اخبار تنکابن

معرفی اثر تاریخی:

پل تاریخی زنگشامحله تنکابن

پل مذكور متعلق به اواخر دوره قاجاريه است و تنها اثر تاریخی آبادی زنگی شامحله می‌باشد که از گذشته بر جای مانده است. وجه‌تسمیه پل و روستا، بنا به روايات و افسانه‌های محلي بدين قرار است كه حاكمي در اين ناحيه حكومت می‌کرده كه ملازمان وي به‌وسیله زنگوله‌هایی ورودش را اطلاع می‌دادند به همين دليل اين محل به زنگشا محله معروف گرديد.

امام‌جمعه موقت شهرستان تنکابن:

باید دست این مردم را گرفت/ تحمل این وضعیت برای جامعه سنگین است

امام‌جمعه موقت شهرستان تنکابن گفت: این مردم 9 دی را خلق کردند و از اول انقلاب در خدمت بودند و هر زمان لازم بود با اشاره رهبری به صحنه آمدند. باید دست این مردم را گرفت و به آن‌ها خدمت کرد.

سید امید ساداتی

مصیبتِ تبریک!

خبری با عنوان «پیام تبریک»! خبری که تنها در نگاه کلان کشوری و ملی ازنظر ماهیت خبر محسوب شده و ارزش انتشار دارد و در سایر موارد یک نمایش بی‌محتوا و مجیزگوییِ منفعت طلبانه است. این رفتار و کنش طبیعی اگر صحیح و بجا استفاده شده و سوءنیتی به همراه نداشته باشد، فعلی مناسب و پسندیده است که حتی سفارش نیز بر انجام شده است.

تنکابن24 تقدیم می‌کند:

گزارش مراسم گرامیداشت شهید دانشجو مدافع حرم عارف کایدخورده در دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن+ فیلم

مراسم گرامیداشت شهید دانشجو مدافع حرم عارف کایدخورده با حضور خانواده آن شهید، مسئولان شهرستان، هم‌رزمان و عموم مردم انقلابی در مسجد امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان تنکابن:

افزایش قیمت‌ها موجب اضرار به جان و سلامت جامعه می‌شود/ بازرسان اتاق اصناف بر بازار شب یلدا نظارت دارند

رئیس اتاق اصناف شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه ۱۰ بازرس اصناف و ۱۰ بازرس صنعت، معدن و تجارت امروز و فردا به‌صورت نامحسوس بر بازار نظارت دارند، گفت: شکایت گران‌فروشی‌ها عیناً به دادگاه تعزیرات می‌رود و یک برابر در حق شاکی و دو برابر در حق دولت جریمه اعمال می‌شود.

حجت‌الاسلام ترابی‌نسب:

ما می‌خواهیم مازندران را به نام شهدایش بشناسند/ وظیفه مسئولان در استان شهیدپرور مازندران بالاست

حجت‌الاسلام ترابی نسب گفت: مازندران هرگز فراموش نمی‌کند روزی را که در این دیار علویان فقط در یک روز ۶۵۰ تابوت بر دستان مردم تشییع شد بنابراین وظیفه مسئولان استان در این دیار شهیدپرور بالاست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن در بازدید از دفتر خبری تنکابن24:

باید برای ایجاد همگرایی و همدلی در شهرستان از رسانه‌ها بهره برد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن در بازدید از دفتر پایگاه خبری تحلیلی تنکابن24 گفت: رسانه‌ها نقش اساسی در جامعه دارند زیرا می‌توانند با قلم خویش در جامعه ایجاد امید یا یاس کنند اما از این نقش باید برای ایجاد همگرایی و همدلی جهت توسعه در شهرستان بهره برد.

گزارش تصویری:

مراسم گرامیداشت شهید دانشجو مدافع حرم عارف کایدخورده

مراسم گرامیداشت شهید دانشجو مدافع حرم عارف کایدخورده با حضور خانواده آن شهید، مسئولان شهرستان، هم‌رزمان و عموم مردم انقلابی شهرستان تنکابن در مسجد امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

درد و دل با جامعه معلولین شهرستان تنکابن

قانونی که نصف و نیمه عملی شد/ وعده‌های بی‌ثمر انتخاباتی این بار در حق معلولین

مسئول جامعه معلولین شهرستان تنکابن گفت: در زمان انتخابات مقرر شد به هر معلولی ۱۸۰ هزار تومان حقوق تعلق بگیرد اما بعد از انتخابات این مبلغ به ۹۵ هزار تومان کسر شد، بااین‌حال شاهد هستیم که همین میزان نیز یک ماه در میان انجام می‌شود به این صورت که یک ماه مبلغ 95 هزار تومان جدید و ماهی دیگر مبلغ ۵۳ هزار تومان قبلی واریز می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه تنکابن:

مصوبات جلسات مسئولین شهرستان تنکابن همچون حروف والی نوشته می‌شود اما خوانده نمی‌شود

جانشین فرمانده سپاه ناحیه تنکابن با انتقاد از برگزاری پی‌درپی جلسات بی‌ثمر در شهرستان تنکابن، گفت: مدام جلسه می‌گذاریم ولی به نتیجه‌ای نمی‌رسیم گویا مصوبات جلسات مسئولین همچون حروف والی نوشته می‌شود اما خوانده نمی‌شود.

سهرابعلی افروغ:

هر دم از این باغ بری می‌رسد، یک ژن خوب ناز پسری می‌رسد/ تنکابن نیاز به مدیر دانا و کاردان دارد نه مدیر لوس، ملوس و ملنگ

از مدیری که در طول هفت روز هفته، هفت دست لباس عوض می‌کند. هرروز تیپ می‌زند و ثمین و ثقیل می‌شود و تمام هم‌وغمش در بدو و طول صدارتش به تعویض و نورپردازی و دکوراسیون نشیمنگاه و دفتر کارش مشغول است، چه‌کار و تدبیری ساخته است جز اینکه جامعه نه از خلاقیت بلکه از حماقت او شب و روز، رنج و عذاب کشد و مشکلات عدیده را تجربه کند؟! می‌توانیم کارهای به‌ظاهر غیرممکن را ممکن نماییم ولی به‌شرط بکار گیری مدیران دلسوز، خلاق، انقلابی، نه مدیران ژیگول، طناز، میز پرست، مدلینگ، لوس و ملوس و ملنگ.

امام‌جمعه شهرستان تنکابن:

اگر این‌گونه که به برجام عمل کردیم به قرآن عمل می‌کردیم، دنیا را نجات می‌دادیم

امام‌جمعه تنکابن گفت: تا کجا مسئولان می‌خواهند این برجام را یدک بکشند؟! ما لحظه به لحظه، به کلمه کلمه‌ برجام عمل کردیم، اگر این گونه به قرآن عمل می‌کردیم، دنیا را نجات داده بودیم.

مدیرکل آبفار مازندران:

حل مشکل آب شرب روستاهای تنکابن نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است

مدیرکل آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: متأسفانه با اعتبارات استانی و شهرستانی امکان برطرف کردن مشکلات آب روستایی تنکابن وجود ندارد و باید اعتبارات ملی در این زمینه تخصیص یابد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن خبر داد:

شناسایی پنج منطقه برای اجرای طرح اسکله تفریحی در تنکابن

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با تأکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، گفت: در بخش گردشگری دریایی شهرستان تنکابن، پنج منطقه برای اجرای طرح اسکله تفریحی از سوی سازمان کشتی‌رانی مورد بررسی قرار گرفت و سرمایه‌گذار برای آن اعلام آمادگی کرده است.

استاندار مازندران:

مازندران شاگرد اول تخلفات ایران/ مردم با این نرخ مشارکت، پاسخِ خدمت می‌خواهند

استاندار مازندران با بیان اینکه نیازمند کارآمدسازی نظام مدیریت دولت هستیم، گفت: برنامه و شعارهایی که در دولت تدبیر و امید داده شده، باید محقق شود. مردم با این نرخ مشارکت، پاسخِ خدمت می‌خواهند.

تذکرات شریعت‌نژاد در صحن مجلس:

انتقاد از راکد ماندن پایانه گل و گیاه عباس‌آباد تا تعطیلی شرکت خزرخز با ظرفیت 2هزار شاغل

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در نشست علنی امروز مجلس از راکد ماندن پایانه گل و گیاه عباس‌آباد تا تعطیلی شرکت خزر خز با ظرفیت دوهزار شاغل، انتقاد کرد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه