مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

اجرای 500 ميليون تومان پروژه عمرانی در ناحيه صنعتی گلوگاه

شناسه خبر: OTUxODY /

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از اجرای 3 پروژه عمرانی با هزينه 500 ميليون تومان در ناحيه صنعتی گلوگاه خبر داد.

تنکابن24، کارگروه رفع موانع تولید استان بعد از ظهر امروز با حضور گل‌چوب مدیرکل امور اقتصادی استانداری، موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی، محمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، محمودی مدیرکل تأمین اجتماعی، حمزه‌ای مدیرکل امور مالیاتی، تباکی فرماندار گلوگاه، مدیران بانک‌های عامل و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد و موانع و مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی گلوگاه، در حوزه‌های مالیات، بیمه و بانك بررسی شد.

سید مصطفی موسوی در ابتدای سخنانش  از اجرای 3 پروژه عمرانی با هزینه 500 میلیون تومان در ناحیه صنعتی گلوگاه خبر داد.

وی افزود: ناحیه صنعتی گلوگاه موقعیت استراتژیک دارد که با راه‌اندازی خط ریلی می‌تواند در حمل و نقل مواد اولیه و تجارت، نقش سازنده‌ای داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به بیکاری جوانان در منطقه گلوگاه بیان کرد: این ناحیه صنعتی با دارا بودن 12 واحد تولیدی فعال و نیمه فعال، نقش تعیین کننده‌ای در تولید، صنعت و اشتغال منطقه دارد.

موسوی با بیان اینکه رسالت اصلی این شرکت، تأمین زیرساخت مناسب برای تولید است؛ خاطرنشان کرد: طی دو سال گذشته پروژه‌های بزرگ اجرای شبکه فیبر نوری و شبکه روشنایی معابر با هزینه بالغ بر 220 میلیون تومان انجام شد.

موسوی افزود: در حال حاضر نیز پروژه شبکه فاضلاب ناحیه صنعتی گلوگاه با اعتبار 320 میلیون تومان در حال انجام است.

وی بیان کرد: برخی از واحدهای تولیدی مستقر در این ناحیه صنعتی، در سطح استان و کشور می‌توانند به عنوان یک نماد تولیدی فعالیت کنند و هم اکنون نیز برخی از محصولات این واحدهای تولیدی به خارج از کشور صادر می‌شود.

به گفته مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، تاکنون محصولات شرکت ساوالان واحد صنعتی این شهرستان، به کشورهای قطر و روسیه صادرات داشته است. / بلاغ

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه