اخبار تنکابن

امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود تنکابن آماده میزبانی از مسافران نوروزی/تحول فرهنگی در امام‌زادگان با حرکت جهادی

امام‌زاده سیدحسین(ع) شیرود یکی از بزرگ‌ترین و جلیل‌القدرترین امام‌زاده‌های مازندران به‌شمار می‌رود و عقاب تیز پرواز آسمان سردار رشید اسلام سرلشکر شهید علی‌اکبر قربان شیرودی در کنار آن آرامیده است که سوئیت و زائرسراهای مختلف در قالب طرح نوروزی آرامش بهاری در اختیار مسافران نوروزی قرار دارد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

بیمارستان 160 تختخوابی تنکابن تا پایان 96 ساخته می‌شود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: طی دو سال گذشته اعتبار کافی برای ساخت بیمارستان فوق تخصصی تنکابن دریافت نکردیم و این موجب کندی کار ساخت این بیمارستان شد اما طبق قولی که به ما داده شده است با دریافت اعتبارات لازم، تا پایان سال96 ساخت آن به اتمام می‌رسد.

روز زن و معرفی زنان اسوه تنکابنی

زنان، ايـن عناصر عفاف و نجابت، نه‌تنها در پيروزی انقلاب اسلامي سهم بزرگـی ايفـا كـردنـد، بلكه با حضـور درصحنه انقلاب اسلامی، توطئه‌های دشمنان را در عرصه‌های گوناگون فرهنگی، نظامی، اقتصادی، اجتماعی، سياسـی و ... نقـش بـر آب سـاختنـد.

سومین مراسم تندیس "افرای هیرکانی" برگزیدگان خود را شناخت

در این مراسم که به همت پروژه مدیریت چند منظوره جنگل‌های هیرکانی و در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد از جوامع محلی و فعالان این حوزه، با اهدای تندیس افزای هیرکانی تقدیر به عمل آمد.

فرماندار ویژه تنکابن:

شائبه حمایت کاندیداها از تریبون‌ها خارج نشود

فرماندار ویژه تنکابن گفت: تلاش فرمانداری تنکابن در حوزه انتخابات، رعایت امانت‌داری است و ما نباید از این تریبون‌ها طوری استفاده کنیم که شائبه حمایت از آن خارج شود و خاطر مردم را مکدر کند.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه