مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری:

نیازمندی‌های سوختی غرب مازندران به‌زودی رفع می‌شود

شناسه خبر: OTUyMTA /

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: مشکل تامین نیازمندی‌های سوخت غرب استان امرزو و فردا حل می شود دلیل ترافیک مشکلات به وجود آمده در خط انتقال رشت به مازندران بوده است.

تنکابن24، حسینعلی طالبی در گفت‌وگو با بلاغ، درباره مشکل پیش آمده برای تامین سوخت‌ بنزین در غرب استان مازندران اظهار کرد: نیازهای سوخت‌ در غرب استان مازندران از طریق خط انتقال استان گیلان انجام می‌شد.

وی با اعلام اینکه به دلیل مشکلاتی که در تامین نیازمندی‌های استان گیلان به وجود آمده، بخشی از نیازمندی‌های منطقه غرب استان با هماهنگی انجام شده باید از استان البرز تامین می‌شد، گفت: هماهنگی در این ارتباط انجام شده و کامیون‌های حمل سوخت در حال انتقال هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده بخشی دیگر از نیازمندی‌های غرب استان به سوخت از مرکز استان تامین می‌شود.

وی اضافه کرد: از صبح امروز 15 کامیون حمل سوخت به غرب استان انتقال دادیم و این روند ادامه دارد.

طالبی با اعلام اینکه مشکل نیازمندی‌های سوخت مردم در غرب استان مازندران امروز و فردا حل می‌شود، گفت: برای جلوگیری از ترافیک در پایگاه‌های سوخت نفت کش‌های که به کرج اعزام شدند در حال عزیمت به غرب استان هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل از قبل قابل پیش‌بینی نبوده است، افزود: بحث تامین سوخت باید از پالایشگاه انجام شود که به دلیل اورهال پالایشگاه تامین نیازمندی‌ها در غرب استان از سوی رشت دچار مشکل شده است که با تامین نیازمندی‌ها از طریق خط لوله از استان اصفهان این مشکل به زودی حل می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: با تدابیر انجام شده مشکل ترافیک در پمپ‌های بنزین غرب استان حل و فصل می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه