معاون کمیته امداد مازندران اعلام کرد

اجرای 5300 طرح خودکفایی در کمیته امداد مازندران

شناسه خبر: OTUyMTE /

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران گفت: سال گذشته 5 هزار و 300 طرح در استان اجرا شد که از این تعداد دو درصد یعنی 120 طرح به مرحله اجرایی کامل نرسید.

 تنکابن24، سیدعلی اصغر رضایی صبح امروز در مراسم افتتاح کلینیک کسب و کار اظهار کرد: برخی از مجریان طرح که علم و دانش کافی را نداشته باشند ممکن است طرح اشتغال آنان با شکست روبه‌رو شود که ابتدا باید نیازسنجی طرح توسط امداد صورت گیرد.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت منابع، افزود: در امداد تلاش داریم مواد اولیه، هزینه کرد، تولید مواد آموزش لازم را ارائه دهد تا مددجویان در قالب اقتصاد مقاومتی بتوانند به اشتغال پایدار دست یابند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران بیان کرد: سال گذشته پنج هزار و 300 طرح در استان اجرا شد که از این تعداد دو درصد یعنی 120 طرح به مرحله اجرایی کامل نرسید.

رضایی گفت: امسال 165 میلیارد تومان جهت اشتغال هفت هزار و 500 نفر از مددجویان اختصاص می یابد.کلینیک کسب و کار جهت ماندگاری و پایداری مشاغل با حضور اساتید دانشگاهی، کارآفرینان و مجریان موفق طرح‌های اشتغال امداد در رشته‌های کارآفرینی، مدیریت بازاریابی و فروش مشتری مداری ایجاد شد.

مدیر کمیته امداد ناحیه دو ساری نیز گفت: رویکرد امداد این است که فرهنگ ماهیگیری را به مددجویان آموزش دهیم تا خانواده‌ها را از وابستگی به این نهاد خارج و توانمند کنیم.

سیدرضا ساداتی افزود: کنترل، پیگیری و نظارت بر اجرای طرح‌های اشتغال از اولویت‌های امداد در زمینه پایش فضای کسب و کار است تا مددجویان در ایجاد اشتغال موفق باشند. / بلاغ

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه