حضور 7 نماینده مجلس مازندران در هیات رئیسه‌ کمیسیون‌های تخصصی مجلس

شناسه خبر: OTUxNDA /

در طی هفته گذشته انتخابات داخلی کمیسیون‌های مجلس برگزار شد. در این انتخابات شاهد حضور 7 تن از نمایندگان استان مازندران در جمع هیات رئیسه این کمیسیون‌ها بوده‌ایم.

تنکابن24، در طی هفته گذشته انتخابات داخلی کمیسیون‌های مجلس برگزار شد. در این انتخابات شاهد حضور هفت نفر از نمایندگان استان مازندران در جمع هیات رئیسه این کمیسیون‌ها بوده‌ایم. از 12 نفر نماینده استان در مجلس شورای اسلامی هفت نماینده موفق شدند در کمیسیون‌های تخصصی مجلس در جمع هیات رئیسه کمیسیون‌ها حضور داشته باشند و آرای لازمه را از سایر نمایندگان کسب کنند.

علی اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود به عنوان هیئت رئیسه مجلس، حسین نیازآذری نماینده مردم بابل به عنوان دبیر اول کمیسیون عمران، عزت‌الله یوسفیان نماینده مردم آمل به عنوان سخنگو کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی، عبدالله رضیان نماینده مردم قائمشهر، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه به عنوان دبیر اول کمیسیون صنایع، علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر،نکا و گلوگاه به عنوان دبیر اول کمیسیون کشاورزی، قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم شهرهای نوشهر و چالوس به عنوان نائب رئیس دوم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و علی نجفی خوشرودی نماینده مردم بابل به عنوان سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتخاب شدند.

گفتنی است انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی نیز طبق روال در صحن علنی مجلس برگزار و پس از رای‌گیری و انتخاب رئیس در صحن، اعضای آن انتخاب می‌شوند.

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
مهمترین عناوین

کیمیا سامانه