اخبار تنکابن

بزرگ‌ترین اجتماع شیعی جهان/ کسی از این سفره پربرکت بی‌نصیب نمی‌ماند

با اینکه زیارت سید‌الشهدا (ع) در اکثر برهه‌های تاریخی به‌سختی انجام می‌شد و جان زائران در خطر بود، اما بااین‌وجود عاشقانه خطرات را به جان می‌خریدند و به پابوسی امام حسین (ع) در روز اربعین نائل می‌شدند.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید از مرکزآموزش فنی‌وحرفه‌ای تنکابن تاکید کرد

ضرورت ارتقا مهارت کارجویان در مراکز دولتی و خصوصی آموزش فنی‌وحرفه‌ای

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید از کارگاه‌های آموزشی و مرکزآموزش فنی‌وحرفه‌ای تنکابن، بر ضرورت ارتقا مهارت کارجویان در مراکز دولتی و خصوصی آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران خبر داد:

پرداخت تسهیلات ۱۳۰ میلیارد تومانی خوداشتغالی و مشاغل خانگی در مازندران

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: امسال از محل بند "د" تبصره ۱۶ قانون بودجه کشور، مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب خوداشتغالی و مشاغل خانگی در استان مازندران به افراد واجدالشرایط کمیته امداد و بهزیستی پرداخت می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن خبر داد:

کسب ۸۸ مدال کشوری توسط ورزشکاران تنکابنی/ ورزش‌های قهرمانی نیازمند حمایت از سوی مسئولین است

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن با اشاره به کسب ۱۲۰ مدال استانی، ۸۸ کشوری و ۱۲ مدال جهانی توسط ورزشکاران این شهرستان، گفت: تنکابن به دلیل صنعتی نبودن از اسپانسر قوی محروم است و ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیازمند حمایت و تقویت از سوی مسئولین است.

به احترام بانو کلثوم ابراهیمی باید ایستاد:

۴۰ سال وفاداری در روستای محروم کاوه ملک تنکابن

در روستای محروم کاوه ملک تنکابن، خانه گلی کوچک با پنجره‌های آبی‌رنگی وجود دارد که گرمای خویش را از محبت همسری فداکار و صبور و مادری دلسوز و ایثارگر بنام بانو کلثوم ابراهیمی می‌گیرد، این بانو انسانیت، عزت‌نفس و وفاداری را زنده نگه داشته که به احترامش باید ایستاد.

معرفی بنای تاریخی:

حمام امیر اسعد تنکابن+ عکس

حمام امیراسعد تنکابن در روستای بالااشتاج از توابع دهستان دوهزار بخش خرم‌آباد شهرستان تنكابن قرارگرفته و ساخت این اثر مربوط به اواخر دوره قاجار است و چون بانی و مالك اولیه آن امیر اسعد فرزند سپهسالار تنكابنی بود به حمام امیر اسعد معروف شد.

نجات توریست‌های خارجی در قله سیالان تنکابن+ تصاویر

رئیس جمعیت هلال‌احمر تنکابن گفت: چهار توریست آلمانی لهستانی که در حال عبور از مسیر الموت به تنکابن گرفتار برف و کولاک شده بودند، توسط تیم امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال‌احمر تنکابن در قله سیالان نجات یافتند.

صادرات قزل آلا ، شاه کلید حل مشکلات پرورش دهندگان مازندران

برنامه ریزی برای صادرات ماهیان سردابی با توجه به ظرفیت بالای تولید و پرورش ماهی قزل آلا مازندران خصوصا در غرب استان، علاوه بر اشتغالزایی، کارافرینی و ارز آوری، تضمین کننده رونق کسب و کار در این منطقه به شمار می رود.

حمیدرضا پایدار

ضرورت برخورد نماینده عالی دولت در تنکابن با مروج تفکر ضدانقلابی این شهرستان

چند روزی است که خبر اشاعه تفکر ضدانقلابی یکی از مسئولان فرمانداری ویژه تنکابن به تیتر اول رسانه‌ها تبدیل‌شده و باوجوداینکه همگان از این ماجرا باخبر شدند ولی آقای حسینی‌جو فرماندار این شهرستان نسبت به این موضوع سکوت کرده و هنوز تصمیمی نگرفته است!

گمنامی، سرنوشت سالم‌ترین چای تولیدی جهان در مازندران

مازندران اگر چه بر اساس آمارهای رسمی تنها 10 درصد از سطح زیر کشت چای کشور را در اختیار دارد ، ولی به اعتقاد کارشناسان ، محصول تولیدی در این استان سالم ترین نوع چای در جهان است که تاکنون هیچ اقدامی برای شناساندن آن صورت نگرفته است .

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه