اخبار تنکابن

امام جمعه تنکابن در جمع روحانیون:

مسئولان فضای مجازی را رها کرده اند/ سوء استفاده دشمنان از احساسات نسل جوان

امام جمعه تنکابن با تأکید براین که روحانیان باید در منابر وخطابه های خود نسبت به خطرات فضای مجازی در جامعه روشنگری کنند، گفت: روحانیت به دلیل ارتباط و تعامل مناسب با مردم می تواند در این خصوص صحبت کند.

سرمایه گذاران از تولید چرم استقبال نکردند

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

تلاش‌های ۱۸ ساله برای احیای بزرگ‌ترین کارخانه چرم شمال ایران نتیجه نداد و با تبدیل آن به واحد تولیدی دیگر برای همیشه باید با صنعت چرم سازی در مازندران خداحافظی کرد.

درخواست رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان تنکابن از شهرداری:

تعیین 2 نقطه از شهر برای ترویج مباحث فرهنگی و دینی

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان تنکابن از شهرداری خواست تا جهت نصب بیلبورد برای ترویج و تبلیغ مباحث فرهنگی و دینی، دو نقطه از شهر را در اختیار این شورا قرار دهند.

گازرسانی به روستاهای دوهزار و سه هزار تنکابن در دولت تدبیر و امید

عملیات گازرسانی به 83 روستا شهرستان تنکابن و نیز روستاهای مناطق کوهستانی دوهزار و سه هزار این شهرستان در دولت تدبیر و امید سبب افزایش امید به زندگی و جلوگیری از مهاجرت در میان ساکنان این مناطق شده است.

با انتخاب قاطع حمیدعلی صمیمی،

یک تنکابنی رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین شد

مدیرکل سابق بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران از میان چهار کاندیدای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین موفق شد با کسب ۲۴ رای از ۴۳ رای ماخوذه به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

دشمن از اختلافات وارد می‌شود/ رمز پیروزی‌، وحدت و همراهی با ولایت است

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: امروز اگر هماهنگی با ولایت را ترک کنیم، شکست می‌خوریم. دشمن از میان اختلافات واردشده و نفوذ می‌کند. رمز پیروزی‌ها، وحدت و همراهی با ولایت است.

گزارش تصویری:

خروش مرم انقلابی بخش خرم‌آباد تنکابن در 22بهمن تماشایی

هم‌زمان با مردم سراسر کشور عزیز و پهناورمان ایران اسلامی، مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان تنکابن نیز از هر شهر و بخش و روستا به پا خواستند و به رهبر فرزانه انقلاب، لبیک گفته و 22 بهمنی تماشایی را رقم زدند.

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه:

انقلاب اسلامی ایران دستگاه شرق و غرب را به چالش کشید

معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی ایران دستگاه نرم‌افزاری شرق و غرب را به چالش کشید. شرق به موزه پیوست و امروز شکست تمدن پوشالی غرب را شاهدیم.

دکتر محسن غفاری

محکم‌ترین ضربه‌ای که لاشخورهای بیرون مرز را بر جای خود می‌نشاند، حضور مردم درصحنه است

به‌دوراز تعصبات حزبی و گرایش‌های سیاسی، معقول و منطقی به نظر می‌رسد که با وجود تمام مشکلات و گله‌مندی مردم از برخی مسئولین، حضور مردم درصحنه‌های حساس مانند راهپیمایی‌ها و اعلام پایبندی به‌نظام و ولایت‌فقیه، محکم‌ترین ضربه‌ای است که لاشخورهای بیرون مرزها را بر سر جای خود می‌نشاند.

نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

مهم‌ترین‌ دستاورد انقلاب روش ضداستکباری است/ حق غرب مازندران به‌درستی ادا نشد

نائب رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه حق غرب مازندران به‌درستی ادا نشده است، گفت: در بخش صنعت غرب مازندران به جهت افراط و تفریط‌هایی که در حوزه‌ محیط‌زیست وجود داشت، رشد قابل‌ملاحظه‌ای را نداشتیم.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت:

تطهیر خاندان پهلوی حربه جدید دشمن/ خطر سرمایه‌داری نظام را تهدید می‌کند

امام‌جمعه شهرستان تنکابن گفت: مباحثی که این روزها دشمن برای انقلاب در دست اقدام قرار داده، داستان تطهیر خاندان پهلوی است. خاندانی که فسادهای عجیبش داد انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها را هم درآورده بود.

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن:

وحدت ملی، دلبستگی مردم به‌نظام را افزایش می‌دهد/ راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باشکوه‌تر از گذشته

فرمانده سپاه شهرستان تنکابن گفت: برخی افراد ناآگاه به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند تا نسل دوم و سوم که آن رژیم را درک نکردند، از نظام جدا کنند اما با وحدت ملی، دل‌بستگی مردم به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش می‌یابد.

بخشدار مرکزی تنکابن خبر داد:

افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی بخش مرکزی تنکابن بااعتباری بالغ‌بر 7 میلیارد تومان

بخشدار مرکزی تنکابن گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر، هشت پروژه توسط بخش خصوصی و هفت پروژه به‌صورت تعاونی بااعتباری بالغ‌بر هفت میلیارد و ۶۳۱ میلیون تومان افتتاح شد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه