امام‌جمعه عباس‌آباد:

نمایندگانی که برای انتخاب این دولت یقه چاک می‌زدند، امروز کجایند؟!

شناسه خبر: OTUyNDI /

امام‌جمعه عباس‌آباد گفت: نمایندگانی که یک سال پیش برای انتخاب این دولت یقه چاک می‌زدند، امروز کجایند که بیایند جواب این مردم را بدهند؟!

به گزارش تنکابن24، حجت‌الاسلام سید مصطفی محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته عباس‌آباد با اشاره به مشکلات و مسائل اقتصادی اظهار کرد: نمی‌خواستم این هفته از مشکلات اقتصادی و گرانی بگویم اما رئیس دولت از همه چیز الا رفع مسائل و مشکلات مردم سخن گفت و به نحوی صحبت کرد که گویی در کشور مشکلی جز برگزاری رفراندوم نداریم که باید اصل ۵۹ قانون اساسی اجرایی شود.

 

وی اضافه کرد: می‌گویند رهبری چرا کاری انجام نمی‌دهد؟! آیا کار از این بالاتر که رهبر یک کشور این‌گونه وارد عمل شود و مشاور امور بین‌المللش را به کشورهای مختلف بفرستد تا تعاملات اقتصادی برقرار شود.

 

امام‌جمعه شهرستان عباس‌آباد خاطرنشان کرد: این چه حرفی نامربوطی است که درباره برگزاری رفراندوم می‌زنند؟! می‌خواهند با این صحبت‌ها افکار عمومی را منحرف کنند.

 

این مسئول متذکر شد: خرید سکه، ارز، واردات ماشین‌های لوکس توسط مردم بوده یا منتسبین به دولت؟!

 

محمدی یادآور شد: نمایندگانی که یک سال پیش برای انتخاب این دولت یقه چاک می‌زدند، امروز کجایند که بیایند جواب این مردم را بدهند؟!

 

وی عنوان کرد: قسم جلاله خورده بودند که دیگر دوران ۸۴ تا ۹۲ برنمی‌گردد، واقعاً راست گفتند که آن دوران طلایی خدمت برنمی‌گردد چراکه در این بلبشو عده‌ای مملکت را غارت کرده‌اند.

 

امام‌جمعه عباس‌آباد در پایان تصریح کرد: مردم را وارد جنگ روانی و حاشیه‌سازی نکنید و بدانید این کشور با قانون اساسی قوی، ولایت‌فقیه و رهبری مقتدر و مدبر و مردمی جان فِدا، بن‌بست پذیر نیست.

 

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه