مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

پیش‌بینی هزینه 150 میلیاردی برای اتمام 19 پروژه عمرانی

شناسه خبر: OTUzOTc /

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اجرای 19 پروژه عمرانی بزرگ در سطح شهرک‌های صنعتی استان در برنامه 100 روزه گفت: برای اجرای 19 پروژه عمرانی مبلغ 150 میليارد ریال از محل منابع استانی و داخلی هزینه می‌شود.

تنکابن24، سیدمصطفی موسوی طی گفت‌وگویی از تدوین برنامه 100 روزه این شرکت با محوریت اتمام و تکمیل پروژه‌های زیرساختی شهرک‌ها و نواحی صنعتی خبر داد.
 
وی افزود: با توجه به رسالت اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی که مجری زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان به‌دنبال اتمام و تکمیل پروژه‌های عمرانی هستيم.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اجرای 19 پروژه عمرانی بزرگ در سطح شهرک‌های صنعتی استان در برنامه 100 روزه خاطرنشان کرد: با توجه به حجم پروژه‌های عمرانی، این شرکت در صدد است تا با تخصیص اعتبارات مناسب، پروژه‌های عمرانی را با جدیت پیگیری و در برنامه‌های مشخص شده به اتمام برساند.
 
موسوی تصریح کرد: تاکنون برای اجرای اين 19 پروژه‌ عمرانی، 74 میلیارد ریال هزینه شده است كه دارای 40 تا 80 درصد پيشرفت فيزيكی هستند و در جهت اتمام این پروژه‌ها نیز 76 میلیارد ریال اعتبار نیاز است تا پروژه‌ها تکمیل و به بهره برداری برسد.
 
وی بیان کرد: در مجموع، برای اجرای 19 پروژه عمرانی مبلغ 150 میليارد ریال از محل منابع استانی و داخلی هزینه خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، مهمترین پروژه‌های در حال اجرا را اجرای شبکه هدایت آب‌های سطحی، احداث مخزن 500 مترمکعبی، آسفالت معابر داخلی، شبکه فیبر نوری، ایستگاه تقلیل فشار گاز، خط انتقال آب، گازرسانی، آب‌رسانی، شبکه جمع آوری فاضلاب و احداث تصفیه خانه فاضلاب اعلام و اذعان کرد: این پروژه‌ها در شهرک‌های صنعتی جویبار، گلوگاه، سوادکوه شمالی، محمودآباد، نکا، بابلسر، آمل، ساری و مرزن آباد چالوس اجرا خواهد شد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه