فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

انهدام باند سارقان کیف قاپ با 56 فقره سرقت در مازندران

شناسه خبر: OTUxNzE /

فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند کیف قاپ و موبایل قاپ با بیش از 56 فقره سرقت در بابل و قائم‌شهر خبر داد.

تنکابن24، سردار سید محمود میرفیضی در گفت‌وگو با بلاغ، گفت: در پي وقوع چندين فقره کيف قاپي و موبايل قاپي در سطح شهرستان بابل، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران و کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان بابل با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از برخی مالباختگان دریافتند، سارق يا سارقان به صورت انفرادی و بعضاً دو نفره با استفاده از یک دستگاه موتور سيکلت اقدام به سرقت و کیف قاپی از شهروندان اقدام می کنند.

فرمانده انتظامی مازندران، اظهار کرد: در ادامه تحقیقات با شناسایی مشخصات سارقان ماموران موفق شدند، دو متهم این پرونده به نام های"علی – پ" و " مهدی – الف " را با دو دستگاه موتور سیکلت در یکی از خیابان های شهر در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کنند.

میرفیضی افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر و فروش اموال مسروقه به یک مالخر اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه همدستان این افراد که با تشکیل یک باند اقدام به سرقت و کیف قاپی از شهروندان می کردند در اقدامی ضربتی شناسایی و دستگیر شدند و در تحقیقات پلیس تاکنون به 56 فقره سرقت و کیف قاپی و سرقت تلفن همراه در شهرستان های بابل و قائم شهر اقرار کردند.

فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

میرفیضی با هشدار به شهروندان از آنان خواست همواره از حمل وجه نقد زیاد در هنگام تردد در سطح معابر عمومی خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعاً مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه