استاندار مازندران عنوان کرد:

افتتاح بیمارستان 205 تختخوابی تنکابن شاید تا سال بعد

شناسه خبر: OTUyNTU /

استاندار مازندران در خصوص وضعیت بیمارستان درحال ساخت تنکابن گفت: از این هفته مسئولیت اجرا و تکمیل این پروژه از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان منتقل شد که امیدواریم تا سال آینده ساخت بیمارستان ۲۰۵ تختخوابی تنکابن به اتمام رسد.

به گزارش تنکابن24، محمد اسلامی پس از بازدید پروژه‌های شهرستان تنکابن در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: هدف از این سفر دیدار با مردم و بازدید از پروژه‌های زیرساختی یا فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان تنکابن بود که با بررسی وضعیت از سوی مسئولین شهرستان و تعدادی از مدیران کل، از نزدیک مشکلات را دریابیم و به آن رسیدگی کنیم.

 

وی نکته مهم برای تحقق این هدف را هماهنگی و همکاری دستگاه‌ها برای پیشبرد امور دانست.

 

استاندار مازندران در خصوص صنعت چای خاطرنشان کرد: چای ایرانی یک ارزش است ما از روزی که در استان مازندران آمدیم به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کردیم تا از چای ایرانی مصرف کنند و کارخانه چای شریعتی یکی از نمونه‌های کیفی استان است که مورد اعتماد ما قرار دارد.

 

این مسئول اضافه کرد: مردم باید بپذیرند که چای ایرانی ارگانیک و سالم است و مضرات چای خارجی را ندارد.

 

اسلامی در خصوص وضعیت بیمارستان درحال ساخت تنکابن عنوان کرد: بیمارستان تنکابن را از راه و شهرسازی پیگیری کردیم. پیمانکار می‌گفت پولی ندارد و ما با پیگیری برایشان پول گرفتیم اما در بازدید ماه گذشته بازهم دیدیم که کار تقریباً تعطیل است.

 

وی افزود: به دکتر آخوندی نامه نوشتیم تا این پروژه را در اختیار استان قرار دهد تا خودمان اجرا کنیم.

 

استاندار مازندران یادآور شد: به‌رغم مراحل سخت این کار، اما از این هفته مسئولیت اجرا و تکمیل آن از وزارت راه و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان منتقل شد و شرکت تخصصی که زیرساخت‌های بیمارستان‌ها را احداث می‌کند، مسئولیت این بیمارستان را از روزهای آینده بر عهده می‌گیرد.

 

این مسئول در پایان ابراز امیدواری کرد که تا سال آینده پروژه بیمارستان ۲۰۵ تختخوابی تنکابن به اتمام رسد.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه