اخبار تنکابن

فرماندار ویژه تنکابن:

باید نشاط اجتماعی بر اساس موازین دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی در تنکابن به وجود آوریم

فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه جامعه امروز نیاز به نشاط دارد و دستورات دینی در این رابطه به‌وفور وجود دارد، اظهار کرد: باید نشاط اجتماعی بر اساس موازین شرعی، دینی، اخلاقی و ایرانی اسلامی را در تنکابن به وجود آوریم.

پیرامون برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب مازندران

۸۶ تشکل بسیج دانشجویی مازندران از اقدام انقلابی امام‌جمعه تنکابن حمایت کردند

حمایت ۸۶ تشکل بسیج دانشجویی، نهاد رهبری و کانون‌های دانشگاه‌های مازندران و نماینده ولی‌فقیه در شهرستان از اقدام انقلابی امام‌جمعه تنکابن در پی اعتراض به برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان مازندران به وزیر ارشاد اسلامی دولت یازدهم، انجام شد.

امام‌جمعه تنکابن در جلسه شورای اداری مازندران:

ما با موسیقی مشکل نداریم، محل بحث ما برگزاری کنسرت‌های مختلط است

امام‌جمعه تنکابن در جلسه شورای اداری مازندران که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نوشهر برگزارشد، گفت: ما با موسیقی مشکل نداریم، محل بحث ما برگزاری کنسرت‌های مختلط است که مشکلات اخلاقی در جامعه به بار می‌آورد.

احداث پل چهارم بر روی رودخانه چشمه کیله تنکابن از رویا تا واقعیت

کلنگ احداث پل چهارم بر روی رودخانه چشمه کیله تنکابن که در سال 91 به زمین زده شد قرار بود در مدت شش ماه به بهره برداری برسد، اما این طرح ملی از سوی مسئولان به فراموشی سپرده شده ولی شهروندان همچنان چشم انتظار تحقق رویای چندین ساله این طرح هستند.

در راستای اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن پیرامون کنسرت های مختلط؛

شورای تبیین مواضع حوزه دانشجویی شهید مفتح تنکابن بیانیه صادر کرد

در راستای اقدام انقلابی امام جمعه تنکابن پیرامون کنسرت های مختلط؛ شورای تبیین مواضع حوزه دانشجویی شهید مفتح تنکابن بیانیه صادر کرد.

حاشیه‌‌های جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر

اعتراض امام جمعه تنکابن به برگزاری کنسرت‌های موسیقی در غرب مازندران / وزیر ارشاد: مرز موسیقی شرع و قانون است، هیچ‌کس نباید خود اجتهاد کند

برگزاری جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر با حاشیه‌هایی از قبیل اعتراض و ترک سالن توسط امام جمعه تنکابن درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی مختلط در غرب مازندران، پاسخ وزیر ارشاد و کف‌زنی و احسنت‌گفتن مدیران در تایید سخنان وزیر ارشاد همراه بود.

ترک جلسه شورای اداری مازندران به نشانه اعتراض از برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان

امام‌جمعه تنکابن به نشانه اعتراض از برگزاری کنسرت‌های مختلط در غرب استان، جلسه شورای اداری مازندران را که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نوشهر برگزار شده بود. ترک کرد.

فرمانده ناحیه تنکابن:

مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زدند

فرمانده ناحیه تنکابن گفت: مردم انقلابی و بصیر با حضور دشمن‌شکن خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان همه‌ی یاوه‌گویان ازجمله ترامپ تازه به دوران رسیده وارد کردند و پاسخ تهدیدات آمریکا را با مشت‌هایی گره‌کرده و مرگ بر آمریکا دادند.

گزارش تصویری/ بخش اول

حضور حماسی مردم انقلابی تنکابن در راهپیمایی 22 بهمن

مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان تنکابن همچون سایر هم‌وطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با مشت‌هایی گره‌کرده، در هوای سرد زمستانی بهار سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

امام‌جمعه تنکابن:

اگر آمریکا دست از پا خطا کند، شاهرگ حیاتی استکبار بر روی زمین باقی نمی‌ماند

امام‌جمعه تنکابن گفت: تمامی نقاط شاهرگ حیاتی استکبار جهانی یعنی اسرائیل، در تیررس جمهوری اسلامی ایران، حزب‌الله و حماس است؛ اگر آمریکا دست از پا خطا کند، مالک اشتر زمان اسرائیلی دیگر بر روی زمین باقی نمی‌گذارد.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه