اخبار تنکابن

رئیس اداره میراث فرهنگی تنکابن از آمادگی پذیرش اقامت 4 هزار مسافر در نوروز امسال خبر داد

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان تنکابن گفت: امسال در کمیته اسکان، ظرفیت تعداد فضاهای اقامت در شهرستان را به حدود ۴ هزار نفر رساندیم که از این ظرفیت بیش از ۲۵۰ کلاس مربوط به آموزش‌وپرورش است.

وقتی پس از 1400 سال هنوز اهل‌بیت در بین تشییع غریب‌اند

امتداد مظلومیت و غربت یگانه دخت نبی مکرم اسلام در شهر تنکابن

چند روزی است که ایام فاطمیه دوم را سپری کرده‌ایم اما می‌توان گفت در سکوت شهر، گم شد عزاداری‌هایمان. گویی دست دشمنان به دینمان رسیده، تا جایی که دین را به گوشه مساجد و هیئت‌ها برده و خبری از حزن و اندوه نمای شهر نیست!

شریعت نژاد تاکیدکرد:

قیمت مرکبات مازندران ۱۰سال بدون رشد/ اعطای یارانه صادراتی راهکاری برای بهبود بازار مرکبات کاران

نماینده مردم تنکابن در مجلس با بیان اینکه قیمت مرکبات مازندران ۱۰سال است که بدون رشد مانده،گفت: اعطای یارانه صادراتی راهکاری برای بهبهود وضعیت اقتصادی مرکبات کاران تلقی می‌شود.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

در رساندن جامعه به عدالت عقب‌مانده هستیم

امام‌جمعه شهرستان تنکابن فلسفه ارسال همه‌ی انبیا و اسلام را رساندن جامعه به عدالت دانست و گفت: پیشرفت در عرصه‌های مختلف به معنای واقعی کلمه رخ داده است اما در زمینه عدالت عقب‌مانده هستیم و باید از خدا و مردم عذرخواهی کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

سال ۹۷ برای مدیران تنکابن سالی با برنامه باشد

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با تأکید بر اینکه سال ۹۷ برای مدیران باید سالی با برنامه باشد، گفت: مسئولیتی که در آن قرار داریم، اتفاقات زیادی افتاد تا به اینجا رسید بنابراین باید به‌درستی مسئولیت‌ها مدیریت شود و در سال ۹۷ طبق موضوعات تدوین‌شده و نقشه راه، پیش رویم.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در یادواره شهدای بخش نشتا تنکابن:

یکی از موانع پیشرفت انقلاب، دچار شدن مسئولان به اشرافی‌گری است/ الگوبرداری شهدا از مادرشان حضرت زهرا (س)

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یکی از آفت‌های انقلاب را ارتجاع و بازگشت به گذشته دانست و گفت: یکی از موانع پیشرفت انقلاب آن است که مسئولان دچار اشرافی‌گری و زندگی تجملی شوند، این شیوه با سیره زندگی حضرت زهرا (س) سازگار نیست.

امام جمعه تنکابن در جمع روحانیون:

مسئولان فضای مجازی را رها کرده اند/ سوء استفاده دشمنان از احساسات نسل جوان

امام جمعه تنکابن با تأکید براین که روحانیان باید در منابر وخطابه های خود نسبت به خطرات فضای مجازی در جامعه روشنگری کنند، گفت: روحانیت به دلیل ارتباط و تعامل مناسب با مردم می تواند در این خصوص صحبت کند.

سرمایه گذاران از تولید چرم استقبال نکردند

خداحافظی با صنعت قدیمی مازندران/ چرم سازان لوله ساز می شوند

تلاش‌های ۱۸ ساله برای احیای بزرگ‌ترین کارخانه چرم شمال ایران نتیجه نداد و با تبدیل آن به واحد تولیدی دیگر برای همیشه باید با صنعت چرم سازی در مازندران خداحافظی کرد.

درخواست رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان تنکابن از شهرداری:

تعیین 2 نقطه از شهر برای ترویج مباحث فرهنگی و دینی

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان تنکابن از شهرداری خواست تا جهت نصب بیلبورد برای ترویج و تبلیغ مباحث فرهنگی و دینی، دو نقطه از شهر را در اختیار این شورا قرار دهند.

گازرسانی به روستاهای دوهزار و سه هزار تنکابن در دولت تدبیر و امید

عملیات گازرسانی به 83 روستا شهرستان تنکابن و نیز روستاهای مناطق کوهستانی دوهزار و سه هزار این شهرستان در دولت تدبیر و امید سبب افزایش امید به زندگی و جلوگیری از مهاجرت در میان ساکنان این مناطق شده است.

با انتخاب قاطع حمیدعلی صمیمی،

یک تنکابنی رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین شد

مدیرکل سابق بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران از میان چهار کاندیدای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین موفق شد با کسب ۲۴ رای از ۴۳ رای ماخوذه به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه