فرماندار تنکابن تأکید کرد؛

لزوم شناسایی و بومی‌سازی تجارب ارزنده جهانی متناسب با فرهنگ اسلامی

شناسه خبر: OTUyMjY /

فرماندار تنکابن گفت: باید تجارب ارزنده جهانی را به درستی بشناسیم و متناسب با فرهنگ خود آن را بومی‌سازی کنیم و در قالب یک برنامه اثر بخش به نسل جدید آموزش دهیم.

تنکابن24 به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، «سید امیر حسینی‌جو» فرماندار تنکابن با حضور در مراسم تجلیل از برگزیدگان بخش کودک و نوجوان جشنواره رضوی با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: کانون یک دستگاه تشکیلاتی موثر در حوزه فرهنگی است.
 
وی با اظهار اینکه کار در کانون از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، تاکید کرد: باید بر اساس بنیان‌های فرهنگی، بچه‌ها را با مفاهیم درست زندگی آشنا کرد.
 
فرماندار تنکابن تصریح کرد: باید تجارب ارزنده جهانی را به درستی بشناسیم و متناسب با فرهنگ خود آن را بومی سازی کنیم و در قالب یک برنامه اثر بخش به نسل نو آموزش دهیم.
 
وی کار در کانون را انسان سازی و تربیت نیروهای خلاق و اثر گذار دانست و بیان داشت: برنامه‌های فرهنگی و جشنواره‌هایی از این دست، زمینه‌هایی هستند که تاثیر آن در آینده کودکان و نوجوانان مشخص خواهد شد و بر این اساس باید تلاش کرد تا زمینه پیشرفت و اعتلای نسل آینده ساز را هر چه بیشتر فراهم ساخت.
 
آیین تقدیر از برگزیدگان استانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در بخش کودک و نوجوان با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران، فرماندار تنکابن، رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابخانه عمومی، خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  شهرستان تنکابن برگزار شد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه