مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران عنوان کرد

سرمایه‌گذاری 830 میلیاردی برای 39 واحد تولیدی ماندران

شناسه خبر: OTUzODk /

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: برای راه‌اندازی 39 واحد تولیدی 830 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان انجام شد.

تنکابن24، سید مصطفی موسوی طی گفت وگویی اظهار کرد: تولید، محور اصلی پیشرفت و توسعه است و افزایش تولید باعث افزایش اشتغال و درآمد ملی و افزایش صادرات می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه صادرات غیرنفتی تثبیت کننده تولید و اشتغال است افزود: صادرات، ارزش افزوده کالا و خدمات را افزایش می دهد و موجب رونق اقتصادي مي شود.

موسوی با اشاره به صادرات واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط استان در ۹ ماه نخست سال جاری خاطرنشان کرد: در این مدت ۴۲ میلیون دلار محصولات واحدهای کوچک و متوسط، به کشورهای خارجی صادر شده است.

وی تصریح کرد: ۲۱ واحد صنعتی محصولات تولید شده، در زمینه صنایع غذایی سلولزی، برق و الکترونیک و فلزی را به کشورهای عراق، روسیه، ترکمنستان، پاکستان، افغانستان، امارات، کلمبیا، ارمنستان، بحرین، ویتنام و استرالیا صادر کردند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از بهره‌برداری 39 واحد تولیدی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در استان خبر داد.

موسوی گفت: بخش صنعت و تولید از ظرفیت قابل توجهی برای افزایش تولید و رشد اقتصادی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران به تعداد واحدهای بهره بردار 9 ماه نخست سال جاری در استان اشاره کرد و افزود: 39 واحد تولیدی با اشتغال 605 نفر به بهره‌برداری رسیدند.

موسوی گفت: برای راه‌اندازی این واحدهای تولیدی 830 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان انجام شد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه