مدیر بندر امیرآباد اعلام کرد

رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا از بندرامیرآباد

شناسه خبر: OTUyMTU /

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۱۸۸ هزار تن کالا در چهار ماه گذشته امسال از رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

تنکابن24، سیاوش رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۱۸۸ هزار تن کالا در چهار ماه گذشته امسال از رشد ۲۲ درصدی صادرات کالا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

وی افزود: در تیرماه سال‌جاری صادرات کالاهایی از قبیل خاک کلینکر، سنگ گرانیت، کالاهای معدنی و مواد نفتی از رشد ۱۰۰ درصدی صادرات برخوردار بود.

 مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد تصریح کرد: بندرامیرآباد با بارگیری بیش از ۵۹ هزار تن کالا در ماه گذشته نیز، از رشد ۴۳ درصدی صادرات کالا نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار بوده است.

رضوانی میزان تخلیه و بارگیری کالا در چهار ماه نخست سال ۹۷ را یک میلیون و ۱۰۳ هزار۷۹۲ تن عنوان کرد که در مقایسه با ۷۶۷ هزار و ۳۶۱ تن مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد رشد داشته است.

مدیر بندرامیرآباد به همایش بین‌المللی توسعه صادرات از مسیر دریای خزر که در تیرماه سال‌جاری به میزبانی بندرامیرآباد برگزار شد اشاره و از آن به عنوان فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به صاحبان کالا ، سرمایه‌گذران و صادرکنندگان یاد کرد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه