اخبار تنکابن

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در یادواره شهدای شهرستان تنکابن:

امنیت و آرامش در پرتو اقتدار به دست می‌آید، نه سازش

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در یادواره شهدای شهرستان تنکابن گفت: اولین درس تاریخ معاصر این است که امنیت و آرامش در پرتو اقتدار به دست می‌آید و نه سازش.

امام‌ جمعه تنکابن:

آنها که سلفی حقارت گرفتند باید از ملت عذرخواهی کنند/ این شمایید که دشمن را جری‌تر کرده‌اید

امام‌جمعه تنکابن با اشاره سلفی حقارت در مجلس گفت: این‌گونه است که لحظه‌به‌لحظه جرات دشمن بیشترمی‌شود و تحریم جدید وضع می‌کند. این شمایید که دشمن را جری‌تر کرده‌اید و ایران را ذلیل و حقیر.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن در نشست با خبرنگاران:

مطمئن‌ترین افراد در فضای رسانه‌ای، خبرنگاران هستند

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن در نشست با خبرنگاران گفت: مطمئن‌ترین افراد در فضای رسانه‌ای خبرنگاران هستند که مردم می‌توانند به اخبار آنان اطمینان کامل داشته باشند.

به مناسبت هفته خبرنگار

واژه مقدس خبرنگار توسط عده‌ای آلوده به مطامع شخصی شده است/ دستگاه‌های مربوطه در فکر باشند که مبادا خبرنگاران از رسالت اصلی خود دور شده و سفارشی نویس و ریپرتاژی شوند

خبرنگار واژه مقدسی است که با چند دلال و خبر فروش و كاسب متفاوت است. افرادی هستند که كلمه مقدس خبرنگار را آلوده به مطامع خود کرده‌اند و برای کسب شهرت یا جاه و مقام وارد این عرصه شده‌اند اما منظور ما از خبرنگار همان خبرنگارانی است كه با عشق قلم می‌زنند و با تمام وجود و در نهايت همه مشكلات روزمره زندگی، خویش را به صاحبان زر و پول و تراول نمی‌فروشند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن خبر داد

نجات جان 47 نفر از ابتدای طرح سالم‌سازی دریا در سواحل شهرستان تنکابن/ پرداخت حقوق خردادماه ناجیان غریق

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن از نجات 47 نفر از ابتدای طرح سالم‌سازی دریا توسط ناجیان غریق و تیم‌های امدادی هلال‌احمر در سواحل تنکابن و نشتارود خبر داد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه