وزیر بهداشت اذعان داشت:

عقب‌ماندگی غرب استان از شرق در زمینه بهداشت و درمان

شناسه خبر: OTUzNDE /

وزیر بهداشت ضمن قدردانی از زحماتی که تاکنون کشیده شد، عنوان کرد: در طول این‌همه سال می‌شد کارهای بهتری در غرب استان انجام داد اما آنقدر که در شرق استان در زمینه درمان پیشرفت وجود دارد، در غرب استان نبوده و خدمات پراکنده است.

به گزارش تنکابن24، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی عصر امروز پس از بازدید بیمارستان در حال ساخت شهرستان تنکابن و افتتاح بیمارستان ۵۰ تختخوابی شهرستان عباس‌آباد اظهار کرد: در طی این چهل سال حتی یک تخت بیمارستانی نیز در این منطقه وجود نداشت، امروز خوشحالیم که بیمارستانی به نام مقام معظم رهبری با ۵۰ تخت خواب افتتاح شد که امیدواریم از نظر پزشک و متخصص مشکلی وجود نداشته باشد.

وی افزود: در مسیر از بیمارستان در حال ساخت تنکابن بازدید شد. متأسفانه در محل بسیار نامناسبی جایابی شده اما پیشرفت کار حدود ۶۵ درصد است.

وزیر بهداشت و درمان با اشاره به اینکه در شمال کشور اکثر شهرها به هم چسبیده و خدمت‌رسانی برای دستگاه‌ها دشوارتر است، گفت: ما در غرب استان باید یک قطب پزشکی ایجاد کنیم که این تصمیم قطعاً در این سفر گرفته خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این شهرها خدمات اولیه را ایجاد می‌کنیم اما خدمات فوق تخصصی با بهترین امکانات در آن قطب ایجاد خواهد شد.

قاضی‌زاده ضمن قدردانی از زحماتی که تاکنون کشیده شد، عنوان کرد: در طول این‌همه سال می‌شد کارهای بهتری در غرب استان انجام داد اما آنقدر که در شرق استان در زمینه درمان پیشرفت وجود دارد، در غرب استان نبوده و خدمات پراکنده است.

وی در پایان یادآور شد: مرکزیتی برای آموزش عالی، ارتقاء گروه پزشکی و خدمات درمانی باید پیش‌بینی شود.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه