پل همت آباد تنکابن از امنیت لازم برخوردار است

شناسه خبر: OTUzNjg /

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تنکابن با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای افزایش ایمنی پل همت آباد این شهرستان گفت: این پل پس از ایمن سازی کامل از امنیت لازم برای تردد خودروهای سبک و سنگین برخوردار است.

تنکابن24، پل همت آباد که راه مواصلاتی شرق به غرب مازندران در حد فاصل شهر شیرود تنکابن به رامسر قرار دارد، در سیل مهر ماه دچار آسیب شد و یک خودرو نیز به داخل آن سقوط کرد.
بسته شدن این پل می توانست یک ترافیک چند کیلومتری را در غرب استان ایجاد کند اما با اقدامات صورت گرفته از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و تاکید استاندار وقت ، این محور مواصلاتی به روی خودروها بسته نشد.
تورج فتحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پل همت آباد از دو سمت دچار آبشستگی شدید شده بود که با امکاناتی که در اختیار داشتیم توانستیم حفره های ایجاد شده روی آن را بازسازی نماییم.
وی اظهار داشت : قالب گیری ستون ها و تزریق بتون این پل انجام شده و ضریب امنیت آن نسبت به روزهای اولیه سیلاب افزایش یافته است و جای هیچگونه نگرانی نیست.
فتحی به انتقادات مطرح شده در مورد احداث پل موقت توکله که در سیل بعدی دچار تخریب شد اشاره کرد و بیان داشت : احداث این پل تنها گزینه ممکن در آن بازه زمانی بود که با هماهنگی استاندار وقت صورت گرفت تا راه مواصلاتی این محور پرتردد به طور موقت بازگشایی شود.
وی در ادامه از تخریب راه ارتباطی روستای بالابند بر اثر بارش های دو روز گذشته خبر داد و یادآور شد : اقدامات لازم جهت بازگشایی راه ارتباطی این روستا که در مناطق بالادست قرار دارد صورت گرفته است.
بارندگی شدید همراه با جاری شدن سیل در اواسط مهر ماه امسال در مازندران بیش از 700 میلیارد تومان به زندگی و کسب و کار مردم و همچنین تاسیسات زیربنایی، ابنیه ، زمین های کشاورزی و واحدهای مسکونی به خصوص غرب استان خسارت زد.
در سیل که بیشترین خسارت به شهرستان تنکابن وارد شد راه ارتباطی 42 روستا قطع و 20 دستگا پل در این شهرستان تخریب شده بود.
شهرستان 165 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است. / ایرنا

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه