اخبار تنکابن

مسئوول نمایندگی ولی‌فقیه ناحیه تنکابن در جواب سخنان اخیر روحانی:

شما با سازوکاری منتخب مردم شده‌اید که قائل به ولایت الله هستند/ حضرت زهرا (س) فدایی ولایت شد

مسئوول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه تنکابن در جواب سخنان اخیر روحانی که جایگاه ولایت را تنها مشروط به مقبولیت مردم دانست، گفت: شما با لباس دین در خبرگان رهبری که اساسش بر ولایت الله است عضو هستید و با سازوکاری منتخب مردم شده‌اید که قائل به این نوع حکومت یعنی ولایت الله هستند و این بدترین نوع تزویر است.

رئيس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تنکابن خبرداد :

ایمن سازی محورهای ارتباطی تنکابن

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تنکابن از ایمن سازی محورهای ارتباطی این شهرستان با هدف افزایش ضریب ایمنی در قالب لکه گیری و روکش آسفالت ، ساماندهی تقاطع ها و نصب انواع علائم و چراغ چشمک زن خبر داد.

امام‌جمعه تنکابن:

حضرت آقا فرمان آتش به اختیار داد/ هر محله یک ستاد مبارزه با تهاجم فرهنگی شود

امام‌جمعه تنکابن گفت: حضرت آقا فرمان آتش به اختیار داد. حالا وارد میدان شوید و منظر کسی نمانید. هرکس در هر محله‌ای که هست، یک ستاد مبارزه با تهاجم فرهنگی راه بیندازید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن:

نمایشگاه قرآنی کتاب با بیش از 15هزار جلد کتاب تا پایان ماه مبارک رمضان در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) دایر است

رئیس اداره ارشاد اسلامی تنکابن گفت: نمایشگاه قرآنی کتاب با بیش 15 هزار جلد و بیش از هزار عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف، از 21 خردادماه آغاز به کار کرده و تا پایان ماه مبارک رمضان در محل مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) پارک مادر تنکابن دایر است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر تنکابن خبر داد

شناسایی 30 نقطه حادثه‌خیز در سواحل شهرستان تنکابن

رئیس جمعیت هلال‌احمر تنکابن گفت: قریب به 30 نقطه حادثه‌خیز در سواحل تنکابن، شیرود و نشتارود شناسایی‌شده و 63 نیرو ناجی و نجاتگر، مسئولیت ایمن‌سازی سواحل این سه شهر را بر عهده دارند.

احمد علی‌نژاد

جای درنگ در فرمان آتش به اختیار نیست

زمانی که دستگاه‌های متولی امور فرهنگی و سیاست، مختل و تعطیل‌اند و رهبری نظام افسران جنگ نرم را با شناخت وظیفه فردی و جمعی برای تصمیم‌گیری و اقدام، فرمان آتش به اختیار داده، دیگر جای درنگ، سکوت و مماشات نیست و باید بیدارباشیم و از لاک بی‌تفاوتی به در آئیم.

از نسل خاک

از میان باغ‌های کیوی و شالیزارهای برنج "سیاهگل چال" تنکابن که عبور کنی جاده‌ای خاکی و پر فراز و نشیب، تو را به روستای جنگلی "سلیم آباد" پایتخت شمالی هنر سفالگری می‌رساند. جایی که هنوز نبض این هنر کهن می‌تپد. هنر "از خاک آفریدن" که آموخته پروردگار انسان است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد تأکید کرد

ضرورت جلوگیری از شیوع تب کریمه کنگو با رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیرانه در دامداری‌های سنتی

نماینده مجلس دهم با بیان اینکه بیماری تب کریمه کنگو اکثراً در دامداری‌های سنتی رخ می‌دهد، نسبت به شیوع آن هشدار و بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی و پیشگیرانه در این مراکز تأکید کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تنکابن گفت

لیالی قدر، بهترین فرصت برای صیقل دادن روح از گناه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تنکابن گفت: خداوند بهترین فرصت را در این ایام به انسان داده تا با تفکر در اعمال و کردار گذشته خویش، خود را محاسبه کند قبل از اینکه، محاسبه شود و این امر با دعا، نیایش و صیقل دادن روح از گناه فراهم می‌شود.

امام‌جمعه تنکابن:

اقدامات بزدلانه و تروریستی دشمن موجب هم‌دلی و وحدت بیشتر مردم می‌شود

امام‌جمعه تنکابن یک‌صدا شدن امروز همه اقشار با هر فکر و اندیشه را، نتیجه ترور اخیر دانست و گفت: این وحدت و یکپارچگی مخصوص نظام جمهوری اسلامی ایران است و تنها در این کشور است که اقدامات بزدلانه و تروریستی دشمن موجب هم‌دلی و وحدت بیشتر مردم می‌شود.

روایتی از زندگی شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی

ماجرای خواندنی رجزخوانی «محرمعلی» برای تکفیری‌ها/ «رهبر گفته حلب باید آزادشه من میرم هرکی خواست با من بیاد»

سردار یکی پس از دیگری تکفیری‌ها رو به درک فرستاد و شروع کرد به رجز خواندن که ای تکفیری‌ها من محرمعلی مرادخانی شیعه علی بن ابی طالب از ایران آمدم تا همه شمارو به درک واصل کنم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه