اخبار تنکابن

به بهانه هشتم اردیبهشت سال روز شهادت امیر سرلشگر خلبان شهید علی اکبر شیرودی

شهید شیرودی، عقاب تیز پرواز ایران

نویسنده وکارگردان فیلم "ریشه در آسمان" درباره شیرودی، می‌گوید: کشوری وشیرودی مکمل یکدیگر بودند و نجات غرب کشور مدیون رزم بی امان و تلاش‌های شبانه روزی این عزیزان بود. شهید شیرودی و سهیلیان ناجی سرپل ذهاب بودند این دلاورمردان هوانیروز در حالیکه دستور تخلیه پادگان سرپل ذهاب صادر شده بود با سه فروند هلیکوپتر و 12 نفر خدمه در مقابل لشکر عراق مردانه ایستادند و پادگان را از سقوط حتمی نجات دادند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

همه‌ساله به دلایل مختلف امکان صادرات محصولات باغی تنکابن فراهم نمی‌شود

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن عمده‌ترین مشکل این شهرستان را عدم فروش مناسب محصولات باغی با توجه به ظرفیت بالای تولید در شهرستان دانست و گفت: همه‌ساله به دلایل مختلف امکان صادرات این محصولات فراهم نمی‌شود. شهرستان تنکابن این ظرفیت را دارد که با حمایت استانی و ملی، افزایش تولید را در این بخش داشته و بالاترین میزان اشتغال را فراهم کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران خبر داد:

هدف‌گذاری برای رساندن میزان صادرات استان به 3 میلیارد دلار/ 3 میلیارد و ۹۰ میلیون تومان سهم شهرستان تنکابن از تسهیلات مناطق روستایی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان اینکه صادرات استان در سال ۹۶ حدود ۴۶۰ میلیون دلار بود، گفت: هدف‌گذاری برای رساندن میزان صادرات استان مازندران به سه میلیارد دلار است که دور از ذهن نیست.

جمعی از شهروندان: کمربندی تنکابن نیاز به ایمن سازی دارد

جمعی از شهروندان تنکابنی با ابراز نگرانی از وقوع سوانح دلخراش رانندگی در بیشتر روزها بویژه تعطیلات نوروزی امسال در کمربندی این شهر ، خواستار توجه بیشتر مسئولان ذیربط به رفع نقاط حادثه خیزاین مسیر پرتردد در این شهر شدند.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران خبر داد:

تنکابن پیشگام در امر بومگردی استان/ فرصت یک‌هفته‌ای به دهیاران برای تقویت این ظرفیت

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران با بیان اینکه شهرستان تنکابن تا به امروز پیشگام در امر بومگردی استان بوده است، گفت: برای اجرای فاز نخست طرح هر بخش، ۱۰ روستا و هر روستا، ۱۰ واحد گردشگری، دهیاران برای تقویت این ظرفیت حوزه بومگردی فرصتی یک‌هفته‌ای دارند.

تأکید فرماندار تنکابن بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان تنکابنی

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در کارگروه اشتغال این شهرستان با تأکید بر حمایت از تولیدکنندگان تنکابنی، گفت: در کنار حمایت از کالای ایرانی، باید در شهرستان تنکابن حمایت از کالای تنکابنی نیز در اولویت قرار گیرد.

میرزا طاهر تنکابنی، سیاستمدار فیلسوف

میرزا طاهر تنکابنی که عمر گرانبهای خویش را در خدمت حکمت، ادب و قانون گذراند و همواره با شجاعت و رشادت از علم، عدالت، حکمت و انسانیت، مردانه دفاع کرد و مصایب مادی و ناملایمات روزگار هر چند روی تندرستی و آسایش را از وی گرفت اما نتوانست او را از مسیر حق خارج سازد.

در رفتن چرخ تریلر چینی در حال حرکت و بی‌خبری راننده + تصاویر

چرخ یک دستگاه تریلر چینی در مسیر تنکابن به چالوس در حال حرکت در رفت و با برخورد به تیر برق، تابلوی رستوان و تخریب دیواره واحدهای کسبی نزدیک کمربندی متوقف شد اما جالب این بود که راننده با طی مسافت زیاد بلاخره متوجه کم شدن دو تا از چرخ‌های زیر تریلر شده است.

شریعت‌نژاد: تولیدکنندگان داخلی باید ملزم به تولید کالاهای باکیفیت شوند

یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: همه مردم ایران حمایت از تولید ملی را وظیفه خود می دانند. لکن از تولیدکنندگان ایرانی انتظار داریم تولیداتشان از نظر کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی باشد.

کر شید کور شید لال شید ؛ شهر در امن و امان است

آقای مهندس اسلامی عزیز ، صحبت و استناد به مطالبی از همین دست نه در این مقال می گنجد نه وقت حضرتعالی اجازه می دهد تا بعرض برسد اما ،،انتظار جامعه مطبوعات غرب استان بخصوص خبرنگاران و روزنامه نگاران تنکابنی افتخار درد دل از نزدیک با حضرتعالی بوده که امیدواریم در اولین فرصت ممکن در تنکابن میزبانتان باشیم.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه