رئیس اداره تعزیرات فریدونکنار و بابلسر خبر داد

کشف بیش از ۱۶ میلیارد تومان کالای احتکار شده در فریدونکنار و بابلسر

شناسه خبر: OTUyNjA /

رئیس اداره تعزیرات فریدونکنار و بابلسر از کشف بیش از ۱۶ میلیارد تومان کالای احتکار شده در فریدونکنار و بابلسر خبر داد.

تنکابن24، محمدجواد موحدیان در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به کشف کالای احتکار شده در این دو شهرستان اظهار کرد: طی تماس‌های مردمی و با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی و اداره آگاهی تعداد زیادی از پکیج و پره شوفاژ احتکار شده در بابلسر به ارزش ۱۷۰ میلیون تومان کشف و مبلغ ۱۲۲ میلیون تومان جریمه محکوم شد.
 
وی خاطرنشان کرد: در بررسی‌های به‌عمل آمده در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار کالای احتکار شده ادوات کشاورزی و کمباین به ارزش ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کشف و پرونده آن به تعزیرات ارسال و در مرحله رسیدگی است.
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی بابلسر و فریدونکنار تصریح کرد: در شهرستان فریدونکنار و در بازدید از فروشگاه‌های لوازم خانگی کالاهای قاچاق لوازم خانگی خارجی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان کشف شد که این موضوع در اداره صنعت، معدن و تجارت در دست بررسی است و پس از تشکیل پرونده به اداره تعزیرات ارائه می‌شود.
 
موحدیان با بیان اینکه کالاهای کشف شده در انبار نگهداری و پلمپ شده است، گفت: اموالی که احتکار شده بود پس از صدور حکم در اختیار اداره صنعت، معدن و تجارت قرار می‌گیرد و به نرخ رسمی روز به فروش می‌رسد.
 
وی گفت: جریمه تمامی موارد کشف شده به ارزش ۷۰ درصد کالاها درنظر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه