امام‌جمعه عباس‌آباد:

ملت ایران یک اربعین در مقابل آمریکا ایستاد/ آرزوی مذاکره‌ی دیگر بر دل آمریکا

شناسه خبر: OTUyOTg /

امام‌جمعه عباس‌آباد گفت: ملت ایران یک اربعین در مقابل آمریکا ایستاد و آرزوی برجام و مذاکره‌ی دیگری را به دل آمریکا خواهد گذاشت.

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام سید مصطفی محمدی در خطبه‌های نماز جمعه اولین هفته شهریورماه با تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: امروز باید به همه‌کسانی که مسئولیت دارند بگوییم که از خیانت، جمع‌کردن مال دنیا بترسند که روز حساب و مرگ نزدیک است.

 

وی افزود: تجمع طلاب انقلابی در پی اعتراض به فقر و فساد و عملکرد ضعیف دولت برگزار شد اما با حاشیه‌سازی نگذاشتند که صدای مطالبه گری و همدردی طلاب با مردم به گوش ملت برسد.

 

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد خاطرنشان کرد: مردم از دولتمردان انتظار دارند از پروژه‌هایی که داشتند، در این هفته رونمایی کرده و عملکرد خود را بیان کنند.

 

این مسئول متذکر شد: عده‌ای امروز با حاشیه‌سازی موضوع تعیین فرماندهان نیروهای نظامی توسط مردم را مطرح می‌کنند. آن‌ها با این طرح در پی محدود کردن اختیارات رهبری هستند، آن‌ها می‌خواهند فرماندهی کل قوا را از رهبری بگیرند.

 

حجت‌الاسلام محمدی یادآور شد: اگر می‌خواهیم جلوی مفاسد اقتصادی گرفته شود، باید مدیریت رئیس دولت را کم کرد و بودجه را از دست دولت گرفت.

 

وی تصریح کرد: اگر امروز در بحث امنیت و مدیریت نیروهای مسلح موفق هستیم به دلیل مدیریت رهبری است بنابراین باید بودجه کشور هم به دست رهبری مدیریت شود.

 

امام‌جمعه عباس‌آباد در پایان گفت: ملت ایران یک اربعین در مقابل آمریکا ایستاد و آرزوی برجام و مذاکره‌ی دیگری را به دل آمریکا خواهد گذاشت.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه