اخبار تنکابن

سید امید ساداتی

شرکت تولیدی «خزر خز» به تاریخ پیوست

سرانجام پس چند سال وعده و وعید و اجرای نمایش از سوی مسئولین شهرستان تنکابن و بخصوص نمایندۀ مردمِ فهیم سه شهرستان غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی و قول‌های مؤکد و مکرر ایشان در خصوص بازگشایی و احیا بزرگ‌ترین برند ملی منطقه، شرکت تولیدی «چرم خزر خز» با تخلیه سوله از دستگاه‌ها و ماشین آلاتِ دوخت جهت فروش در مزایده، برای اَبَد به دفتر تاریخ پیوست.

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

معتقد به جناح‌بندی‌ها نیستم/ حق نداریم جامعه را ملتهب کنیم

نماینده مردم شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: من جز مسلمانی اعتقادی به جناح‌بندی‌ها ندارم. ما حق نداریم جامعه را به هر شکل ممکن ملتهب کنیم. این فرصت دادن به کسانی است که می‌خواهند این نظام نباشد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن:

مردم نقش خود را به درستی ایفا کردند/ ببینیم کارنامه ‌ما به چه میزان موفقیت آمیز بود

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: مردم در دوران انقلاب نقش خود را به درستی ایفا کردند و در همه صحنه‌ها از جمله دفاع مقدس، سازندگی، انتخابات و مشارکت‌های سیاسی حضور یافتند. باید ببینیم ما به عنوان مدیران دستگاه‌های اجرایی کارنامه‌مان به چه میزان موفقیت آمیز بوده است.

کلی‌گویی شهردار تنکابن در نخستین نشست با اصحاب رسانه/ من نیامدم تنکابن را نجات دهم

شهردار تنکابن با بیان اینکه قرار نیست در دوره چهارساله او همه مشکلات حل شود، گفت: من نیامدم تنکابن را نجات دهم، من آمدم تنکابن را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهم. نیروهای توانمندتر در دوره‌های بعدی خواهند آمد که کارهای نیمه‌تمام ما را تمام کنند.

قابل توجه استاندار مازندران

نادیده گرفته شدن منافع هزاران ذی‌نفع در «آدینه» تنکابن/ پروژه‌ای که سطح نارضایتی مردم را افزایش داده است

مجتمع آدینه با ظرفیت ایجاد اشتغالی که دارد، در کنار موقعیت جغرافیایی مناسب آن، به‌راحتی می‌تواند به یکی از اماکن مطلوب گردشگری در منطقه تبدیل شود، اما بی‌قانونی و عدم اجرا و تمکین به قوانین در ساخت و ایجاد یک مجتمع تجاری فرهنگی عظیم، از همان خشت نخست آغاز شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران خبر داد:

فرسودگی 22 درصد از شبکه توزیع آب در مازندران

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: 7 هزار و 300 کیلومتر شبکه آب در مازندران وجود دارد که 22 درصد فرسوده است. تعویض شبکه‌های فرسوده در دستور کار قرار داد و تا چهار سال آینده شبکه‌های فرسوده توزیع آب در مازندران بهسازی می‌شود.

ماست‌مالی هفت‌میلیاردی رئیس شورای شهرستان تنکابن

رئیس شورای اسلامی شهرستان تنکابن درباره فایل صوتی منتشرشده از جلسه علنی شورای این شهر گفت: فایل صوتی پخش‌شده به‌صورت گزینشی انتخاب‌شده بود، شهرداری این‌طور نیست که بشود هفت میلیارد را بی‌حساب‌وکتاب هزینه کرد.

چرا طرح دولت الکترونیک در مازندران موفق نبود

کلی‌گویی آقای معاون در ارتباط با وضعیت دولت الکترونیک/ حضور میدانی مدیران شهرستان زیر ذره‌بین استاندار

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع استانداری مازندران در پاسخ به چرایی عدم موفقیت دولت الکترونیک مسائلی را مطرح کرد که نشان می‌دهد با این روند همچنان مشکلات به قوت خویش باقی است.

مهمترین عناوین

کیمیا سامانه