مدیرکل منابع طبیعی مازندران اعلام کرد

اجرای پروژه‌های آبخیزداری تنها راه برون‌رفت از بحران آب ‏

شناسه خبر: OTUxNzA /

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ ساری گفت: تنها راه برون رفت از بحران آب در کشور، اجرای پروژه های ‏آبخیزداری است.

تنکابن24، سیدمحسن موسوی تاکامی پیش از ظهر امروز در دومین جلسه شورای اداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری ‏در محل سالن جلسات این اداره کل اظهار کرد: امروزه بحث آب در کشور به یک بحران جدی تبدیل شده است که تنها راه برون ‏رفت از این بحران، اجرای پروژه های آبخیزداری است.

وی در ادامه این جلسه به شرایط جوی، تغییرات اقلیمی و افزیش دمای ‏هوا اشاره کرد و افزود: با توجه به این تغییرات جوی و افزایش دمای هوا، باید همواره آمادگی کامل برای بروز احتمالی حریق را ‏داشته باشیم. برای بهتر مدیریت کردن اطفاء حریق احتمالی، از تمامی ظرفیت ها استفاده شود و مناطق و نقاط بحرانی حریق ‏شناسایی و با وجود حداقل امکانات، مقدمات ایمنی و اطفاء برای شرایط آتش سوزی برنامه ریزی و فراهم گردد.

مدیر کل منابع ‏طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری اظهار کرد: اجرای پروژه های کاداستر، به منظور تسریع و تسهیل بحث حفاظت و ‏مالکیت عرصه های ملی، از جمله کارهای اولویت دار ما محسوب می شود و نگاه مجموعه نیز یقیناً باید اینگونه باشد.

وی یادآور ‏شد: با روحیه جهادی و برادری کمک حال یکدیگر باشیم و در رسیدگی به کارها و امورات در جهت هم افزایی گام برداریم.در ‏مجموعه نیروهایی وجود دارند که دارای ظرفیت ها و تجارب ویژه ای هستند پس در کنار یکدیگر بدون حاشیه و تخریب، از ‏تمامی ظرفیت ها و تجارب ارزنده در راستای تحقق اهداف سازمانی و پیگیری تقاضاهای ارباب رجوع، استفاده نماییم.

موسوی ‏تاکامی خاطر نشان کرد: هر فضایی قابل نقد است و مطمئناً فضای موجود هم از این موضوع مستثنی نیست و در نقد به روی ‏همه دوستان باز است و هر کسی می تواند بر رفتار و عملکرد ما نقد منصفانه داشته باشد و ما هم با جان و دل، پذیرای نقد ‏منصفانه و دلسوزانه ی تمامی اقشار و اصناف خواهیم بود.اما در این میان از کلیه همکاران انتظار دارم که اخلاق مدیریتی را ‏سرلوحه کار خود قرار دهند، چه با ارباب رجوع و چه با همکاران فرقی ندارد.‏

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه