اخبار تنکابن

نکاتی پیرامون ماجرای عزل و ابقای امام‌جمعه شهرستان تنکابن

جایگاه امامت جمعه را نباید به بازی سیاسی گرفت

جایگاه امامت جمعه را نباید با بازی‌های سیاسی خود در مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری اشتباه گرفت چراکه فروکاستن این جایگاه در حد یک بازیگر سیاسیِ صرفْ به نفع هیچ گروه سیاسیِ ذیل انقلاب اسلامی نخواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

ما پیرو پیامبری هستیم که خشونت را نفی می‌کند/ نباید برای این‌که از پُستی کنار نرویم، خاطر مردم را مکدر کنیم

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: دشمن از اسلام چهره خشن معرفی می‌کند چراکه می‌دانند نفوذ کلام همراه با صلح می‌تواند دنیای امروز را تسخیر کند. ما پیرو دین و پیامبری هستیم که خشونت را نفی می‌کنند.

یک صدا برای پوراکبر

تعویض امام‌جمعه تنکابن مشکل آدینه را حل نخواهد کرد/ انقلابی بودن از حرف تا عمل

یک عضو شورای شهر تنکابن خطاب به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: بیایید مشکلاتتان را با شهرداری حل کنید و پروژه را به اتمام برسانید، مطمئن باشد با حاشیه‌سازی و تغییر امام‌جمعه مشکل آدینه حل نخواهد شد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن:

کتاب به‌عنوان پیشانی فرهنگ جامعه باید در سبد کالای خانواده‌ قرار گیرد

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن گفت: کتاب به‌عنوان پیشانی فرهنگ جامعه و زیرساخت‌ترین حوزه فرهنگ و یکی از جدی‌ترین مطالبات شهروندی، باید در سبد کالای خانواده‌ قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن:

مردم به افراد متفرقه برای ارسال کمک‌های زلزله‌زدگان اعتماد نکنند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله‌زده بر عهده هلال‌احمر می‌باشد، از مردم خواست تا به‌هیچ‌وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، برای ارسال کمک‌ها اعتماد نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن مطرح کرد

فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی تنکابن

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به ایستگاه‌های غیرقانونی تاکسی این شهر، گفت: تاکسی‌ها مجوز کار دارد و نه توقف. فرجه یک‌هفته‌ای برای ساماندهی وضعیت تاکسی‌های شهری تنکابن داده‌شده و ما پیگیر مستمر بحث توقفگاه‌ها هستیم.

در حاشیه انتخاب شهردار جدید تنکابن

انتخابی برای رفع مسئولیت اعضای شورای اسلامی شهر!

شهردارِ یک شهرداری درجه هشت نظیر تنکابن، لزوماً باید سابقه پنج سال فعالیت در شهرداری و مسئولیت در رده میانی مدیریتی آن را داشته باشد که به نظر نمی‌رسد اگر قوانین برقرار باشد و روابط جایگزین آن نشود، نتیجه مورد نظر اعضای شورا شهر تنکابن به دست آید.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی:

مناطق آزاد برای اقتصاد کشور ما عاید آنچنانی ندارد/ سخنان فلاح به دور از ملاحظات استانی بود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مناطق آزاد باید سکوی صادراتی کشور باشند اما برای اقتصاد کشور ما عاید آنچنانی نداشته، گفت: اعلام شدن این موضوع در مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران از سوی ربیع فلاح به دور از ملاحظات استانی و دارای بار سیاسی و شخصی بود.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه