فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف زمین‌خواری 16 میلیاردی در مازندران

شناسه خبر: OTUxODc /

فرمانده انتظامی مازندران از رفع تصرف و آزاد سازی22 هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی به ارزش 16 میلیارد و175 میلیون ریال طی سه ماهه ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد.

تنکابن24، سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با بلاغ، به تشریح اقدامات و فعالیت های پلیس مازندران در راستای برخورد و مقابله با پدیده زمین خواری و رفع تصرف اراضی ملی و جنگلی در سطح استان طی سه ماهه ابتدای سال جاری پرداخت.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به همکاری و تعامل پلیس با دستگاه قضائی و دستگاه های اجرایی و امنیتی استان در راستای مقابله جدی با پدیده زمین خواری در سطح استان از کشف زمین خواری ها در سطح استان و رفع تصرف و آزاد سازی بیش از 22 هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی استان خبر داد .

میرفیضی ارزش ریالی کشفیات را 16 میلیارد و 175 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این ارتباط 11 متهم به زمین خواری شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی مازندران حفظ بیت المال و اراضی ملی و جنگلی را که به عنوان سرمایه ملی است، وظیفه همگانی دانست و گفت: پلیس با هرگونه تصرف و تجاوز به اراضی ملی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه