فرمانده انتظامی تنکابن خبر داد:

راه‌اندازی پلیس فتا در شهرستان تنکابن

شناسه خبر: OTUzNDA /

فرمانده انتظامی تنکابن در مراسم گرامیداشت هفته ناجا با اعلام خبر تهیه ساختمانی جدید، نوید راه‌اندازی پلیس فتا در این شهرستان را داد.

به گزارش تنکابن24، سرهنگ رامین شمس در مراسم گرامیداشت هفته ناجا ضمن تبریک، اظهار کرد: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در کشور بیش از ۱۳ هزار شهید و ۲۰ هزار جانباز تقدیم نظام کرده است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از پرکاربردترین ارگان‌های دولتی محسوب می‌شود، افزود: نعمتی مهم‌تر از امنیت وجود ندارد و هیچ جایگزینی نمی‌توان برای آن در نظر گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن آرامش و امنیت را دغدغه خاطر همه مردم دانست و گفت: این مهم‌ترین مؤلفه حیات بشری است.

این مسئول یادآور شد: چیزی که امروز دشمنان را از کشور ما عصبانی می‌کند؛ امنیت و ولایت مداری ما، انسجام و وحدت بین مردم و مسئولین است.

شمس حادثه تروریستی اهواز را نشانه خواست دشمن بیان کرد و افزود: دشمن مزدورانی پرورش داد تا در مراسم به انسان‌های بی‌دفاع، مسلحانه حمله کنند.

وی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: خیلی از اندیشمندان بزرگ مسائل سیاسی دنیا امروز اعلام می‌کنند که دنیای کنونی ما با یک نوع بی‌نظمی و ناامنی مواجه شده است. جنگ روانی، تهدید، جنگ‌های نیابتی، تروریست‌ها، جنگ‌های قومی و قبیله‌ای که همگی به دنبال برهم زدن نظم جهانی هستند.

فرمانده انتظامی تنکابن با اشاره به اینکه مهم‌ترین نوع امنیت، امنیت اخلاقی است، تصریح کرد: اگر امنیت اخلاقی برقرار باشد، جنگ‌های بین‌المللی و ناامنی‌ها و بداخلاقی‌ها از بین می‌رود. اگر امنیت اخلاقی باشد، ارزاق مردم احتکار نمی‌شود.

این مسئول در پایان با اعلام خبر تهیه ساختمانی جدید، نوید راه‌اندازی پلیس فتا در شهرستان تنکابن را داد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه