از شهرداری:

تعیین 2 نقطه از شهر برای ترویج مباحث فرهنگی و دینی

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان تنکابن از شهرداری خواست تا جهت نصب بیلبورد برای ترویج و تبلیغ مباحث فرهنگی و دینی، دو نقطه از شهر را در اختیار این شورا قرار دهند.

گازرسانی به روستاهای دوهزار و سه هزار تنکابن در دولت تدبیر و امید

عملیات گازرسانی به 83 روستا شهرستان تنکابن و نیز روستاهای مناطق کوهستانی دوهزار و سه هزار این شهرستان در دولت تدبیر و امید سبب افزایش امید به زندگی و جلوگیری از مهاجرت در میان ساکنان این مناطق شده است.

با انتخاب قاطع حمیدعلی صمیمی،

یک تنکابنی رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین شد

مدیرکل سابق بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران از میان چهار کاندیدای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین موفق شد با کسب ۲۴ رای از ۴۳ رای ماخوذه به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

دشمن از اختلافات وارد می‌شود/ رمز پیروزی‌، وحدت و همراهی با ولایت است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: امروز اگر هماهنگی با ولایت را ترک کنیم، شکست می‌خوریم. دشمن از میان اختلافات واردشده و نفوذ می‌کند. رمز پیروزی‌ها، وحدت و همراهی با ولایت است.

گزارش تصویری:

خروش مرم انقلابی بخش خرم‌آباد تنکابن در 22بهمن تماشایی

هم‌زمان با مردم سراسر کشور عزیز و پهناورمان ایران اسلامی، مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان تنکابن نیز از هر شهر و بخش و روستا به پا خواستند و به رهبر فرزانه انقلاب، لبیک گفته و 22 بهمنی تماشایی را رقم زدند.

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

انقلاب اسلامی ایران دستگاه شرق و غرب را به چالش کشید

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران دستگاه نرم‌افزاری شرق و غرب را به چالش کشید. شرق به موزه پیوست و امروز شکست تمدن پوشالی غرب را شاهدیم.

دکتر محسن غفاری

محکم‌ترین ضربه‌ای که لاشخورهای بیرون مرز را بر جای خود می‌نشاند، حضور مردم درصحنه است

به‌دوراز تعصبات حزبی و گرایش‌های سیاسی، معقول و منطقی به نظر می‌رسد که با وجود تمام مشکلات و گله‌مندی مردم از برخی مسئولین، حضور مردم درصحنه‌های حساس مانند راهپیمایی‌ها و اعلام پایبندی به‌نظام و ولایت‌فقیه، محکم‌ترین ضربه‌ای است که لاشخورهای بیرون مرزها را بر سر جای خود می‌نشاند.

نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

مهم‌ترین‌ دستاورد انقلاب روش ضداستکباری است/ حق غرب مازندران به‌درستی ادا نشد

نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه حق غرب مازندران به‌درستی ادا نشده است، گفت: در بخش صنعت غرب مازندران به جهت افراط و تفریط‌هایی که در حوزه‌ محیط‌زیست وجود داشت، رشد قابل‌ملاحظه‌ای را نداشتیم.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت:

تطهیر خاندان پهلوی حربه جدید دشمن/ خطر سرمایه‌داری نظام را تهدید می‌کند

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: مباحثی که این روزها دشمن برای انقلاب در دست اقدام قرار داده، داستان تطهیر خاندان پهلوی است. خاندانی که فسادهای عجیبش داد انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را هم درآورده بود.

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

وحدت ملی، دلبستگی مردم به‌نظام را افزایش می‌دهد/ راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از گذشته

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن گفت: برخی افراد ناآگاه به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند تا نسل دوم و سوم که آن رژیم را درک نکردند، از نظام جدا کنند اما با وحدت ملی، دل‌بستگی مردم به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش می‌یابد.

بخشدار مرکزی تنکابن خبر داد:

افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی بخش مرکزی تنکابن بااعتباری بالغ‌بر 7 میلیارد تومان

بخشدار مرکزی تنکابن گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر، هشت پروژه توسط بخش خصوصی و هفت پروژه به‌صورت تعاونی بااعتباری بالغ‌بر هفت میلیارد و ۶۳۱ میلیون تومان افتتاح شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه